Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe_lady

_________________ CO DZIS ZJADLAŚ ______________________

Polecane posty

Gość ja tez moge...
ja trojkacik serka topionego pol bulki zwyklej i barszcz z 3 malymi pasztecikami i wode pije:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale odchudzamy się
aaaaaxl jesos poczulam sie jak gruby pasztet :o waze 74 przy 175 , ty masz wage optymalną i sie odchudzasz...nie rozumiem ludzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez ja
śniadanie- jedna kromka białego pieczywa z wędliną i pomidorem i do tej pory jakieś 3 szklanki wody 2 szklanki soku 2 filizanki kawy :O musze schudnąć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaxl
ale odchudzamy sie --- > ale mam boczki i grube uda i łydki ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanie: -2 jajka na miękko -grubszy plaster sera -kawa Obiad: -pomidory z serem -gotowana wołowina :) -jogurt naturalny Kolacja -pomarańcze, pomidory W ciągu dnia 2 litry wody. Za jaką godzinę jeszcze szklanka mleka, lub dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria24
A ja zjadlam dzisiaj tak: Sniadanie dwie kromki chleba z maslem,szynka,serem i pomidorem 2sniadanie ciastko francuskie z budyniem i ze sliwka obiad zapiekanke z makaronem,kurczkaiem i pieczrkami a do tego duzoo sera podiweczorek ciasto czekoladowe i filizanka czekolad z bita smietana kolacja dwa jaka sadzone z pomidorami Zaraz wychodze na drinka no raczej dwa:D A i nie jestem na diecie chociaz przydaloby sie zgubic ze 2kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm niech pomyśle
śniad : 2 jajka smażone - 300 kcal 2 śniad : 2 jogurty - 200 kcal kawka z mlekime - 50 kcal arbuz dużo ok 1 kg --- 300 kcal wasa 3 szt - 100 kcal sałatka pikante z kfc - 300 kcal nie jest jakoś tragicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
a ja : około 5 kanapek z serem w plasterkach, mandarynke, 3 jabłka, zupke chinska, płatki z mlekiem, pomidory ze smietana + 2 kromki chleba razowego, 5 cukierkow jogurtowych, 2 jogurty, dobre było ;D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same smakołyki mniam mniam
śniadanie: latte 2 grahamki z zoltym serem, jajkiej i salami 2 sniadanie: kluski z truskawkami i smietana Obiad: talarki z ziemniakow jajko sadzone kurczaka z rozna na ostro Na deser beda naleśniki z truskawkami i buta smietana a na kolacje zjem 2 kawalki pizzy , lody i zapiekanke z bagietki z serem zoltym:))) Zajebiscie jest byc szczuplym ( mam to w genach wielorybki):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja tez dzis same pyszosci
Ś: jablko , 2 wasy z lososiem II Ś : pol mango, lod, wasa z lososiem O: fasolka smazona na bulce tartej, rosol z makaronem (malo) , 1 kromka wasy z maslem, sorowka z kapusty, reszta lososia :p,big bambi D: kilka cukierkow z alkoholem i jeszcze teraz 2 delicje, 1 ciastko , 2 gorace czekolady z automatu :o na bank cos jeszcze bylo tylko to ominelam... ogolnie jedno wielke wpieprzanie :p od jutra dieta :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona taka
s: 2 kanapki z szynka, pomidorem , + herbatka, 2s: 6 wafelkow smiet-orzech, jutrzenki + kawa, o: jeszcze nic, ale zaraz zrobie spaghetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupka
a ja same niedobre rzeczy:/ bo nic nie mam co lubie w domu :/ wieczorkiem pójde do kfc:P śniadnie 2 jajka 200 kcal lody wiśniowe ( jedno co było dobre dziś) 300 kcal 2 jabłka - 200 kcal kisiel - 100 kcal kawa - 30 kcal 2 wasy - 60 kcal a wieczorem sobie jeszcze sałatke Pikante zjem bo mam ochote ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz ja was pobije
4 jajka sadzine 2 kawałki karkówki z patelni 2 pomidory jabułko i litr herbaty slodzonej jedna zieloną w lodówce galaretka sie chlodzi za godzinke bnedzie juz i tez ja pochlonę :) mam 170 waze 63 kg chcemm schudnac ale takim sposobem moge tylko przytyc :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaxl
dzis to tak; śniadanie ; 3 male kromki pełnoziarnistego chleba ze slonecznikiem z zielonym ogorkiem obiad ; rosół z makaronem, surówka z zielonej kapusty + jedno żeberko kolacja : kawa + kawalek ciasta z truksawkami. i to tyle na dzis :) multum wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boshe boshe
ja dzis zjadlam tyle wszystkiego ze szok :/ musialam wziac na przeczyszczenie xenne ...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beniaminka
śniadanie : kawa z odrobiną mleka 0,5% II śniadania : Kaza z mlakiem 0,5% + truskawki Objad: lekka kapusta młoda bez mięsa kolacja przed chwilą : truskawki i finite :) I czerwiec --> I dzień diety :) za mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwne pytania
to i ja: kawa z miodem i mlekiem, jajecznica z 2 jajek+ kromka chleba kawałek babki czekoladowej 3 male sledziowe koreczki 2 ciastka zbożowe zupa meksykanska kilka truskawek kromka z serkiem chrzanowym pól grejfruta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestescie cieniary
zobaczcie co ja zjadlam: -koktajl truskawkowy -kapusta smazona -kurczak w potrawce -ziemniaki,kurczak,kapusta -kawa z lodem -wafelki czekoladowe -kawa i big milk -truskawki ze smietana i cukrem mam ochote na fast food i chipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zjadłam
dwa kawałki piernika z masą serową zupę gulaszową kilka kostek czekolady kawałek kiełbaski kawałek biszkoptu z masa jabłkową i galaretką no i jeszcze przede mną kolacja, hmmm...chyba kanapki z serem, jajkiem i szczypiorkiem ;) generalnie dużo słodkości dzisiaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie
zbliza @ i zjadlam .. jajecznica z 1 jajka i twraozek z rzodkiewka loda włoskiego 2 pincessy i laiona zupa pomidorowa i pieczen z ziemniaczkami jezyki i crunchipsy male jeszcze tosta zjem bo mam ochote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_love_love
malo bo sie odchudzam od dzis :D DIETA " ZJN " jablko pol activi i pol chlebka wasa odrobina makaronu ze szpinakiem i serem (naprawde mala porcja) 2 gryzy chleba z serkiem i kawalek pomidora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_love_love
jak potem zglodnieje to zjem grusze i ew. jogurt nat. light z jakim owockiem :D dobrze sie czuje jak nie jem za duzo jestem lekka i szczesliwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sniadanie jogurt z otrebami(pozostalosc z diety:P) a potem smakija kaszka manna i knorra makaron w sosie serowo smietanowym;)na kolacje moze jakas salad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam: pomidor, kluski leniwe z bułką tartą i cukrem, 3 herbaty owocowe (nie czarne). Jak wrócę do domu to zjem pewnie jeszcze jakąś kanapkę i to tyle:) 166 cm, ok 62 kg, wielki brzuch:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_love_love
kolacja: garstka czeresni, pol kiwi , kawaleczek arbuza :) i love fruits :classic_cool: na dzis juz koniec z jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voslauer
no to i ja: Kromke czarnego chleba z miodem jabłko maslanke kawalek szarlotki a pozniej garsc prazynek :( rybe i jablko Za duzo jak na dzis ale glod mnie zlapal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voslauer
no dobra chodzmy zrzucac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzam sie :) 1 wasa pelnoziarsnita posmarowana serkiem light z warzywkami, jablko pieczone z cynamonem, zupa kapusciana 2x , pol banana gruszka, 2 lyki kefiru light malutko dzis bylo ale chyba po tej gruszce zoladek mnie rozbolal i glodna nie jestem :/ no ale z drugiej strony to dobrze :) jutro bedzie ponizej 55 kg yeaaa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaa89
jogurt razy 2 z otrebami - 300 kcal 2 łyzki serka wiejskiego - 50 kcal kisiel, jabłko - 200 kcal tuńczyk - 100 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wypiłam dziś kubek kefiru, zjem jeszcze sałatke z dwóch pomidorów, ogórka, odrobiny wędliny i z serkiem wiejskim :-) Wydaje mi się że to niewiele, ale i tak ciężko zrzucić mi choć jeden kg :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×