Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej dziewczynki:) Witajcie...fajnie sie czyta Wasze zmagania z dniem codziennym:) Ja mam bunt dwulatka, wszystko na nie i koniec, Mlod aprzesypia dnie, a jak nie spi to obserwuje Jaska:) Co do karmien nocnych - przy pierwszym dziecku : karmilam, potem swiatelko na przewijak, przewijalam co karmienie, a potem glaskalam i zasypial - claosc ok 40 do 60 min. drugie dziecko : w polsnie biore mloda, karmie...a w miedzyczasie - latarka w zebach i karmiac przewijam :D ba doszlam nawet do wprawy, ze mloda sie nie rozbudza...bo je, swiatla nie widzi i calosc zajmuje 15 min:D kazda min snu sie liczy.. co do przewijania...je o godzinie 22, 1, 4,i 7 czyli co 3h..przewijam co drugie karmienie...o 1 i o 4, po to wymyslisli pampersy, aby ulatwic zycie, czyli ja przewijam jak jest kupsztal...:) I jezeli ktoras z Was jeszcze nie kupila karuzelki polecam TINY LOVE - swietna firma, robi genialne rzeczy dla dzieci...a karuzelka - muzyka powazna z odlosami natury, i co najwazniejsze- ma zmnienna wysokosc zwierzatek - przyblizaja sie do oczu dziecka i oddalaja, czyli je widzi a nie kreca sie w kolko...potem jak dziecko jest starsze uczy sie chwytac te zwierzatka i tym samym cwiczy chwyt...i wiele innych zalet - polecam serdecznie - moje dziecie spedzalo przy niej do godziny zafasycnowane:D Pozdrawiam serdecznie i zycze radosci z macierzynstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FhZG
Dagusiu82 - nasze dziecko ma 6 tygodni, moja żona po wyjściu ze szpitala już jadła banany prawie kilogramami. Kotlety smażone są na porządku dziennym, w chwili obecnej zaczęła jeść frytki. Naszemu dziecku nic nie dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wybaczcie że się nie odzywam. Mała tak absorbuje moją uwagę że nie mam na nic czasu. Dzisiaj zostałam sama i koszmar. Od soboty do dzisiaj była moja teściowa i na szczęście już pojechała ale rozbisurmaniła moją córcię. Często zostawialiśmy małą z teściową bo sporo z mężulkiem mieliśmy do załatwienia i pozostawiło to niestety piętno na naszej małej. Jak tylko mała pisnęła teściowa leciała z butlą co kończyło się ulewaniem :( Nosiła małą non stop jak tylko zapłakała no i dzisiaj miałam jazdę w dzień. Nic nie mogłam zrobić bo mała nie chciała leżeć w łóżeczku i domagała się non stop noszenia :( Jak mała miała czkawkę to twierdziła że to od zimna i opatulała ją po szyję kocem i tłumaczenie że po prostu nałykała się powietrza nic nie dało. Zamiast porzytku same szkody. Na szczeście mąż też to zauważył i też się wkurzył. Nie mogłam spokojnie przewinąć małej bo już leciała mi pomagać. Nawet w nocy wpadała jak tylko mała zapłakała. Co do diety to jem prawie wszystko. I jak na razie nic małej nie szkodzi. Zmykam bo znowu płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIS ja mam zupełnie na odwrót z moją mamą po kilkakrotnym tłumaczeniu jej , że dzieci się już nie przegrzewa i Malej nie jest zimno obraziła się i nie tknie Małej \"bo ja wiem lepiej\" i obrazżona, że nie jem tego , co ona mi przygotuje (np.smażone krokiety z cebula i pieczarkami), bo za jej czasów było inaczej czekam na poprawę i...jej wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamamma - niestety byłam zmuszona, ale dzieki temu z czystym sumieniem mogę je polecić, bo wiem że są skuteczne i bezpieczne przy karmieniu piersią a poza tym szybko bedzie poprawa :) ps. najlepiej połaczyć te wszystkie kuracje albo przynajmniej dwie pierwsze... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamamma - niestety byłam zmuszona, ale dzieki temu z czystym sumieniem mogę je polecić, bo wiem że są skuteczne i bezpieczne przy karmieniu piersią a poza tym szybko bedzie poprawa :) ps. najlepiej połaczyć te wszystkie kuracje albo przynajmniej dwie pierwsze... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamamma - niestety byłam zmuszona, ale dzieki temu z czystym sumieniem mogę je polecić, bo wiem że są skuteczne i bezpieczne przy karmieniu piersią a poza tym szybko bedzie poprawa :) ps. najlepiej połaczyć te wszystkie kuracje albo przynajmniej dwie pierwsze... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! Dzis Aligator jedzie na tydzien doPolski a ja zostaje:( koszmar. Co zrobic. Kurczaczka wazy juz 3900!! juz albo tylko. Wczoraj opierkałam lekarke bo mowi ze jest dobrze i mi objasnia dlaczego dziecko nie je. Ja je j ze mam to gdzies i ze jak złamie noge to nie mam ochoty słuchac dlaczego ja złamałam tylko chce zeby ja poskładali. Ona mi ze tak malo moze tyc, a ja jej ze co mi za bzdury gada. Dziecko ma przytyc minimum 600gram na miesiac i niech mi nie mowi ze to tylko norma bo wczesniak ma tyc wiecej a nie mniej niz zdrowe dzieciaczki. Zaproponowała mi \"smecte\" -na kolki. No i sama nie wiem... Smecta jest na biegunki a my akurat biegunek nie mamy! Co wiecej kazda kupa to wielkie wydarzenie dnia!Jak nie ma kupy to dopiero jest jazda bo tak ja boli :( Podaje znowu sab simplex. 5 kropelek 3 razy dziennie 30 min przed jedzeniem. Na poczatku razlub dwa bylo ekstra a teraz znowu bez zmian. ogolenie na dobe udaje mi sie wcisnac 600ml pokarmu. IGMIK, to straszne co piszesz. Serotka ta Twoja ukochana coreczka. Musi sie pewnie nacierpiec. Przeciez to strasznie boli. Jak ona wogole to złapała??Wiroski z ulicy?? Przykro mi bardzo i zycze duzo zdrowka i szybkiego zakonczenia kuracji. Tobie tez zycze wytrwałosci. U na s narazie pogoda na - wiec trudniej rozniesc zarazy. Tyle dobrego jest w zimie. Ktoras pytała jak ubieramy pociechy \" body+spiochy+pajacyk+welniane skarpety+ cienka czapa+ gruba czapa+(czasem jak naprawde zimno) kaftanik+ kombinezon. Do wozka przykrywam kocykiem z polarku. Mala jest bardzo ciepła jak ja juz rozpakowuje i nie pąłcze wiec mysle ze jest ok. Sciskam i zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis, byłas dzielna i dałas rade. tescowa juz sobie pojechała. taki kawał mi przyszedł do głowy. Tesciowa prosi ziecia o załatwienie"miejsca" na powozkach. Po południu wraca zienciui do domu zadowolony i mowi "mamusiu miejsce udało mi sie załatwic, ale musi sie mamusia pospieszyc bo jest wazne tylko do konca tygodnia" moja tesciowa bedzie w maju, i juz z Aligatorem mowimy ze beda to dwa długie i trudne tygodnie.'\ fajni sa ale moze oddam i dom i dziecko i sobie gdzies pojade sama;)........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki j atylko na sekundkę... Igmik! Miałam dziś do Ciebie pisac co sie dzieje bo miałam złe przeczucia :( W bidulki, tak mi przykro z powodu choróbska - domyslam sie jak sie wycierpiałyści ❤️ zdrówka życze!!!!!!!!! wazko musisz byc dzielna tydz szybkoi minie. później odniose sie do pozostałych posto bo teraz mała usneła i musze sie ogarnać buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka moje malenstwo skonczylo wczoraj dwa tygodne, zaliczylismy kontrole u poloznej i maly w ciagu niecalych dwoch tygodni przytyl 600gr (obecna waga 4.360) dla mnie to szok i wydaje mi sie ze to bardzo duzo jak na taki ktrotki okres czasu ale polozna mowila zeby sie tym nie martwic ze wszytko jest w normie, ah chyba bede musiala isc do polskiego lekarza bo u irlandzkich to zawsze wszytko jest oki, matrwi mnie bo dostal bidulek czerwonych kropek na ciele mi sie wydaje ze moga to byc potowki oczywiscie wczorja niczego konkretnego sie od poloznej nie dowiedzialam na ten temat ona twierdzi ze \"ze jest to ciezkie do stwierdzenia\", dziewczyny czy ktores z waszych malenstw tez ma takie kropki na ciele? jak cos wiecie to prosze dajcie znac! u nas to juz wiosna na calego od paru tygodni temperatura przecietna plus 15 stopni pozdrawiamy goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy gość
Tak analizuję moją dietę i stwierdzam, że jem coraz więcej rzeczy - banany jem od początku. Zastanawiam się tylko nad ostrymi przyprawami i czekoladą. A tak to nawet mięso smazone jem. Powiem Wam, że jak karmię, to non stop jestem głodna. A i jeszcze jedno - pojedziemy prywatnie do ortopedy. Mia, ja też mam tą maść na odparzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Mia biedna Gabcia-oby tetra pomogła. 🌻 za troskę i pamięć. Pola trafiła do szpitala w dniu swojego drugiego miesiąca życia. Taka jest malutka a tyle już przeszła. Ten wirus nie wiadomo skąd się przyplątał. Zaczęło się od wirusowego kataru. Kobietki nie lekceważcie katarków u dzieci. Mimo tego, że pediatra badała Polę przed szczepieniem, kiedy mała miała katar a i tak nas to nie ustrzegło przed zapaleniem oskrzeli. Jeszcze historia ze szpitala. Malutkiej bardzo ropiało oczko. Mieliśmy iść do okulisty ale wylądowaliśmy w szpitalu. Mówię im, że Poli oczko ropieje. A oni, że to może od wirusa albo ma kanalik łzowy niedrożny. W końcu po kolejnym moim przypomnieniu o oku zrobili jej wymaz. Okazało się, że mała ma gronkowca w oku. Kurcze gdybym nie nalegała, to by nadal się męczyła a tak dostała antybiotyk i jest już po problemie. Jutro kontrola. Kurcze mam nadzieję, że już nie będzie słychać żadnych świstów na oskrzelach. piszecie o wagach swoich dzieci. moja malutka dokładnie w drugim miesiącu życia ważyła 4460g. A po wyjściu ze szpitala 4320g. W poniedziałek miała kryzys straszny. Płakała cały dzień a ja razem z nią. Chyba jej tak to oko dokuczało a do tego duszności. Nic nie jadła i dostała kroplówkę nawadniającą, żeby się nie odwodnić. Na szczęście od wtorku było lepiej. Antybiotyków nie dostała na oskrzela tylko ją trzeba inhalować i widać inhalacje skutkują. Przepraszam, że ja tylko o sobie. Mam nadzieję, że niedługo włączę się do regularnego odpisywania na posty. Mam nadzieję, że już nie trafimy do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja ostatnie 2 dni mam wyjete z kalendarza dopadla mnie migrena i wymiotowalam nic nie jadlam a tu malenstwem trzeba sie opiekowac i karmic, pilam wode podwieczor dopiero jogurty i jablko szkoda gadac od rana do popoludnia nic oprocz wody nie jadlam wiec mleka duzo nie bylo dalam malemu raz mieszanke a potem jak zjadlam te kilka rzeczy plus herbatka to mleczko sie pojawilo i sciagnelam w sumie jak na taki ciezki dziec 630 ml plus maly cos z piersi tez pociagnol.dzis mi jest juz lepiej sprzatam mieszkanie maly spi .jak ja kocham to malenstwo jak bym miala juz studia skonczone to bym chciala odrazu drugie zrobic ale mam jeszcze ponad rok chyba ze wpadniemy to bedzie tez super. ja zaczelam juz uprawiac sex i musze powiedziec ze bolalo dosc na poczatku potem bylo ok za drugim razem bylo znacznie lepiej moj maz jest zachwycony i chcialby sie kochac caly czas bo tak mnie zszyli ze jestem wezsza niz przed porodem . mamy problem u ulewaniem pojawil sie jakies 3 dni temu karmie malego i od ulewa tak z 1-2 duze lyzki czasami wygkada to jak twarog albo maslanka co mam o tym myslec?? czy ktoras z was tak miala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie katarku moj maly mial najpierw tydzien katar potem kilka dni mu przeszlo i teraz znow tak wiec leci juz 3 tydzien a on ma katar nie mam juz sily bo meczy sie odciagam mu zakrapiam sola fizjologiczna bo kropelami juz nie moge bo trzeba przerwe zrobic pod nosek daje masc majerankowa w poneidzialek znow do lekarza nawilzam powiertze daje mu na ubranko olejek ahhh polozna mowila ze u niemowlat katar trwac moze az 3 tygodnie czy ktoras z was tak miala?? w poneidzoalek idziemy mam nadzieje ze bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igmik biedna ta twoja malutka mam nadzieje ze juz jej lepiej konwalia moj maly mial wage urodzeniowa 3100 po wyjsciu ze szpitala 2890 teraz ma dokladnie miesiac i 11 dni i wazy ok 4500 wiec nie martw sie gorzej by bylo gdyby nie przybieral na wadze.a krostki to hormony poczekaj az sie unormuja same zejda mojemu tez wyskoczylo kilka i teraz juz jest ladnie nic nie ma .potowki sa tez na ciele nie tylko na buzi sprawdz u swojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła Mamo Fajnie masz z tym seksem,ja nie bardzo mam ochotę,poza tym dopiero 3 tygodnie po cesarce.Mąż śpi w drugim pokoju,jest obrażony,że ja nic nie chcę.Twierdzi,że jak nie mogę się kochać,to chociaż mogłabym się nim zająć.A mi się nie chce,noc jest do spania i karmienia małej.Nie wiem już co mam wymyślić,żeby mężuś się trochę zmienił.A swoją drogą w trakcie ciąży też seks był sporadycznie,bałam się o małą,najpierw plamienia i bóle brzucha a potem skurcze macicy.Do tego ja mam prawie non-stop drożdże (jestem też nosicielem paciorkowca) i z reguly w trakcie seksu mmnie szczypie,piecze itp. ,jednym słowem nie jest ten seks tak przyjemny jak powienien być.Leki pomagaja na krótko a najczęściej po prostu chodzę z infekcją a dokucza mi praktycznie tylko w czasie seksu.Niedługo chyba mąż się ze mną rozwiedzie przez seks jest sfrustrowany,mówi,że nie chce ze mną spać,bo mu się chce a ja nic.Co tu zrobić,nie mam pomysłu. A tak z innej beczki. Byłam 2 dni temu na ważeniu małej i przez tydzien waga wzrosła z 3660 na 4015 (w pampersie),,to chyba dużo przytyła na cycu? Fakt,że cyca by chciała caly czas,więc je nawet co godzinę ,tylko w nocy ma przerwy np. 3,4 godziny a 2 noce temu nawet 7 godzin spała i wtedy nie jadła oczywiście.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! U mnie dziś kryzys. Nie laktacyjny tylko ogólny :( Po prostu mam dość. Siedzę w domu od soboty ;( Nie byłam nigdzie, bo maż pracuje do 18.30, później kąpiele maluchów i padam. Mam trochę dość wszystkiego. jeszcze ta praca magisterska. IGMIK też mam nadzieję, że już nie wrócicie do szpitala. Teraz może być już tylko lepiej. Buziaki dla Was!!! Monis też bym się wśiekła. Moja teściowa też mnie wkurza, gdy bierze małego i ni z gruchy ni z pietruchy zaczyna go \"lulać\" bujać itd. A dziecko bardzo szybkko się do tego przyzwyczaja. Kubuś czasem bardzo dlugo się wierci i nie moze zsanąć w łóżeczku. Wiem ,że chwila lulania i po sprawie. Ale nie mogę, bo po prostu nie mam czasu na lulanie przed snem. Wazko trzymaj się. Pewnie będziesz miała ciężki tydzień ,ale szybo zleci. Szkoda, że tak się męczycie z tymi kolkami. Podobno ustępują po trzech miesiącach, czyli u was już niedługo... A z tym przybieraniem to nie wiem kompletnie. Każdy mówi co innego. Może po prostu będzie drobniutka... A jeśli chodzi o kawały o teściowych, to ja uwielbiam ten o zębach (teściowa powinna mieć dwa zęby: jeden do otwierania piwa, a drugi, żeby ją bolał...) konwalio to fakt - takie kropki na ciele to mogą być od potu, ale tez uczulenie jakieś, czy alergia... U nas na takie kropki (było to chyba uczulenie na proszek do prania) pediatra doradziła kąpiel z dodatkiem kisielu (ugotować taki kiesiel z mąki ziemniaczanej i wlać do wody...) Nam to pomogło. A długo ma te kropki??? Zazdroszę pogody! Mój Kubek wczoraj skończył 4 tygodnie, więc zaraz odkopię tabelkę... Nie wiem dokładnie ile waży, ale na pewno ponad 4 kg. Je ładnie z cyca, nie ulewa wcale. Jest spokojny (oczywiście smoczek nam ratuje życie, np przed kąpielą... i w ogóle). Przyszla dobrze ze juz ci minęły te migreny. No i tak właśnie wygląda ulewanie. To jest taki \"serek\". Chyba nie ma się czym martwić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***** Mamusie i dzieciaczki ***** Nick............tc... ur..... por..waga/wzrost...imię.....skończ.tyg. Ważka.........35...08.01...cc...1560/41.......Anastazja. .... julka2384......35...09.01...sn...3350/54.......Adaś......... .. piksip...........37...12.01...cc...2650/ 51......Emilka......... Igmik............37...14.01...cc...2675/4 9......Pola........... Haydi...........37...22.01...sn...2800/5 1.......synuś........ Agagaguś.......38...23.01...cc...2950/54.......Piotruś.. .... kasiula29.......39...24.01...sn...3660/5 3.......Erwin........ Mama3..........39...26.01...cc...2970/53 .......Kamilka......7 SzklanaGłowa..37...26.01...cc...2750/51.......Franka.... ... edycia86r......37...26.01...cc...2770/51.......Milenka.. .... Iskierka.........37...28.01...sn...3160/52.......Michaś. ..... Mia 82 .........39...29.01...cc...2990/56........Gabrysia.....6 Adulka...........38...30.01...cc...2500/53.......Milenka ...... Stokrotka.......39...30.01...cc...2920/54.......Laura....... Mandzia.........39...30.01...cc...3120/55.......Agatka.. .... Kasiulkapb......40...31.01...sn...3690/57........Marika. ..... Lutówka.........40...01.02...cc...3700/55.......Kubuś... .... *iwonka*.........40...02.02...sn...3580/53.......Magdale na.. Rosołek..........40...03.02...cc...3040/51.......Zuzia.. ...... Sikorka..........39...05.02...??...3250/ 52.......Maja......... dagusaia82......41...05.02..sn...3970/61........Martynka ...5 Kluska=).........39...06.02...sn...3250/ 54......Maja......... czarna owieczka.40...06.02...sn...3675/55....synek....... mama 17 luty....38...06.02...sn...3200/51.....Karol Szymon. Malinova..........40...07.02...sn...3500/ 54.....Weronika..... PrzyszlaMama23..40...09.02...sn...3100/50...Nicolas/Miko laj...5 kasia130285.....39...09.02...cc...3150/55.....Sebastian. ... Basienia...........40...10.02...cc...3660/56....Wiktoria.... .4 Hałaśliwa.........38...10.02...cc...2720/51.....Córeczka .... fusyta.............41...10.02...sn...3100/59.....Natasza .... Nadia277.........39...10.02..sn...4010/56.......Filip... ....... Adrianna29......39...13.02...cc...3850/57......Jagna.... .... klonik22..........40...14.02...cc...3300/53......Hania.. ..... Salwia.............40...15.02...sn...435059.......Szymuś.... .. Olka_............41...15.02...sn...4150/ 55......Izabela...... asia26łódzkie...40...16.02...sn...3230/56 .....Wiktoria.... viola nowa forum.40...16.02...sn...4010/56....Majuś....... doddotka.........40...16.02...sn...3770/58.....Nikodem.. .. Pimboli............40...17.02...cc...2450/ 47....Nadine...... basia4379........41...17.02...sn...3720/57.....synuś.... .... lamamma..........37...17.02...sn...3600/57.... Zosia........ up-83..............39...19.02...cc...3160/5 5....Kubuś.......4 Zabajona .........40...24.02...sn...3750/57.....synuś....... balbiina ............41...24.02...cc...4050/ 58...Kacper..... robur..............39/40...26.02..cc.3550/56...Milena... ... marteczka1980.. 41...02.03...sn...3550/50...Calogero... Alicja111..........40...02.03...sn...3700/56....Emilka.. .... monis30...........40...04.03...cc...3400/55...Weronika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzyszlaMamo ten ulany twarozek to po prostu mleczko ktore juz zaczelo sie trawic w zoladku, to normalne ze czasem sie uleje te \"starsze\" mleko a czasem te ktore dzidzia zjadla przed chwila. U nas nici z seksu, nadal krwawie, czy ktoras z Was tak dlugo byla \"niedysponowana\"? U mnie to juz koniec 6 tygodnia... Szczerze mowiac mam juz dosyc podpasek w majtkach, dzieki Bogu ze nie ma lata bo chyba bym umarla - normalnie w trakcie okresu uzywam tamponow - a teraz nie mozna... :-( Moj bobasek ma pojedyncze krostki, wychodza na buzce 1-2 na tydzien i znikaja po kilku dniach, tez nie wiem co to jest? Potowki nie, bo mial je na poczatku, glownie na czolku... Czy ktoras z Was uzywa wody morskiej do noska w sprayu? Ja mam taka z nivea i co prawda na niej pisze ze nadaje sie \"od urodzenia\" a jak sie dokladnie wczytamy to pisze ze stosowac dopiero od 3 miesiaca zycia. Chodzi chyba o spray, bo nawilzam nosek ta woda lub sola fizjologiczna ale psikam najpierw na patyczek z wata i potem delikatnie do noska. Igmik, wiem co przezywasz z corcia, moj synek trafil do szpitala w drugim tygodniu swego zycia... Myslalam ze mi serce peknie jak musialam go opuszczac na noc i jak widzialam te klucia z kroplowek w tych maluskich raczkach... Wazka zacisniesz zeby i jakos minie ta wizyta... Trzymam kciuki, aby bylo znosnie. A tak w ogole to co ty robisz tak daleko od kraju? Mieszkacie tam na stale, czy zamierzasz wracac? Ja jestem pod wrazeniem Twoich dluuugich podrozy, zarowno do porodu jak i potem z coreczka... Co do pogody u Ciebie, to pewnie bym sie zalamala, jestem strasznym zmarzluchem i marzne juz przy +10 na dworze. Szczesliwa jestem dopiero powyzej 25 stopni C :-) Dziewczyny widzialyscie te aukcje charytatywne dla Wiktorka sprzed kilku stron? Ja weszlam na tego linka i az sie poplakalam jak zobaczylam zdjecia tego dzidziusia... Ze tez tyle takie bejbusie musza sie nacierpiec i jak to zwykle u nas w Polsce bywa - panstwa nie stac na leczenie i trzeba szukac fuduszy gdzie indziej... Krew mnie zalewa jak to widze, wiedzac ile zarabiaja poslowie czy senatorzy, zwlaszcza ci, co h.... robia i nawet w gabinetach poselskich nie mozna ich zastac... Zabic. Proste. Sikorka, jestem w szoku po przeczytaniu Twoich poczynan z latarka, przewijaniem i karmieniem. Jak to sie robi? Nie mow jeszcze, ze karmisz piersia i jednoczesnie przewijasz...? :-O Zreszta piersia czy butelka - mniejsza z tym - wieeeelki szacun. Ja wczesniej przewijalam w nocy przed karmieniem ale maly sie rozbudzal i zaczynal plakac z glodu wiec teraz staram sie najpierw nakarmic, potem odbic i uspac, a pozniej po paru minutkach nie budzac go - przewinac. Acha, mam pytanie czy u Was dzieciaczki tez maja czkawke po odbiciu? U mnie to sie zdaza w 95 %. No i potem nie wiem jak ja zneutralizowac, bo jak zacznie pic znowu, to faktycznie czkawka w koncu mija, ale znowu jest odbijanie, a nie rzadko potem znowu czkawka i czasem maly juz nie chce pic wiec sie meczy nie spiac, a ja razem z nim. Wlasnie, jak sobie radzicie z czkawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hipek moj maly mial zawsze czkawke po ejdzeniu teraz juz mu przeszlo jak skonczyl miesiac .polozna mowila ze czkawki i kolki to normalne jak sie wszystko uksztaltuje to minie .moj maly wlasnie od urodzenia mial czkawki po jedzeniu a kolek nie ma do dzis mimo ze jem wszytsko lacznie z kebabem z mala iloscia cebuli raz na jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur hi hi myslalam ze to ja napisalam tego posta a to Ty :-) ale smialo moglabym go skopiowac. Widze ze nie tylko moj facet taki nieszczesliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzyszlaMamo to dlaczego u nas jeszcze ta czkawka go meczy? Moj synek jest starszy od Twojego az o jeden dzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipek Nie mówię,że to fajnie,że Ty też masz jazdę z powodu seksu ale miło wiedzieć,że nie jestem osamotniona z moim problemem.Bardzo kocham męża i chyba on mnie też ale seks mnie przerasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zadzwonilam do pediatry i idziemy na wizyte w niedziele moze nam cos madrego doradzi, z tymi kropkami to maly ma od tygodnia ale wydaje mi sie ze nasilaja sie z dnia na dzien ma na nozkach i troszke na buzce i karczku, dalej walcze z jego sucha skora kapie go co drugi dzien w oilatum i wydaje mi sie troche pomaga ale idzie to bardzo opornie, od dwoch dni jedziemy na hagisach dwojkach bo jedynki juz jakies takie ciasne sie staly, pupke myje woda nie uzywam chusteczek chce poczekac az te kropki znikna, ja juz tak myslalam ze moze to byc jakies uczulenie albo alergia ale wszystkie ubranka piore w proszku dla dzieci i na delikatnym programie ah sama juz nie wiem martwie sie o niego bardzo z ta pogoda to tutaj jakies szalenstwo bo zawsze to tylko leje i szarowa w tym roku zapowiadaja lato stulecia smiejemy sie z mezem ze bedze w porywach 20 stopni a dla iroli to juz prawdziwy upal hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***** Mamusie i dzieciaczki ***** Nick............tc... ur..... por..waga/wzrost...imię.....skończ.tyg. Ważka.........35...08.01...cc...1560/41.......Anastazja. .... julka2384......35...09.01...sn...3350/54.......Adaś......... .. piksip...........37...12.01...cc...2650/ 51......Emilka......... Igmik............37...14.01...cc...2675/4 9......Pola........... Haydi...........37...22.01...sn...2800/5 1.......synuś........ Agagaguś.......38...23.01...cc...2950/54.......Piotruś.. .... kasiula29.......39...24.01...sn...3660/5 3.......Erwin........ Mama3..........39...26.01...cc...2970/53 .......Kamilka......7 SzklanaGłowa..37...26.01...cc...2750/51.......Franka.... ... edycia86r......37...26.01...cc...2770/51.......Milenka.. .... Iskierka.........37...28.01...sn...3160/52.......Michaś. ..... Mia 82 .........39...29.01...cc...2990/56........Gabrysia.....6 Adulka...........38...30.01...cc...2500/53.......Milenka ...... Stokrotka.......39...30.01...cc...2920/54.......Laura....... Mandzia.........39...30.01...cc...3120/55.......Agatka.. .... Kasiulkapb......40...31.01...sn...3690/57........Marika. ..... Lutówka.........40...01.02...cc...3700/55.......Kubuś... .... *iwonka*.........40...02.02...sn...3580/53.......Magdale na.. Rosołek..........40...03.02...cc...3040/51.......Zuzia.. ...... Sikorka..........39...05.02...??...3250/ 52.......Maja......... dagusaia82......41...05.02..sn...3970/61........Martynka ...5 Kluska=).........39...06.02...sn...3250/ 54......Maja......... czarna owieczka.40...06.02...sn...3675/55....synek....... mama 17 luty....38...06.02...sn...3200/51.....Karol Szymon. Malinova..........40...07.02...sn...3500/ 54.....Weronika..... PrzyszlaMama23..40...09.02...sn...3100/50...Nicolas/Miko laj...5 kasia130285.....39...09.02...cc...3150/55.....Sebastian. ... Basienia...........40...10.02...cc...3660/56....Wiktoria.... .4 Hałaśliwa.........38...10.02...cc...2720/51.....Córeczka .... fusyta.............41...10.02...sn...3100/59.....Natasza .... Nadia277.........39...10.02..sn...4010/56.......Filip... ....... Adrianna29......39...13.02...cc...3850/57......Jagna.... .... klonik22..........40...14.02...cc...3300/53......Hania.. ..... Salwia.............40...15.02...sn...435059.......Szymuś.... .. Olka_............41...15.02...sn...4150/ 55......Izabela...... asia26łódzkie...40...16.02...sn...3230/56 .....Wiktoria.... viola nowa forum.40...16.02...sn...4010/56....Majuś....... doddotka.........40...16.02...sn...3770/58.....Nikodem.. .. Pimboli............40...17.02...cc...2450/ 47....Nadine...... basia4379........41...17.02...sn...3720/57.....synuś.... .... lamamma..........37...17.02...sn...3600/57.... Zosia........ up-83..............39...19.02...cc...3160/5 5....Kubuś.......4 Zabajona .........40...24.02...sn...3750/57.....synuś....... balbiina ............41...24.02...cc...4050/ 58...Kacper..... robur..............39/40...26.02..cc.3550/56...Milena... ... marteczka1980.. 41...02.03...sn...3550/50...Calogero... Alicja111..........40...02.03...sn...3700/56....Emilka.. .... monis30...........40...04.03...cc...3400/55...Weronika.. konwalia9.........41...05.03...sn...3825/52...Oliver.......2 wpisalam sie od tabelki troche ja zmodyfikowalyscie fajnie teraz wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipek na szczęście mogłam być z małą 24 h na dobę. Przyszła mamo to normalne takie ulewanie u Twojego synka. Ważko dasz radę . Biedna Anastazja. Kiedy jej się skończą te wstrętne kolki. Robur no niestety faceci mają\"parcie na szkło\" bardziej niż my. Oby tylko szybko się opamiętał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipek na szczęście mogłam być z małą 24 h na dobę. Przyszła mamo to normalne takie ulewanie u Twojego synka. Ważko dasz radę . Biedna Anastazja. Kiedy jej się skończą te wstrętne kolki. Robur no niestety faceci mają\"parcie na szkło\" bardziej niż my. Oby tylko szybko się opamiętał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×