Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

agnieszka 30.12.1986 mam w niedziele wazne egzaminy ale jakos sie ich boje,wydaje mis ie ze nie zadm,przynajmniej nie za pierwszym razem,prosze sprawdz czy mi sie uda i kiedy,oraz kiedy ślub albo chciaz zaręczyny.bardzo mi zalezy.dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek22- widze tutaj albo styczen albo luty przyszlego roku...jesli chodzi o dzieci- prawdopodobnie dwojka, mozliwe ze blizniaki:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daszka 111
możesz mi powiedzieć kiedy zajdę w ciążę? Beata, 4.09.74 dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tefe
14.09 85 kedy urodze 1 dziecko ,ile będe mieć dziecii z kim? gdzie będziemy mieszkać? kiedy będe pracować lub czy zdobęde pieniądze,kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nett9- prawdopodobnie dostaniesz sie na studia:) jesli chodzi o milosc- te wakacje albo poczatek przyszlego roku... juz niedlugo poznasz mnostwo ludzi i wsrod nich znajdzie sie wysoki brunet, poczatkowo udajacy niedostepnego;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo.... A gdzie go poznam, poza moim miastem zamieszkania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliqueeeeeeeeeeeeeeeee
Kochana powroz mi jeszcze czy ja wyjade do innego miasta w te wakacje czy po? jesli sie przedluzy to dlaczego? 30.06.82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik22
kocham Piotrka czy bedziemy razem i czy sie spotaky przede wszystkim on jest w zwiazku ja tez niestety magda 01.05.1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosenka.....
co widzisz w moim zyciu uczuciowym?? 02. 02. 1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgahc
czy obecny partner to ten jedyny kiedy zareczyny i slub? kiedy pierwsze dziecko i jaka plec? czy pojedziemy gdzies na te wakacje? 31.12.88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaaasiaaaaa- moja droga, on jest Toba bardzo zafascynowany, ale troche boi sie zaangazowac...prawdopodobnie w ciagu 2 tygodni nastapi przelom i on podejmie jakas wazna decyzje co do Waszej wspolnej przyszlosci:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Beatka***- juz w wakacje poznasz kogos z kim bedziesz chciala sie zwiazac...:)zaimponujesz mu czyms:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzelica- moja droga, wszystko jest kwestia tego jaki to samochod bedzie:) w najblizszym czasie bedziesz miec troche niespodziewanych wydatkow, wiec ciezko bedzie Ci cos odlozyc...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JASIA75
CZY SKOŃCZĄ SIE MOJE PROBLEMY W PRACY ,CZY BĘDĘ MIEĆ DRUGIE DZIECKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JASIA75
MOJA DATA 08.04.1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olimpiaa_28- Twoj maz bardzo Cie kocha i ani mysli o jakiejkolwiek zdradzie:) w przeciagu pol roku powinien dostac jakas niewielka podwyzke, wyjazdow nie widze...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natilkaa- widze duze przyciaganie... jestescie soba zafascynowani i prawdopodobnie nie zakonczy sie na przelotnej znajomosci:) obok niego jest niestety jeszcze jakas druga kobieta tez w nim zakochana i ona moze troche Ci pokrzyzowac szyki:/ ale pamietaj, ze to Ty sie podobasz Twojemu ukochanemu, wiec to Ciebie wybierze:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere kuku
a co u mnie? kiedy znajde jakas dobrze platna prace w zawodzie? czy czeka mnie jakas przeprowadzka w najblizszym czasie?? czy wyjde kiedykolwiek za maz??? milena 06.01.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JASIA75
JA K WIDZISZ MOJĄ NAJBLIŻSZA PRZYSZŁOSĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłośniczka przyrody- moja droga, widze ze na dziecko przyjdzie Ci poczekac jeszcze okolo roku... prawdopodobnie urodzisz slicznego chlopca:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tefe- jesli chodzi o tego blondyna...bedziesz z nim dlugo, ale karty nie mowia ile dokladnie...na pewno ponad 2 lata:) szkole skonczysz z pewnymi problemami...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga 1807
Czy znajdę dobrą pracę w Polsce czy moje kontakty z córką będą lepsze czy poradzę sobie w sądzie 18.07.53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freciszon- Beatko, karty mowia, ze teraz jestes bardzo samotna, choc wokol Ciebie sa ludzie, na ktorych zawsze mozesz liczyc... mezczyzna, w ktorym sie szczesliwie zakochasz pojawi sie prawdopodobnie we wrzesniu...poznasz go w jakichs "naukowych" okolicznosciach";) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pistacjaa - kochana, widze, ze jeden egzamin zdasz na pewno, a drugiego albo nie zdasz za pierwszym razem, albo zdasz bardzo slabo... co do slubu- w przeciagu najblizszego roku nic sie nie wydarzy, natomiast juz na poczatku przyszlego roku mozesz sie spodziewac oswiadczyn:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem bo wiem
iwona 12.07.82 czy moj byly wciaz mnie kocha i czy ma kogos?czy mysli o mnie? czy bede miec dziecko i kiedy i ile zostane za granica ?dziekuje,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tefe- moja droga, karty mowia tylko o najbardziej prawdopodobnej drodze... dzieci w najblizszej przyszlosci nie widze, ale prawdopodobnie bedzie ich trojka:) jesli chodzi o pieniadze- w przeciagu najblizszego roku niewiele sie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×