Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Hehehe, acha, czyli matematyka też się w życiu do czegoś przydaje :) To,że w ciąży jestem to wiem na 100%, tylko czy poziom tego HCG wzrasta adekwatnie do tygodnia ciąży. Z tego co Ty piszesz i z tego co ja myślę to jest ok, bo to jest szósty tydzień i mój wynik też pasuje mi do tego przedziału. Chociaż potem to jest tam jakies pomieszane więc się chcialam upewnić :) Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni okres miałam 12. maja. A badanie BHCG robiłam w przychodni razem z zaleconymi przez lekarza badaniami krwi i moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze do usłóg :) tak tu fajnie że aż żałuje że już jutro wyjeżdzam, a po powrocie będe miała zaległości chyba ze 100 stron do przeczytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to myśle ze na 100 % to bedzie 6 tydień. I dobrze ze wyniki wyszły dobrze :) A mam jeszcze takie pytanko?? NAdal masz podwyzszona temperature??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romanesca, no to wracaj szybko i udanych wakacji! A te badanie BHCG w przychodni bez skierowania kosztuje 20 zł. W sumie tak zrobiłam, dla pewności, ze dzidziuś rośnie, bo ciążę mam już potwierdzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze Ci powiem, że temperatury nie mierzyłam nigdy, bo miałam daremny termometr. A jak już kupiłam taki fajny, porządny to zaszłam w ciążę i nie wiem jaką miałam wcześniej. Teraz mam tak 36.8 rano, ale nie wiem, czy to w moim wypadku jest podwyższona temperatura czy już normalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki No właśnie jak to jest z tą temperaturą? Do ilu powinna spaść przed @, i jak długo przed nią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mizomaniaczka. Temperatura spada tuz przed samym @. Na kilkanascie godzin przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Paula, to w takim razie mierzenie temperatury to nie metoda dla mnie, za bardzo niecierpliwa jestem, chociaż od owulacji zaczęłam ją mierzyć i od tamtej pory jest na poziomie 37,2-37,6 także jakaś szansa jest :) Ale ja chciałabym wiedzieć już i napewno, albo tak, albo tak! Testu jeszcze nie robiłam bo @ mam dostać za dwa dni. A ty Paula nie trać nadzieji bo już wielokrotnie słyszałam o sytuacjach że wychodził dopiero czwarty test i dopiero po tygodniu od spodziewanej @, więc nadal wierzę że w tym cyklu będziemy ci gratulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina dziękuję! Ty już masz dzidziusia, więc się na tym znasz :) Tak właśnie powinno być, początek szóstego tygodnia. Więc jest wszystko ok. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mizomaniaczka, Dzieki za cieple slowa. Czekamy na dobre wiesci od ciebie:-) Nie rob testu do dnia spodziewanej @ Mowie ci, nie warto. Czlowiek sobie tylko nerwy psuje. U mnie generalnie to wszystko jakies takie dziwne. Piersi bola o wiele mniej niz we wtorek, pryszczy na twarzy brak, obwodek na piersiach brak, dol brzucha tez nie boli, nie chce mi sie jesc, nie jestem placzliwa, ani zla, ani nerwowa, ani zmeczona, sluzu nie ma zadnego, nawet kropelki, totalnie nic nie czuje. Wedlug moich obliczen jest jakies 16-17 dni po owulacji. @ nadal brak. Jedyne co mam to od wtorku potworny bol w dole kregoslupa... ale nie tak jak na @. Bardziej tak jak na bol korzonek wiec moze to w ogole nie jest zwiazane ze soba. Jestem tym wszystkim zdziwiona bo przez ostatni tydzien tak cierpialam jak nigdy w zyciu, jakbym miala miec najgorszy @ w historii. Ja juz jestem totalnie skolowana. Albo w ta, albo w ta. Blagam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, Wiem ze tak moglo byc tylko ze ja sie troche boje kupowac nastepny test bo pewnie znowu wyjdzie negatywny. Wczoraj jeszcze raz ogladalam sobie Twoje zdjecia. Kewinek rosnie jak na drozdzach:-) Ale ty mialas malutki brzuszek jak bylas w ciazy!!!!!!! Musialas super wygladac w ciazy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, Dzisiaj rano dostałam @, tak więc jak pisałam wcześniej, przekładamy staranka na październik, albo i później. Z jednej strony się cieszę, bo będę mogła uczestniczyć w remontach i dekorowaniu naszego mieszkanka, a tak...musiałabym się oszczędzać. Mój M się zmartwił, ale z drugiej strony wierzy, że wszystko w życiu ma swój czas. Pozdrawiam Was serdecznie, Buziaczki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mella bardzo mi przykro z powodu @, ale cieszę się że macie z mężem takie pozytywne podejście. Grunt to się nie załamac, a tak jak mąż mądrze twierdzi na każdego przyjdzie pora.Całusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kochane dziewczynki:) dlugo mnie nie bylo bo bylam na urlopie:)ale juz wrocilam i co widze tyle stron do nadrobienia:) z tego co wyczytalam mamy kolejna mamusie:)) Haydi gratuluje!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny napiszcie mi czy to mozliwe.... mam co 33 dniowy cykl i niby dni plodne przypadaja mi ok 16,17 dnia ,ale przyznam sie szczerze ze dopeiro w tym miesiacu obserwowalam swoj sluz i 13 dc mialam wlasnie taki jak opisywaluscie przezroczysty i ciognacy jak bialok z jaja,bo ja juz zwariowala,bo jesli mam wczesniej to nie dziwie sie ze nie zaszlam w ciaze bo zawsze czekalam do tych dni na ktore mi przypadaja dni plodne i dla pewnosci zrobilam sobie test ale 16,17 dnia tak jak zawsze myslalam i negatywny...napiszcie mi czy tak moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilona24 - dziękuję za gratulacje, a co do mamusi - to jeszcze duuuużo mi brakuje, żeby nią być :) Ale mam nadzieję, ze przez najbliższych 8 miesięcy wszystko pójdzie dobrze i w lutym zostanę mamusią :) A co do Twojego pytania to ja niestety nie znam odpowiedzi i nie chcę Cię w błąd wprowadzać, bo się na tym za bardzo nie znam. Na początku starań zrobiłam sobie kalendarzyk, potem zakupiłam dobry termometr i zanim zaczełam to wszystko obserwować zaszlam... Więc jestem w tym temacie niestety zielona. Na szczęście większość dziewczyn tutaj to prawie ekspertki, więc z pewności Ci zaraz pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pau.la poczekaj jeszcze może z tym testem do poniedziałku. Wiem że trudno Ci będzie wytrzymać ale powiem że moja koleżanka też będąc w ciąży nic nie podejrzewała dopiero siostra powiedziała któregoś dnia: boli Cię ten kręgosłup i boli może jesteś w ciąży. Zrobiła test i to była ciąża. Nie miała żadnych innych objawów no może troszkę skąpą @ ale sądziła że wszystko gra bo tak już miewała. Gdyby nie ten kręgosłup - mam nadzieję że to dobry znak. Pozdrawiam Ilona24 - u mnie te dni płodne też muszą być przestawione bo próbowałam teoretycznie w dni płodne, nawet sprawdzałam z kalendarzykiem z netu i nic. Gdzieś ostatnio wyczytałam że jak ma się zbyt krótkie cykle to można zajść w ciążę nawet pod koniec okresu. Wypowiadały się mamy które tak miały. Więc wszystko możliwe nawet przy Twoich długich cyklach. Ja mam teraz co 24 dni. Co do temperatury to ja próbowałam mierzyć ale jestem niecierpliwa i to metoda nie dla mnie. Poza tym moim zdaniem człowiek jeszcze bardziej myśli o tym zapłodnieniu i wtedy nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwwkkkaaa
piszę do postu pauli z wczoraj, już po wszystkim, dziś ( w 18stym dniu cyklu) dostalam okresu, nie wiem co jest grane, czy może odbija mi się to po dawce pregnylu, który może zakłócił mi gospodarkę hormonalna, nie wiem, juz jestem zmęczona tym myśleniem i lękiem że może być w przyszłości coś nie tak. do asz, nie przygotowuję się do inseminenci czy in vitro (obym z tego nie musiała korzystać) mój lekarz mi stosuje kurację, od 5d.c. mam brać clo, poźniej ok. 12,13 d.c. mam mieć zastrzyk pregnylu, a od 11 do 16 d.c mam brać ovectin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka ale pisałaś wcześniej że hormony masz spoko więc po co ten lekarz faszeruje Cię clo?Chyba że wcześniej były problemy z jajeczkowaniem a te prochy Ci unormowały.Nic nie rozumiem, przepraszam że tak Cię męczę ale naprawdę mnie to ciekawi.No i napisz jak możesz co to jest ten pregnyl? Ilona śluz pojawia się przed owulacją i ostatni dzień w którym zaobserwujesz chocby jedną cechę śluzu płodnego to tzw szczyt śluzu i właśnie wtedy powinno byc jajeczkowanie. Może spróbuj jutro jeszcze zrobic test .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwwkkkaaa
asz, w sumie lekarz mi nie powiedział po co stosuje mi ta kuracje hormonalną, ale wydaje mi sie ze pomaga ona zajść, pregnyl jest na pęknięcie pęcherzyka i wtedy w cigu 24-36 godz. należy współżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwwkkkaaa
poza tym ja sie staram o dzidzi od ... blisko raku ( w sierpniu minie) , mam 27 lat, i wszystko mnie zaczyna przerażać, bo pod względem zdrowotnym lekarz powiedział mi że jest oki i powinnam już mieć z czwórke dzieciaczków i że sam zachodzi w głowe dlaczego tak nie jest.... tez sie zastanawiałam czy nie dać sobie więcej czasu, ale ile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale rozumiem że miałaś monitorowane jajeczkowanie?Bo tylko na tej podstawie można stwierdzic że jest problem z jajeczkowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×