Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe_lady

_________________ CO DZIS ZJADLAŚ ______________________

Polecane posty

Gość lubię duzo jeść
-100g chudego twarozku z 2 łyżkami smietany,1 kromka chleba ciemnego z ziarnami i masłem -pomidor -pół activi -kawa w planach grejpfrut activia i na tym poprzestane na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano:bułeczkę z sałatą,żółtym serem i plastrem wędliny,a teraz w pracy zupke chińską ;-) + dwie bułeczki do tego-wiem,wiem niezdrowa ta zupka,ale mnie zassało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanie - gruszka II Śniadanie - miseczka truskawek z jogurtem light Obiad - kawa i 1 wasa pelnoziarnista z serem light i warzywami dzis tak skromnie bo zaraz ide do KFC :classic_cool: ale ogranicze sie do 1 udka z kurczaka,salatki i 1/2 porcji malych frytek wiec nie bedzie zle :D aha no i kolacji juz nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość per aspera ad astra
I Ś : Troche muesli i jogurtem naturalnym, miseczka truskawek II Ś : 2 kromki chrupkiego pieczywa z salata chuda wedlina pomidorem ogorkiem i szczypiorkiem, szklane maslanki W przerwie heh:D: 2 male kalarepki, 2 marchewki, mala brzoskwinke O: miseczke zupy pomidorowej z 2 lyzkami ryzu podwieczorek: kawalek loda, kawalek babki, ciastko Kolacja: 3 kawalki pizzy, sama z bratem robilam mniam:D nie moglam sobie odmowic Aha no i pare filizanek zielonej herbatki:P pozdr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec takkk
na Sniadanio-obiad: kanapki chyba z 5! + kawa no a pozniej: 10dkg. delicji szampanskich, 10dkg. herbatnikow, 8 cukierkow Fistaszkowych, polowa paczki paluszkow solonych lubelskich! do tego kolejna kawa i dwie herbaty. Ciekawe ile to kalorii?:o heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra1987
a mnie nie pobije nikt dziś w ilości :D 1. chrupki - 100 kcal 2. 2 talerze pomidorowej z ryżem - 250 kcal 3. 2 jabłka wielkie - 200 kcal 4. 2 jajka sadzone - 200 kcal 5. fasolka zielona z bułką tartą - 100 kcal 6. jogurt 150 kcal 7. budyń 0,5% tł. ale dużo go było :P -300 kcal 8. duża pomarańcz - 100 kcal 9. kawa z mlekiem 50kcal 1450 hmmm ciekawe o czym zapomniałam bo jakoś mało mi to wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umie sie odchudzac
parówke z keczupem plasterek sera 4 pyzy z miesem posypane podsmazonym boczkiem 2 plastry smazonego boczku 4 kostki czekolady wypilam 2 kawy i goraca czeolade puki tego nie napisalam nie wydawalo sie tak okropne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huguuf
jajko -100 kcal bułka z ziarnami -200 kcal budyń 200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1980
hmm bułka - 150 kcal jajko - 100 kcal chrupki - 200 kcal jabuszko-100 kcal rodzynki - 100 kcal dzem - 100 kcal lody 300 kcal kanapki -500 kcal budyń -200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujflytyl
od rana jogurt light z otrębami -100 kcal budyń -200 kcal chrupki-200 kcal pół bułki suchej - 100 kcal 600 kcal i do wieczorka warzywka;P muszę sie odtłuścić do 12.07 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdunia1987
jajko x2 = 200 kcal 100g piersi z kurczaka - 100 kcal kalafior z bułką tartą -150 kcal serek - 100 kcal budyń -200 kcal dumle -100 kcal 850 wiec nie tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*truskawki zmiksowane z 4 łyzkami smietany *parówke cielenca z mikrofalówki *sałatke (sałata, pomidor, ogórek, sok z cytryny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdunia1987
jogurt -150 kcal paluszki - 300 kcal mięsko 200 kcal kisiel -100 kcal 750 kcal hmm to jeszcze mogę coś chapnąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi111
a ja zjadłam 2 paczki draży śmietankowych, ogórka ze śmietaną , zupke pomidorową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aat
owsianke z mlekiem i dzemem dla diabetykow, pozniej 6 oatcakes z serkiem bialym i 7 koktajlowych pomodorkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja .filet z dorsza gotowany na parze. troche agrestu 2 kawy slodzone slodzikiem narazie tyle zjadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lza na rzesie
Zjadlam: 3 kawy z cukrem i mlekiem jablko jogurt owocowy talerz truskawek 2 parowki Czy jak bedne tak jesc przez 2 tygodnie mam szanse schudnac 5 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa1987
hej jogurcik z otrębami - 100 kcal banan 100 kcal paluszki -100 kcal 4 wiśnie w czekoladzie -160 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaa
jogurt light -61 kcal jogurt jogobella -150 kcal jajko mąką - 120 kcal serek 100 kcal banany 2 szt -300 kcal ok 700 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka1111
ja dzis nic nie jadłam jeszcze i nie będe ,nie moge schudnąc choc jem wszystko co malo kaloryczne czyli salate pomidory i ogórki .nie cwicze bo nie mam sily non stop mi zimno ,zimne rece ,zimne stopy i nos,ale to dlatego bo mam cisnienie bardzo słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillak22
Twarog z truskawakami i maslanka 200kla w zaokragleniu;) Kawe z mlekiem i 4cisteczka z ziarnami 200kal w zaokragleniu Zaraz bedzie jajko i warzywa gotowane ok 150kal w zaogragleniu;) Nie jest zle bo dopiero 550kal jeszcze moge zjesc drugie tyle i cos ekstra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillak22
kcal mialo byc:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano kanapka z ogórkiem bułka ze śliwką 3 bułki z pasztetem mam jeszcze jedną, zaraz zjem ok 17 jak do domu wróce jakiś obiad i na kolacje pewnie 2 tosty z wędliną kolezanka z pokoju w pracy mi powiedziałą dzisiaj \'drobna jesteś ale dużo jesz\' haha za tydzień bede 2 razy wieksza bo mam ostatnio apetyt;/ ale tak sie katowac jak wy to nie mam zamiaru, odchudzanie to głupota, faceci lubią jak laska ma troche ciałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillak22
Ja musze schudnac 2-3kg bo tylek mam za duzy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaa1987
podliczenie dnia dzisiejszego ;) śn jogurt -70 kcal naleśniki 150 kcal twarożek ziarnisty -200 kcal 2 śn jogurt jogobella -150 kcal sałatka z kurczakiem -200 kcal 2 banany -300 kcal deser lodowo -owocowy -200 kcal paluszki -100 kcal czyli jeśli chodzi o ilośc kcal to jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aishhhaaaa
jajecznice z zoltym serem,3kromki chleba, obiadek :tj ziemniaki kotleta surowke ,jogurt,bulke, batonika a teraz 2 bulki z szynka serem i sok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na diecie od miesiaca szlo dobrze ale zuwazylam ze zaczynam coraz wiecej jesc :/ na poczatku tylko tunczy awrzywa i chleb chrupki a teraz nieumie sie powstrzymac od muesli z mlekiem i tego typu rzeczy, niepotrafie jesc tylko warzyw i chrupkiego chleba :/ a do obliczania polecam ta strone: http://www.schudnijmy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdunia1987
jajka 2 sztuki - 200 kcal mąka - 100 kcal banan -150 kcal jogurcik -200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×