Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ja bym jej kupiła innego kwiatka...co by się po nim wyluzowała trochę,bo ostatnio coś się spina za bardzo....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę do wanny a potem zrzucić zwłoki małżowiny ślubnej w celu zaścielenia łózka na którym zasnął w dziennym komplecie ubrań :) wysiedział się 8 godzin na stołku, potem raczył się posportować wspinaczkowo a teraz padł jak trup nieświeży i ani drgnie, wiec skorzystam ze spokoju i okazji idę do domowego spa 2,5x2,5 z użyciem mydła palmolive i szmponu timotey czyli polska vip line kosmetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej, jak zwykle stawiam kawkę z rana ;) \\_/J \\_/J \\_/J \\_/J \\_/J \\_/J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipek mi sie w glowie nie miesci jak mozna zrobic takie swinstwo swojej dziewczynie i matce wlasnego dziecka przeciez wiedzial ze ucieri tez dziecko na tym .öszkoda gadac .a zglosilas to na policje?? niech mu to na sucho nie ujdzie! ja juz na nogach bo maly mi juz mruczy od 6 a normalnie spi jeszzve dp 7-8 zle spalam ahh przepisy na chinszczyzne dam pozniej jak sie obudze:) mysmy zawsze do restauracji chodzili ale mi to bardzo smakuje i chcialam w domu tez robic malemu wczoraj dalam jedzonko z dynia marchewka cuikinii i idnyk gotwane na parze przemielone i z maslem bardzo smaczne polecam nagotowalam i mam na 3 dni staram sie swiezo robic na max 3 dni nie mrozic bo wtedy gorzej smakuje moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Dziewczynki, Igmiku- wysyłam Ci placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym;) mniam, a jak już ktoś będzie wysyłał cos jeszcze do Igmik- to ja też poproszę, bo te placki to nie ja robiłam, bo nie mam czasu….hehe;) Przyszła- podaj jakieś przepisy na Chińszczyznę, uwielbiam. Rosołku, Boela, i inne mamy zakatarzonych dzieciaczków- dużo zdrówka dla maluszków, niech nosek szybko wróci do normy. Boral – mnie blizna czasem bardzo swędzi, a podrapać sietak porządnie nie da rady :(, no i blizna nadal czerwona taka, niezbyt piękna :( Ja podaje 1 kroplę Wit. D3 dziennie (chyba że mi się zapomni….upssss) Rosołku- ale super – sesja dla Zuzi- brawooooo!! Mam nadzieję, że pochwalisz się zdjęciami;) Ona jest taka słodka;) Basieniu- kochana, no ja sobie nie wyobrażam, że miałabyś nas opuścić!! Ty moja zmienniczko poranna;) Raz kawka ja, raz ty;) Ha, ha, ha – jak zapodasz teściowej te pyszności z muchomorów i podziałają, to ja też skorzystam z przepisów przy najbliższej okazji…. Albo nawet bez okazji, tak z dobroci serca…. Hahahahaha….. :D A co u nas: Zdecydowanie lepiej, ząbek sie przebił i uspokoiło się, aż boję się jak to bedzie znowu jak pójdzie druga górna "łopata"; mała ma humorek rewelacyjny, bawi się sama, szaleje po podłodze, no i raczkuje!! daje radę, choć małymi kroczkami, ale daje, leniuszek mój słodki. Strasznie sie rozjeżdża na panelach, ślizga sie, wiec te kroczki takie malusie są, ale jest to raczkowanie!! Jupiiiii!! W poniedziałek idę na kontrolę do poradni rehabilitacyjnej i nie chcę wracać na rehabilitacje z małą!! dlatego tak strasznie chcę, żeby ona "działała" sprawnie. Miłego dnia kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia, wstawaj!! Kawa stygnie!! I Maja i Igmik i Szklana i Rosołek i która tam z mam jeszcze nie pracujaca, pobudka!! Przyszła- już wstałaś :) Cześć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Piksip :) Dziękuję,ja już drugą herbatkę popijam :D Ja mogę coś w sobotę z urodzin podrzucić.Będą rarytasy :D 🌻🌻❤️👄🌻🌻❤️👄🌻🌻❤️👄🌻🌻❤️👄🌻🌻❤️👄🌻🌻❤️👄🌻🌻❤️👄 dla wszystkich lutóweczek moich kochanych :D Maju,sorki,że ja tak wczoraj sobie poszłam,ale niech M.czasem sobie pomyśli,że Pan i Władca :D :D :D Miłego dnia :) Tak,do raportu kobitki.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Rosołku odciogaj gluty, bo wydzielina nieodciągnięta spływa do gardła a stamtąd blisko do gardła i zapalenia ucha. No właśnie zapalenie ucha bierze się nie od nie noszenia czapek tylko od kataru. Boiela marsz do gina. Rosołku ty też bo to o czym piszesz to może być bliznowiec. Basienia chętnie bym poszła do siostry ale jedna w Belgii, druga w Szczecinie a trzecia na śląsku w Twojej miejscowości a ja koło Gdyni. Piksip dzięki za placuszki, mniami!!!! Super, że Emi raczkuje. Teraz to tylko Pola łobuziak zostaje siedząca na doopie nawet nie wstawająca jest. No jakoś żyję sama z dziewczynami. Dziś idę z Polą na kontrolę a pada od rana. Wczoraj kiblowałyśmy i dzisiaj też się zapowiada. A z powtórki z języka nici, bo chyba N je wywiózł do piwnicy do swojej mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec podaje to co juz wyprobowalam przepisy sa orginalne chinskie nie zadne gotowe itd zupka z kurczakiem i warzywami jest pikantna ale pyszna 2 lyzki duze oleju z orzechow arachidowych lub zwyklego roslinnego jak sie nie ma orzechowego 1 cebulka pokrojona w wieksze kawalki ja kroje cebule na pol potem jedna polowkje na 3 czesci 2 zabki czosnku cienko pokroic teraz warzywa ja robilam z swiezych ale krojenie trwa dlugo i przy malym dziecku to nie sprawdza sie polecam mieszanki mrozone chinskie (same warzywa!) dodatkowo mozna dac kilka kawaleczkow brokulow do tego ja tez dodaje mrozone z tych warzyw mrozonych wsypuje ilosc na jeden gleboki talerz od zupy ma byc taki pelny mozna tez dac 1/4 tej mrozonkiu to bedzie chyba tyle samo co ten pelny talerz 1 litr bulionu z kostki warzywnego (czyli 2 kostki na 1 litr) 400ml mleczka kokosowego z puszki czyli 1 cala puszka 3-4 lyzki sosu sojowego 2 lyzki czerwonej thai currypasty 60g chinskiego makaronu jajecznego 2-3 cm korzenia imbiru obrac i drobniutko pokroic 2 piersi kurczaka albo 1 zalezy jak kto lubi pokroic w kostke ja najpierw podsmarzam kurczaka na oleju zdejmuje czyszcze woka potem daje swiezy olej posiekany czosnek i imbir potem cebulke wymieszac dodac warzywa smarzyc 3-4 minuty (warzywa mrozone mozna najlepiej lekko juz rozmrozic przed wrzuceniem na wok ja je odmrazam na 3 minuty w mikroweli na 450 .wrzucic miesko rosol kokosowe mleczko currypaste i sos sojowy i makaron (surowy) wszystko grzac az makaron bedzie miekki . potem dam reszte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie pobudziły się ;) 🖐️ Igmik i Basienia! Emi to leniuszek, widzę, że potrafi, ale jej sie nie chcel;) a jak tylko "dostanie" ręce dorosłego to od razu smiga na nogi i chodzi.....;) Dziewczyny - ja chcę spacerówkę Mamas & Papas Beat, tylko że nikt w Pl nie sprzedaje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła super ten przepis-niestety nie mam połowy składników:( Basienia a przepis na impre już podawałam są to polędwiczki po diabelsku. Powinny być polędwiczki z kurczaka ale ja kroję też piersi z kurczaka na takie długie paski(pierś tak na 4-5 pasków). Trzeba je posolić, popieprzyć i posypać bardzo dużo chili w proszku. Potem rozbełtać jajko z magi i pasek po pasku moczyć mąka-jajko-mąka-jajko i na końcu a płatkach kukurydzianych i na głęboki olej. Są pyszne na zimno i na ciepło. Płatki polecam te z nestle bo z innymi nie są takie pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka gyros też zawsze schodzi na imprezach ale ja nie umiem jej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip spróbuj na e-bay. Igmik no właśnie....przyjedź do siostry na śląsku,odwiedzisz mnie przy okazji ;) czas Ci zleci i pogodę mamy ładniejszą :P Przyszła i jak Ci wychodzą dania w porównaniu z restauracją?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta. Ja tu na diecie próbuje wytrwać a Wy o takich smakowitościach piszecie. Do tego kawka. Obiecałąm sobie, że tylko jedną dziennie będę piła, a zważywszy na to że nocka w pracy zaliczona i na spanie się mi w dzień nie zanosi więc trzymam ten limit do popołudnia, bo wtedy może być ciężko. Mały usnął ( zapewne na chwilę) więc mogę troszeczkę poklikać. Maja rzeczywiście źle zrozumiałam ale to tak jest jak się czyta pobieżnie. Przepisiki wyglądają cudownie. Teściówce na pewno by smakowały takie dania :P. Igmik dzięki za informacje o zapaleniu ucha. Nie wiedziałam o tym Rosołku jak już będziesz po sesji, a raczej Zuzienia to pochwal się nam swoją kruszynką. Na modelkę się już nadaje. Szampony dla dzieci może reklamować :) przyszła jakie urządzonko do gotowania na parze masz i jak się sprawdza? Planuję zakupić i nie wiem czym się kierować przy wyborze. Do gina wybiorę się w przyszłym tygodniu. Na urlopik idę więc będzie więcej czasu. Zresztą planuję także z małym iść do ortopedy. Kazała przyjść jak będzie siedział lub chodził. Na razie siedzi ale do chodzenia to też już niedługa droga. Skubaniec jak stoi i się czasem zapomni to się tylko jedną ręką asekuruje. Łóżeczko zwiedza wzdłuż i w szerz. Mojemu M marzy się by na Wigilie sam przytuptał. Ciekawe czy mu się spełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly spi a ja czytalam topik o porodzie w domu ... cxo do przepisu wazne jest zeby te wszytskie skladniki kupic w chisnkim sklepie bo normnalnie sie tego nie dostanie nigdzie indziej tzn sos sojowy mysle ze tak ale te pasty oleje imbir to ciezej.musza byc te orginalne skladniki zadne fixy z knorra tego nie zastapia. zupke,dania glowne gdzie kurczak jest w roznych sosach z warzywami (slodko kwasny,chop suey,gong bao),i makaron z warzywami i mieskiem wychodza jak z restauracji.nie robilam jeszcze tylko tego chrupiacego kurczaka lub kaczki kupilam make z manioku bo chinczycy ta maka zageszczaja sosy i panieruja mieso .musze sporbowac czy wyjdzie tez taki chrupiacy kurczak jak w restauracji. ja mam blisko mnie chinski sklep wiec tam biore te pasty i przyprawy warzywa a warzywa mrozone chisnkie w normalnyhc sklepie lub supermarkecie kupilam z roznych firm i wiem ktore sa juz najlepsze .te dania sa dosc latwe do wykonania i tez szybko idzie to zrobic .ja narazie gotuje po chisnku mam 2 ksiazki kucharkie z kuchnia chinska a potem biore sie za wloska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia śpi i jak wstanie to do lekarza a późnym popołudniem pójdziemy chyba do dziadka, bo dziś do mnie dzwonił i nie najlepiej się czuje a jutro wyjeżdża na jakieś wczasy w góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
Wstalam dzis lewa noga pomimo, ze wyspalam sie;) drugi raz od 8 miesiacy spalam tak twardo, ze maluszka nie slyszalam i gdyby nie M. ktory mnie obudzil -sam nie wstal bo i po co. Basienia ty tu nie niknij nam. Czestujecie z ranca kawka a ja wiecznie przegapie. Gapa ze mnie i tyle. Moze innym razem zdarze:) Tesciowej zaserwuj cos ze srodkiem przeczyszczajacym;) Chociaz te przepisy co podala maja sa super, ale szkoda mieszac je z muchomorami, ja to bym zmieszala z kurkami, prawdziwkami i sami zezarla:)) Boela mnie tez czasami boli, gdzies w srodku. Blizna jest ok, moglaby byc piekniejsza, ale coz. zapuszcze wlosy to nie bedzie jej w ogole widac, gdybym chciala M. zdradzic i udawac jaka to jestem nieruszona;) heheh (jak to przeczyta to mnie zbeszta za brzydkie mysli) ;))) hipek ty to jestes ksena, albo herkules w damskiej spodnicy:) takie odwazne decyzje, bede brac z ciebie przyklad tylko, ze ja emocjonalnie slabiutka czasami. U nas dzis parowa straszna, maly spi, a ja zaraz ide na sniadanko. Czuje sie taka wilgoc w powietrzu i w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wlasnie wrocilam od lekarza bo kube wczoraj wieczorem znowu zaczelo bolec gardlo a szymus od paru dni ma katarek i kaszle wiec tez chcialam go przebadac.Na szczescie u szymcia to tylko katarek a u kuby czerwone gardlo ale na razie antybiotyku nie dostal tylko leki objawowe i w sobote do kontroli. Szymus obudzil sie dzis o 4 rano a raczej w nocy wstal sobie i szczesliwy sobie gadal,po pol godziny zaczol marudzic wiec go wzielam do nas pokrecil sie jeszcze troche i przed 5 usnol i obudzil sie o 6.20 na jedzonko. Teraz go polozylam spac i chyba tez sie poloze na pol godzinki. Hipku jestes megadzielna kobieta 🌼 super sobie radzisz, tak trzymaj i zagladaj do nas jak najczesciej:) Mia jak gabcia,lepiej juz sie czuje? Rosolku a jak zuzanna,wstretny katar meczy te nasze malenstwa. Zdjecia napewno beda przesliczne zreszta nie moze byc inaczej skoro modelka taka sliczna:) igmik oj bidulko samotna jestes 🌼 dla ciebie Piksip super,ze emi juz raczkuje.Moj Szymciu robi tylko pozycje startowa ale raczkowac nie chce,moze to i dobrze nie musze go ganiac.Moj kuba tez nie raczkowal a zaczol chodzic jak mial 11 mc. Za to sam potrafi usiasc i ciagle wstaje jak tylko moze sie czegos przytrzymac:) przyszla ale narobilas smaka tym chinskim:) Boela ja tez probuje schudnac ale ciezko mi to idzie, ja do ortopedy kontrolnie ide 15 maja przepisy z muchomorka super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly sie obudzil ja tez sie przespalam jakas spiaca bylam . boela ja mam z brauna tu masz opis http://images.google.de/imgres?imgurl=http://www.multum24.pl/Strona_G%C5%82%C3%B3wna/Menu_produktowe/AGD_drobne/Parowary/files/objects/3922/6/AGDPARBRAFS20.JPG&imgrefurl=http://www.multum24.pl/Strona_G%25C5%2582%25C3%25B3wna/Menu_produktowe/AGD_drobne/Parowary/&usg=__l2GRw5fvt8mEwqjRBsOQYITyiVY=&h=120&w=93&sz=3&hl=de&start=31&um=1&tbnid=4OkWawU_qahbFM:&tbnh=88&tbnw=68&prev=/images%3Fq%3Dgotowanie%2Bna%2Bparze%2Bbraun%26ndsp%3D21%26hl%3Dde%26safe%3Doff%26sa%3DN%26start%3D21%26um%3D1 wrzucam tam warzywa plus mieso (rybe mozna tez ale nie robilam ejszcze) potem miele i gotowe.czas sie ustawia jest napisane na tym ile trzeba czasu.sa tez garnki ale mi w tym wygodniej polecam ty mi sie pytalas kiedy o czajnik z regulacja temperatury? ja mam taki; http://www.allegro.pl/item755966498_czajnik_philips_hd_4686_regulacja_2_kolory_poznan.html jest super ustawiam na 40 stopni wode dla malego i gotowe kaszke na 60 :).jest jeszcze na 80 i 100 80 stopni do capuciino i zielonej herbatki 100 do normalnej.tez polecam jest cala seria jeszcze do tego toster maszyna do kawy ja mam czarny praktyczniejszy od bialego czajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia gdzie jesteś???? Jak Gabcia???? A u nas ok. Pola jest zdrowa i waży uwaga 7400g ale olbrzym, co? Do dziadka nie idę, bo on idzie do swojej "koleżanki" na imieniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) juz dzis czuje sie lepiej :) leki dzialaja :) kurde tak tylko poczytalam pzrelotem i zaniepokoilam sie ta wit D :( ja niedaje bo lekarka mi mowila ze jak daje wiecej mleka modyfikowanego to uz niepodawac :( w przyszlym tyg pojde z malym na wazenie to wypytam sie dokladnie eh ci lekarze wrrr co lekarz to inna diagnoza wrrr mniam ale przepisy serwujecie :) IGMIK musze wyprobowac te diabelskie hihi a ja uwielbiam salatke gyrosa czesto robie mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igmik super,ze Polcia zdrowa no i i juz taka ciezka:) julka dobrze,ze juz sie czujesz lepiej:) szklana a co u was,znalazlas juz nianie dla frani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×