Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Gość dzisiaj absolutnie tak!
a jutro? :) jutro i pojutrze tez noge liczyc na chwile wirtualnego przytulania?:P nie ma niczego piekniejszego od ciepla bliskosci jakie ofaiaruje druga osoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie duszek napracowal
o bardziej "polska podszywka" :classic_cool: pode mnie nie oplaca sie tobie podszywac:classic_cool: ifka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paligłupek
nie piertol ,że mnie kochasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie duszek napracowal
wulgarna świnio:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja pojde a wy sie bawcie
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W świecie ssaków (więc i ludzi) możliwe są niesamowite fascynacje... Zapomnijmy o przedwyborczym zafascynowaniu Kaczyńskiego lewicą... Nie przypominajmy fascynacji kobiet Richardem Chamberlainem zanim nie ogłosił że jest gejem. :) Zafascynowanie się odmiennością wbrew stereotypom może być inspirujące i skłaniające do refleksji. Łatwość z jaką szafuje się pozornie oczywistym "przyciąganiem przeciwieństw" może powodować osłabienie czujności i instynktu samozachowawczego. A stąd już tylko krok do "nieszczęścia" np. w postaci... miłości do odmiennego partnera :p ***************** http://www.youtube.com/watch?v=7ikm3o5hDks&feature=fvw ***************** Cip, cip! - powiedziała lisica wabiąc koguta do swojej norki... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloniutka !
szukanie dwie kopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo z kopa ;) 🖐️ Nadziejo , a tak , zagladam sobie czasem :) ostatnio niewiele , rzucam wszystkie stare nalogi ...szukam sobie nowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Słodziaki na tych fotkach, tylko przytulić:):) No i po debacie;) Najbardziej ciśnienie podnosi mi szanowna pani-guru Staniszkis, która jest chyba przygłucha lub ma już tak spaczone widzenie, że nic już tego nie zmieni:/ http://diamir09.wrzuta.pl/audio/1BqasTVbLsX/kukiz_i_piersi_-_szal niewychowawcze:P ale to przez panią Ssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko Południa Niewychowawcze w stosunku do młodego pokolenia byłoby przemilczenie wystąpień radykalnie nastawionych do świata konserwatystów. Dzisiaj w "Kawie na ławę" był uprzejmy zabrać głos jeden z klasycznych przypadków uderzenia skrajnym zderzakiem rzeczywistości w głowę... Pan Migalski, którego zawsze ceniłem za przytomne polityczne komentarze (mimo, że nie zawsze się z nim zgadzałem) - po wyborach do Europarlamentu z listy PiS-u jakby zapomniał, ze jest z wykształcenia politologiem i zaczął wypowiadać się w tonie xzcałkowitej utraty zdrowego rozsądku. Kurski i Cymański to przy nim teraz grzeczne pudelki. Na dowód jego wypowiedź z dzisiaj: --------------- http://migalski.blog.onet.pl/ --------------- OSZOŁOMOM MÓWIMY STANOWCZE: dziękujemy za uwagę. A w ogóle to anarchia jest wyższą formą demokracji:) Może warto posłuchać słów skierowanych do przeciwników KAZDEJ opcji? ---------- Wyssali z wielu życie Zabrali godnoŚć nam Stworzyli kraj żebraków Twierdząc, że wszystko gra Z uŚmiechem na ekranie Szyderców leci show Lwie paszcze otwierają Pożerać ciągle chcą Nikt Cię nie broni Polsko Gdy wokół głodne psy Upokorzony naród Cierpienie, nędza, łzy Gdy mordy swe utuczą Kolejni pchają się W koryta ryje włożą I zaczną doić Cię Lecz karmy wnet zabraknie I w stołki wbiją kły A role się odwrócą I kopa damy im ---------- Rewolucja zwycięży!!!!!!!!!! :):):) Kto cię obroni Polsko... Odpowiedź: KSU :) *************** http://www.youtube.com/watch?v=SBzGJW9k2ho&feature=related ***************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi, vox populi kafe to nie jest na szczęście siła opiniotwórcza. Czytam i słucham, co mówią dziennikarze. Poza tym widać było reakcje obu jak wychodzili, Kaczyński był zły, nie chciał rozmawiać. Bronek promieniał i chętnie odpowiadała na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×