Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe_lady

_________________ CO DZIS ZJADLAŚ ______________________

Polecane posty

Gość brzydula eteryczna
śniadanie twarożek light 120kcal II śniadanie 2 średnie jabłka ok 130kcal? obiad fasolka szparagowa, deser - truskawki - nie mam pojęcia, ile i zaraz na kolację gorący kubek knorr pomidorowa 70kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla.
jajko na twardo musli pomidora z serem feta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedużo całkiem dużo
2 brzoskwinie 5 łyżek sałatki z selera ryżu kukurydzy i ogórka 1/3 paczki paluszków z sezamem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdunia
jajko -80 kcal mąka - 80 kcal banan mały - 100 kcal 2 lody - 190 kcal warzywa - 60 kcal jogurt light - 90 kcal serek 125 kcal pół bułki - 150 kcal baton 260 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka_3
Kromka razowego chleba z pomidorem bajkowa chwila 1 gołąbek z ryżem truskawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskase
duży jogurt kilogram truskawek cały kalafior z sosem curry 2 litry aquarel kawa ze słodzikiem lampka czerwonego wina dwie kanapki z wędliną i pomidorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenia1977
jajko-100 kcal banan -100 kcal mąka -100 kcal bułka -200 kcal draże - 100 kcal 600 kcal wiec coś se moge zjesc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawki zmiksowane z jogurtem naturalnym i 2 łyzkami cukru (ok 250 ml tego wyszło) P.S. ktos wie ile to może miec kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imkza o rany serio az 300? truskawek było ok 25 dag jogurtu 3 łyzki no i te 2 łyzki cukru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogurt... 25 g truskawki .. 3 łyżeczki cukru... no może 150 kalorii.. minimalnie.. nie wiedziałam ile gram wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz sie zdołowałam że przez taką szklaneczke koktailu 300 kcal poleciało hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HTP
jabłko zielone, 2 marchewki, 2 ogórki konserwowe i truskawki :// troche dużo, ale teraz zjem tylko fasole szparagową i może grejpfruta na kolacja i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena1987
2 lody małe - 150 kcla banan -100 kcal nalesniki 200 kcal 2 bułki -300 kcal spaghetii - 300 kcal draże - 200 kcal jogurcik -100 pizza 200 kcal uuuuu 1500 kcal przegięłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w sumie nie jest związane z tematem ale nie chciałam zakładac topika na to aby mi sie 5 osób wypowiedziało :P więc moje pytanie brzmi: czy tak może być? postanowiłam że śniadania będe jadła duże i to na co mam ochote (dosłownie wszystko) na obiad będe jadła gotowane mięsko i warzywa albo jakas sałatke albo talerz zupy a na kolacje szklanke mleka albo jakis jogurt mały czyli według zasady "śniadanie jedz jak król, obiad jak szlachcic, a kolacje jak żebrak" no i oczywiście 0 słodyczy nawet 1 małego cukierka a no i duzo ruchu dodam że gdy jem malutkie sniadanie to potem cały dzien chodze i mysle o żarciu... :/ poradźcie mi! prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kolejeczka
No to i ja się dolączę:) Jak do tej pory: Kawa z mlekiem i cukrem( jak co dzień)na śniadanko II snadanie- dwie kromki z maslem, pasztetem i pomidorem+ czerwona herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefciaaa
hej taka dieta jest oki, tzn ze rano jesz dużo i do wieczora coraz mniej jak ta robie rano sobie jem coś dobrego :D a do wieczorka już malutko i są efekty - wczoraj weszłam już w spodnie 26/34 wiec jest great:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefciaaa
a ja dzis od rana :D 2 nalesniczki bez tłuszczu - 150 kcal serek 200 gr - 200 kcal jogurcik light - 60 kcal sałateczka - 100 kcal baton - 270 kcal czyli ok 800 wiec na kolacje jeszcze z 300 -400 i bedzie oki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam dziewczyny
No to i ja : jeden kotlet mielony pol kromki chleba łyzeczka serka wiejskiego plasterek galantyny drobiowej 2 piwa mocne :classic_cool: pewnie jeszcze z jedno piwo i jakis goracy kubek wciagne i lulu :) Malo to czy duzoooo???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywiec zdrój
1 jabłko zielone, 6 marchewek, truskawki. 2l wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój Ty Boszzzz
A ja dziś przesadziłam :O Zjadłam o wiele za dużo i to jeszcze same śmieci, ale nie ma się co dziwić-jestem przed okresem... śniadanie: pół pączka, jogurt naturalny z otrębami obiad: ziemniaki młode ze sosem + kawałeczek udka z kurczaka po obiedzie: kolejne pól pączka, lód rożek adwokat, koktail z truskawek z bananem, bułka z szynką, serkiem i pomidorem no i... zupka knorr nudle :O jestem zła na siebie... jutro żyję o samej wodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steficiiaaaa
naleśniki (250 kcal) serek wiśniowy -150 kcal banan duży -200 kcal kisiel 100 kcal fasolka z bułką tartą -150 kcal serek waniliowy light -150 kca 1000 kcal wiec do wieczora biednie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietrucha 22
Twarog z truskawkami 150kcal pol greapfruta ok 100kcal kawe czarna bez cukru 20kcal zaraz bedzie obiad warzywa gotowane i 4kotlety sojowe ok 250kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm25
3 bułki z pasztetową i sałatą + 1 prince polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 brzoskwinie zjadłam i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefciaaa
śn - budyń - 200 kcal płatki -200 kcal obidek - 400 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa bez mleka i cukru cherbata biala bez cukru 150g bialego chudego sera z polowka brzoswini 2 szt parowki drobiowej :jedynka" a teraz popijam druga kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefciaaa
2 banany - 300 kcal naleśnik - 150 kcal fasolka, pierść z kurczaka sos - 300 kcal budyn -100 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×