Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zołzą będę i tyle

Dość płakania!!! Będę ZOŁZĄ!!!

Polecane posty

Ja chyba bym wyczula, przede wszystkim nie rzucac fochem kiedy nie trzeba i jezeli on jest mily to zebys tez to potrafila odwzajemnic. Czytajac zolze powinnas wiedziec, ze zolza to nie taka "zgorzkniala" tylko ze jak jest dobrze to tez potrafi byc mila a jesli jest zle to potrafi to wyrazic...A mi sie wydaje ze troche naduzywasz tego "zgorzknialstwa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam maseczki. ależ Wy niecierpliwe :P ten piling kawowy to wg wielu cud na cellulit (czytałam wyniki badań naukowców, że kawa w zaden sposób na zmniejsza cellulitu, ale jeśli ktoś w to wierzy to nie może nie działać w sumie :) ) kawa ogólnie ma właściwości wyszczuplające (dlatego jest dodawana do kosmetyków). ale jest też dość \"twarda\" - ostrożnie z tym pilingiem buźki, szczególnie przy problemach z naczynkami. na buźkę lepiej coś delikatniejszego :) a mecz - tragedia 😡 wrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strong women- nie martw się dołem:) Nie będzie tak źle. Ja się zwlokłam przez pogodę z łóżka dopiero o 10 i dalej siedzę i nic nie robię, a praca czeka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wrocilam z miasta i szukalam jakiegos stazu:( oczyswiscie dalam swoje namiary ale wiem jaka bedzie juz odpowiedz, a raczej nie bedzie tej odpowiedzi:( a staz byc moze bee miala dopiero we wrzesniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam, żebyś wyłączyła gg! :o jak ty widzisz jego, to on widzi Ciebie - więc wie, ze siedzisz w domu i na pewno teśknisz, przeżywasz itd. bezsens :P doszły te maseczki? a u mnie pogoda super - słonko świeci, ptaszyska za oknem się drą ;) ale później ma się zepsuć podobno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać jak ktoś jest na niewidocznym. trzeba mieć jakąś zakładkę, ale u mnie to się samo zaktualizowało na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Samanty
Mozesz wyjasnic z tym niewidocznym cos wiecej? Tzn co dokladnie widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko niewidoczne widać - przynajmniej u mnie. ale nie pomogę w kwestii instalacji tego, bo nie mam bladego pojęcia skąd to się u mnie wzięło itd. Strong - co nie zmienia faktu, że lepiej byś zrobiła dla siebie wyłączając w ogóle kompa i zajęła się sobą. dzień spa miał być, książeczkę poczytaj etc. poszukam, kiedyś na forum dziewczyna pisała, co robi w swoje dni spa, jeśli chcesz :) od stóp po końcówki włosów co robi opisywala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki;) Ale kompa nie wylacze... w ten sposob sie relaksuje, a spa zrobie jeszce dzisiaj:) Wlasnie czytalam o tym ze nasz howardzik dostal ochrone policyjna:D troche zaczyna mi byc go szkoda:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Samanty
A ktora masz wersje gg? I czy robilas jakas wktualizacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×