Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Hej ewelinko. Witaj. Dawno cie nie bylo. Mam ten sam problem co i ty...jak pewnie przeczytalas wyzej. @ sie spoznia jeden dzien, a 2 testy negatywne. Jaja jak berety, a ja sama zaraz zniose jako z tej niecierpliwosci!!!!! Rozmawialam dzisiaj z kumpela i ona mi powiedziala ze jej test pokazal pozytywny wynik dopiero 5 dni od spodziewanej daty @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pau.la wydaje mi się że umiem określić dzień jajeczkowania, prowadze sobie niby kalendarzyk zaznaczajac w nim okres i dni w którym sie kochamy - ale widzisz o tym nie pomyślałam żeby sobie TE dni zaznaczać. Myśle że wystarczy się kochać co 2-3 dni żeby jakoś trafić w TEN dzień ?? Chociaż po ślubie mamy na to mniej czasu i okazji niz przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romaneska, Pauli chodziło o to że jeśli znałabyś datę owulacji to dowiedziałabyś się czy test już by pokazał ciążę.Np. gdybyś 14 dni temu miała owulację to mniej więcej dziś przypadałaby @ i test mógł by już byc wiarygodny a za jakieś 2-4 dni napewno pokazał by ciąże. Natomiast przy tak długich cyklach jak Twoje to owulkę mogłaś miec np. 5 dni temu i wtedy nawet jak byś zaciążyła to żaden test tego nie pokaże bo za wcześnie. Mam nadzieję że nie skomplikowałam tego za bardzo... Mella w Bydgoszczy bywałam kiedyś często, nawet miałam studiowac tam resocjalizację na akademii ale okazało się że zjazdy w piątki też były na zaocznych i zrezygnowałam bo już pracę miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula oby nam się udalo;) ja juz zaczynam miec omamy typu sine żyłki na piersiach, zapracia itp..mam przeczucie ze jutro nadejdzie okres.. ehh, wlasnie mialyscie sine zylki na piersiach przed okresem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka, sine zylki to dla mnie nowosc:-) Zaraz biegne zbadac swoje piersi:-) Tak potwornie boli mnie dol brzucha ze zaraz chyba zwariuje. Nigdy mnie az tak na @ nie bolal. Ja tez juz mam omamy:-) Nadal nie ma jednak nawet jednej malutkiej plamki krwi... ani nawet brudzenia. Jezeli jutro bedzie tak dalej to powtarzam testowanie jeszcze raz. Teraz ide ogladac mecz i jesc obiadek (kolacje). Odezwe sie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd sie przyznac ale ja kupilam 30 testow..i 25 na owulacje..takze moge testowac do woli :D moj mąz stwerdził że mam ciemniejsze brodawki, dlatego tak mnie to zastanowilo jeszcze bardziej;) teraz boli mnie glowa, a glowa mnie bolala zawsze na dzien przed okresem, takze spodziewam się najgorszego jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina ty świrusie :-D tyle testów i na ciążę i na owulacje to chyba musi któryś z tych być pozytywny nie ma innej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kupiłam 13 testów ponad tydzień temu przez allegro, ale zaginęły gdzies na poczcie polskiej i jestem 15 zł w plecy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam nadzieje ze nie dostane @ a wszystko na to wskazuje że jednak będzie - jestem tak wkurzona ze bym umiala wszystko porozwalac dookoła, nerwowa jak nigdy - wyzyłam się na mężu - jest cisza w domu :/ oblałam egzamin - 10 września ostatni termin :( narobiłam się dzisiaj w domu, normalnie mam odła jakich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze powiedziec ze zazdroszcze wam tych 30testow. Ja od stycznia zrobilam tylko 7!!! Boje sie ze jakbym robila wiecej to moj mezulek by pomyslal ze totalnie mi juz odbilo. W torebce mam jeden na jutro...a wlasciwie to juz na dzisiaj rano. Ciekawe tylko czy bedzie potrzebny... Ide spac. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki /kiss/ ciche godziny z mężem chyba się ulotniły podczas spania bo rano się budze a tam na dzień dorby nawet miły sms ;-) ale pewnie zaniedługo przejdzie mi dobry nastrój - musze iśc do ZUSu po nowa dyskietke NFZtu ... niecierpie tam chodzic, trzy godziny w kolejce tylko po to żeby na koniec sie dowiedzieć że pan z portierni skierował mnie w złą kolejke, ale łaskawie mnie obsłuży już tu gdzie stoje... masakra - trzymajcie za mnie kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane moje... tyle sie tu działo, czytam i czytam.Tak sie rozpisałyście. Toalety, arabskie strasznie mi sie spodobały. Wczoraj byłam na operetce \"młoda wdówka\".Maja tutaj filcharmonie w domu kultury.Sala spoko.Toalety....w przerwie chcialo mi sie siusiu.W ciazy to normalne.Ide sobie do kibelka i .......... o matko!stoją sobie kibelki-pudełka jeden obok drugiego.Bez deski.Wszystkie w rzadku.8szt.Panie w tych pieknych sukienkach.Jedna obok drugiej sobie sikaja.Nie ma papieru.wstaja i podchodzi następna.o matko! nie dziekuje, nie skorzystam. Mialam juz takie pozytywne spostrzeżenia.... Operetka była nawet na poziomie, byłam bardzo dumna bo mężczyzni to raczej nie bywaja w takich miejscach.Moj kochany był!A niech mi zazdroszczą! Ewelinkailaporush, 35 testów.Pobiłaś wszytkie rekordy! jesteś mistrzynią!Uśmiałam sie do łez.Ja jak już byłam w ciązy (po trzecim teście okazało sie ze tak, Poula nie martw sie) robiłam sobie testy dla poprawienia samopoczucia. Licze ze @ nie przyjdzie i bedziemy sobie tutaj wymieniać nasze doświadczenia. Dziś mnie nie kuje w boku więc może to nerwy.Cieszę się ze to nie wyrostek. Szef, jakoś poszło.Mysle jednak że mi nie wierzy.Cały czas parzył mi prosto w oczy więc ja tez sie patrzyłam.Powiedział ostatecznie\"to normalna kolej rzeczy i nic na to nie możemy zrobić\" Oczywiście pytał czy juz zaczęłam szukać niani.Powiedzaiłam ze za dwa miesiące zaczne. To tyle, troszkę sie rozpisałam. Miłego dnia, i szybciutko napiszcie jaki rezultat po testach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Włączyłam szybciutko komputer, z nadzieją, że Pau.la już coś napisala. A tu nic... Pau.la, a ja tak trzymam za Ciebie kciuki ! Mam ogromną nadzieję, że zaraz tutaj napiszesz, że test wyszedł pozytywny. No to czekamy na wiadomość. A u mnie bez zmian. Mam pelno bialego śluzu i nadmuchane piersi. Wogóle zaczęły mnie boleć jakoś. Sa wrażliwe na dotyk, troche mnie to wkurza. No ale nic, trzeba to jakoś znieść. Tak pozatym to wczoraj była u nas burza. Buu, nie lubię burzy. Boję się jak się tak mocno błyska. A mój mężulek stal w oknie i zdjęcia robił:) No ale dziś przynajmniej tak świeżo jest na dworze. No nic, ja idę zjeść śniadanko i będę obserwować czy Pau.la coś napisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki Obiecałam zaglądać do was, co niniejszym czynię. Pau.la Ja mocno trzymam kciuki. Odezwij się, bo jesteśmy strasznie ciekawe co u Ciebie/Was?:) Ja powinnam jutro dostać @, ale narazie cisza. Nie wiem, czy to dobry znak, czy to taka cisza przed burzą. Jeśli nie dostanę @, to mój M oszaleje ze szczęścia, ja zresztą też. Tak więc Dziewczyny, ten weekend jest decydujący. W sobotę rano zrobię test!!! Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Myślałam że to ja robię dużo testów, ale jak zobaczyłam wasze wypowiedzi to już siedzę cichutko, @ jeszcze nie mam, jak narazie kłuje mnie co jakiś czas ten jajnik i wczoraj bolało mnie podbrzusze, ale to takie bóle jak na @, piersi mam jak balony i strasznie mnie bolą, no i zagryzam palce żeby jeszcze nie robić testu :) Paula nie pastw się nad nami, tylko pisz jaki wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Dzieki za to ze czekacie na wiesci ode mnie. To milo sie tak rano dowiedziec sie ze ktos na ciebie czeka:-) Wpadlam do biura tylko na chwilke. Tescik niestety wyszedl negatywny. Ale nie martwcie sie, nie jestem smutna. Bylam na to przygotowana psychicznie. Podchodze do tego spokojniej niz kiedykolwiek wczesniej. Ale @ dalej nie mam. A teraz jak juz wiem ze nie jestem w ciazy to bym go chciala jak najszybciej dostac zeby moc sie zaczac starac od nowa:-) Teraz czekamy na wiesci od Ewelinki, no i od Ciebie Melu oczywiscie:-) Kate, ty to masz zawsze jakies super smieszne historyjki:-) teraz juz spadam. Jade do lasu. A las jest nad morzem. Przyjemnie bedzie sobie troche polazic i powdychac swiezego powietrza. Tylko ze zowu ma padac. MILEGO DNIA. Dla was wszystkich: 😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, a ja cały czas czekałam na dobre wiadomości od Ciebie. No i sie doczekałam, bo dla mnie dobrą wiadomością jest to, że się nie smucisz z powodu tego negatywnego testu..... Tak trzeba, nie tym razem to następnym, ale kiedyś na pewno :) Głowa do góry! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze , ja dalej wierze,Jesli ni kropelki @ , to cos tam musi sie dziać :). Ja biegalam do toalety sprawdzać majtki co godzinę, zanim zobaczylam zdjęcie.Dalej sprawdzam papier toaletowy po siusianiu. Piersi też.Jak mnie mniej bolą to zaczynam sie denerwować. jaka jestem głodna, zaraz 13 i obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pau.la brak @ to dobra wiadomość może na ten test troszkę za wcześnie i za kilka dni wyjdzie pozytywny mam nadzieję. A jeśli @ przyjdzie to znaczy że nie jest źle i wszystko dobrze u Ciebie działa. Ja jestem teoretycznie w fazie płodnej ale nie zauważam tego szklistego śluzu. Moja druga połowa niestety w złej formie. Wczoraj był tak zmęczony że nici z przytulania a ja nie chciałam naciskać bo jeszcze się biedactwo zestresuje bardziej. A z tymi testami to wesoło ja kupiłam jakieś max.10 do tej pory i myślałam że to dużo. Od pół roku trzymam się żelaznej zasady że nie kupię a jeśli już to zrobię test dopiero po 5 dniach. Teoria teorią a znając siebie wiem że zrobię w pierwszym dniu o ile @ nie przyjdzie w następnym miesiącu. Pozdrawiam U mnie dziś słonecznie, wczoraj była piękna burza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w sumie kupiłam 3 testy 2 pierwsze zrobiłam jak okras mi się spóźniał 2 dni i oczywiście negatywny a 3 dopiero jak spóźniała mi się tydzień i pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja to tez zrobiłam sobie zapas testów ciążowych, kupiłam chyba 8 a mam jeszcze 4 lub 5. Ale jakos nigdy nie robie ich za szybko. Wole rozcxzarowac sie miesiaczka niz negatywnym testem :( A teraz to sobie mierze temp. i bede polowac na jajeczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam sobie obiadek i przy okazji dostałam nowe zadanie.Przyspieszyć wydajność na maszynowni.No to faza.To nie taka malutka maszynownia, nie nie nie.Cos wymyslę.Plan jest najważniejszy. Obiadek beznadziejny.Jak zawsze. Jak sie dzidzia urodzi, to pewnie na produkcji przy jakiejś wielkiej maszynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie negatywnie:) niczym się nie załamuję, przynjamniej bedzie wiecej przytulanek w nastepnym miesiacu, wydaje mi się ze przesuną mi się caly cykl, czego wczesniej w zyciu nie mialam..co do testow to zakupilam sobie 25 ow. +25 cią. na ebayu, koszt z przesyłką to 9 funtow, wczesniej zamowilam 5 niby lepszej jakosci-4f, takze taniocha:) inaczej bym pewnie zbankrutowała.. Kate, mysłam że Rosja się troszkę zmieniła, a to tak jak by cofnąc się w czasie:) chcialabym tam pojechac , ale tylko i wylacznie turystycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel-ika-k
No ja kupiłam testy na allegro chyba po 1 zl lub 1,20 wiec mozna sobie pozwolic :) W aptece najtanszy chyba jest po 10 zl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×