Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zołzą będę i tyle

Dość płakania!!! Będę ZOŁZĄ!!!

Polecane posty

SmutnyKasiek- dam rade, mysle ze bedzie lepiej:) i nie podziekuje tym razem;)nie chce zapeszac. Ciesze sie ze u Ciebie wszystko ok:) mam nadzieje ze u mnie tez niedlugo bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strong - mam na dysku spory plik z takimi maseczkami, mogę przesłać mailem jeśli chcesz. nie polecę natomiast żadnej, bo testowałam z nich niewiele, wolę gotowce. tzn nie gotowce gotowce z saszetki, chyba że naprawdę nie mam czasu na przygotowanie swoich ulubionych: *do oczyszczania zielona i zółta glinka na przemian *do nawilżania po oczyszczaniu maska z masła karite, kwasu hialuronowego 1proc i jakiegoś hydrolatu dowolnego. *do włosów za to masło karite+olejek kokosowy+kilka kropel oleju jojoba i rycynowego --> podgrzać i na włosy.. reeeeeeweeeelacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te które mam w pliku są z naturlanych składników, typu drożdże, płatki owsiane, mleko i takie rzeczy :) z takich, ktore każdy ma w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale kantem oka ogladam meczyk:O beznadzieja... tylko rogger i boruc sa the best!:D A tak na marginesie, maseczki mi chyba nie doszly na poczte:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz ty!!:P Pomysl z budyniem super!!:D zastanawiam sie czy tez czegos takiego nie zrobic(oczywiscie jezeli moj zwiazek bedzie istnial) ;) . Chociaz ogolnie to ja jestem tepa z gotowania;) robie sobie jakies smakolyki ale tylko dla siebie. Moj facet zawsze sie zajadal moimi kanapkami, bo to jedyna rzecz ktora potrafie zrobic:D dlatego to docenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki!🌼 Przyda mi sie napewno... :) o to mi chodzilo;) poeksperymentuje sobie troche jutro albo po jutrze:) Aty moze robilas sobie jakas z tych maseczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram sie. jutro zorbie :) peeling z kawy zajebisty na twarz ale nie częściej niż 1 raz w tygodniu :) mozna go robic tak jak tam pisze albo jak ja: troszkę miodu, mniej soku z cytryny i kawa nierozpuszczalna w ziarenkach, nie zaparzona taka "surowa" z tego zrobic taką papke(chodzi mi o prpoprcje) nie gotowac. wymieszac i na ciałko :):):) na twarz szczególnie :):):) ja stosuje miesiąc i efekty sa ogromne :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka zwykła, sypka, nie granulowana i nierozpuszczalna. to oczyszcza :) jak peeling :) złuszcza martwy naskórek zajebiscie dokładnie :) misiek sie smsami dobija do mnie, ale jestem jeszcze na spotkaniu z kolezanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×