Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laikowa24

oczekujące na okres łączmy się kochane

Polecane posty

Gość laikowa24
malinko ,a zabezpieczaliscie sie wczesniej jakos ?? kurde ja tez sie strasznie boje mija juz 36 dzien cyklu ,a tak to mialam co 27 :( jutro robnie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
Ohh laikowa dobrze,ze sie odezwalas ....no u mnie tez '' cisza '' nooooo ...jutro tez robie ...raniutko bo juz nie moge wytrzymac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 23
Wcześniej stosowaliśmy prezerwatywy, ale od 29 dc już nic niestety:( Przed okresem powinny być dni niepłodne ale już sama nie wiem...Nigdy jeszcze nie robiłam testów bo nie było powodu, ale teraz zaczynam sie zastanawiać czy nie lepiej to sprawdzić i się dłużej nie stresować. Chociaż , gdyby się okazało, że...coś z tego wyszło...oj wole nie myśleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
No ja tez ..wole nie myslec .... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
malinka- mysle,ze nie ma szans na ciąże tylko nie umiem wyjasnic spoznienia :( u sioebie niestety tez ,ale chyba najlepiej zrobic test ,bo po co sie kochana stresowac jest - jak było tak jest zero oznak, jedynie wielka ochota na słodkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym okresem po przestaniu brać tabletek jest różnie...Ale zwykle tak, że zanika, spóźnia się kilkadziesiat dni...A nam kobietą pozostaje tylko stres i wieczne schizy:( Ze mną było tak, ze pierwszy okres dostałam normalnie po odstaieniu tabsów, kolejny w 32 dniu cyklu, a kolejny dopiero w 57 dniu cyklu i to wyłowywany przez luteine. Teraz też brałam luteine dokłądnie jestem w 29 dniu cyklu i oprucz lekkich plamień (takich lekko brazowych) które zaczęły sie wczoraj to nic nie mam. A moze to przez to, ze zamiast 8 tabletek luteiny wziełam tylko 7?! Nic...Pozostaje mi tylko czekanie, w ciazy nie jestem bo nie było żadnej niebezpiecznej sytuacji. Więc \"lailkowa24\" ciekaj cierpliwie, a jak okres nie przyjdzie wybierz sie d lekarza, to też Ci przepisze luteine i okres przyjdzie. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
Maleńka - dziękuje kochana za wsparcie, zapisze sie na wizyte za tydzien ,bo na poniedzialek pewnie wsyztsko pozajmowane będzie :( ,a wnoiskujac z tego co napisalam na poczatku sądzisz,ze to moze byc ciąża ?? :( ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądze zebys była w ciaży no niby jak? Skoro nic wam nie pekło, a kończył poza Tobą. Zresztą ja z moim chłopakiem zawsze robimy tak samo. To wszytko przez tabletki one wprowadzaja zawirowania! Jak mi sie spóźniał okres w zeszłym miesiacu to zrobiłam test...Wydane nie potrzebnie tylko 10zł bo okazał sie negatywny, a i tak nie było poctaw by sądzic ze to ciaża...Ale ja wariowałam! Wiec jesli chcesz to mozesz dla pewnosći zrobić...Przynajmniej przestaniesz sie denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 23
laikowa24: też myślę, że raczej nie ma szans na ciążę, ale jak do poniedziałku nic nie będzie to zrobię jednak test dla pewności. Ja nigdy nie brałam tabletek więc nie wiem jak długo sie czeka na okres po odstawieniu. U Ciebie na pewno będzie wszystko dobrze, nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
witam kochane zrobiłam test wyszedł negatywny Ł= ,ale boje sie bo minelo dopiero y 10 dni od domniemanego stosunku ,wiec moye jest blednz , jednak yrobilam go po dniach spodyiewanej miesiacyki,a tam pisye,ye ma najwieksya sprawdyalnos c w cyasie spodyiewanej lub kolejnzch dniach, kurde nie wiem co o tzm mzslec Ł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie dziwnie, chyba zaczynam panikować... wzięłam pierwsze opakowanie Novynette... no i teraz, dopiero trzeciego dnia siedmiodniowej przerwy kochałam się z moim facetem... w końcu w ciągu tych dni tez jestesmy zabezpieczone... ale problem tkwi w tym ze jest czwarty dzień a okresu nie ma... wydaje mi się niemożliwe bym zaszła w ciąze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
smak lata - jasne ,że niemożliwe jest ,że zaszłas w ciąże , poczekaj ja zawsze przed wieczorkiem 4 dnia przerwy dostawalam okre :) mozliwe jest równiez ,ze dostaniesz np piątego - akurat co do tego kiedy wystąpi nie ma reguły :) pozdrawiam, głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
dziewczyny czyzby Was nie było ?? jet .. jest - jak tam test ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 23
rano dostałam @ i trochę jestem zaskoczona, bo nic nie wskazywało na to że dostanę, żadnych bólów brzucha itp, ale to miłe zaskoczenie :) Trzymajcie się dziewczyny, u Was tez na pewno będzie wszystko w porządku!!! :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
no to super malinka gratuluje :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
czesc kochana nie dostałam :( robilam test niby negatywny,ale minelo 10 dni od tego ostatniego razu,w dodatku byl w prezerwatywie ,wiec nie ma opcji,zeby wtedy sie cos zdarzylo, przedostatni tez z zabezpieczeniem ,ale wiadomo są te schoizy,ze moze test niewiarygodny,albo za wczesnie :( buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz ze naprawde wszystko bedzie dobrze i ze wszystko sie ulozy po Twojej mysli:) nadal trzymam kciuki i serdecznie Cie pozdrawiam:) 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość króloważycia
Odstawiłam tabletki we wrześniu zeszłego roku. Od tego czasu miałam dwa razy okres (nie liczę tego po tabsach). To jest po prostu makabra. Teraz chcę znowu zacząć brać tabletki i czekam... Nie wiem kiedy dostanę(ostatni miałam pod koniec lutego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
szatynka- mam nadzieje,ze doczekam sie tego kresu :( bo to raczej nie ciąża ❤️ dzieki za wsparcie krolowa - no to ładnie nie dosc ,ze sie stresuje waznymi egzaminami na studiach to ten stres okresowy :) jejku to nieciekawie ,a jeszcze spytam bylas moze z tym u gina ?? przepisal cos na wywolanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość króloważycia
nie byłam. W sumie wiadomo, że po odstawieniu tabletek okres będzie nieregularny. A ja na dodatek, zanim zaczęłam brać tabsy, miałam przeważnie nierówne cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość króloważycia
Najgorsze jest to, ze od paru miesięcy nie kochamy się z chłopakiem, bo potem ten stres oczekiwania na okres. Kiedy nie miałam przez 3 mies. to już wmawiałam sobie że jestem w ciąży, paranoja totalna. I dlatego zrezygnowaliśmy z seksu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
No hej !! Fajnie ,ze nasz iopic zyje !! Robilam test ...no jest negatywny....ciesze sie, ale nadal NIC !!!!!! i to mnie niepokoi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest..jest
No ja niby jest 14 dni od ostatniego stosunku, test musialby wykryc ciaze juz, no nie ????? szatyko ..fajnie, sie pjawilas znowu u nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
krolowo- oj badzmy dobrej mysli,ze nadejdzie i wreszcie bedziesz mogla czerpac z zycia korzysc i szczescie :) trzymam kciuki jest.. - no wlasnie u mnie 10 dni ,ale mysle ,ze na pewno wykryłyby ciaze sama zauwaz jak kobotki czekaja na okres po tym swinstwie, dlatego badzmy dobrej mysli 🌼 niestety u mnie tez zero objaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość króloważycia
laikowa - dzięki za otuchę :) Sama też jestem dobrej myśli, bo pojawiły się u mnie objawy zbliżającej się owulacji(mam nadzieje, że to owulacja), a potem tylko 2 tyg i będzie okres. Oby, oby! tylko tak się zastanawiam, czy znowu pakować się w tabletki, skoro takie po nich problemy... ale niestety tylko tej metodzie w pełni ufam (no i jeszcze abstynencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
krolowozycia- kochana ja jesli kiedys znajde odpowiedniego partnera na pewno wroce do tabsow :) ale teraz sa mi niepotrzebne :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość króloważycia
no, ja mam stałego partnera. ślub planujemy dopiero za 2 lata, więc muszę się porządnie zabezpieczać. Dlaczego nie wymyślą jakiś tabletek dla mężczyzn? dlaczego tylko kobiety mają się truć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
u mnie dalej bez zmian :( chyba wkrótce oszaleje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie niecierpliw sie... naprawde... bo stres i dreczenie sie naprawde nie sa przychylne w tym momencie Twojemu organizmowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×