Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość www.ebibi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur trzymaj sie mi tez jest bardzo ciezko w nocy tez nie moge spac caly czas sie krece ale w dzien chyba jest gorzej bo nie moge chodzic tak mnie wszytko na dole ciagnie wiec probuje sie oszczedzac no moze juz na dniach cos sie rozkreci juz nie moge sie doczekac mojego ptyska wielorybka nie denerwuj sie ze termin ci minol mi mija jutro i tez nie wiem jak sytuacja sie rozwinie ja tez nie mam skorczy tylko mam te bezbolesne co rusz napina mi sie brzuch to rozluznia wszystko bedzie dobrze o ja balbinka juz tuz tuz trzymam kciuki szkoda ze cesarka no ale mysle ze u mnie tez tak sie skonczy szklana nie denerwuj sie moze malutka ma dzisiaj gorszy dzien i dlatego taka marudna jest a temperaturka w normie? moze jakies chorubsko podlapala tfu tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana możemy sobie łapki podać. Moja od dwóch dni prawie nie śpi w dzień. A w nocy też nie najlepiej. Taka maruda trochę jest. Oby chora nie była. Gluciory nadal ściągamy Fritą ale są przezroczyste a małej nie cieknie z nosa i nie kicha więc chyba nie ma kataru, temperatury też nie ma. Pojawiły się też Poli krostki za uszkami i na uszach i na szyjce. Trochę też na buzi. Ciekawa jestem czy to potówki czy może uczulenie na coś. Nic nowego do jedzenia sobie nie wprowadziałam Wielorybko głowa do góry!! Balbinka kciukory są trzymane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i wyszła nam bakteria w moczu. Myślę, że próbka była zanieczyszczona. Nic to okaże się w czwartek na wizycie. A dziś na usg bioderek idziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbina trzymam kciuki!cesarka tez taka zla nie jest ,co dziewczyny?ale sobie kacperka ogromniastego uchodowalas...niezle to chyba kacper podjadl za te wszytkie nasze chudzinki niejadki;) igmik, frida fajna sprawa co?no i powodzenia na usg. szklana...skoro franka teraz nie spi to moze oznaczac ,ze ise tak zmeczy,ze w nocy pospi ciagiem...no i najedzona bedzie skoro wciaz ja podkarmiasz;P buziolki dla was wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) długo się nie odzywałam bo mnie ręka rozbolała od tego ze ciagle musze jedna pisać na kompie :P a zazwyczaj pisałam karmiąc maleństwo, bo jak juz sobie słodko śpi to ja zajmuję sie sobą – tzn. Gotuję sobie jedzonko i sprzątam hehe na doprowadzenie się do stanu w jakim mogłby mnie ogladac swiat zazwyczaj brakuje juz czasu ;) tylko tyle co by męża do siebie nie zniechęcić :) teraz maleństw spi... ale zaraz bedzie pobudka na cyca :) byłam w sobote na zaukpach – miałam tylko 1,5 godz ale jaka to była frajda – tylo wautku jakoś tak dziwnie bo mialam miesięczną przerwę ;P ale przegoniłam się furka po obwodnicy z głośną muzuką ale było fajowo :) a później szybkie zakupy odzieżowo kosmetyczna – tylko ze zdażyłam zaliczyc tylko dwa sklepy :P ciag dalszy nastapi bo nie czuję sie nasycona hehe – ale takie wyjscie daje powera!!!!!!!!! W przyszyłym tyg jak mała zasnie to wyskocze koło 21 z dziewczynami do jakiejs knajpki na chwilkę – tak fajnie móc choć na chwilkę wrócić do normalnosci. Hałasliwa super ze Cudowny juz wraca, życze cierpliwości do rodziców – mnie rózniez do szału doprowadza takie „zagłaskiwanie kotka” moja tesciowa tak ma :P Robur – maleństwo daje Ci popalić a jeszcze nie wydostalo sie na druga stone brzuszka ;) Wazko witaj w domku – zuch z tego twojego Aligatora :) Iwonko widze ze i Ty po sklepach poszalałaś w sob :) Wielorybko – cierpliwości :) Balbinko – trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!!! Czy s.n czy przez c.c. - najważniejsze żebyś juz miała Kacperka przy sobie :) siostrzyczkoo balbinki – dziękujemy za info! Zgadzam się z hałaśliwą – cesarka nie jest zła – jak mi powiedzą przy nastepnej ciazy ze musze miec cc to na pewno nie bede płakac :) Mi sie wszystko pięknei zagoiło, praktycznie nei bedzie sladu bo krecha jest cieniusieńka – tylko jeszcze w srodku troche boli i ciągnie, puchnie mi tam cos – położna mówiła ze tam sie chłonka zbiera i tak musi byc, ze to zejdzie – tylko kiedy, hę? Szklana – ja tez mam taki sajgon – dlatego Mia znikła :P!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Załamuję momentami ręce – bo ciagle dziamoli i jej coś nie pasuje, polezy pieć minutek i popłakiwanie... tak wczoraj marudziła ze po kąpieli padła ze zmęczenia i miala tylko sił na 5 min ciągniecia cyca... strasznie mi dokucza to maleństwo ostatnio – no ale nie chce narzekac bo w nocy spi pięknie i niech tak zostanie – tylko ze w dzień – głowa pęka i sił momentami brak – teraz ma spanie bo jest po weradnowaniu – chociaż to dziala, ale na pocztku jak ja załadowałam do wózka to tez marudziął trzeba było pokołysac. Szczególnie od rana do południa jest maruda jak cholerka- nie widomo czy chce jesc czy co, je częściej – mozer jakaś głodna ciągle – jutro ide do pediatry to sie dowiem czy przybiera na wadze jak nalezy, czy wystarcza jej mojego mleka tak sie zastanawiam czy to nie oznaki zblizajacego sie skoku wzrostu który przyapadka na 1 miesiac – ponoć dzieci wtedy bardziej marudne... tu link do art: http://kobieta.wp.pl/kat,26335,title,Niemowlece-skoki-rozwojowe,wid,9961487,wiadomosc.html?ticaid=178e8 Igmik i Twoja niunia marudna – mzoe zmiana pogody tak na nasze dzidziolki działa... u mnie strasznie wieje i zmeniaja sie fronty i ciśnienie niskie – skoro ja się fatalnei przez to czuje to moze i dzieci, alebo to te skoki wzrostu :) Trzymam kciuki za usg, ale na pewno wszystko będzie dobrze! A ta bakteria to pewnie przez zanieczyszczenie próbki, bedzie ponowne badanie? Ja sie troche boje usg – bo mała była pośladkowo ułozona a to czasem powoduje nieprawidłowosci w bioderkach... w szpitalu ortopeda powiedział ze wszysktko ok, wizyte kontrolna mamy 4 marca – tym razem inny lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Nick......tc....data narodzin...poród....waga/wzrost......imię dziecka Ważka..............35......08.01.......cc.......1560/41. ......Anastazja julka2384...........35......09.01.......sn.......3350/54 .......Adaś piksip................37......12.01.......cc.......2650/ 51.......Emilka Igmik................37......14.01.......cc.......2675/4 9.......Pola Haydi................37......22.01.......sn.......2800/5 1.......synuś Agagaguś...........38......23.01.......cc.......2950/54. ......Piotruś kasiula29............39......24.01.......sn.......3660/5 3.......Erwin Mama3................??......26.01.......cc.......2970/5 3.......córcia SzklanaGłowa.......37......26.01.......cc.......2750/51. ......Franka edycia86r...........37......26.01.......cc.......2770/51 .......Milenka Iskierka.............37......28.01.......sn.......3160/5 2.......Michaś Mia 82 ...............39......29.01.......cc.......2990/56.......Ga brysia Adulka................38......30.01.......cc.......2500/ 53.......Milenka Stokrotka...........39......30.01.......cc.......2920/54 .......Laura Mandzia..............39......30.01.......cc.......3120/5 5.......Agatka Kasiulkapb...........40......31.01.......sn.......3690/5 7.......Marika Lutówka.............40......01.02.......cc.......3700/55 .......Kubuś *iwonka*.............40......02.02.......sn.......3580/5 3.......Magdalena Rosołek...............40......03.02.......cc.......3040/ 51.......Zuzia Sikorka...............39......05.02.......??.......3250/ 52.......Maja Kluska=)..............39......06.02.......sn.......3250/ 54.......Maja czarna owieczka...40......06.02.......sn.......3675/55.......synek< br /> mama 17 luty........38......06.02.......sn.......3200/51.......Karol Szymon Malinova..............40......07.02.......sn.......3500/ 54.......Weronika PrzyszlaMama23....40......09.02.......sn.......3100/50.. .....Nicolas/Mikolaj kasia130285.........39......09.02.......cc.......3150/55 .......Sebastian Basienia..............40......10.02.......cc.......3660/ 56.......Wiktoria Hałaśliwa.............38......10.02.......cc.......2720/ 51.......Córeczka fusyta................41......10.02.......sn.......3100/ 59.......córeczka Nadia277.............39......10.02.......sn.......4010/5 6.......Filip Adrianna29..........39......13.02.......cc.......3850/57 .......Jagna klonik22.............40......14.02.......cc.......3300/5 3.......Hania Salwia................40......15.02.......sn.......4350/ 59.......Szymuś Olka_.................41......15.02.......sn.......4150/ 55.......Izabela asia26łódzkie.......40......16.02.......sn.......3230/56 .......Wiktoria viola nowa forum...40......16.02.......sn.......4010/56.......Majuś doddotka............40......16.02.......sn.......3770/58 .......Nikodem Pimboli...............40......17.02.......cc.......2450/ 47.......Nadine basia4379...........41......17.02.......sn.......3720/57 .......synuś lamamma............37........17.02.......sn.....3600/57...... Zosia Oczekujące Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec karenk........33....łódzkie...........25.....28.01.09... .....+7/synek Monia.........22....lubelskie..........28.....04.02.09.. .....+10/córcia Karella........27....mazowieckie.....31.....06.02.09.... ....+7/Jaś ? balbiina .......24....Częstochowa...40+4.....16.02.09......+6/Kacper< br /> katia-84........24....małopol.........38.....18.02.09... + 13,5/Aleksandra Paola89.........20....dolnośląskie....39.....18.02.09... ....+15/Amelia marteczka1980..28..sciacca........36.....20.02.09....... +16 /synek Kathey..........27....Warszawa......30.....22.02.09..... .+7/córeczka kamasutra.....21....wielkopolskie....27.....23.02.09.... ..+13/synek dota25..........29....pomorskie.......21.....24.02.09... .....? Zabajona.......31....warm.maz.......36.....26.02.09..... .+14/synek konwalia9......28....Dublin.............39.....26.02.09. .....+15/Oliverek up-83...........25....Kraków...........39.....26.02.09.. ....+15/synek robur...........31....zach.pom........39.....26.02.09... ...+10/córeczka monis30........29....Warszawa.......37.....27.02.09..... .+14/Agusia alicja 111......27....WLKP.............37.....27.02.09......+16/Emi lka myszkinson....26....Gdańsk...........27.....27.02.09.... ..+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam wszystkie Mamusie i Dwupaczki. Weekend był strasznie pracowity bo od Mojego powrotu, mój M cały czas pracował w poprzedni weekend tez, więc nie było kiedy zrobić porządków. Ale już jestem zadowolona wszystko co było zaplanowane to zrobiliśmy i nawet Maja z nami wspolpracowała jakby czuła kiedy jest nawał pracy i smacznie sobie spała. O nas za chwilkę napisze dalej teraz troszke ponawiazuje do postów;) Co do Teściowych... u mnie podobnie,uczucia mieszane. Ogólnie to bardzo dobry człowiek, ale jakiś dystans jest...:( Szklana ja karmie raz z jednej raz z drugiej piersi, a jak zapomne z ktorej ostatnio karmilam to na dotyk moge okreslic po tym ktora jest twardsza;) mala od powrotu ze szpitala przez dwa tygodnie przybrala kilogram,wazy 4100 (w dniu wyjscia ze szpitala miala 3100)wiec chyba sie najada;) Co do karmienia to u nas Mała w dzień śpi wiecej a w nocy budzi się regularnie co 2 godziny 23.30, 1.30, 3.30,5.30 i 7.30. W sumie już się rzyzwyczaiłam do tych przerywników w spaniu:p i nawet jak dla mnie ma to swoje plusy, bo od poniedzialku wracam do pracy i fakt, że Maja przesypia dopołudnie i je tylko raz koło 12 a potem koło 15-16 jest super bo teściowa bedzie ja tylko raz karmiła góra dwa, ale raczej na drugie karmienie juz bede!;) Wiec butelka bedzie tylko raz gora dwa, ale najwazniejsze ze z mamusinym mleczkiem. Robimy werandowania, Małej tak sie dobrze spi, ze nie budzi sie nawet na czas rozbierania;) Na sobote planujemy spacerek wózkiem, oby tylko pogoda dopisała! Co do wagi z 80 zjechałam w ciągu dwóch tygodni do 64, wiec jest super, jeszcze 4 i bedzie luzik!:D Hałaśliwa trzymaj się, ale ja tak troszkę z innej perspektywy... troszkę ci zazdroszcze, chciala bym tak na jeden dzien kogos kto sie mna poopiekuje... Ale tylko na jeden dzieN!:D Trzymaj sie dzielnie!🌻 Mia gratuluje postepów rodzinnych! Mój M jako pierwszy przewijal maje juz w szpitalu jak jeszcze lezalam, i teraz tez mi pomaga, wiec pod tym wzgledem jest super. Twój tez sie w to wciagnie, daj mu troszke czasu;)🌻 Trzymam kciuki za Dwupaczki i życze cierpliwości! Balbinka trzymam kciuki za szczęśliwy poród!🌻 Szklana trzymaj się!;) 🌻 A faceci to naprawdę głupole!!! Robur jak już weźmiesz Maleństwo w łapki to Ci to wynagrodzi ten czas oczekiwania!;)🌻 Igmik oby z bioderkami było w porzadku!🌻 O nas może potem bo sie Mały głodomorek dopomina jedzonka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje nowym mamusia!! szklana ja mam dzis to samo w nocy tez mi marudzil i dzis caly dzien co godzine by jadl glowa mnie boli jestem taka spiaca nie wiem co sie dzieje bo zawsze dobrze spal nie ma kolek itd zapytam sie dzis poloznej dalam mu teraz smoczek i jest narazie cicho zdarzylam sie wykapac i zaraz bede sprzetac i obiad robic a jestem taka zmeczona... dziewczyny z brzuszkami wysypiajcie sie na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaktualizowałam Lamammę, która urodziła Zosię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po terminie
czy ktoras z was jest juz po terminie??? mi wlasnie mija dzis :) moj ginekolog ma mi zrobic jakies dodatkowe badanie ale na smierc zapomnialam nazwy ... to chyb cos na a... czy ktos to mial i pamieta???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hałaśliwa widziałam filmik. Leah słodziachna i od razu głodna. Ale dzieci mają odruch ssania-niesamowite. Mia i przyszłą mama i Wy z marudnym maluchem. Ciekawa jestem o co kaman. Iwonka Madziulka super dziewczynka. Salwi Szymuś też prześliczny. Zresztą takie maluszki, to wszystkie można by schrupać. Konwalia już niedługo, niedługo. Klusko-koniecznie napisz co u Was. A Maja to nieźle przybrała. Naprawdę małą kluseczka się z niej robi. A co u Up? Ciekawa jestem jak Balbinka? A ja już dzisiaj miałam takie twarde i pełne piersi, że w nocy musiałąm trochę ściągać przed karmieniem małej, bo ona to na peno by sutka nie złapała. A w dzień jak chciałam dać małej cycunia, to normalnie mleko sikało-o mało co a w oko bym jej trafiła. Jak puściłam pierś to nadal sikało mleczko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów 30 min po karminei zaczęły sie straszne wrzaski :( jestem juz tym podłamana, sama cały dzień z tym wzystkim, jak maz nie wróci do 17 to oszaleje! Ja juz sama nie wiem co to jest takie napady spazmów - machanie raczkami i czerwien na twarzy, wrzask okrótny... pokrzyczy i zasypia i za chwile to samo - juz nie wiem czy to brzuch czy co? Nie wiem czy mam ja tulic, czy do łózeczka odłozyc - makabra... zaczyna nie to przerastac bo nie wiem jak powinnam sie zachowac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się uspokoila, ael lezy na moich kolanch - pewniejak ja odloze do łózeczka to bedzie krzyk - poczekam jeszcze ak zacznie na kolanach płakac to znaczy ze jednak brzuszek... coś sie znów kręci i troche steka, słysze jak sie jej cos w brzuszku przewala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia może Gabi brzuszek boli. Jak ją coś boli to się sama nie uspokoi w łóżeczku. Ale spróbuj ją odłożyć, moze potrzebuje pobyć sam na sam w swoim łóżeczku. Moniś a gdzie Ty?? Melduj się tu nam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam z Balbinką na gadu (ona przez kom) do jutra do 9 czekaja - po obchodzie lekarze zadecyduja jakie podjac kroki :) bidulka nudzi sie w szpit :) ale moze juz jutro bedzie miec kacperka i juz długo czasu na nude nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos przewalania i burczenia w brzuszku. Ja u Poli cały czas słyszę jak coś się dzieje w jej brzuszku. Czy wasze dzieci też tak mają? Mia a Gabi to miała wcześniej takie odgłosy brzuszkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,moja mała też ma ciagle jakieś odgłosy brzuszne.Do tego jest niespokojna,bo chce ulać i nie może,męczy ją to.Mój mąż asekuracyjnie sprowadził sab simplex,ale jeszcze nie stosowaliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do po terminie Pewnie lekarz chce Ci zrobić amnioskopię - badanie wód płodowych,cholernie nieprzyjemne jak nie masz rozwarcia.Jeśli masz choć rozwarcie np. na 1 czy 1,5 to nie powinno tak boleć.ale jest to moje zdanie,może Ciebie nic nie będzie bolało,ale na pewno jest nieprzyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny 🌻 Gratulacje dla nowych mamuś 🌻 👄 🌻 Trzymam kciuki za nierozpakowane kobietki ;) Jakoś ostatnio nie mogłam się zmobilizować,żeby coś napisać. Miałam małe problemy z moją laktacją,ale już jest lepiej,choć karmimy małą z butelki,bo nie umiała dobrze chwycić maminych sutków :) Najważniejsze,że mam dla niej jedzonko i już nie muszę dokarmiać ;) Hałaśliwa-córa super :) Wszystkie dzieciaczki takie słodziaki-nic tylko schrupać.. Igmik chciałam zapytać o szczepienia,dlaczego będziecie korzystać akurat 5 w 1? Ważko hurrrra już razem.Za te wszystkie trudy 👄 dla Ciebie Balbinko powodzenia 🌻 Mia dużo wytrwałości życzę.. Ja też słyszę wszystko co się dzieje u malutkiej w brzuszku. Bulgotki i inne ;) Pozdrowionka dla wszystkich lutówek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja nadal w dwupaku i nic nie wskazuje żeby miało coś się wkrótce zmienić. Teraz to chce mi się ryczeć i mam dość lekarzy i wszystkiego. W piątek byłam badana przez lekarkę i wychodziło, że mam rozwarcie na 1 cm i szyjka krótka wczoraj odszedł mi czop a tego nie da się przegapić, dzisiaj znowu byłam na KTG i byłam badana przez innego lekarza który stwierdził że szyjka zamknięta. Już nic nie rozumiem i zaraz będę beczeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, u nas tez dzis makabra, Laura od 9 rano nie spi, caly czas na zmiane albo placze, albo je, a jak juz po jedzeniu ja klade do lozeczka, to chwile polezy i zaczyna plakac. Do tego 2 razy jej sie ulalo, czego dotychczas nie miala, raz to nawet przez nosek - az mi sie plakac chcialo, tak to wygladalo strasznie. Jak ona tak strasznie placze, to po prostu ja karmie i wtedy sie uspokaja. Jak nadchodzi skurcz, to baaardzo mocno mnie gryzie, ale przynajmniej nie placze tak straszliwie. Biedne te nasze dzieciaczki, no bo wyraznie cos im dolega, a my nie wiemy, jak im pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po USG i wszystko ok-musimy tylko robić profilaktycznie ćwiczonka. Basienia ja już pisałam wcześniej o 5 w1. Jak zaczniesz szczepić np 6w1 to później musisz kontynuować szczepienie tą samą szczepionką-a to wyjdzie dodatkowe szczepienie na żółtaczkę-a po co to dziecku. Moniś nie łam się maluszek na pewno niedługo już wyjdzie. Ciesz się tym stanem🌻 bo jeszcze za nim zatęsknisz. Stokrotko i Ty się z nami męczysz. No nic to damy radę na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis30 ja jak bylam tydzien temu w szpitalu to rozwarcie mialam na 4cm ale nie mialam skorczy i odeslali mnie do domu jutro jade na 8.45 mam wizyte i zobacze jak to bedzie moze juz mnie tam zostawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik dzięki 🌻 Monis ja miałam podobnie,moja gin stwierdziła w poniedziałek,że mam 2 cm rozwarcia i na pewno w tym samym tygodniu urodzę,bo wszystko ładnie przygotowane,a w czwartek badała mnie położna i okazało się,że żadnego rozwarcia nie ma.Nie martw się,będzie dobrze ;) Stokrotko 🌻 dla Laury za to że się biedactwo męczy.Oby jak najszybciej przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz chwilka luzu ale wykorzystam ja na prysznic, Kochane jutro napisze do Was,życze spokojnej nocki!🖐️ na maila wysyłam kilka zdjęć! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjątka wysłane już godzinę temu a naszym mailu ich jeszcze nie ma, nie wiem czemu, wysłałam drugiraz i tez nic, spróbuje jeszcze jutro. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane moje:) Swiat jest piekny:) dzis bylo sniadanko milosci z Aligatorkiem. Wszystko u nas jest milosci:) milo jest byc w domku i to nic ze mala placze w nocy i znowu jej sie poprzestawialo i kupa tylko raz lub dwa na dzień. Temperatury nie ma, apetyt jest wiec pozostaje tylko masowanko. Pimboli, super grtulacje. Swiat staje na glowie. Dzidzie sie juz w brzuszku stresuja...Ciesze sie ze Twoja cesarka tak sprawnie poszla i szkoda tylko ze przed Ciebie troche wymeczyli.na szczescie juz w domku i juz po zółtuszce. B asiu, tylko pogratulowac. Ciesze sie ze nie masz problemow kolkowych i małego wiecznie glodnego ssacza. Slawia, i wkoncu na Ciebie przyszedl czas.. w niedziele uslyszalam od przeslodkiego chlopca ze Szymusie i tatusie to fajne chlopaki:) sciskam. Nadia, ciesze sie ze juz wszystko u Was dobrze, caly ten bol jest niczym w porownaniu z ta radoscia jaka odczuwamu patrzac na nasze pociechy. Ja stosuje Friso. Najlepiej jednak zapytaj lekarza ktora mieszanke poleca dla Was. Sszklana, ja to nie umiem sobie wyobrazic nawet ze moja niunia beczy tradycyjnie sobie w restauracji. He he i ja chodze z pilucha pomiedzy stolikami. Mysle ze lepiej poczekac az zacznie siadac i mowic.Narazie chyba jednak dla bezpieczenstwa i zdrowia naszych pociech lepiej zostac przy spacerkach i domku. Dobrze tez zapytac o rade np. Sikorke. Stoktortka, samych musztardowych kupek Tobie życze i nie martw sie. Julka, jak Ty to robisz ze w noc maluch spi a w dzien nie. U mnie jak u wiekszosci jest na odwrot. Choc w sumie mlal spi godzinke lub dwie i potem 2 jazda, jazda! Iwonka, usciski dla dzielnego i pracowitego mezulka. Milo ze pozwolił Ci odpoczac. Mam nadzieje ze to Ci bardzo pomoglo i teraz czujesz sie znacznie lepiej. Szklana, ja to na Twoim miejscu zostawilam bym ukochanego samego na dzien z mala i poszła do pracy:) oj, mysle ze juz wiecej nie usłyszałabys niczego nieprzyjemnego. Nasi mezczyzni. Racja”facety to gupole” Konwalia i Ruborku, ciekawa jestem czy tez chrapiecie. Ja to jak traktor chrapałam. Teraz juz wcale na szczescie. Duzo odpoczywajcie. Lezcie i pachnijcie. :)Nalezy sie Wam. Wielorybko, dasz rade. Dwa tygodnie i juz bedzie po wszystkim. IGMIK. Ciesze sie ze z bioderkami dobrze. Mai, widze ze i Ty na malych zakupach. 1,5 h to niestety malo czasu na nasze babskie potrzeby. ..Ja probowalam dwa razy ale wielkosc biustu i pupy mnie odstrasza. Najwazniejsze ze poprawilas sobie humor, maz juz przewija mala i jestescie po zdrowej „męskiej” rozmowie. Teraz juz bedzie tylko lepiej. Kluska, podoba mi sie ile zjechalas z waga wiec i ja dzis zabieram sie za generalne porzadki. Wszystko dla spadku wagi. Umyje nawet podlogi. Rosołku, mam nadzieje ze sab zadziala, U nas kompletna klapa. Odstawilam go wiec. Zeby u Was zadzialało.Ja jak sie naszej nie ulewa po jedzonku to klade szybciutko na brzuszek. Mia pisała ze tak mozna. Beka sobie i odwracam na boczek. Basienia, ja tez karmie butelka. Najwaznejsze ze dajesz jej swoje mleczko. Dokarmianie nie jest takie złe. Lepsze to niz wielki placz....Pozdrowionka i buzialki dla Ciebie, Ciesze sie ze tak pozytywnie do tego podchodzisz, Monis. Nie zalamuj sie. Twoja ciaza to przeciez zdrowa ciaza wiec nie ma co panikowac. Wszystko bedzie dobrze. Na Ciebie tez przyjdzie czas. Teraz zabieram sie za odgruzanie domu-czyli rozpakowanie dlaszej czesci i wyciaganie wszystkiego co upchal podczas mojej nieobecnosci Aligator do szafek....oj, najtrudniej jest sprawdzic co bylo noszone a co nie.....musze wszystko wachac pod pachami...feeee. Kochane te nasze chlopaki :) Miłego dnia, i powodzenia Balbinko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Mia – ja też się ustawiłam z dziewczynami na wypad do jakiejś knajpki :) pewnie będę cały czas myślami z Madzią, ale zawsze to jakieś urozmaicenie :P Kluska jak udało Ci się zrzucic te kilogramy?? Mi zeszło tylko 10 a zostało 5 :( i teraz stoi w miejscu Skoro Balbinka ma mieć cesarkę o 9 to już niedługo będzie tulić swojego Kaperka :) Moniś wykorzystaj ten czas na odpoczynek odpoczynek wcinaj dużo czekolady i cytrusów, bo potem nie będziesz miała okazji ;) Wazka cieszę się że już jesteś ze Swoim Aligatorkiem :) Dla Ciebie za wytrwałość 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×