Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cwikla kopytko

Horoskop erotyczny dla każdego.

Polecane posty

to teraz ja bede----------->, jests facet czy dziewczyna? la cubanita swojego nie musze, jest w opisie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierdzące łajno
04.11.1985 słucham..............i czekammmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierdzące łajno
p.s. mam estrogen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość undostres
17.04.88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la cubanita
to ja bede grzecznie czekac na swoja kolej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123buziaczek jestes optymistką pełną gębą, bardzo sympatyczna osoba, a jednocześnie zmienna w uczuciach, być moze dlatego że czasem działasz zbyt gwałtownie , szybko, pochopnie, nieraz takie ryzyko się opłaca. Lubisz otaczać się ładnymi przedmiotami, przywiązujesz do nich wagę. Czy ktos z rodziców hm... no trudno powiedzieć. Lubi aktywny wypoczynek. Razem z twoim lubym.: Nie mogliście pzrejść obok siebie obojętnie, musieliscie zwrócic na siebie uwage, jednak niepokoi mnie to że mozecie czasem ze sobą rywalizować, moze walczyć ze sobą (mam nadzieję ze sie nie bijecie) chyba że poznaliscie się na kursie aikido :) albo sumo :P Mimo wszystko wcale nie trudno o małzeństwo...ale co będzie potem, trzeba sie zastanowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobie przerwe zeby wrocic
jako mlode romantyke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halikulika
ja 28.08.1983 on 16.04.1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejla 24 - to stworzenie bystre, spostrzegawcze, komunikatywne, tolerancyjne, krytyczne a zarazem życzliwe, jest lubiana pzrez otoczenie. Idealny partner to człowiek ambitny, poważnie myslacy o życiu a zarazem sympatyczny i z wyobraźnią, być moze wrazliwy też mialby szanse :) Zjej lubym: Można powiedziec że on własnie taki jest...wrazliwy, dlatego jesteście typowymi przeciwieństwami. To raczej ty jesteś stałym lądem, a on jeziorem które wtapia sie bezpiecznie w twój brzeg. Jest wesołym pesymistą. czasem mogą wystapić u niego blokady powodując niedomówienia a w rezultacie sprzeczki, których oboje nie lubicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z ciekawosci co tam w tym bedzie tez prosze o taki horospok. Ja 26.02.1988., on 27.07.1985.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la cubanita
CK -> chcesz to ja ci powroze, napisz tylko spod jakiego jestes znaku zodiaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwikla kopytko - na zakończenie Twojej wypowiedzi dodala bym tylko \"amen\" ;) zgadza się wszystko w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CK jest spod znaku MR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiek422144
5.10.91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwikle kopytke
koniec horoskope zamykame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdę mówiąc wsyztsko do mnie pasuje. Uwielbiam dzieci, kiedyś myslałam o projektowaniu wnętrz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty romantyczna rybka, o zdolnościach pracowito- odkrywczo- twórczych, troche uparta momentami surowa, ale za chwile ci żal...czasami sie zakochuje na zabój :) zanim znajdzie tego jedynego, to miewa nagłe zakochania w kimś kto ledwie dał jej coś do zrozumienia. Bardzo macieżyńska, rodzinna, ale moze szukac sobie w życiu dramatów w zasadzie nie potrzebnie, nie umieć uwolnic się od kogos kto cie rani, wydaje ci sie że musisz cierpiec by być zauwazoną. Wcale tak nie jest, spróbuj czerpac z życia wiecej przyjemności i uważaj na typów którzy mogą cię zwodzić dłuższy czas a potem wykorzystają. Na szczeście twój partner zyciowy jest człowiekiem honorowym, aczkoliwek czasami może się zbytnio unosić. Bardzo erotyczny związek, duże przyciąganie fizyczne, a jednocześnie umiecie ze soba wspaniale pogadac, on cie podnosi na duchu, działa dobzre na twoje samopoczucie. Potrafi to robic w każdym razie jeśli chce. Jego sama osoba jeśli z nim przebywasz sprawia radość. On jest idealistą (bynajmniej nie z marsa), aczkolwiek wasz zwiazek wydaje sie być oparty na wzajemnym zaufaniu, jest romantycznie, i co najważniejsze stabilnie. Takze mam tu wskazówke na to że nie powinniście się nigsy ze soba nudzic :) Znowu przerwa :P ----------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczanka
bede widzieczna za: 22.03.1983 04.07.1983 22.05.1988 04.07.1988 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierdzace łajno
no olałas mnie nio mo, miełandnie , czuje sie gorsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieknotka 23
Prosze bardzo serdecznie dla mnie tez 29 sierpnia 1985, odwdziecze sie dobra karma dla Ciebie. Uwielbiam czytac opisy swojego znaku, mam kilka ksiazek o astrologi i wszsytk jest adekwatne do mojego punktu widzenia siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmierdzące lajno To równiez dosyć silna osobowość. W kontaktach z ludźmi cechuje Cię otwartość i szczerość. Mówisz prawdę i oczekujesz tego samego od innych. Łatwo nawiązujesz znajomości, a dzięki szerokim horyzontom znajdujesz wspólny język z ludźmi różnego pokroju. Bliscy mogą się czasem poczuć dotknięci Twoją bezpośredniością i mówieniem prosto z mostu. Ma doskonały zmysł estetyczny, możliwe zdolności artystyczne. Zwraca uwage na wygląd faceta, maly gruby łysy nie ma u niej szans chocby nie wiem jaki miał super charakter. Poza tym powinien byc szarmancki i romantyczny, dobrze by było gdyby dobrze tańczył. W miłości może byc badzo niezdecywodana. Cos jak czapla od żurawia ;) Prawdopodobnie dobrze rozwinięty instynkt macieżyński, zdolności do dramatyzowania, obrażania się, wewnętrzna wrażliwość, a także wrazliwe piersi, lubi ich pieszczoty. Pragnienie załozenia rodziny. Mozliwe ze lubi ciemniejsze kolory, nietypową dla szarych mas muzyke. Dzięki planetoidzie Juno w pobliżu twojego słońca, a także innym przesłankom jesteś osobą ciepłą i życzliwą, jeśli chcesz potrafsz załatwic wszystko dyplomatycznie, asertywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
undostres - nie znam płci, jak podasz to zrobie horoskop. halikulika- opanowana ,taktowna, zrównoważona, miła, możliwe że nazbyt sentymentalna, patrzy wstecz ( może jakaś stara miłość?) Czasami pewne rzeczy trzeba przerobić jeszcze raz tak jak w deja vu. Jednak nie zawsze da się cofnąć czas. Czasami napady melancholii i rozmyślania można wykorzystać w jakiś twórczy sposób. Możliwe że szybko zapominasz urazy, i na co przed chwila się denerwowałaś jeśli ur przed 12.00 Jesli ur po 12.00 to masz skłonności do zbytniego przywiązywania się do partnera jak i do przedmiotów, pamiątek, traktowania jak wlasność mężczyzny, mimo to potrafisz otoczyc go cieplem, opiekowac się. z twoim partnerem: Jesteś ideałem dla swojego partnera, trochę jakby widział w tobie matkę, zanosi sie tu na powazny związek i możliwe że juz jestescie ze soba długo albo bedziecie. Możliwe równiez że jedno wywiera bardzo silny wpływ na drugie i ulega w ten sposób emocnonalnej manipulacji, jednak moze to być równiez oznaką bardzo głębokiego przywiązania emocjonalnego jednego z was. Mimo to isnieją między wami bariery, frustracje, lęki, może jedno z was nie potrafi czegoś powiedzieć, jednak nie należy naciskać z czasem wszystko się wyjaśni, możliwe że jedno z was ma za soba bolesne doświadczenia (rodzinne lub uczuciowe) o których narazie nie chce mówić. Wszystko w swoim czasie, czas leczy rany. Najpierw człowiek sam musi nabrac dystansu do własnych lęków, obaw i pzreszłosci potem może sie nią dopiero dzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atunia - zmysł praktyczny, Chętnie nawiązujesz kontakty z ludźmi, odbierają Cię oni jako osobę ciepłą, serdeczną i przebojową. Pragniesz by Cię doceniono, dlatego często robisz coś szczególnego: okazujesz wspaniałomyślność, obdarowujesz prezentem albo fundujesz bilet do kina. Lubisz być autorytetem: masz skłonność do pouczania innych, ale nie lubisz kiedy oni robią to samo. Los obdarzył cię talentem do robienia inwestycji. Delikatna kobietka, jednak w duszy odrobinę chlodna, czasami za bardzo wszystko poddajesz analizie i "obiektywnej" a tak naprawdę zbyt surowej ocenie. Potrafisz logicznie mysleć, ale w milości nalezy kierowac się sercem, a rozum zostawić do interesów, do pracy, nauki. Trochę więcej zaufania dla mężczyzn. Szukasz kogoś statecznego, możliwe odrobine starszego, powaznego. Twój mężczyzna jest do ciebie troche podobny pod tym wzgledem ( kocha trochę za bardzo z głową), ma zmysł ekonomiczny, lubi wygodę, luksus, dąży do tego aby było mu w zyciu jak najlepiej. Mozliwe miedzy wami trudności i rozczarowania, słowne utarczki albo ciekawe burzliwe konwersacje ;) Bankowo jest tu aspekt małżeński.Ale po roczniku przypuszczam że jesteście już po slubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodna kafeterianka
10.01.1988? ;) Dawaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×