Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laikowa24

oczekujące na okres łączmy się kochane

Polecane posty

Gość jest..jest
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
bo mam jakas schize , niejestem juz z tym chlopakiem ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasowa!!!kobieto!!!!na logike!!!!!!!!!!!!!!!! dwa miesiace temu.... kilka testow..... beta..... nie jestes w ciazy!!!!!!!!!!!!!!!!!!wszystko negatywne!!!!!!!!!!!!!!!!!wyluzuj... i uspokuj sie... bo takimi meczarniami i wmawianiem sobie jakiejs ciazy to daleko naprawde nie pociagniesz...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
mam mdłosci a szczególnie rano i bóle zoladka , :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
nie jestes z tym chlopakiem. nie jestes w ciazy, wszystko jest OK ...nastepnym razem uwazaj poprostu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te mdlosci i bole zoladka to przez nerwy i stres... naprawde... wmawiaj sobie cos czego nie ma a dostaniesz nobla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
ohh szatynko ...dobra jestes :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
szatynka /jest jest-----> wiecie co bo w sumie to bawilismy sie w petting ale troszke nasienia skaplo w okolice pochwy i martwie sie , plemniki sie poruszaja I MOGĄ SIE PRZEDOSTAC PRZECIEZ NO, oj masakra , ciagle o tym mysle, a ten chlopak mnie zostawil bo posłuchał mamusi i polecial do kanady tam ma rodzine, i zmienil numer zero kontaktu wiec widzicie jakbym była w ciazy to LIPA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
A POWIEDZCIE MI ile razy w swoim zyciu zrobiłyscie test ciazowy ? i czy za kazdym razem dał wynik zgodny z prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
Szatynko... a powiedz jak to jest po tych tabletkach i po takim balaganie jak ja zrobilam to chyba jest nie wiadomo, kiedy ten okres moze sie pojawic co??? No niby teraz ..ale czy to bedzie tylko krwawinie z odstawienia, a nie okres ?? Kurcze pogubilam sie juz kompletnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest.. jest.. jeszcze jedno pytanie.. po kolei:) a czy Ty teraz bierzesz jakies tabletki?? albo ktora z kolei tabletke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
szatynka dziekuje za odpowiedz , mam nadzieje ze beta i te 8 testów mnie nieoszukało ..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
wczoraj skonczylam opakowianie ...i dzis jest pierwszy dzien 7 dniowej przerwy !!!!! 2 Maja rozpoczelam to opakowanie ( a musialam rozpoczac 26 kwietnia ...tutaj i jest moj najwiekszy blad ) takze nie byla to 7 dniowa przerwa a 13 dniowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest.. jest---> na Twoim miejscu poczekalabym do pierwszego dnia wystapienia okresu(wg mnie to taki pierwszy po krwawieniu z odstawienia okres) i zaczelabym nowe opakowanie tabletek juz w pierwszym dniu wystapienia krwawienia ktore pojawi sie w najblizszym czasie...wtenczas powinnas byc zabezpieczona juz najnormalniej tak jak tabletki zabezpieczaja... a na dodotek w pierwszych dwoch tygodniach uzywalabym jeszcze prezerwatyw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
ta znaczy tak : podczas 13 dniowej przerwy sie nie kochalam !!!!! Zobaczymy sie dopiero za jakie 3 tygodnie takze chyba bym mogla zaczyna tabletki tak jak zawsze po 7 dniach ..w tym problemu nie ma...bo i tak seksu przez 3 tygodnie nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
Szatynka tzn, ze na normalny okres musze poczekac ...to teraz jak bedzie krwawic to znaczy jeszce nie jest TO :( Boze ...ja juz sama nic nie kumam !!!! ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
No tak robilam 2 testy ( ale chyba tak jak anansowa dojde do 8 :) i yli negatywne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha... :D nie zartuj!! nie nasladuj ananasowej...:D jak masz dwa negatywne to nie jestes w ciazy:) czy mam Cie tak samo przezkonywac jak ananasowa??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
jest jest---> jesli moge zapytac, jakie testy robiłas?, ja zrobiłam 8 testów ale i tak ciagle o tym mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz.. niewazne czy orkes czy krwawienie z odstawienia... najwazniejsze aby sie pojawilo czy jedno czy drugie:) nie uwazasz tak samo??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
To na ile ja zrozumialam ...po przerwie 7 dniowej nie zaczyna nowego opakowania tylko czekam na OKRES ???? i wtedy zaczynam brac .....pierwszego dnia ----- > pierwsza tabletke !!! ??? :D nie no nie do przesady ..... do anasowej to ja mam jeszce daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
Uwazam !!!! Tylko jakos chce sie upewnic wiesz ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
anasowa , jestem w UK takze nazwa testu chyba ci nic nie da .....ty jeszce jestes tutaj ??????? Myslalam, ze juz o tym zapomnialas ! co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli Ci sie nie pojawi w ciagu siedmiu dni.. poczekaj do motad az Ci okres czy krwawienie przyjda i zacznij pierwsza tabletke z nowego opakowania.. a tak na marginesie.... dobrze zrozumialas:D ze tak napisze "cool i kumata z Ciebie babka":D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×