Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ModnaMelpomena

co sądzicie o strajku nauczycieli?

Polecane posty

Gość Kpina

Nauczyciel to jest tylko nazwa tak naprawdę jeden drugiego tylko buntuje i nic więcej i cierpią nasze dzieci Inaczej mówiąc mają w dupie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kpina

Co się dzieje na tym świecie leniuchy dostają podwyżki a ludzie pracy mają najniższą krajową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strajk

Jak  zacznie się strajk policja powinna rozegnać to towarzystwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygłąbyrządwasw3literypcha

Ten strajk jest na rękę władzy bo polaryzuje społeczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 👎👎👎

W telewizji przedstawiciele nauczycieli nawet nie potrafią się  wysłowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😀😀😀

Jak nie chcą pracować to zwolnić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauczycuelkaaaaaaa

I super. Strajkujemy!! Oby jak najdłużej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vfrtbb

Popieram nauczycieli

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teacherka

Ludzie nawet krowom i świniom dali. Skąd na nich mają? A dla nauczycieli nie mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To ciekawe dlaczego za tuska nie strajkowaliście?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Precz z hejterami

Bo za Kaczyńskiego strajkujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Precz z hejterami napisał:

Bo za Kaczyńskiego strajkujemy

Ale 500+na pewno bierzesz? Widać inteligencjom nie grzeszysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauczycuelkaaaaaaa

Jak już to inteligencją;), witki opadają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 27.05.2008 o 13:49, Gość ppppppppppppffffffffffffffffff napisał:

z zawodu jestem nauczycielem, ale nie pracuję w szkole i nie będę pracować praca z dzisiejszą młodzieżą to jeden wielki koszmar roszczeniowo nastawione bachory, rozleniwione, uważają, że wszystko im wolno - a 75% z nich sklecić zdania poprawnie nie umie, napisać z sesnsem tekstu dłuższego niż 160 znaków uczeń się powinien nauczyciela bać - nauczyciel to nie kumpel, ani kolega - to przełożony i jeszcze jedno - edukacja powinna być odpłatna wiadomym jest, że jak ktoś coś dostaje za darmo, to nigdy tego nie szanuje - skoro jest za darmo, to pewnie jest do dupy dlatego ja daję wyłącznie korepetycje - za wysoką stawkę i tylko tym uczniom, którzy chcą się uczyć - nie daję lekcji leserom, jedynkowiczom i pół ...om wspieranym przez pół ...i rodziców i dlatego mam z czego żyć i dlatego mam renomę Siłaczka to przeżytek, Siłaczkę mają dzisiaj wszyscy głęboko w poważaniu....

Popieram ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powinno być tak jak kiedyś, że nauczycielki nie mogły zakładać rodzin. Wtedy nie było by problemu że muszą na dzieci zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strajk

witam znam w swoim gronie nauczycieli I? kategorycznie nie popieram ich zachowań nie mają najmniejszej odpowiedzialności za swoje postępowanie kieruje nimi tylko żądza pieniądza przyrównanie ich do takich zawodów jak lekarze sędziowie gdzie manipulacją jest człowiek niech zerkną na innych gdzie żyją w biedzie a potrzebują - strajk niepełnosprawnych gdzie mała grupa podjęła sie walki odpoczywają jak nikt inny i to odpłatnie dla mnie to nie do pomyślenia przepracowując 40 lat czasami po godz. nie płatnych za wolne tylko różnica ja pracowałam bo bałam sie stracić pracę z której teraz mam skromną emeryturę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

To nie nauczyciele mało zarabiają tylko wszyscy Polacy. Ja też mam wyższe wykształcenie, pracuje jako specjalista badawczo-techniczny, pełnię dodatkowo 2 funkcje : Kierownika Technicznego w laboratorium i Zastepcy Kierownika Laboratorium. Pracuje w tym samym miejscu od 10 lat. Pensja 2300 na ręke juz ze stażowym, czyli wszystko. Też bym chciała więcej. Też się czuję niedoceniana. Wnerwia mnie ten cały strajk, bo nie ma mi sie kto dzieckiem zająć. Dlaczego mam iść na zasiłek i mniej zarobić? Nie mam rodziny na miejscu, żeby ktoś zajął mi się dzieckiem. Pracodawca robi problemy. Dlaczego mam przymusowo brać ulop? Moje dziecko ma 3 lata. Samo w domu nie zostanie. Jestem poirytowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilek

A czy ja do szkoły nie chodziłem?  Wiem jak to wygląda szybka lekcja 45 min później okienko 2 lekcje i do domu inni na ich pensje robią 8 ciężkich godzin to jakieś żarty z tym protestem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chcemy żeby platforma wygrała wybory,ale pieniądze chcemy od PiSu,bo od tuska nie dostaniemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nauczyciele mało zarabiają,a czemu nikt do ich podstawy nie doda wynagrodzenia za tzw."korki" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tru
Dnia 27.05.2008 o 11:23, goawi napisał:

ale nikt nie broni matematykowi pracowac w banku. taka prace wybral,ma nadmiar wolnego i niech nie narzekaja ,ze malo zarabiaja. w sklepach czy marketach po 8 h na kasie tez sie naharują a dostają po 800 zl

Czy czlowieku widzisz co piszesz? W sklepach na kasie? Porównujesz często osoby bez wyższego wykształcenia z nauczycielem, który zrobił licencjat, magisterkę, kilka podyplomowek, a czasem doktorat (bo i takich miałam w szkole)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bla
11 godzin temu, Gość Strajk napisał:

Jak  zacznie się strajk policja powinna rozegnać to towarzystwo 

A to z jakiej paki? Strajkować każdy może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uważam że jest to nie w porządku bo coraz nauczyciele mają podwyżki tak naprawdę ostatnio co jakiś czas. Poza tym mają ferie przerwy świąteczne wolne dni wakacje, w którym zawodzie tak jest. Poza tym za nie długo koniec roku jak oni to sobie wyobrażają...co żeby nadrobić skrócą dzieciom wakacje. Uważam jest to szantaż a dzieci są zakladnikami. Uczy się dzieci że nic odrazy nie ma a sami tak się zachowują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I prawdą jest że buntują jeden przeciw drugiemu. Nie mają też kultury przeklinają publicznie i jeden drugiego utopił by w łyżce wody. Nie mają do siebie nawzajem szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku

Są niepoważni 1000 chcą dać im 1000 ale 3 miesiące co bąki zbijają  bo wolne mają  nie płacić im pensji a jak się nie podoba to niech idzie do innych robot jak im tak źle z dodatków oni mają 2 pensje  banda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedouczony

wyuczyli się strajkować za nasze pieniądz... a lekcje prywatne 70 zeta tak krztałcą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość niedouczony napisał:

wyuczyli się strajkować za nasze pieniądz... a lekcje prywatne 70 zeta tak krztałcą 

Ciebie najwyraźniej raczej średnio wykształcili. 🖐️ Wypad pisowskie opłacanie szczekacze. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość niedouczony napisał:

wyuczyli się strajkować za nasze pieniądz... a lekcje prywatne 70 zeta tak krztałcą 

Faktycznie jesteś niedouczonu. Nie trzeba było chodzić na wagary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strajk ...i .

...e wszyscy co uczą mają wolne zawsze gdy mają ucznie wolne . Wakacje mają , ferie mają . Mają także paczki świąteczne , siedzą krócej od uczniów w szkołach . Jeżeli praca się nie podoba i zawód to sobie znajdźcie coś innego macie . Ja nie rozumiem macie wszystko a wam nadal mało . Opole . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×