Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laikowa24

oczekujące na okres łączmy się kochane

Polecane posty

Gość ananasowa pyta sie
jest jest ---> tak siedze przed kompem i czytam forum o okresie w ciazy ze mozna miec i ciagle rycze , bo jedna z kobiet napisala ze miala okres nawet do 9 m-ca , a ze była zawsze gruba to o ciazy niewiedziala bo okres maila i rycze ciagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
"cool i kumata z Ciebie babka" to twoja corcia to tez juz potrafi powiedziec ?/? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
Ja naprawde bym chciala zobaczyc anansowa czy naprawde tak ryczy ..no kurcze, jezeli to jest prawda to ta dziewczyna poprostu zwariuje nooooo .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
Szatynko ..dzieki ... a biore Harmonet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
:D :D ......slodka jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
ja wam powiem cos , ja naprawde sie tym martwie , martwilam sie tak po tym petingu az do okresu , byłam radosna i szczesliwa jak okres dostalam ale jak sie naczytalam ze okres mozna miec do 6 m-ca ciazy to znowu zaczełam plakac , i w nocy nie spie lipa i tyle no...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest.. jest dziekuje:) do ananasowej...---> nie czytaj juz tyle bo zyjemy w XXI wieku i jest ta beta wyszla i pokazala brak ciazy to w niej nie jestes!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
znam osobiscie przypadek mojej znajomej ma 30 lat urodzila 4 dzieci , ale z tym czwartym to niewiedziala ze jest w ciazy : -wpadła biorąc tabletki anty, -przez 3 miesiace ciazy miala okres ?(tabletki nadal brała bo o ciazy niewiedziala) jak se przypomne jak ona o tym mówila to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajaja
ja na okres czekałam ponad 50 dni :O wiem co to znaczy stres...:) kazdej z Was zycze szybkiego pojawiania sie @ :) ananasowa - spie - przaj juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
Ja juz zmykam ..koniec pracy !!!!! Uffff wreszcie !!!! Szatynko ..dzieki ci ! Mam nadzieje, ze jeszce pogadamy pozniej ....Zycze wam milego wieczorku !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
wiec ten przypadek znam osobiscie no serio 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest..jest:) i ja dziekuje za rozmowe:) daj znac kiedy bedziesz:)pozdrawiem:)udanego popoludnia i wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
Wieczorkime juz nie bede ..bo biegne na nastepna prace ..i wroce pozno !!! Dopiero jutro..jutro napewno !!!! Trzymaj sie ... Caluski dla corci !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabo
hej dziewczyny :-))) dzisiaj mam 34 dzień cyklu normalnie mam cykle 26; 27; 28 dni.... oczywiście miesiączki nie mam... robiłam test przedwczoraj wieczorem i niestetyy jedna kreseczka... czy mozliwe,że jestem w ciąży??? może powinnam zrobic test rano???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
zrób rano test , ja zrobilam 8 testów ciazowych , robilam kazdy rano co kilka dni , wyszły wszystkie negatywne , testy nazywaly sie quick vue zrobilam tez badanie beta hcg ale nadal obawiam sie ciazy a stosunek mialam 2,5 miesiaca temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
u mnie bez zmian, zero oznak okresu :( siabo - ,a kiedy ostatni raz sie kochałas ?? bo test wykrywa ciaze rzekomo w tydzien od zapłodnienia czyli w sumie z 2 tygodni eod stosunku najprawdopodobniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
ananasowa - zrelaksuj się dziewczyno, NIE JESTEś W CIążY !!!!!!!!! :) albo zaczernij rady jakiegos dobrego psychologa,bo my pomimo,ze mowimy Ci,ze nie jestes wiesz swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
laikowa ----> a czy testy sie myla quick viu???? czy test- y zrobione 2 , 3 , 4, 5, 6, 7, 8, 9, ...tygodni po sexie daja wynik prawdziwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
kurde idz do gina moze wreszcie uwierzysz ,ze na pewno po tylu testach nie jestes w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabo
no teoretycznie powinnam zajsc w ciążę jakis tydzien temu... troche sie naczytalam o tym, ze jesli ciaza jest mala lub co gorsza pozamaciczna to wtedy test moze jej nie wykazac... nic zrobie test jeszcze jutro rano, a jak nic sie nie zmieni to w przyszlym tygodniu pojde do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka007
A ja uważam, że ananasowa jest w ciąży hehehe Boże ile ty maasz lat, pewno 16 Ty na pewno jestes w ciąży ale urojonej!!!!!!!!!!!! Jak 8testów pokzało że nie jestes to znaczy,że czas żeby wziaśc sie za szkołe, do nauki!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
Hej ...czy ktos tu jest ? U mnie bez zmian...CZEKAM nadal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabo
ja też ciągle czekam, choc kolejny test pokazał, że dzidziusia nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabo
ale umówiłam się już do lekarza na poniedziałek, więc najpóźniej w poniedziałek wszystko się wyjaśni... życzę powodzonka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
siabo ..zycze tez powodzenia ! Ja jutro robie trzeci test !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
siabo- pewnie nie jestes w ciąży :) jest jest - neistety dalej czekam i nic ,zero jakichkolwiek oznak :( wiem jedno cholernie sie boije tego testu jutro ,poza tym mysle,ze moze za wczesnie go wykonuje ,bo uplynie 10 dni od stosunku, w gumie ,gdzie nic nie peklo ,a moj przedostatni raz byl z 20 dni temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 23
Cześć dziewczyny! ja też czekam z niecierpliwością na okres:( Dziś mija 38 dzień cyklu a tu nic :o Zaczynam sie naprawdę tym martwić bo zazwyczaj mam co 29-32 dni...a w 29 dc i później nie stosowaliśmy żadnych zabezpieczeń bo wydawało mi sie że to dni niepłodne i nadal mam taką nadzieje...A tak poza tym to nie mam żadnych objawów na to,że dostane okres:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×