Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

kafe_lady

_________________ CO DZIS ZJADLA艢 ______________________

Polecane posty

2 male chlebki ryzowe z mala iloscia lososia i salata duza mandarynka miseczka czeresni mala porcja brazowego ryzu z brokulami i owocami morza- mniam :) na deser ok 16 zjem 1 loda na kolacje truskawki z jogurtem nat. i cukrem :D 馃槏

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
艣niadanko-p贸艂 ma艂ej miseczki musli z mlekiem 2 艣niadanie nic obiad dwa ma艂e pomidorki,malutki og贸rek gruntowy,2 wasy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ja dzi艣........
kurde za du偶o :/ 艣n: jogurt - 180 jab艂ko - 100 kcal tu艅czyk - 100 kcal 2 艣n jogurt - 150 kcal kisiel - 200 kcal obiad : sur贸weczka - 100 kcal jogurt nat - 50 kcal rybka - 200 kcal podw. lody - 200 kcal kolacja owoce - 150 kcal

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 trararararararraa
a ja niestety tylko p贸艂 kilo truskawek:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zazazaza
a ja full wypas: 3 serki, paczk臋 wafelk贸w, kilka kostek czekolady, kawa艂 kie艂baski, kilka kromek chleba. no i wi臋kszos膰 w drugiej po艂owie dnia.:classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ahas
do poludnia: pomarancza, 2 kromki chleba z maslem, duzy jogurt po poludniu: talerz zupy pomidorowej i kromka chleba, kanapka, jablko wieczorem: 2 kanapki, 2 kromki drozdzowki, serek homogenizowany, pomarancza

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 magdunia
jogurt - 150 jajko 3 szt - 300 kcal 2 lody - 300 kcal

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 xlaskax
hej co jecie w taki upa艂? ja na 艣niadanko - 2 jajeczka - 200 kcal p贸艂 Twixa 125 kcal activia - 111 kcal 2 艂u偶ki seka light - 50 kcal budy艅 - 150 kcal jab艂ko - 100 kcal zupa warzywna - max 100 kcal 2 razy kawka z mlekiem - 80 kcal 916 wysz艂o wiec ju偶 prawie limit przekroczony

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Masakra bardzo wsp贸艂czuje
kefir kawa batonik ryzowy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lakisja112
ja zjadlam talerz sa艂atki z pomidorow ogorkow i salaty lodowej oraz zjadlam fileta z pstraga gotowanego na parze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kejtiiiii
艢: pol bulki razowej z tunczykiem i kawalkiem sera brie II 艢:lod mc flurry z daim i polewa czekoladowa :D mniaaaaaaaaaaaaaam milky way Obiad :mala paczka chipsow 1 maly lod w polewie czekoladowej heh dzis nie bylo zbyt zdrowo ale raz na jakis czas lubie tak zjesC:P lod na obiad i na 2 sniadanie hehe :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hej to ja D
艣niadanko 200 g ananasa - 100 kcal nale艣niki 150 kcal activia z serem = 200 kcal medaliony z pol臋dwiczki bez t艂uszczu - 100 kcal 550 kcal a na obiad pyszne warzywka i jeszcze pol臋dwczka mniam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
艢: 2 wasy z lososiem II 艢: lod maxi fruit i wasa z lososiem :P teraz 1 maly lod i dzis im mniej zjem tym lepiej :D moze jakas gruszke , jablko i jogurcik :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kurde a ja ju偶 od rana
2 jajka z m膮k膮 - 300 kcal 2 activie -222 kcal ananas -100 kcal 艂o kurde od rana a偶 tyle

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 艂eee jeszcez zja艂am
banana - 150 kcal jab艂ko - 100 kcal kawa 50 czyli ju偶 800 kcal

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
-1 kromka chleba z chuda szynka, serem light i warzywami - zapieczone mniam :D -gruszka - 2/3 sporej bulki pelnoziarnistej z 2 golabkami i maslem - kilka cukierkow- zozole nie jest tragicznie :) do konca dnia juz na wodzie pzdr

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zjadlam 5 jajek
jeszcze jedno na kolacje i koniec ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
p艂atki z jogurtem 0%, sa艂atka z og贸rk贸w i sa艂aty z odrobin膮 majonezu (p贸艂 艂y偶eczki dos艂ownie), kawa z mlekiem, p贸艂 omleta z serem i szpinakiem, szkl ma艣lanki ... i bedzie jeszcze kawa艂ek ciasta z truskawkami :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tak sie zastanawiam...
jak ktos pisze ile gram zjadl (\"np 200 g ananasa\") to Wy to wazycie??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lubi臋 du偶o je艣膰
-100g chudego twaro偶ku z 2 艂y偶kami smietany i cebul膮 1 kromka chleba bia艂ego i jedna ma艂a ciemnego z mas艂em. -sok pomidorowy 200ml -pomidor -bardzo ma艂y kawa艂ek miesa z gulaszu(pr贸bowa艂am czy ju偶 dobre)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lubi臋 du偶o je艣膰
owoce czy warzywa si臋 wa偶y przy zakupie i nie kupuje si臋 na zapas,wi臋c 艂atwo orientacyjnie stwierdzi膰 ile si臋 zjad艂o.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAA
艣niadanie : kawa II 艣niadanie : dwie dro偶d偶贸ki + Mirinda :D Objad : schabowy,sa艂tka z kapusty peki艅skiej i frytki :D Waga 50 kg :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tak sie zastanawiam...
no a np twarozek?? Ja kupuje troche na zapas, bo mi sie nie chce codziennie do sklepu latac. I moze i waze... ale wrzucam do wora ile chce, potem nie skupiam sie na tym ile to wazylo specjalnie... Czyli Wy to tak bardzo kontrolujecie po prostu?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lubi臋 du偶o je艣膰
na opakowaniach produkt贸w np.twaro偶ku jest podana mi臋dzy innymi gramatura,kaloryczno艣膰,dlatego warto przyjrze膰 si臋 dok艂adnie etykietce;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marlencia17
miseczk臋 zupy kapu艣cianki no i zaraz zjem znowu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wszystko przez
jajko sadzone - 120 kcal fasolka zielona z bu艂k膮 - 150 kcal jogurt - 150 kcal pomara艅cza - 100 kcal budy艅 - 300 kcal

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×