Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Wybaczcie to nagłe zniknięcie. Czasem nałoży się kilka spraw jednocześnie i człowiek wówczas nie wie, w co ręce włożyć. ... tzn. wie w co :D ale nie ma czasu ani ochoty na przyjemności... :D:D:D Rzeczywiście Świat Kafe działa jak real - te same mechanizmy i emocje. Ten topik miał go odzwierciedlać i jak widać tak jest ;) Wwszystkie emocje do wybor: - od miłości do nienawiści, - od nieporozumień do zgody teoretycznie niemożliwej - od drobiazgów po sprawy ważne; Aby była Olejnik czyli \'Koniuszek nad ź\": - faktycznie drobne nieporozumienie urosło niepotrzebnie do rangi wielkiego halo, więc w ten wieczór po prostu odpuściłem - do nikogo nie żywię urazy ani nie mam nikomu za złe żadnych słów - jednocześnie nie poczuwam się do jakiejkolwiek gafy (jeśli ktoś ma inne zdanie - z pewnością nie omieszka mi tego zakomunikować :) Powód niepisania na forum przez ten czas był bardziej złożony - otóż dostałem bardzo przykrą dla mnie informację w realu. To było następnego dnia. Informacja poruszyła wszystkie najczulsze struny i spowodowała konieczność zagłębienia się w stare emocje. I jednocześnie wymagała natychmiastowej reakcji. Nie o wszystkim zawsze warto rozmawiać na forum. Być może dobrze coś z siebie wyrzucić, ale chyba nie w tym przypadku. To może nie jest zbyt szczegółowe wyjaśnienie - na tle miłych słów, jakimi zachęcaliście mnie do wejścia na Kafe. Ale jak tu wejść na 5 minut jeśli się nie ma najmniejszej ochoty nikogo martwić? Zdecydowanie wybór padł na małą kwarantannę od kafe dla uporządkowania myśli i złapania emocjonalnego oddechu. Dzięki temu można rozmawiać o orgazmach bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym:D ******************************************* Nie było czasu wszystkiego przeczytać, ale tak w skrócie: Ju nie rzucaj kafe, bo ciśnienie spadnie:):) Zrobię dla ciebie \"prawie wszystko\" ;D za miłe słowa agiie - \"nie czuje sie wina i nie obiwniam za nic szukania.. wcale nie uważam/łam zeby on miał przepraszać.\" \"Duży chłopiec\" :) będzie już grzeczny:classic_cool: chyba że wolisz inaczej ;) daruję ci klapsa:) samica To nie był \"dzień dziecka\" ani kłopoty z żoną :) Może kiedyś:) retro darzę cię szczególną sympatią i byłoby miło, gdybyś czasem \"wpadła\"... porozmawiać , tfu, tfu...;););) pola Jeszcze Kafe nie zginęło póki my żyjemy ;) A jeśli tylko mógłbym pomóc w tej sprawie, o której pisałaś... kotka - nie jesteś bezduszna :) koty świadkiem :) kolorowa - nie liczę na zmianę zdania, choć z twoim się nie zgadzam, niestety... czy wystarczy ci empatii dla mnie? i to bez względu na różnicę wieku:D Czarownica ten model miotły, którego używasz jest szalenie interesujący...:) Prowokator jest czas na refleksje i na orgazmy też :) Masz jakieś newsy, bo zastój w interesie?:D:D:D --------------------------------------------------------------------------- Świat równoległy czeka. Wszystkie chwyty dozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czuje sie winna tego zamieszania, choc chyba powinnam według innych, ale mam to w d.. :-D Mówie zawsze co mi dolega i co mnie drażni i jesli ktos umie zaakceptowac to ok, a jak nie to nie pozdrawiam bo cie lubie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ju Twoja solidarność znikania była bardzo pokrzepiająca. Teraz nie masz wyjścia i musisz być:) Nie wszystko, niestety jest jak być powinno ale jak się nie może czegoś przeskoczyć, to trzeba to zaakceptować i żyć dalej. Co równolegle do realu czynię i tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samica W mętnej wodzie w której nie ma drugiego dna i tak można trafić na kawałek potłuczonego szkła i bubu gotowe:) A wiesz, dlaczego nigdy nie piszę "złośliwa" tylko "samica" saute? To cicha nadzieja, że tyle złośliwości ile byś sama chciała w sobie zmieścić żadne normy nie przewidują :) Nie wejdzie, bo miejsce zajmują szalone wibracje....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... bo to przecież ja jestem wszystkiemu winna ;-) 🌻 Szukanie, powtarzam za Justyną, masz szczęście! ;-) co do mojej prośby, chodzi o opinię osoby zupełnie niezaangażowanej, a jednocześnie takiej, która - jak pozwalam sobie mieć nadzieję - spojrzy na \"opis zdarzeń\" przychylnym, w sensie zainteresowanym okiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie bądz pewny ze jak mnie wkurzysz to napewno ci to wygarne :-) pomimo wsio, no! Jak sie obrazisz to cóż... (szkoda) jak zrozumiesz to dla mnie przynajmniej lepiej i tyle mam do powiedzeniaw tym temacie :-) Czas na nowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie 😘 mój był w lewy policzek, a Twój? ;-) co do reszty to oczywiście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorku, już nic, wiem, że uwaga na tym topiku skupia się na autorze, wiec mogłas przeoczyć, ale ja lubię troszkę, albo trochę pożartować i pozaczepiać (dla żartu) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola Delikatna sugestia, że "uwaga na tym topiku skupia się na autorze" wymaga sprostowania rodem z gali rozdania Oscarów, gdzie co drugi czy prawie każda mówią szczerze: "(...) dziękuję mamie i tacie oraz całej ekipie i dostawcy pizzy do garderoby też, bez was nie byłoby mnie tutaj!" Żeby nie było samogwałtu na narcyzie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie mysle ze bedziesz mogl, ale jesli juz to na innym topicu, tak samo jak i ja :-) dzis zabrałam tu głos zeby tylko cos wyjasnic a raczej byłam ciekawa co masz do powiedzenia :-) 🖐️ polaola--- noco Ty ze mną pozartowac:-)?? z niekulturalną i nie znająca się na żartach chyba mnie z kims pomyliłas :-D dobranocki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, przyszy narcyz i megaloman :-P wyrobisz się w tym roku, czy to plan na 2009? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwko, czyli to juz druga osoba, która wyluzowała na kafe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sowaa możesz prawie wszystko;) ---- kolorowa "szukanie mysle ze bedziesz mogl, ale jesli juz to na innym topicu, tak samo jak i ja" Myślę, że będę :D A na innym topiku - to jeśli dobrze rozumiem nie wiąże się z deklaracją że za żadne skarby tutaj? Ściślej - bez broni kobiecie bardziej kobieco do twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś, yep! jakoś tak tydzień temu Sami w ten sposób o mnie napisała, ale dodała, ze moze jej się tylko wydawać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, jak tak dalej pójdzie plus znikniesz znowu na trzy dni, to ja obstawiam lipiec 2008 ;-) :-D też chyba już będę szła, bo coś mi się wydaje, że dzisiajszej nocy jestem najbardziej płodna pod względem ilosci, niekoniecznie jakości postów na Twoim topiku .... ale to pewnie z radości, że wróciłes :-) a na dodatkowy dowód jeszcze w prawy 😘 no i muszę dzisiaj na zapas, bo od jutra wypadałoby się powstrzymywać to może opóźnimy trochę ten przyrost narcyzmu i megalomanii ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ze spokojem latarnika można włączyć reflektor dla wszsystkich błądzących po oceanach bezsenności... Groźne niszczyciele, okręty flagowe Kafe Navy jak i małe jachty nie zatoną w lodowatych odmętach Pacyfiku Kafe. Port równoległy czuwa jak stary, dobry Klincz http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/klincz/1b6453892473a467d07372d45eb05abc2031647a.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia kto to są ci klincz, ale super ten kawałek dla okrętów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kto to są ci klincz" fajna składnia :-D to znak, że czas najwyższy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie poszłam :-) ale w tej chwili, czyli o godz 2.02 już wszystkie czynności wykonane, tylko jeszcze myszkę nakierować w lewy dolny róg komputera :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×