Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zołzą będę i tyle

Dość płakania!!! Będę ZOŁZĄ!!!

Polecane posty

ok :) -herbata na oczach- 2 zaparzone i wypite przez domowników rano herbaty ekspresowe włożyłam do lodówki, a po paru godzinach leżały u mnie na oczkach odsłaniając później idealnie promienną skórę wokół nich (miałam sińce pod oczami- zakrapiana impreza wczoraj). -30 minutowy masaż całego ciała- 10 min masowałam masażerem + łapkami lewą nogę, 10 min- prawą nogę i 10 min brzuch. -kąpiel + peeling całego ciała, później depilacja. -maska do ciała Avon Spa z Minerałami z Morza Mrtwego- nałożyłam na siebie tą maskę, owinęłam się folią spożywczą, okryłam ręcznikiem i weszłam pod koc. Po 40 min spłukałam i wsmarowałam w uda krem antycellulitowy z Oriflame, w brzuch roll-on Garniera a w biust krem ujędrniający Faberlica- jedyne co mogę powiedzieć to WOW! Jestem pod ogromnym wrażeniem! Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Skóra jest gładka, napięta, JĘDRNA, odżywiona, poprostu śliczna Wink -pielęgnacja stóp- wymoczyłam je w ciepłej wodzie z solą + olejkiem z wit C, później użyłam tarki, polerki, wklepałam krem na pękające pięty i założyłam bawełniane skarpetki- efekty j.w. - CUDOWNE! -pielęgnacja dłoni- nałożyłam już 6 z kolei warstwę odżywki Nail Tek Intensive Therapy + kremik nawilżający + bawełniane rękawiczki -pielęgnacja twarzy- peeling morelowy St Ives + maseczka ujędrniająco- wygładzająca tej samej firmy. Efekt? Promienna, gładka, jędrna, odżywiona buzia Smile Oprócz tego same przyjemności: zakupy, lektura ulubionej książki, picie herbatki oczyszczającej z toksyn i atystresowej z Vitaxu itp Miałam jeszcze ochotę na pielęgnacje włosów ale z racji tego że myłam je wczoraj weiczorem to nie bardzo chciałam je dziś znowu męczyć Very Happy Tak to znowu byłoby siedzenie 40 min w odżywce + folii + czapce na głowie Very Happy Przed naprawdę ważnym wyjściem uzywam szamponetki koloryzującej żeby odżywic barwę włosów i staram się żeby to nie był jakiś eksperyment kolorystyczny - dla bezpieczeństwa. Jeśli okazja jest mniej ważna nakładam olejek rycynowy na włosy i rzęsybo swietnie je wygładza a rzęsy niemal natychmiast w moim przypadku wydaja się gęstsze, przeważnie robię to dzień wcześniej. Oczy przepłukuję zielona herbata lub naparem z kopru włoskiego wówczas zmęczenie jest mniej widoczne i białka naprawde bielutkie - kiedys stosowalam w tym celu kropelek ale doszlam do wniosku ze ten sposob jest zdrowszy Ciałko pod prysznicem traktuje solnym peelingiem nastepnie brzuch, plecy dekolt i ramiona peelingiem cukrowym z dodatkiem miodu potem balsamowanie. czasem zamiast zwyklego balsamu używam tego z dodatkiem samoopalacza ale unikam bo potwornie śmierdza.. Żeby czuć się lekko i zachować płaski brzuszek dzień wcześniej staram się duzo pić, zwlaszcza mocnej zielonej herbaty Usta masuje szczoteczką i staram sie je troszkę poszczypać palcami żeby nabrały ładniejszego kształtu - dobra wiem że to dziwne. Twarz peelinguje tradycyjnie zieloną bo drogeryjne peelingi nie zdają egzaminu w moim skomplikowanym przypadku. * najpierw zrobię sobie odżywczy peeling całego ciała z jogurtu naturalnego, muslii, rozciapranych kiwi i bananów; * na twarz nałożę sobie podobną wersję tylko bez musli * po 15 minutach trzymania maseczki na twarzy i wcierania peelingu szybki prysznic * potem naleję sobie całą wannę wody i wsypie do niej sól o moim ulubionym pomarańczowym zapachu (najlepszy żeby się obudzić) * zanim naleje się woda ogolę się szybciutko (nie lubie jak mi włoski potem pływają w wannie) * podczas kąpieli nastawie się głównie na pielęgnację włosków: po umyciu nałożę maseczkę z garniera blask i odbudowa i potrzymam aż przeczytam artykuł o miłości z charakterów do którego zabieram się już z 2tygodnie * potem standardowo umyjam całe ciałko żelem antycellulitowym * po wyjściu z wanny balsam brązujący (też uważam że mają niefajny zapach ale chęć posiadania brązowiutkiego ciałka jest silniejsza w moim przypadku) i pump bust up na cycuchy * z kremami do twarzy nie eksperymentuje odkąd miałąm okropne uczulenie, używam tylko nivei * rzęsy podobnie jak nimfa pociągam olejkiem rycynowym Wink babcia mi polecila. mam nawet szczoteczke ze starego tuszu i malutki słoiczek z olejkiem Wink naprawde działa * na usta daję miód na tak długo jak wytrzymam zeby go nie zlizać * potem delikatny make-up i ruszam na podbój świata źródło podałam na poprzedniej stronie,żeby nie było. ogólnie pomysły fajne :D do tego jeszcze mój - kąpiel w mleku.. do wanny dodajemy karton mleka i moczymy się w tym - niesamowicie nawilża skórę. kleopatra wiedziała co robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnyKasiek
czesc dziewuchy!! jak mija wam dzionek?? ja uz byla wielka optymistka, ale moj znowu zachowuje sie tak jakby mnie ne bylo, wczoraj mecz byl hitem dnia, nawet po meczu nie znalazl chwilki dla mnie (za to dla laptopa mial wiele), ja oczywiscie zero reakcji, rozwiazywalam krzyzowki, ptem poswiecilam chwilke dla siebie. od rana zadzwonil tylko poinformowac mnie ze zaplacil za mieszkanie i dziekuje. twardo udaje ze wszystko jest ok, zajmue sie swoimi sprawmi, ale mam wrazenie ze mu to opdpowiada bo nie musi ze mna sie meczyc, znowu glowkuje, chyba sie zapize na silownie i bede wychodzic wieczorami, moze to bedzie dobry pomysl, ale bez sensu ze bedziemyod siebie uciekac bo po co taki zwiazek...:( pozdrawiam drogie panie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny czesc smutny kasiek smutna kasiu a nie mozesz znalezc pracy 40 h/tydz? wiesz ze mialam bardzo podobna sytuacje jak ty, mieszkalismy razem ale caly czas obok siebie w koncu znalazlam prace najpierw tylko 2 dni w tygodniu, pozniej szef zaproponowal wiecej godzin mialam wreszcie cos do roboty na moje szczescie w mojej nowej pracy poza mna byli sami mlodzi faceci :) skumplowalismy sie szybko, bo to samo pokolenie wiec tematow nie brakowalo, a moj mis przyszedl mnie odwiedzic raz drugi trzeci wreszcie zapalila mu sie lampka awaryjna zaczal wypytywac: a ten gdzie mieszka, A Z KIM MIESZKA? oczywiscie mowilam ze ze znajomymi a nie z dziewczyna sytuacja sie odwrocila, moj skarbek zauwazyl ze nie jest jedynym facetem na swiecie a ja mam do roboty inne rzeczy poza podawaniem mu cieplego obiadku :P z kumplami z pracy to oczywiscie inna bajka bo fajnie mi sie trafilo (z jednym nawet umowilam sie ze on mi pomoze a ja jemu, pod tym wzgledem, aby wzbudzic troszeczke zazdrosci u naszych drugich polowek... :) bylo zabawnie :) rozpisalam sie chodzi o to zebys poszla do tej pracy kasiu, dobrze ci to zrobi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociazby tylko kilka godzin w tygodniu poznasz nowych ludzi, bedziesz miala cos do roboty to i twoj zwiazek sie zmieni, bo nie bedziesz myslala tylko o tym, DLACZEGO ON SIE MNA NIE ZAJMUJE? uwierz mi, PRACA PRACA PRACA cokolwiek, byle cos robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnyKasiek
yonka!!----> wielkie dzieki, postaram sie poszukac czego, dokladnie mam tylko 2 dni pracy, takze znajde cos sobie. nagorsze jest to ze mowie mu ze mysle o rozstaniu, nie czuje si dobrze w tym zwiazku, itp. a on na to ze zrobie jak uwazam, ze liczy sie moje szczescie, ze nie chce abym odchodzila ale jesli tak postanowie to on to uszanuje... i to boli chyba najbardziej, bo walcze z wiatrakami. zastanowie sie nad tym raz jeszcze i poszukam przede wszystkim pracy, juz niewiem co o tym sadzic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mysl narazie o zwiazku, odetchnij, skoro pracujesz 2 dni/tyg to znajdz cos na pozostale dni, a wieczorami jak pisalas: silownia/kurs jezykowy/basen/imprezka wiesz dobrze jest czasem wystroic sie i wyjsc wieczorem piszesz ze nie masz znajomych, ale napewno znajdzie sie ktos, kto zechce z toba wyskoczyc na piwko jak nie to w piatek wieczor ubierz najlepsze ciuchy, zrob makijaz, gdy facet wroci z pracy daj mu skromny posilek :D:D potem z usmiechem na twarzy buziaka w policzek i powiedz wychodze, jak zapyta z kim, to powiedz ze ze znajoma czy cos i wyjdz autentycznie... np. polazic po sklepach :) albo sama na imprezke, co ci szkodzi, pelno tam ludzi wiec nie bedziesz sie czula nieswojo :) w kazdym razie znajdz sobie zajecie i narazie nie koncentruj sie na zwiazku, bo z tego co piszesz to oboje jestescie chyba najwyrazniej znudzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnyKasiek
masz racje yonka!!! dziekuje bardzo. znudzenie to dobre okreslenie, ja wiem ze mnie kocha, ale chyba tez ma juz dosc mojego nudzenia. dziekuje za rady, postaram sie je wdrazyc w moje na razie niecekawe zycie:) dodalas mi otucjhy, milego popoludnia a ja ide pod prysznic i jade na silownie (zapisac sie) buzka kochana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shofunny
A moj mi dzisiaj oswiadczyl, ze w lipcu wybiera sie na kilkudniowy wypad samochodem z dwoma kumplami, taka podroz krajoznawcza, ponoc spanie w samochodzie i zwiedzanie. Nie cierpie jego kolesi, pustaki jak nie wiem, poznalam juz jednego z nich, a z tego co mi moj chlopak opowiada, to nie mam dobrego o nich zdania. Oczywiscie on wie, ze nie lubie, jak spedza czas z tymi kolesiami, ale powiedzial, ze jesli bede mu kazala wybierac, to przegram i ze on bez swoich przyjaciol zyc nie moze. Moge sie w tylek pocalowac. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laleczki :) Wczoraj nie odpisałam wieczorkiem czy jestem w domu.. :) rano milusi smsek :) Jak się czujesz itd.. Ja tylko tak, nie, w porządku ... hi hi :) a potem sms \"tęsknię księżniczko\" ale się ucieszyłam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ponownie:) Dzisiaj jest taki dzien ze czlowiekowi nie chce sie wyjsc z lozka:O przynajmniej jest tak ze mna. Rano poszlam do miasta i jak wrocilam, to nie mialam juz sily na nic... Polozylam sie na dwie godziny ale dalej sie beznadziejnie czuje. No ale niedlugo pojde pod prysznic i tak jak wczesniej mowilam- male Spa;) Kasiek- glowka do góry!:) jeszce wczoraj Ty mnie pocieszalas, żeby byla twarda;) z ta silownia to dobry pomysl. Ja gdybym miala kase to tez bym poszla sie gdzies zapisac, ale jak narazie szukam pracy.... I nie zapowiada sie ze w najblizszym czasie ja znajde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa do góry :) Ja odkąd stałam sie pewna siebie i chodzę z uniesioną głowa nawet dorośli faceci mówią mi 'dzień dobry' i jak sobie ide to co 3 samochód wychodzi z propozycją o podwózke :) Może to głupie, ale czuje sie dumna, atrakcyjna i pewna siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shofunny
:( I co byscie zrobily? Przeciez nie dam mu w pysk za takie stwierdzenie, on uwaza, ze ma prawo wychodzic z kumplami. No i ma racje, zgoda, ale wyjazd kilkudniowy z glupawymi kolegami samochodem? Spanie w samochodzie??? Juz to widze! bImprezy, hotel, laski... Wiem, ze jego kolesie maja na niego zgubny wplyw. :( Co mialam zrobic? Po prostu sie z nim zgodzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak narazie nie czuje sie atrakcyjna... Ostatnio mialam lenia i nie chcialo mi sie o siebie dbac. Tylko jakis szybki prysznic i tyle... Nawet ostatnio przed wyjsciem juz nie prostuje wlosow:O Ale teraz po tym skopiowanym tekscie ktory przeczytalam od Samanty, zmotywowalo mnie to jeszce bardziej do dzisiejszej zmiany;) Najpierw dluga kapiel....przy tym masaz cialka i przemienny prysznic raz ciepla raz zimna woda(poprawia krazenie)depilacja i peeling do stop. Potem jakis balsamik brazujacy, maseczka i ogorki na oczy;) Jutro zrobie manicure a dzisiaj zrobie pedicure(nie wiem czy dobrze napisalam;)) Potem regulacja brwi.... No i cos musze zrobic z wlosami:O chcialabym zeby byly lsniace i wygladaly na zdrowe a maseczka i odzywka juz mi nie pomaga:( Podsumowujac wieczor zapowiada sie baardzo relaksujacy;) Na koniec moze wlacze jakas muzyczke i poczytam jakies gazetki dla Pań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shofunny- ja bym mu powiedziala ze skoro on jedzie sobie z kolegami w to ty dostalas zaproszenie od kolezanki na imprezke ( w tym nocleg) :D Jezeli jest o Ciebie zazdrosny to bedzie mial jakies "ale" Ja kiedys mialam podobna sytuacje... Moj facet kiedys w wakacje powiedzial ze jego koledzy organizuja wypad pod namiot nad jakims jeziorem... Powiedzialam ze to on podejmie decyzje co zrobi ale widzial ze mi to nie pasuje. Tez jego koledzy nie maja na niego dobrego wplywu. Niektorzy pala trwake itd... Potem wyszla jakas taa sytuacja ze ja pojechalam do kuzynki i zrobilysmy sobie babski wieczor a on pojechal z kolegami ale pogoda ich zaskoczyla bo byla burza i musieli wracac do domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najnowsza zolza- juz za pozno;) nie prostuje codziennie , tylko wtedy jak gdzies wychodze... Wole prostownice bo... tak jest najprosciej;) no i sa efekty... Po po umyciu wlosow jaka kolwiek wzielabym odzywke to mam wlosy kazdy w inna strone:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam się na superbabkę :) W przyszłym tygodniu mam omówionego fryzjera :) Planuje mała zmianę (parę pierdółek dokupić) garderoby i wypełnienie braków w kosmetykach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chemiczne maseczki do włosów od razu wyrzuć. chyba ze używasz jakieś matrixa czy kerastasa ;) to o czym pisałam wczesniej - fakt, wymaga małych zakupów w necie (czy to prawda ze kretyńska poczta pl wczoraj zawiesiła strajk czy nadal jednak nie pracują..?), ale efekt.. WOW! ja już włosami robiłam wszystko, moze oprócz przedłużania ;) i naprawe wymagają porządnej pielęgnacji.. polecam tę maskę z karite, oleju kokosowego, rycynowego jojoba (moze być beż jojoby) - mam po niej włosy jak małe dziecko, takie miękkie i delikatne. i wsciekle błyszczace :) a już chodziłam na maski, ampułki, sauny parowe itp do loreala. i nic.. maski gotowe, typu gliskur, nadają się do normalnych, nieniszczonych niczym włosów. prostownica to koszmar dla nich (wiem coś o tymm:O ). no i jakieś witaminki zacznij może łykać (ja teraz biorę ha-pantoten, mam nadzieję że coś pomoże)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij stosowac szampon, odzywke i maske garniera NUTRI GłADKI stosuje 3 rok i jestem zadowolona :) a włosy mam zdrowiutkie :) przez rook nie rozdwoił mi się końcówki (nie podcinałam) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shofunny - ja bym powiedziała, co o tym myślę (zresztą w moim przypadku tak właśnie zrobiłam) :o wiadomo, że jeśli ma nastawienie ze pojedzie, to decyzji nie zmieni, dlatego jesli chcesz coś robić aby nie pojechał, to musisz to zrobić przed tym wyjazdem. ogólnie, ja bym takiego kolesia zostawiła dawno temu.. co za podejście do kobiety w ogóle 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta- wlasnie mam jeszcze taka odzywke ktora jest podobno bardzo droga, dostalam ja od mojej fryzjerki z loreal'a. Uzylam ja moze z dwa razy... i wydaje mi sie ze po niej wlosy sa tluste:O a nie bralam jej duzo... A o witaminkach juz myslalam, bo koncowki mi sie strasznie rozdwajaja mimo ze nie eksperymentowalam duzo z wlosami( kilka razy w zyciu robilam sobie refleksy) i strasznie paznokcie mam slabe:( tez sie rozdwajaja... Wlasnie nie macie jakis spr sposobow na paznokcie, odzywki z oriflame nie skutkuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam ze to jest d czestego malowania paznokci ale ja nie maluje czesto... Wydaje mi sie ze ogolnie mi brak witamin. Musze sobie zrobic jakies badania, wszyscy mnie wyganiaja do lekarza ale ja zwlekam:O w nastepnym tyg pojde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×