Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zołzą będę i tyle

Dość płakania!!! Będę ZOŁZĄ!!!

Polecane posty

Gość pozdro dla zolz
080o___________________o080 _088880o _______________o08880 088880o__*:________:*__o088880 088880o____:______:___o0888880 _0888880o____:____:___o0888880 ___08888880o__:___:_o08888880 ____0880o___0__.(O).__0__o0880 ______0880oo_o_.(o)._o_oo0880 ________o088_O_.(O)._O_880o _______o08880o_.(O).___o08880o ___o08888880o__.(o).__o0888880o _o088888880o___.o.___o08888880o ___o088880o___________o088880o _____o080o______________o0880o ______000_________________000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje najnowsza zołza za maila:)w wolnej chwili zacznę czytac:) tylko jeszcze użeram sie z ta sesja:/,ale ja rzeczywiscie jestem zbyt wrazliwa i dobra, a on to tak wykorzystuje, może jakas rada tak na szybko za nim zabiore sie za czytanie:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rada. Hmmm? Zacznij bardziej interesowac sie sobą i dbc o siebie a takze spedzac aktywnie i miło czas bez chłopa :P No tyle, nie wiem o Tobie za duzo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnyKasiek
WItam Wszystkie Babeczki!!! Illegro----> Pamietam twoje problemy i juz ci spiesze z pomoca a wlasciwie to cie zjade z gory:) niepisz mu slodkich sms-ow, jesli widzisz ze stracil zainteresowanie ty tez je strac (wbrew sobie),. wszystkie zolzy tez mi tak radzily, bylo to dla mnie nie do zrealizowania a jednak postaralam sie i owinelam go sobie wokol palca. teraz sam sie przytula, zaczepia, ja niepowiem tez to robie ale w mniejszym stopniu, juz nie nachalnie, daje mu swobode ruchow, automaytycznie ja tez ja mam i to juz mu nie pasuje. Illegro moze TWOJ czuje sie osaczony i ucieka. SLyszalam chyba "w rozmowach w toku":)... ze jesli dziewczyna daje srece na dloni, gotuje obiadki, zrobi dla niego wszystko to on juz widzi rodzine, dom, dzieci, stabilizacje i ogromna odpowiedzialnosc i ucieka od tego. Wystarczy okazac troszke mniej zainteresowania i zauwazy ze nie on jest calym swiatem i tak smieszni wychodzi ze on dazy do tego abys stala sie tylko jego. Dla mnie to troszke dziwne ale w koncy faceci sa z marsa:) ale sie rozpisalam. zycze milego popoludnia, pozdrawiam wszystkie Panie i oczwiscie ILLEGRO I BYWAM ZLUDZENIEM (kasiula trzymam kciuki). BuZkA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnyKasiek
Ojejku zapmnialam pozdrowicx STRONG WOMAN!! jalkze bym moga (pomylilam nicki)!! Kasiula sorki:):):) zakrecona jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy co u mnie bedzie na razie milczy a ja wychodze z domku): umowilam sie do fryzjera:) zaszaleje troszke to moze mi sie humor poprawi:) trzymajcie sie dziewczynki:* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Zolzy :) chcialabym dolaczyc do waszego grona :) prosze wiec o przeslanie mi ksiazeczki na maila :) agnbuc1@wp.pl z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jeszcze raz:) W końcu zaczęłam się lepiej czuć i coś robić:) Nie jest to najlepsze samopoczucie, ale takie ze z łóżka wstać:) Co do książki, ja przeczytałam ponad połowę- uważam, że do końca nie można traktować jej poważnie, bo trzeba też postawić się z drugiej strony medalu. Mam nadzieję, że rozumiecie. Co do mojego Miśka- wczoraj do mnie z tekstem- jakaś inna się zrobiłaś, czemu? A ja do niego, bo skończyły się czasy, kiedy Tobie nadskakiwałam. Ja też mam swoje zajęcia:) A przy okazji zakupy zrobił to zaraz uciekam robić obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do książki, niekiedy rady w niej zawarte są sprzeczne, więc nie traktujcie jej tak dosłownie, lepiej działać intuicyjnie, bo w drugą stronę też można za bardzo przegiąć, wszystkie nowe zasady trzeba wprowadzać powoli. cieszę się, że Wam sie układa. SAMANTA- gdzie się podziewasz? Wiem, że sesja, ale napisz chociaż zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illegro
Witam cie Smutny Kasiek:) bardzo dziekuje za pozdrowionka,ciebie rowniez mocno pozdrawiam :). Jednak cos w tym jest co napisalas, jak sie zaczyna slodzic to nagle facet przestaje sie interesowac jak do tej pory, ale ja juz mam malutka satysfakcje hihi. Odezwal sie wreszcie do mnie laskawie a ja -wytrwala w swym posatnowieniu-- nie odpisalam, drugi sms - ja wciaz twarda, w koncu jeden telefon, nastepny..za trzecim razem odebralam:) aczkolwiek nie ukrywam, ze zaczyna mnie to slabic tzn fochy mojego faceta. Najnowsza zolzo----dzieki za maila:), bede miala lekturke do poczytania, moze przyniesie to jakies efekty... pozdrawiam wszystkich cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnyKasiek
Illegro---> kochana ja rozumiem ze masz dosc fochow faceta ale przypuszczam ze twoj facet tez ma dosc twoich fochow. najpierw jeste milutka, slodziutka a za chwile nie odpisujesz, nie odbierasz tel. pomysli ze ci odbija:) CHodzi tu o to zeby sie odzywac normalnie, nie pokazywac ze masz go totalnie w dupie. Proponujesz spacer, nie chce- idziesz sama, nie lasisz sie do niego tylko czekasz moze mu sie zachce. nie wymuszaj rozmow o uczuciach, nie pytaj czy cie kocha, a sam zacznie ci to mowic. niewiem czy wiesz co mam na mysli. MOJ jak przychodzi do domu, zawsze czekalam w drzwiach aby go powitac, teraz jestem w pokoju czytam ksiazke, on do mnie przychodzi po buziaczka. siedzi przy laptopie, a ja nie stoje nad nim i prosze go aby sie mna zajal ( wczesniej tak bylo), tylko biore krzyzowki ide do pokoiku pocwiczyc na rowerku, lub robie aby widzilal ze mam inne wazne zajecia i sam chce abysmy cos razem zrobili. trzeba wyczucia i sposobu na faceta... Babeczki maja w sobie ten instynkt:) Wierze w ciebie Illegro. Nie straj sie aby bylo dobrze to bedzie dobrze:) glupia dewiza ale niestety prawdziwa. POWODZENIA:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnyKasiek
NAJNOWSZA ZOLZA----> czekalam az sie upomnisz zebym mogla zlozyc SPECJALNE pozdrowienia:):):) :) POZDRAWIAM CIE SERDECZNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnyKasiek
SPoko u mnie:) dzieki!! daje sobie rade w byciu zolza, chociaz to nie jest dobre okreslenie, poprostu stalam sie bardziej zamknieta dla niego i wychodzi na to ze mu to odpowiada:) zrobilam wlasnie nozki kurczakowe i sa cholernie ostre;/ niewiem czy ktos bedzie wstanie je zjesc:( a tak sie staralam, brat ma wpasc na obiad i pewnie pomysli ze zrobilam mu na zlosc bo on nie nawidzi ostrego, jakies sposoby na pozbycie sie ostrosci w pieczonym kurczaku??? niewiem co zrobie... pozdrawiam i milego wieczorku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotate
Hej dziewczyny, wyślijcie mi tą książkę prosze!! celtisa@interia.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywał złudzeniem - otóż jestem! :D zaliczyłam przeokrutnie straszny egzamin (cudem..) i nadrabiam zaległości.. jeszcze jeden mi został - kosmos jakiś w ogóle - w pt, ale już nie ustny, więc nie mam aż takiego stresa.. ;) widzę, że Zołz przybywa :) no i super (ale podkradanie mojego nicka jest niewybaczalne :P 😡 ) podpisuję się pod tym, co Złudzenie napisała nt książki :) (Najnowsza, który Ty raz ją czytasz?? bo ciągle czytasz zołzę i czytasz :P :D ) zaliczyłam dziś fryzjera. w ogóle w niedzielę byłam na urodzinach rossmana w warszawie, zrobiłam sobie tysiąc pięćset badań skóry i włosów i odczułam potrzebę przynajmniej obciąć końcówki :classic_cool: od razu mi lepiej.. co do tematów spa o ktorych była mowa - zdecydowanie w weekend muszę sobie zafundować.. i opalanie jakieś.. niby jeszcze nie minął miesiąc od ostatniej dep laserowej i trochę się obawiam jakichś przebarwień, ale z drugiej strony jak za 3 tyg wystawię się na afrykańskie słońce bez żadnego przygotowania (wiem, że opalanie w sol nie wspomaga normalnego opalania! żeby nie było. tu o mój psych komfort chodzi) to będzie jeszcze gorzej.. ehh rozmarzyłam się... :P rozpisałam się :P ale to dlatego, że tak długo nie pisałam nic hahah :D pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanciu został mi jeszcze jeden rozdział :P Misiek dzwoni i proponuje spotkanie na jutr. Mamy niby gdzieś jechac :):):)) A przebywanie poza domem do częstych nie należy :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już bliżej niż dalej :D dobrze, że trochę zwolniłaś tempo w tresowaniu faceta, bo mógłby biedak nie wytrzymać presji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie wszystko zniesie :)) ........... * * * ........*.........* .....*...............* ...*....................* ..*......................* .*........................*.........*....* *.........................*...*..............* .*.........................*...................* ..*.........................*................* ...*.......................................* .....*..................................* ........*...........................* ...........*......................* ...............*...............* ..................*..........* .....................*.....* ......................*..* ........................*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w zegarku :) czasami nie muszę nic mówić, spojrzenie wystarczy i wie, że coś robi nie tak. zaraz mi tu ktoś napisze, że się mnie boi - to nie jest lęk, chyba że przed tym, że odejdę - ale gdybym miała odchodzić to nie przez głupoty. chyba że suma głupot będzie nie do przyjęcia.. ale to inna bajka :) ogólnie oboje poszliśmy na drobne ustępstwa. wiem, że też czasem mam tendencję do przeginania, więc się teraz gryzę w język. chyba ze przegina - wtedy spokojnie, rzeczowo "wytykam" o co chodzi :) właśnie mi jakiś step przytargał - "bo kiedyś mówiłaś, że chcesz" ;) i że to spóźniony prezent na małą rocznicę (których niegdy nie obchodziliśmy, bo nie pamiętał.. heh.. coś za miły jest - może przeskrobał coś hahah :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ale tu sie zaroilo od nowych zolz ;) pozitivo :D:classic_cool: pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki kochane!! Od razu na wstepie przepraszam za moje bledy bo ledo co patrze na klawiature ze zmeczenia:O Mialam dzisiaj remoncik pokoju i od samiuskiego rana jestem na ngach i dopiero teraz mam chwile odpoczynku:( Z miskiem malowalismy pokoj i baardzo mi sie to podobalo:) Wszystko narazie biegnie swoim torem:) Bardzo sie ciesze ze przybylo tyle zolz, ale to tylko swiadczy o tym ze jednak potrzebnie zalozylam ten topik, bo super jest sie razem czasem powspierac a czasem dostac niezla zjebke:D( prawda Samanta?:)) SmutnyKasiek- dziekuje za pozdrowienia i ciesze sie ze u ciebie wszystko ok. chyba czas zebys zmienila nicka;) Moze na WesołyKasiek:D illegro- pamietam twoja sytuacje... to ze chcial ci zrobic na zlosc to tez o czyms swiadczy. Pewnie chcial sprawdzic twoja reakcje... Ale nie daj sie:) [kwiatek} Pozdrawiam goraco nasze kochane Wszystkie Zolzy!! Bywam zludzeniem, smutnykasiek, najnowsza zolze, samante, illegro, paskude, yonke............... jezeli kogos ominelam to bardzo przepraszam i tez pozdrawiam:D......... Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×