Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

dziewczyny wlasnie dzwonilam do lekarza o wyniki cytologii,co to znaczy druga grupa,napiszcie co o tym wiecie bo jestem przerazona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej mieć I grupe, ale II nie jest groźna, wiele kobiet ma cały czas II i tak po prostu się ma. Moze to świadczyć o jakimś stanie zapalnym, ale podczas badania lekarz powinien to zauważyć no to nie martw się bo nie ma czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilona - dokładnie. Ja dwa razy miałam cytologię i dwa razy miałam wynik II i lekarz powiedział, że to nic złego i niektóre kobiety tak właśnie mają. Gdyby był wynik III to oznacza to, że coś sie dzieje, ale wynik II to nic takiego, jeśli lekarz nie zauważy niczego niepokojącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze druga grupa nie ma wplywu na zajscie w ciaze,wiecie cos o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny ,wlasnie sobie troszke czytam o tej grupie i macie racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonaka niestety z tym ci nie pomogę jest tu forum o cytologi ale grupy III więc chyba się nic nie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzeki dziewczyny,wlasnie sobie troszke teraz poczytalam o tym i macie racje tylko poszukam czy to ma jakis wplyw na zajscie w ciaze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilona24, melduje sie cytologiczna druga grupa.Zawsze miałam IIgrupe i jestem w ciązy. Zawsze tez miałam czysta szyjke i bardzo ładnie w srodku. Nie martw sie i ciesz że wszystko OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuffffffffff:) Kate dziekuje ci ,bo szukalam juz \'\'dziury w calym\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie , widzisz Ilona - ja też zawsze miałam drugą grupę i też jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie uspokoilam dzieki jeszcze raz laski ,bo straszna panikara ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac,przesylam buziaczki i goraco pozdrawiam 👄🌻 Dziewczyny a macie konta na NASZEJ KLASIE?,moze bysmy sie wymienily zaproszeniami i w koncu bym Was zobaczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, no ja tez mam druga grupe i lekarz mi powiedział ze cytologia wyszla dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny cos sie słabo odzywacie. U mnie nic nowego, czekam na @ powinnam dostac ok 19 i raczej sie jej spodziewam bo mysle ze jednak w pozniejszym terminie nie mialam jajeczkowania i miesiac stracony. No i nie wiem czy przez to ze mialam cykl bezowulacyjny nie spozni sie @ albo w ogolenie przyjdzie i trzeba bedzie wywoływac :( No a 16 lipca ide do poradni genetycznej z mezem i zobaczymy co tam wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika, staraj sie o tym nie myslec. Staraj sie zajac swoj umysl czyms totalnie innym. Czyms fajnym. Wiem ze to nie jest latwe, ale to jedyny sposob zeby nie zwariowac. Jak pojdziecie do lekarza 16 to spokojnie porozmawiacie z nim o calej sytuacji i wtedy bedziesz wiedziec na czym stoisz. Wtedy tez podejmiecie jakies konkretne dzialania. Nie mozesz sie caly czas smucic. Ja rozmawialam wczoraj z moja mama i ona po raz pierwszy zabrala glos w sprawie moich staran. Powiedziala, wyrzuc kalendarz, zapomnij o liczeniu dni i sprawdzaniu temperatury. Ciesz sie zyciem, rob to co lubisz, a kazda @ traktuj jak cos zupelnie normalnego. Tak jak to bylo kiedys. No i do tego duzo milosci, no i oczywiscie brak zabezpieczenia:-) Co ma byc to bedzie. Powiedziala mi tez: - dzieci najszybciej powstaja ze spontanicznej milosci. Nie wiem czy to jest prawda ale dam tej metodzie sznse. Przez 3 nastepne cykle stosuje tzw. metode spontaniczna:-) A potem sie zobaczy. Zaczelam od dzisiaj. Postanowilam zrobic sobie 2tyg diete, bo musze zrzucic pare kilo. Jem duzo zupek, warzyw i owocow. Zero chleba i makaronow. I rozne zdrowe herbatki. No i do tego codziennie 30min cwiczen. Zobaczymy ile wytrzymam ;-) !!!!! I kazdego dnia powtarzam sobie jak bardzo kocham zycie, i Miska, i drzewa, i kwiatki, i moje pieski, i wscibskiego sasiada zza plotu :-) No i Was oczywiscie:-) To naprawde dziala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane🌼 Czytam was codziennie, ale glosu nie zabierma, bo nie mam o czym pisać. Staranka, tak jak pisałam wcześniej przesunięte na niewiadomo kiedy, aczkolwiek z tym to tez nie jest tak do końca. Kochamy się bez zabezpieczenia i zobaczymy co będzie, czyli podobna metoda do Pau.li pt. \"wrzuć na luz kobieto\", hihi. Poza tym, wszystko u mnie i mojego M ok. Czekamy z utęsknieniem na urlop-a to jeszcze 18 dni:/ ale damy radę. Dziewczynki, ściskam Was mocno i 3mam kciukasy za Wasze poczynania. Pozdrawiam także nowe Kobietki🌼 i Wszystkim piszę CAŁUSKI i do miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oto i cytat na ten tydzien. Tym razem o szczesciu... 🌻 Szczęście znajduje się w tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie ci zło wyrządzają. 🌻 Phil Bosmans - Święto radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:-) Znowu pare dni mnie nie było i znowu dużo do nadrobienia gaduły moje kochane:-) Kiepsko działa mi dziś kafe więc w telegraficznym skrócie: Ilona, szczegółowe wyniki cytologii masz na 15 stronie naszego topiku, ale jeśli nie będziesz miała ochoty tam zajrzeć to uspokajam Cię, że 2 grupa to nic groźnego, a więc głowa do góry:-) Karolina, duży buziak ode mnie i spóźnione życzenia wszystkiego naaaaaaaaaaaaaj:-) Paula, także dla Ciebie życzonka, żebyś zawsze była szczęśliwa ze swoim Mężczyzną no i żebyście następną rocznicę obchodzili w większym gronie......:-) Wysłałam Ci zdjęcia - czekam na Twoje Madziara, Haydi, Wam też wysłam fotki:-) Pozdrawiam Was wszystkie i miłego wieczoru życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko podobnie jak ty ja ównież wybałam metodę spontaniczną wyrzuciłąm termomet, wszystkie testy lh (tak dla pewności by mnie nie kusiło) pzestałąm liczyć dni; jedyne od czego nie mogę sie uwolnić to sprawdzanie śluzu a to z tego powodu że w tym cyklu jakiś taki dziwny jest dlatego z utęsknieniem czekam na @, która powinna nadejść lada moment (2 tygodnie temu bolały mnie jajniki jak na owulkę tylko że tym razem całość trwała 4 dni dlatego tudno mi określić właściwą datę @) I dziewczyni powiem wam jedno odkąd wyrzuciłam cały pomocny \"sprzęt\" życie nabrało barw; nie stesuję się ciągle tym czy się udało czy nie; żyję swobodnie pierwszy raz od roku i na razie jest mi z tym badzo dobrze; ćwiczę od dwuch tygodni min po 30 min., od czasu do czasu nawet sobie piwko wypiję :) zobaczymy jak długo tak dam radę mam nadzieję wytrwać w tym stanie conajmniej pół roku buzialki dla was za to że jesteście takie fajne 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
witajcie dziewczynki ja tez sobie odpuszczam mierzenie tempki.......mam dosyc!!!!! co ma byc to bedzie,wszystkie bedziemy mamusiami....widocznie potrzebujemy czesu.za 2 tyg jedziemy z mezem do Chorwacji na 17 dni:)odpoczniemy....bardziej ja,od ciaglego myslenia o dziecku,dni plodnych i calej reszty.trzeba wyluzowac!!!!! pije winko za Wasze zdrowie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki!!!! Zdjecia wyslane. Wybaczcie ze nie wyslalam wam zadnych w kostiumie kapielowym albo krotkich spodenkach ale moim nóżkom do waszych zgrabnych nóżek to duzo brakuje. Nika z ciebie to tez niezla kandydatka na Miss Polonia:-) Wiecie, siedząc tu w Irlandii zapomnialam jakie Polki sa ładne. Nawet najpiekniejsza Irlandka nie rowna sie uroda Polce. I tu nawet nie chodzi o zgrabne cialo. Chodzi o ladniutkie sympatyczne usmiechniete buzki, o karnacje skory i ksztalt twarzy. O to ze Polki maja w swoim wygladzie to COŚ co nadaje im klasę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - dziękuje za zdjęcia! Ty kobieto wyglądasz świetnie! Te zdjęcie ze ślubu to normalnie jak z jakiegos katalogu sukien ślubnych - śliczne! Bardzo mi sie podoba! I masz milutką twarzyczkę :) Nika777 - Twoje zdjęcia tez super. To jak się opalasz to ech, no widać jakie Polki są piękne, a to z tym arabem świetne! Wogóle dziękuje wszystkim za zdjęcia! To az niemożliwe, że wszystkie jesteście aż tak ładne i tak sympatycznie wyglądacie! Naprawdę - każda z Was ma swój urok. Będziecie pięknymi mamusiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
tez moge wyslac Wam moje zdjecie? podajcie adres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
a moze jestescie zapisane w naszej klasie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki zly adres wcisnela mi sie 1 Prawidlowy to paupaw@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -_fiołek_-
można się tu wcisnać? tez sie staram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
paula vp. czy wp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -_fiołek_-
własciwie to sie staramy od niedawna bo az od soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×