Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość qwertyuiopasdfghjkl

grawerowanie - gdzie?

Polecane posty

Gość gość
Grawerowaliśmy zawsze w jednym miejscu, a mianowicie w www.gravtec.pl. Śmiało polecam firmę, rzetelnie wykonane zalecenia w przystępnej cenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zagrawerowani.pl świetny grawer, super obsługa, w Gdańsku grawer zrobisz u nich na miejscu :) Polecam! Grawer od ręki tylko Zagrawerowani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grawerowanie jest możliwe w każdym materiale, dlatego też nie powinno być to kwestią, która nas martwi przy tego typu czynności. Wygrawerować można wszystko w firmach, który się tym zajmują jak np. grawerowanie laserowe - wg mnie najlepsze i najlepiej wyglądający efekt daje. http://marketingcare.pl/grawerowanie-przedmiotow-uzytkowych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Power Graw http://power-graw.pl nie raz zajęła się dla mnie profesjonalnym grawerowaniem. Nie ukrywam, postawienie właśnie na ich ofertę było solidnym pomysłem a co najważniejsze robota została solidnie wykonana. Napis jest wykonany z troską o najmniejsze detale, tak jak sobie tego życzyłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak grawerowanie - Sosnowiec. Srebropol to sklep w którym możecue wykonać grawer na praktycznie wszystkim :) www.srebropol.pl/grawerowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolmiedzynski

Szybko i sprawnie zrobili mi grawer, zlecenie z projektem wrzuciłem im przez stronę  www.twojjubiler.com.pl i na następny dzień miałem do odbioru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaKojek123

Ja osobiście korzystałam z usług grawerowania na diamencie, chciałam umieścić mały napis na rondyście diamentu i podarować taki pierścionek mojej bliskiej koleżance. Robiłam to w firmie jubilerskiej Pollabo. Podchodzą do sprawy bardzo poważnie i doradzą we wszystkim. 
www.pollabo.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Kret

Też zależy co chcesz grawerować i jaki rozmiar, ja  mam jednego grawera piwocka.pl facet wie co robi. Może Ci podpasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obróbka drewna, kompozytów drewnopochodnych, metali miękkich na maszynie.

Wykonywanie skomplikowanych struktur/kształtów:

-Ryciny zdjęć
-Grawery
-Rzeźba 2D, 2.D,
-Elementy klejone
-elementy obrotowe

Głównie obrabiane wymiary:
- Elementy obrotowe
– do 90 cm i 26 cm średnicy przy obróbce manualnej
- do13 cm długości i 8cm średnicy przy obróbce komputerowej

Pozostałe elementy
- do 30cm x 40 cm wymiaru podstawy bryły i 5 cm jej wysokości.

Główne materiały: Świerk, Sosna, Płyty sklejane,
Możliwość zamówienia innych materiałów.
Wysyłka Kurier, Poczta Polska.

Kontakt : stolarzwojciech1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma może godne polecenia miejsce w Szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grawerowałem tabliczkę znamionową w firmie KAMEL w Szczecinie http://cezarszczecin.pl/grawerowanie/ i jak najbardziej polecam - grawer jest bardzo starannie i dokładnie wykonany. Dodatkowy plus za to, że wykonują usługę grawerowania na różnych typach materiału: od metalu i szkła, przez przez plastik po skórę. Można też bardzo dokładnie ustalić z nimi wygląd graweru, dzięki czemu jest on dokładnie taki, jaki się chce. Polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×