Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe_lady

_________________ CO DZIS ZJADLAŚ ______________________

Polecane posty

moim zdaniem dobrze jest robic kazdego dnia podsuumowanie i napisac co i ile zjedlismy. W ten sposob zobaczymy czy popelniamy gdzies jakies bledy czy jemy za duzo :) Ja zjadlam do tej pory: Ś: jablko, pomarancza II Ś: gruszka, lod , chlebek ryzowy z serkiem light i dzemem light i troszke rybki po grecQ O: zupa z mlodej kapusty kawaleczek zeberka i mala cienka kromka razowca i potem zjem kolacje - jogurt light lub wiesniak light z jakims owocem :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsiup
1 grejfrut:) bede dzis pila a to duzo kcal wiec juz nic wiecej nie zjem chociaz bugaj tak ladnie mi pachnie....mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjadlam duzo
serek homogenizowany truskawkowy 100g jogurt ze zbozami 250g jogurt owocowy malinowy 150g x2 cztery krazki z ryzu dmuchanego z serkiem wiejskim i rzodkiewka frytki mala porcja 2 red bule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano dwie kanapki, potem kanapke, jablko i 5 Michalkow, piwo, teraz piwo i popcorn, nie za duzo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuuuuuuuuuuzo
grahamke z serkiem topionym i ogorkiem serek danio chickenburgera z maca lod maly z maca salatka z majonezem i pol kromki z kielbasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm...niech pomyślę
kefir truskawkowy, pół tabliczki czekolady, bułka "a la pizza", łyżka nasion dyni, kawałek ciasta drożdżowego, no i dużo wody i niesłodzonej herbaty, średnio to wygląda, nawet normalnego obiadu nie zjadłam ale dzis miałam niezły zapieprz w ciagu dnia więc większosć kalorii z pewnością spaliłam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to was przebiję..
na śniadanie bułkę grhamkę z serek błękitny lazur i plasterek żółtego, z pomidorkiem i ogórem i sałatą, popiłam soczkiem pomarańczowym... pół loda magnum i 1 lód zapp, spaghetti carbonara 1 porcja i 1 miseczke truskawek..herbata yerba mate.. nie jestem na diecie, ważę 48 kilo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm...niech pomyślę
a żeby nie było - to na dziś nie koniec.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to was przebiję..
i 1 banan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 bulki slodkie lod waniliowy kanapka z pomidorem i cebula kanapka z sama cebula kanapka z samym maslem brokuly z ziemniakami paczka orzechow pistacjowych 2 Grzeski Kubus Bagietka z maslem Ptasie Mlecako - pol opakowania Teraz mysle, co by tu zjesc na kolacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zjadłam
2 kromki chleba z pasztetem tabliczkę czekolady porcje pierogów ruskich wypiłam wodę i sok z marchwi j jabłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietrucha22
aspeaker ojejku ale zjadlas weglowodanow:D:D Sniadanie 2 jajka sadzone z pomidorami 2sniadanie duzzee jabko Obiad wlasciwie nie obiad bo bylam w szkoe,kefir i dwie kromki chleba razowego kolacja zaraz bedzie warzywa gotowane na parze i 3kotlety sojowe wypilam dwie kawy w tym jedna z cukrem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja powiem :) Sniadanie - płatki z jogurtem waniliowym, jakieś 50gr 2 sniadanie - wafel ryzowy z serkiem homogenizowanym oczywisie waniliowym i troche dżemu Obiad - Ziemniak, mizeria na jogurcie naturalny, pół kotleta z piersci kurczaka Niestety obiadu nie dojadłam i zjadłam go przed chwila do końca. Jest źle ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja powiem, co mi tam :p Sniadanie: 2 kanapki z serem i pomidorem potem loda a'la magnum :D Obiad: leczo potem znowu loda (ale wodnego twistera ;) ) Znowu zglodnialam, wiec 2 berlinki jeszcze troche winka teraz zastanawiam sie co na klacje zjesc :p P.S. To i tak malo jak na mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawki to jest to
jabłko kromke wasy z ziołową rama creme bonjour sałatkę z 2 pomidorow i ogorka malosolnego wieczorem skubne koktail z truskawek i spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze 2 kanapki z lososiem i maslem i 2 kostki ptasiego mleczka :o stres= duzo jedzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noktowizorka
3 szkalnki coli herbata z cukrem i cytryną kawa z mlekiem i cukrem grahamka z serem i salami wsumie tyle ale pewnie zjem cos na kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtertertyretyre
to i ja sie wpisze;P jakies 5 niewielkich klusek na parze jogurt grejfrutowy miseczke zupy warzywnej 2 jajka smazone z kromka chleba jekies 10 truskawek ze smeitana:/ no i woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej truskawki sa zdrowe i malo
kaloryczne oraz przyspieszaja przemiane materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtertertyretyre
tak bardziej jestem zla na siebie o te smietane..no ale juz..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA ZJADŁAM K U P E
mniam,mowie wam...............:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale odchudzamy się
sniadanie- 3 male kanapki z chleba zytniego, z serkiem wiejskim ze szczypiorkiem i pomidorem. kawa obiad-ziemniaczki mlode, warzywa na patelnie, 3 male paluszki rybne. czerwona herbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dzis
glupio ale 3 kaszanki,pol kg pasztetu, 4 parowki,pol kg gulaszu z kasza i surowka no i i hamburgera i jak narazie 4 piwka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale odchudzamy się
sama juz nie wiem!!!!!!!. mam podobne do Twoich 'poczatkowych parametrow';p znaczy wyzsza jestem troche , bo mam 175cm, ale waze 74kg. mam pytanie. jak zjechalas te pare kg? i gdzie masz najwiecej kalorii?:D ja w pupie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale odchudzamy się
ej piwo jedno ma 250 kccal........ w ogole w szoku bylam jak sie dowiedzialam ze az tyle.....dobrze ze nie jestem jakims wielkim smakoszem tego zlotego napoju....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na śniadanie jednego
browarka, kanapka z serem żółty,m i masłem, obiad Mc Donalds z przyjaciółką i zakupy, kolacja browary ze znajomymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaxl
2 kromki razowego chlebka z zielonym ogórkiem, porcja zupy pomidorowej, 10 truskawek, kromka z zielonym ogórkiem. Tyle na dziś :) Jestem zadowolona. Ważę 63,8 przy 170 cm. Dążę do 53 ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×