Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

W związku z tym , że obowiązuje mnie dieta to nie szaleję w kuchni. Dziś na obiad rosołek a na kolację ryż z jabłkami. a jutro na obiad kasza-tylko nie wiem z czym może z gotowanymi warzywami? a paczka tez bym zjadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ubranka pastelowe wiec i chlopczyk i dziewczynka moze chodzic potem mam troszke rozowych kilka body spioszkow bluzek spodenek 1 kurteczke i 1 spiworek buciki 2 pary rozowe to wszytsko poszlo do worka i zobaczymy czy sie przyda czy nie .jak nie to bedzie czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Balbiina pojechałaś z tymi wynikami badań :) Co to jest seks w ogóle? Mój mąż zupełnie nie ma ochoty. Aż mi smutno czasem i myślę,że mnie nie kocha i nie podobam mu się.Mało jakoś u nas czułości...A tak się cieszyłam,że jak będę w ciąży, to będzie cudowny, beztroski seks :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wozek mam jasno niebieski siedzenie do auta czerwono czarne wiec spoko nie jest zle:) tez sadze ze lepiej dziewczynke w niebieskie niz chlopczyka w rozowe .jak mi sie urodzi chlopczyk to moze body pod spod rozowe ubiore mu po domu napewno na ulice nie bedzie w rozuowym chodzic hehe ja czytalam w poradniku poloznictwa zeby nie uprawiac sexu na 6 tyg przed porodem bo pochwa sie oczyszcza i przed porodem ma 1 stopien czystosci a przez sex moze sie to zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Moje starsze dziecię śpi, młodsze pobuszowało i też chyba śpi, wiec cosik naskrobię i u was, zebyście nie zapomniały mojego nicka:p:p:p Przeleciałam po postach i widze spore niespodzianki tutaj, pisiorki wyrastają dziewczynkom:-D Hehe, najwazniejsze, zeby zdrowe było. Ale tak poważnie, to ja mam ostrożnego lekarza, on na połówkowym nie powie na 100%, jesli da się cos zauważyć, to powie, ze widzi to i to, ale nie stwierdza jeszcze. Potwierdzi płeć ew. kolo 30 tc. Więc ja się nie nastawiam teraz, choć oczywiście ciekawa jestem, ale nie aż tak bardzo;) NIe wiem czy to kwestia tego, ze to drugie już, nie wiem. Ale dla mnie najważniejsze, zeby zdrowiutkie i silne sie urodziło, a reszta mało wazna, nawet nad imionami nie myślimy, choć moze trzeba by bylo cosik pokombinować już:) Ja mam usg za tydzień, wiec zobaczymy. Doczytałam,ze julki lekarz sie zbiesił:-o no szok! przy czymś takim co miałaś do pracy??? To kurcze jakis żart i to makabryczny. Lekceważenie i już. Dobrze, ze myślisz o zmianie lekarza. NIe bede sie rozpisywała do każdej - wybaczcie, ale jest was/nas tu tyle, ze nie dam rady. Staram sie podczytywac czasem, zeby byc w miarę na bieżąco, ale nie da się - raz, ze maluch w domu (jednak niespełna 2 latek to jeszcze maluch) a i staram sie wypoczywać. Na pocieszenie powiem wam, ze lekka poprawa jest , wiec ewidentnie nie słuzy mi siedzenie. Ciekawa jestem co z tym gin zrobi, hehe, ja sie nie wzbraniam przed tym, zeby popracowac jeszcze troszkę, moze do grudnia, ale jak ? mam wisiec, leżeć, stać?:p:p:p hehehee, zobaczymy jakie zalecenia mi da:p:p:p podchodze do tego z humorem, bo naprawdę z resztą jest póki co ok, no moze szwankuje apetycik, chociaz ciągoty mam ... do słodyczy, wrrrrrr i na szczęscie do owoców, no żarłabym tonami, ale brzusio nie mieści, jabłka jak widzę, to jak ten ciasteczkowy potwór z ulicy sezamkowej, nawet zdjęcie bym pożarła i mam slinotok:p:p:p Jedno co mni emartwi to swędzące ręce i nogi, ale uspokajam się, bo to w dzien najbardziej, na wieczór nie tyle, wiec musze zwiekszyć \'oliwienie\" się, chyba \"wysycham\" ;) Buziaki i trzymajcie się dzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolku nic sie nie mart ;-) moj maz to jakby mogl to by codziennie chcial hihihiih wiecie co wczoraj zasnelam a jak sie przebudzilam to moj maz lezal na boczku prrzy mnie i trzymal raczke na rzuszku ;-) az sie wzruszylam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona ciesze sie ze u cieibe wszystko ok slodycze moze bedzie dziewczynka ;-) i bylaby juz parka ;-) ja jak zjem cos slodkiego to wymiotuje poprostu nie moge jesc czekolady batonow nic ;-) i wogole nie mam na to ciagotkow owoce oczywiscie pomarancze,mandarynki to bym jadla tonami ile mam w domu tyle zjem naraz hiihhihih wlasnie musze kupic pomarancze sobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka - To ekstra musiało być! Jejku. Mój M też jakby si ęprzyzwyczaił już do ciąży i nie przeżywa tak jak bym chciała :( Nie jest taki chętny, żeby dotykać, podsłuchiwać brzuszek. Jak go proszę to dotyka ale sam nie wychodzi z inicjatywą. Rosołek jak mam to samo...i też mam myśli, że jestem może nieatrakcyjna...ale na pocieszenie mówię sobie, że może on się boi... Nie wiem o co chodzi. Raczej innej pani nie ma... mam nadzieję. Jednak piekę napoleonkę. Bo słodsza! I budyniowa! Zabieram się do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igmik a jak robisz ten ryz z jablkami??zjadla bym sobie kasze jeczmienna z jakims pysznym gulaszykiem paczka tez :) rosolek nie martw sie ja ci zazdroszcze bo u nas to ja nie mam ochoty a maz ciagle lata za mna .dla mnie sex teraz moze nie istniec :)ale przytulac sie moge caly czas witaj zabajona widac ze dobry ten twoj lekarz jak nic nie mowi do 30 tyg bo czytalam ze do 29 mozna pomylic jajeczka z wargami wiec widac twoj lekarz jest doswiadczony w temacie i wie co robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mamo co do sexu to roznie mowia jedni odradzaja ini nie maja przeciwskazan a ini mowia zeby do konca i na maxa ze lepszy porod lzejszy tak mowia mi mamy ktore chodza do roznych ginkow i sa juz po porodach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz wklejam tabelke, bo dziewczyny znów mnie pominely...:( Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......25......25.01.09.. ..... +6/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie...25.. 31.01-04.02.09..+6/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek gryzmoł........30....Warszawa.......17.....01.02.09. ...................? igmik............26....pomorskie.......24....01.02.09.. .........+4,5/Pola piksip...........29....śląskie.........24.....01.02. 09..........+3,5/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek belucci.........28...niedaleko wawy.. .20....?.02.09....+4...synek i ? sabotażystka….30.....warszawa.....19.....02.02. 09....................? kasiula29.......29....Frankfurt........21.....02 .02.09.......... +2kg...? gruel............20....East Kilbride....18.....02.02.09.............+3 .....? fusyta.........33....podlaskie.........25.....02.02.09 ....babsztylek *iwonka*......28....lubelskie..........23.....02.02.09.. ....+4..córeczka Monia...........22....lubelskie.........22.....04.02.09. .......+6...córcia claribelka......21....lubuskie..........21.....04.02.09. ............synek? rosołek.........26....lubuskie.........24.....05.02.09. .....+3/córeczka agnesita........20....śląskie...........17.....05.02.09. .......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie.....22.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? LafyTaffy.......24...kolbuszowa......18......07.02.09... ..........synek Szklana Głowa.27...mazowieck.......24..... 07.02.09.....+9/ córeczka katia-84........24....małopolskie/Krk..23....08.02 .09........+2/córcia malinova73....35....śląskie............24......09.02.09 ........+7 córcia? Mia 82..........26....podkarpackie....24..... 09.02.09.......+5,5/ córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..22...09.02.09....... +4..synek? Andzia1234...31....warszawa........21.....09.02.09..... .+6/córeczka Mama3.........39....świętokrzys......22......10.02.09... .....+3/córcia Olka_..........28......kuj-pom..........23......10.02.09 .............+5 /? adulka.........31....podkarpackie.....22......11.02.09.. ...........+7 / ? asia 26 łódzkie..26...łódzkie...........22.....11.02.09.....+3/córe czka Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09................? lamamma......30....Pomorskie.........19......12.02.09... ...Mania/ek? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09....................? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29.....Rosja.............20......14.02.09 ........+6/córcia julka2384.....24.....lubuskie.........21.....15.02.0 9 ............+7/syn doddotka......25......wielkopolskie...17....15.02.09.. ............+3...? Nadia277.......27.....śląskie...........20....15.02.09 ..........+3/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........23.....16.02.09..........+4/M aja PrzyszlaMama23de...MannheimDE.....23...16.02.09..+5/Nies podzianka Habcia..........23.....małopolskie.......19....17.02.09 ......+1,5/synek Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..23....18.02.09... .+2/coreczka balbiina ........23 ....Częstochowa......21....19.02.09......+1/Kacper kasia130285...24....małopolskie........22.....21.02.09.. ...+2/?????? kamasutra......21.... wielkopolskie.....22....23.02.09.......+9/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. ..........+3...? Zabajona.......31..... warm.-maz.......21.....26.02.09..........+5 konwalia9......28..... Dublin.............20.....26.02.09........+3...... monis30........29.....Warszawa........20......24.02.09.. ....+6/córcia myszkinson.....26....Gdańsk.........20.....28.02.2009... .+4/Kazik! Podczytuje forum, ale nie mam czasu pisac, bo wrócilam do pracki. Buziaki dla Wszystkich Ciężaróweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana Glowo nawet tak nie mysl o innej pani hihihih nie ktorzy faceci sie boja o dziecko ze cos zrobia albo ze nam bol sprawia i krepuja sie o tym owic najlepsze na to jest wieczorna rozmowa w lozeczku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka sie kochala 2 tyg przed terminem i potem odczedl jej czop byl caly czerwony (czyli porod w najblizszych 24h) masz racje sa rozne zdania na ten temat .ja pije sobie capucino z pianka taka w sprayu 0,1 procent tluszczu nie zadna bita smietana smakuje super jak do latte machiato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomijając sex... a wracając do uciech kulinarnych... :) Czy macie jakieś wskazówki co do napoleonki, żeby się udała? W necie co przepis to inne proporcje, rodzaje mąki itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A props sexu. Wczoraj mieliśmy na ten temat rozmowę. Mój ukochany stwierdził, że nie wie co mu się stało ale tak za bardzo to on nie ma ochoty na sex, tzn. nie myśli o tym tak jak kiedyś. Tak sobie pogadaliśmy i oboje stwierdziliśmy, że pewnie wynika to z tego, że wcześniej były problemy, że ja za bardzo też się do tego nie rwę, no i teraz tak brak czasu-ciągle coś trzeba załatwiać. Tylko, że później jeszcze bardziej nie będzie czasu. Rosołku zatem nie martw się. Twój mąż na pewno jeszcze bardziej Cię teraz kocha. Przyszła mamo jeszcze nie wiem jak zrobię ten ryż. Na pewno pieczony z tartymi jabłkami. Właśnie zabieram się za szukanie przepisu w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana, ale mój mąż "wytrzymuje" 2, 3 tyg. bez seksu i jakoś nie szaleje. Na pewno nie ma nikogo, bo widzę,że bardzo nas (mnie i dzidziulę) kocha, ma anielską cierpliwość do mnie,planuje naszą przyszłość po narodzinach dziecka itp. Balbiinko, ale miłe musiało być to uczucie,gdy zobaczyłaś dłoń męża na swoim brzuszku.Ja przez sen ciągle trzymam się za brzuszek.Może trochę ze strachu, bo mój facet śpi kamiennym snem i już nie raz dostałam z łokcia w twarz,a raz kopa z kolana.Dobrze,że byłam tyłem do niego, bo jeszcze walnąłby mnie w brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie czuje do dupy i kurde cisnienie wlasnie mierze a tu mam 128 na 94 bardzo nie dobrze i puls 100 jak przerocze dolne 94 to bardzo nie dobrze normalnie czuje jak mi nawala pikawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana-nigdy nie piekłam napoleonki więc ci nie pomogę. A co do ciemnej krechy to mi się robi ale jest jeszcze krótka tak z 3 cm i dopiero wychodzi. Jest na samym dole przy włoskach. Cześć Zabajona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolku jak muj zasnie to tez te swoje chude witki zazuca namnie tak mnie tula ze zazuci noge reke to nie moge sie wygrzebac z pod niego do kibelka w nocy hihihih a w tedy nie ogl zasnasc to sobie trzymal raczke i oczekiwal na kopniaki ;-) czesto zreszta bawi sie brzuszkiem nasluchuje ostanio nagrywal sobie puls dziecka hihhi jak male dziecko ;-) ale super bo wiem ze cieszy sie z ciazy i przezywa ja razem ze mna ;-) a wczoraj do skladania lozeczka niedal mi nawet podejsc zobaczyc dopiero jak skonczyl to wolal ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bo mi ginek powiedzial ze nie powinno przekraczac dolne 94 ja ogolnie jestem niskocisnieniowcem nie miewam wyzszego cisnienia od 110 na 68/70 wiec dla mnie do wysokie to drugie hiihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to napoleonki ja moge pomoc ale ja zjesc hehe ,kreski na brzuchu jeszcze nie mam ale brzuszek mam juz wiekszy wkleje foto jak wkoncu znajde czas i maz mi zrobi bo ja sama sobie nie umiem . rosolek to naprawd dlugo wytrzymuje u mnie gora 4 dni wytrzyma heeh ja moge wytrzymac nawet do porodu nie mam ochoty na sex wcale .mam nadzieje ze za godzinke skoncze pisac prace potem posprzatam troszke ugotuje makaronik do rosolku i drugie danie .wiecie co ostatnio u nas w tv mowili ze za duzo pryskane sa owoce i warzywa szczegolnie jablka,pomidory ,salata ze nawet po umyciu zostaje 80%!!! tych trujacych substancji na owocach mowia najlepiej skore obierac bo anwet ciepla woda sie tego nie zmyje jakos maja teraz przeciwdzialac u nas temu ze tak duzo tego pryskaja .teraz na kazdym kroku chemikalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z pieczenia to racuchy hihihi albo kopiec kreta mezowi i ostatecznie karpatke ;-) a z reszty zielona jestem i to robie ta ciasta dr.qtkera z pudelek hiiihiihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam czytam o tygodniach ciazy to pisza ze dzidiozlki w 23 tc waza 400g i maja okolo 20-24 cm a moj wazy 520g i mierzy od glowki do popki 18 to z nozkami bedzie z 23 duze juz te dzidziolki nasze kurde ze takie dzidziole do 55 cm a nawet 60 sie rodza i mieszcza sie w brzucholkach naszych matka natura jest niesamowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Brzuchatki:) ja dzis zmierzam sie z racuchami.Moje pierwsze w zyciu. Szarlotke juz okiełznałam wiec zabrałam sie za drożdżowe bułeczki-tez pierwsze z życiu.Matko ile ja sie tutaj naucze.O taki przepis znalazlam i jest pysznie. http://whiteplate.blogspot.com/2008/06/racuszki-babci.html Zwolnienie lekarskie julka, fajna sprawa.Moje sie konczy i nie mam szans na nowe.Szkoda bo fajnie jest spac do południa i wogóle testować rózne internetowe potrawy. Znalazłam tez odlotowy wozek dla Malyszki http://prodam.slando.ru/moscow/5240535.html w Polsce tez takie sa.HEHEHE kosmos normalnie.Aligator tez oszalał na jego punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sexu, to ja strasznie za jestem.Wogole okazujemy sobie duzo czułości.Nie zastanawiam sie czy mozna czy nie.Potem ćwierkam i jestem bardzo szczesliwa.Sex jest dobry, nawet jak na poczatku nie mam ochotki to potemmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no znalazlam wolna chwilkę :) Dziękuje że wszystkie komplementy pod adresem moim i mojego brzuszka :) spóźnione zyczonka dla wszystkich naszych nauczycielek - wszystkiego naj! Co do nerwowości - to i mnie dopadło - na urlopie było super - wróciłam i tragdia - wszystko mnie z równowago wytrąca, jestem rozchwiana emocjonalnie i zrobiłam się taka płaczliwa że szok - tak łatwo mnie dotknąc i doprowadzić do łez - oczywiście najcześciej udaje sie to mojemu mężowi :O monis30 zbliża sie wielki dzien - na pewno będzie wspaniały - ślub to wielkie, piękne wydarzenie. Wszystkiego dobrego! Pomarańczowy gościu ciesze sie ze pow izycie wszystko w porządeczku. Widzę, że nie tylko ja taka zapracowana :) a powinnysmy wszystkie wypoczywać i zapewnić maluszkowi spokój - ehhh życie... Wazko i moja waga zatrząsła się w drugim trymestrze - pocieszam sie tym że ponoc w II trym przybiera sie najszybciej na wadze :P może w III będzie lepiej - na razie mam taki apetyt że zjadła bym w ciągu dnia co najmniej 5 koni z kopytami - co mi podsuniesz pod nosek - zjem :) Rosołku ja też bym zjadła 4 pączki gdyby mi je ktos przyniósł - dlatego mówię nie podstawiac mi jedzenia bo wciagnę wszystko co sie da ;) Halasliwa - ślicznie wygladasz i brzucholek taka słodziaśny, a jakie masz bimbałki - dzidziuś będzie mial się w co wtulac, a póki co mąż pewnie korzysta hehe :P SZKLANA GŁOWO! a gdzie dokładniej \"z tyłu\" Cię boli??? - bo ja mam ostatnio masakryczne bole - wydaje mi sie że od kręgosłupa, ale co ja tam wiem - tak po bokach nad krzyżami (powiedzmy 1/3 wysokości pleców idac od krzyża) - bardziej boli z prawej strony - masakra siedziec nie mogę :( koszmar jakiś - a moze to jakis kłębek nerwów - sama nie wiem - wizyte mam 4 listopada - ale jak mi nie zelży do przyszłego tyg to zadzwonię do ginka - a może spróbowac masażu??? Prosiłam męża żeby to rozmasował - ale nie umiał - jak to naciskam to strasznie boli - tak jakby spięty z nerwów miesień) Zdąrzyłam poczytac że objawem kolki nerkowej są: silny ból z prawej lub lewej strony podbrzusza, promieniujący aż na plecy. wzmożone parcie na pęcherz. krwiomocz. wysoka temperatura - mnie boli tylko z tyłu na plecach - napitala strasnzie - teraz siedziec nie moge i tak od 2-3 dni, ale nerki sa chyba nizej niz miejsce gdzie mnie boli. Szkalan przypomnij mi prosze gdzie i kiedy i na ile wybieracie sie na wakacje :) Przyszła Mamo niezły numer z tą zmianą płci - ja pomomo 100% zapewnień lekarza dopuszczam myśl że moze być inaczej - ciekawe co powie 4 listopada :) Igmik wracaj szybko do zdrowia!!! Balbinko ale numer - heheheheheeh - grunt że mama na baczności - to wam lekarz chciał psikusa zrobić hehe:P ciesze sie ze z dzidziem wszystko w porządku i zdrowo baraszkuje :D co do wyboru imienia - to my niemamy jeszcze pomysłu :( Lammama - i u ciebie płciowy psikus hehe Julka - no niexle z tym lekarzem, masz rację złoż wizytę innemu. Kurcze nie mam nowego przekroju - nie było w osiedłowym sklepiku - koniecznie musze kupić - oj zaciekawiłyście mnie tym wywiadem hihi Zabajona ciesze się ze widac u Ciebie poprawę - jednak odpoczynke jest lekiem na wszystko, Co do swędzeni to i ja tak mam - mąż sie smieje ze za mało sie myję hehe - okropny jest! U mnie z sekem jakos tak cienko - średnio mam ochote - jak już maż mnie skusi to jest fajnie (pomijajac fakt, że że przy dłuższym stosunku chce mi sie siusiu i zdarzało mi sie biec w trakcie do wc :P ), ale jakoś tak sama z siebie to śrdnio mam ochote - choć sa takie chwile że nachodzi mnie straszna chcica - oj genralnie to jakas dziwna sie zrobiłam - takliwa,płaczliwa - tak jakaś za przeproszeniem do dupy - hormonki :D Co do napoleonki - moge zaoferowac tak apomoc jak Przyszła Mama :P Ps. samopoczucie mam dziś fatalne- płakaćc mi sie chce - wszystko takie niefajne :( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×