Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dagusiu Emi staje na paluszkach jak gdzieś chce sięgnać, żeby byc wyższą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie tak samo ale właśnie to chodzenie mnie trochę martwi jedna nóżke stawia normalnie a druga na paluszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusiu moja Zuzia chodzi na całych stopach,ale pamiętam, że syn koleżanki długo chodził właśnie na paluszkach. Pimboli widzę, że Nadinka też ubóstwia książeczki. Zuzka przynosi mi je i wspina się na moje kolana. Także nagadam się przy tym oglądaniu,a ona aż piszczy. Oby im to zamiłowanie do książek zostało. Edyciu nieciekawa sytuacja, na pewno jednak uda Wam się coś wymyślić. Haydi za jednym zamachem będziesz miała z głowy porządki świąteczne. Avinia zmęczeni jesteście chorobami...Tyle już trwają, że muszą niedługo minąć. Zdrówka dla całej rodzinki :) Basieńka, a Ty zamęczyłaś męża, czy on Ciebie? Robur problemy z tarczycą mogą być przyczyną nerwowości?Mięśniaki,z tego, co wiem,nie są groźne,ale na pewno trzeba kontrolować. Dobrze, że jednak wybrałaś się do tego lekarza. Ja też zamierzam umówić się na wizytę, bo czuję co jakiś czas dziwny ból w piersiach, szczególnie w jednej. Igmik co tam z cycuszkami Poli? Wracając do tego karmienia przed lub po kąpieli:wszystko zależy od dziecka. Np. Zuzia jest nauczona jeść po umyciu. Jeśli jest bardzo zmęczona, to wypije mleko i od razu zasypia,a jeżeli nie chce jej się spać-nic nie pomoże. Do tego ona prawie nigdy nie jest wyciszona.Nawet kiedy już przysypia,usiłuje walczyć z sennością,wyrywa mi się, otwiera oczy, choć nie może zapanować nad opadającymi powiekami. Podczas picia mleka jest podobnie: pije na raty,ponieważ nie da rady uleżeć te 10 min. ciurkiem. Jestem załamana, próbowałam różnych metod,ale ona w żaden sposób nie pozwala się wcisnąć w żadne ramy, żadnych schematów u nas nie ma.Wczoraj np. zjadła obiad o 13, o 15 nie chciała deseru,potem też nie, bo była zmęczona i nie umiała zasnąć. Koniec końców zdrzemnęła się,po przebudzeniu zjadła pół kanapki (o 18),a o 19 już nie chciała mleka. Do tej pory piła 2 razy po 240 ml i raz 180 ml (na dobę). Teraz nawet połowy tego nie wypija.Rozpierducha się pogłębia... Kupiliśmy wczoraj małej sanki i pchacz-jeździk pod choinkę :) Matko, jaka to radość sprawiać przyjemność dziecku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly moj spi, ostatnio spi w poludnie tak ze dwie godzinki, a potem do wieczora juz nic. Czasami w nocy sa problemy z uspieniem. Na dodatek budzi sie w nocy milion razy. Wstaje i ja musze na nowa go usypiac. Ale i tak jest kochaniutki. Wszedzie raczkuje, chodzi za mna, wspina sie gdzie sie da. Ale i tak jest kochaniutki. Jak tylko wyjde i wroce to piszczy z radosci i mowi mama:) Z M. rozmawialismy, ale nie doszlismy do zadnych sensownych rozwiazan. Ciagle, ze nie odbiore mu dziecka, a ja ze nie rozumie moich uczuc i skupia sie tylko na walce miedzy nami, on oczywiscie, ze w glebi duszy go kocham i on nie dopuszcza innej mysli. Ciezka sprawa bo on zyje tym co sobie sam ustali, a nie tym co ja do niego mowie. Zaraz wyjde z malym na spacerek bo mrozek jest ale ogolnie fajna pogoda. Dzis kaluze zamarzniete. Wczoraj kupilam malemu prezencik na gwiazdke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosolku-no faktycznie totalna rozpierducha;) Chyba nie mozesz sobie nic zaplanowac,co?Na zasadzie,ze Zuzia je o tej i o tej,o tej spi,a o tej mozemy isc na spacer albo do znajomych? Nadine uwielbia ksiazki,przewraca kartki i mamrocze cos tam(czyta:D ).Dzis dostala jeszcze od naszej ubezpieczalni ksiazke. Suma-no tak,jak twoj maz nie zacznie sluchac w koncu,to sie nie dogadacie nigdy,ale moze jednak zobaczy,ze upieranie sie przy swoim nic nie daje i zmieknie. Dagusia-moj maz to spi nawet jak mala po nim skacze-zazdroszcze mu czasem:) Dobrze,ze juz lepiej u was. Nadine staje na palcach jak po cos siega i chce byc wyzsza,a czy przy chodzeniu..?Nie wiem,musze poobserwowac. Moja dzis w dzien przesikala pampersa!Pampersa,body,spodnie,rajstopy,wszystko,za duzo pije chyba.Wlasnie robie pranie i nie ma juz spodni,wiec smiga w spiochach i smiesznie to wyglada-dostala takie duze w prezencie i sie przydaly. Bylam dzis na zakupach ubraniowych i kupilam Nadine kilka par spodni ciemnych,bo jasne zalatwia w piec minut jak lazi na czworakach,pizamke i takiego polarowego pajaca-to juz na droge,zeby cieplo bylo te dziesiec godzin i wygodnie,jedziemy w nocy,wiec bedzie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️Kochane! Ja dziś na chwilke moze jutro będę miała więcej luzu! Za pamięci Basienia najlepszego!🌻to zalegle bo wczoraj za późno wrócilam i juz nie zaglądałam! Chyba jakies przeziębienie mnie lapie...a sio! Trzymajcie sie dziewczynki! A pogoda na spacernaprawde super! Pozdrowionka Kochane!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej..ale tu dziś puchy.. Robur,Pimboli(raz jeszcze ;) ) Piksip,Kluska 🌻🌻🌻 dziękuję :) Rosołku nie mąż ;)...dziecko mnie zamęczyło w nocy.Jakiś diabeł ją opętał czy co.Muszę egzorcysty poszukać :P Masakra budziła się z krzykiem,nie wiem co jej było. Przepraszam nie będę zbyt wylewna dzisiaj,bo mnie głowa boli...łeeee Miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia 200 lat i życzę ci żeby pierwszym zdaniem Wiki bylo "mamo ty idź pośpij a ja posprzątam w domu " :) buuuuziaaakiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana, ja też chcę usłyszeć od Zuzy takie zdanie :) Pimboli,oj nie możesz się, widzę, doczekać wyjazdu do Polski ... Basieniu pełnia była :) Zuza spała bardzo niespokojnie,odkrywała się,a poduszka wylądowała w nogach. Co tu tak puściutko,weekend zaczyna się dopiero jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! U nas ok. Dziś był Mikołaj w przedszkolu. Baaaardzo fajnie, dzieciaszki szczęśliwe. Niestety moją cócię zaczął boleć ząbek (ma zaplombowany) i jedziemy do dentystki. Wszystko by było git, tylko ona przeżywa traumę i każdy kto jest przy jej wizycie. Przy każdej jest gorzej. Na pierwszej spoko i potem się zaczęło. Brrrrrrr. Nie poczytałam za wiele, bo dziś w biegu. Ja oczywiście Basieniu też życzę 100 lat!!! Szklana to takie współczesna "daj ać ja pobruszę a ty poczywaj" :) Kurde, ale się stresuję tym dentystą :( Aha, u nas już 7 zębów na wierzchu :) Teraz już szybko pójdzie ;) Ok, uciekam kobietki. Trzymajcie za nas kciuki. Buzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklana mam pytanie- czy Franka ma jeszcze krostki na buźce? smarujesz jej czymś? Ja mam emolium krem specjalny ale pomaga tylko na suchą skórę ale na krostki nie bardzo a cały czas troszkę na policzku w sumie jednym tylko(dziwne) ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!! Oj a ja znowu zaganiana no i wreszcie troche luzu mam. Przez ostatnie dni kongo, mąz miał fuche i po pracy do jeszcze jednej wiec od rana do wieczora sama rety współczucia tym mamusiom co mezowie sobie wyjezdzają :( Oj na pewno nie dam rady wszystkich wpisów przeczytac a co dopiero cosik poskrobac ..no ale choc tyle ile dam rady :) Ło matko własnie doszłam ze skonczyłam na 663 stronie hoho Igmik no rzeczywiscie w tym roku juz chyba nie damy rady sie spotkac i tak jak miałam przeczucie to ten najgorszy listopad przeleciał nawet nie wiem kiedy a tu juz grudzień, no ale najwazniejsze ze juz wszyscy zdrowi :) a co do zaproszenia nadal aktualne, mimo ze tak zadko Was tu odwiedzam. Basienia spóźnone ale szczere wyrazy współczucia trzymkaj sie. OO ja tez uwielbiam rybki kiedys miałam małe akwarium, ale teraz nie mam na to miejsca, i mamy zółwia takiego ladowego łazi sobie po mieszkaniu tez oswojony :) A za to mamy blisko sklep z akwarystyka morską ...to dopiero są bajeczne widoki, Nadia od małego lubila tam chodzic podziwiac rybki no i Kamiska teraz tez patrzy i gada do nich :) co do nocek to u nas teraz koszmar Kamilka budzi sie co chwilke matko łaze jak zombie, raz na jkis czas pospi ładnie to od razu człowiek inaczej zyje :) Igmik super ten przepis z dynią ..ja to raczej na słoiczkach. No chyba ze cos dla nas robie to staram sie tak oby Kamilka mog la tez zjesc, bo ona to obiady wszystkie swój potem ze mna i z mezem wieczorkiem tez za to kaszek nic. Owocki tak różnie. Jej Igmik niezle ma Pola z Tobą takie specjały jej gotujesz ze az slinka cieknie. Szklana no ten sok winogronowy w słoiczkach to nawet w daniach jest. Te zsie kiedys zastanawialm dlaczego ale pewnie temu ze winogrona duzo energii dają? A co do usypaiania 3,5,7 ja ze starsza córcia cwiczyłam, udało sie ale ile nas wszystkich to kosztowało to szok, a ona potrafi japcie rozedrzec, hihi dobrze ze sąsiedzi tolerancyjni i wiedza jak ona potrafi płakać :) Julka GRATULACJE za prawko!!!!! Fajnie ze sie udało zdać :) no i moje oczy wymiękły :( pozatym czas powoli do spania dzieci szykować papa i mam nadzijee ze teraz uda mi sie czesciej zagladać buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!! Trochę mnie nie było bo siedzę na babyboom:) A tak to Miłosz nowe 2 słowa mówi a brzmią " no tak" od wczoraj. Ogólnie jest wygadany. Na palcach nie staję chyba że chcę coś bardziej zobaczyć. Garnuszkiem się bawi jako tako. A nocki hm chodzi spać nawet przed 24 a dziś wstał o 7 a wczoraj o 9. Zęby mu idą nadal więc nieraz marudzi.Antybiotyk nadal ma brać. Dzisiaj był na dworze pierwszy raz od 10 dni. http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/2544 zagłosuj dziękuję zagłosujcie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosolku-ja sie ciesze ogromnie na ten wyjazd,az mnie nosi;)Tak sobie pomyslalm dzis o Zuzi,ze chyba bedziesz miec niezalezna i baaardzo charakterna coreczke;)W sumie fajnie,bo ja taka bylam i nie mialabym nic przeciwko,zeby Nadinka byla lobuziara. Basienia-jak glowa? Czy wasze dzieciaki spia juz w pizamach normalnych typu spodenki i koszulka?Dzis zalozylam malej pierwszy raz i sie zastanawiam czy jej nie bedzie sie podwijac,ale innego sposobu nie widze na zakrycie nog,bo ona spi w ogole bez koldry.Koldre ma tylko z jednego boku i drugiego. I zeby nie bylo,ze u nas ze spaniem tak rozowo to Nadine sie budzi okolo 5,steka i sie wierci z zzamknietymi oczami,wiec jej wtedy daje cyca.Niby wiem jak Igmik z Pola,ze by spala bez jedzenia,ale po pierwsze ja sie wybudzam i nie spie,tylko czekam z obawa,ze wstanie i bede musiala usypiac znow,a po drugie jakbym odpuscila to karmienie nad ranem to przestalabym karmic piersia w ogole,a tego nie chce.Do roku dotrwam jakos. I potem tak spi jakos niespokojnie,piszczy,ale sie nie budzi i spi do 8:30(dzieki Bogu,bo po tej zmianie czasu spala jakis czas do 7 i myslalam,ze padne). Jutro robie rosol i sprawdze czy zje dwa dania.Dzis wciagnela makaron i tak mysle,ze to dziwne jest,bo w sloiczkach grudki sa niepozadane,a tak to wszystko gryzie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana ...fajnie by było ;) Dzięki...napisz jak u Was.Czy Frania daje rady z nowymi przyzwyczajeniami.:) Rosołku a to nie demon wstąpił,tylko Wiki jest wampirkiem :D i potrzebowała świeżej krwi...aaaaaa teraz rozumiem.he,he...:D Up dzięki.Powodzonka u zębologa :) Dota 🌻 Agi a Ty nie pisałaś,że na babyboom coś tam z dziewczynami nie tak???nie pamiętam...hmmmm,wyśmiewały Cię czy coś w tym stylu??? I dalej tam piszesz?tak? Pimboli lepiej :) Browarka walnęłam i lepiej...:D A ostatnio coś mało piję,starzeję się :) Jestem dziś zmęczona,przydałby się jakiś urlop z opiekunką do dziecka :) Miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia-dobre pivko czasem nie jest zle;) Znow wroce do tematu smoka.Patrze na niunie w kamerce i nie ma smoka juz od jakiejs godziny.I co?Wierci sie,trze oczka,przysypia,potem sobie krzyknie,walnie sie na drugi bok i znow przysnie-no i co mam robic?Isc zapakowac smoka czy dac jej sie zmeczyc?No twarda jestem na razie. Chyba podobnie sie czulam jak ona jak rzucalam fajki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basienia już jest oki na babybom. Pewna znajoma z tamtąnd pomogła mi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem twarda.Zapakowalam:o Jeszcze pytanie.Dajcie jakies pomysly na kolacje dla dzieci..Oprocz kaszki.Co mozna dac?Jajecznice wiem,kanapke wiem,a poza tym?Moja bez przerwy chce jesc i juz nie wiem co wymyslac na ten czas miedzy obiadem a kolacja.Pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) basienia spoznione ale wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!!!!!!!!! :) 🌼 IGMIK i jak bylas u lekarza? ja dzis mialam okropny dzien eh moj mlauszek caly czas amrudzil, byl spiacy i dzis caly dzien upadal i wiekszosc upadkow na glowke eh :( siedzi i nagle bęc na podloge... dobrze ze juz ten dzien sie konczy... ale zauwazylam ze dzis duzo raczkowal :D no chyba ze jak sie spieszy to wtedy na pelzaka zeby bylo szybciej dotrzec do celu hihi :D milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pimboli :) no wlasnie co dawac jesc po obiadku albo na sniadanie oprocz kaszki?? hmmm moj niezawsze chce jesc pieczywo... najlepiej to jadlby caly czas mleko z kaszka albo kleikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Julka, moja tez ma czasem dni,ze sie ciagle wali o cos,ale to najczesciej jak jest zmeczona.A plakac przestaje jak bije np.noge od stolu za to,ze ja uderzyla;)No i dziala,glupie,wiem,ale co,jak dziala;) No wlasnie z tym jedzeniem.Chlebek czy bulka to tez monotonne jest,eh.Nie mam pomyslu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip to kciuki dalej zaciśnięte żeby sie nie wykluło u was... siostry żal... :( kurcze co ta emi tak się budzi no... ojoj u nas obiadek z jednego dania i nigdy nie zje dużego słoika. Dagusia - moja się wspina na palce jak nie może czegoś dosięgnąć i jak sobie stoi przy czymś to też często na palce się wspina i opada i na place i opada... :) I ostatnio ćiwczy chyba równowagę i na jednej nodze stoi, bociek mały... :) Zawitkowski mi powiedział że będzie chodzić na palcach i nóżki na zewnątrz dawać ( mojej siostrze powiedział że jej synek do środka będzie dawal..) i że nie pakować w buty wysoki samo się ustabilizuje... ja mu wierzę... : ) Franka nie miala nigdy krostek, tylko taki "szkalny" świecący policzek czerwony i kurdę robi jej się czasem to uczulenie a niby nie daję tego co nie wolno widocznie jeszcze coś ja uczula. Robi jej się też na jednym lub drugim poliku. polecam krem - dexseryl bez recepty. rewelacja duża tuba 17zł ja go teraz na pupę stosuję i na buzię i czasem na całe cialko, ta dermatolożka kazała mi kupić. Robur - życzę ci żebyś dostała leki i żeby się unormowało u ciebie. buziak kochana Rosołek zuza to wulkan nie... a jak ją usypiasz? Prezenciki... oj zanam to... zaraz jak będę pisala o sobie to zobaczysz co napiszę... :) Suma - nie ma szans na wybaczenie? coś czuję że czujesz ulgę i obojętność do M... trudna decyzja... ale jeśli ma być ci lepiej to idz w tym kierunku co czujesz. Trzymam kciuki żebyś dobrze wybrała. Pimboli mój też śpi nawet z młodą na glowie... heheh a dziś się oburzył jak było w tv i przyznałam rację że faceci nie słyszą. heheh odliczasz już dni co? a gdzie przyjedziesz? jakie miasto? nie pamiętam czy pisalaś? Moja śpi dalej w pajacykach z nogami i na razie tak będzie bo się wykopuje cały czas. Superniania ostatnio się ze mnie śmiała bo ja jej tlumaczę że muszę ją iść przykrywać bo się rozkopuje a ona do mnie - a po co? boisz się że zamarźnie heheh... no bardzo śmieszne :) Basinia ja też walę właśnie browarka z sokiem :) No dobra to teraz co u nas :) Drugi dzień bez smoka... hehe ja bardziej przerażona niż młoda. Wczoraj mialam takie wyrzutu sumienia że popędziłam i kupiłam je zabawkę heheh Przedwczoraj usnęła po 15min, popłakiwala i wstawała M ją odkładał chyba 10 razy ( to mało jest) i usnęła bez smoka i bez ręki i bez głaskania sama!!! dziś wstała o 7 a w nocy zero pobudek :) nieźle nie :) a dziś usnęła uwaga po...7 minutach i śpi grzecznie. TO DZIAŁA!!!!!! jeny zobaczymy jak dziś się obudzi...to znaczy że jesteśmy w domu :) No i chyba trzeba wywalić smoki... leżą w szufladzie... sztuk 8 :) kupiłam dziś Frania kolejną zabawkę... małpkę monchhichi :) pamiętacie te małpki pluszowe z gumową buzią i łapkami i stópkami z butelką w ręce którą można wepchnąć do buzi :) bardziej sobie chyba kupiłam z sentymentu :) Idę pić dalej i oglądać gotowe na wszystko bo jest powtórka dziś buziaki i dobranoc Kluska zdrowia nie daj się. Up będziemy się ciebie radzić jak iść do detysty i nie zwariować... z dzieckiem w sensie.. :) jak bylo? hehe może rzeczywiście zbyt współcześnie pojechałam heheh 7 zębów!!! wow... u nas dwa i glupia jedynka gorna idzie i idzie i zalewa mi dziecko śliną i doopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!! Witam Was wszystkie! Dziś Barbórka- Basieniu - ty to masz fanie, znowu święto!! Buziaki wielkie!! Kawa dla wszystkich (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Basieniu dziś Twoje święto-znów... Wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!! Byliśmy wczoraj u lekarza. Niunia ma zmiany w dwóch piersiach. Lekarka mi powiedziała, że teraz bardzo często dzieci tak mają. No ale z wywiadu wyszło ,że ani nie je sztucznych kurczaków ani piersi już. Pytała tylko czy brałam pigułki jak karmiłam. Nie uspokoiła mnie. Mamy skierowanie do endokrynologa i powiedziała, że możemy zrobić us to wtedy będzie od razu wiadomo czy to gruczoły czy coś innego. No lae na usg musimy iść prywatnie. Dziś będę dzwonić i się umawiać z lekarzami. Zaraz popiszę więcej, bo niunia stoi przy telewizorze i ogląda rock your baby i zaraz jej oczy wysiądą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Forumki :) Julka 👄 Poobijane te nasze pociechy bidne 🌻 Szklana no to super,że działa.Ja próbowałam uspać małą bez smoka.Tragedia.Na razie odpuszczę ;) Małpka oj ...pamiętam :) Piksip dziękuję. Jak się czujesz?Jak Emi? Igmik..he,he urodzinki,imieninki,Mikołaj a potem święta...piękny ten miesiąc dla mnie jest pomimo,że zimowy :D Trzymam kciuki,by wyniki były ok i poszły se te zmiany daleko :) Ja nie żyję chyba.... Gardło boli,w uchu kłuje i nos zapchany....łooo Boję się o małą.. Idę jakieś mleko z miodem se walnąć... Miłego :) Stawiam pyszne ciacho i kaffkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia współczuję choróbska-a sio wstrętne. Dziękuję Wam wszystkim za pamięć🌻 Pola zważona i zmierzona uwaga: waga 8300 wzrost 70 cm. Kurdupel jak nic. A teraz uwaga: W szpitalu w Gdańsku endokrynolog-zapisy na czerwiec W przychodni w Gdańsku: dzwonić po 20 grudnia. Do lekarza od usg nie mogę się dodzwonić. Jakaś paranoja normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....wiek...woj....t.por....dat.por...Imię. ....wiek....waga/wzrost Julka2384...25....lubuskie..1.4.02....09.01....Adam... .10m...7440/80 edycia86r...23...podkarpackie..14.02...26.01....Milena.. 10m1t..9500/76 piksip.....28...śląskie...01.02....12.01/cc...Emilia.. ..9m1t.....7300/68 Igmik....27..pomorskie...01.02...14.01/cc...Pola.......1 0m3t..8300/70 Haydi...23.....Śląskie...14.02...22.01/sn...Aleksander ...8m4t...9,2/72 Mia 82.....27...podkarpackie.......29.01/cc...Gaba ....8,5m......7400 Czarna ....36...łódzkie.....05.02...29.01/sn....Marcel ...9m....11000 rosołek......27....lubuskie...05.02...3.02/cc.....Zuza.. ...8,5m........? iwonka......29....lubelskie...02.02..02.02/sn..Magdalena ..8,5m...7800 Suma.........27....mazow....01.02...05.02/cc.....Dariusz ..?...9,5/77 Kluska...27....łódzkie....06.02...06.02/sn....Maja...9m3 tyg.10300/79 mama 17 luty ...33....lubelskie...17.02...06.02sn....Karol...9m...9/78 basienia......28....śląskie....04.02....10.02/cc.....Wik toria...9,5m...??? salwia......29...dolnoślaskie...08.02...15.02/sn...Szymc io...8m...?/? asia26......27.....łódzkie.....11.02....16.02/sn...Wikt oria...8m/78 PrzyszlaMama23de..24.Niemcy.....02/sn.....Nicolas ...8m/8d Pimboli.....28.....Niemcy...18.02..17.02/cc...Nadine...9 m2t....7500/71 up-83.....26.....małopol....25.02.....19.02/cc...Kuba... 9m8d...8200/72 majaitosia..29...małopols...01.03..24.02/sn. ....Ania....7m23d...8,5/74 dagusia82 27....śląskie....29.01..05.02 sn......Martynka 9m 3,5t 1120/ok76 agi0506........warm-maz.....22.02...05.02./cc...Miłosz 9m3t 7540/70 MARTECZKA1980..SCIACCA..??????....02.03/SN...CALOGERO 8M3T..9650/73 monis30...30..mazow....27.02...04.03./cc...Weronika...8m 4t/8800/76cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz szybko co pamiętam: Julka biedny Adaś ale powiem Ci że Pola też się namiętnie uderza w głowę. Wczoraj ćwiczyła mostek i zaryła czołem w podłogę. Do tego ze trzy razy się uderzyła, bo kombinuje żeby stać bez trzymanki. Szklana gratulacje dla Franki ,że jest taka dzielna. Powiedziałabym że bardziej niż rodzice a zwłaszcza mamusia :P Rosołku i Pimboli-pola uwielbia czytać "rzepkę" i "Sójkę" ale sójka ma efekt dźwiękowy-jak się przyciśnie w rogu to robi takie piiii, jak ptaszek i to wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja .... Igmik zapomniałam zadzwonić,żeby umówić się na termin do gin.Tak bez sensu zrobili,że nie mogłam się umówić po ostatniej wizycie. I miałam dzwonić 2 dni temu...przypomniałaś mi..:) Współczuję tych terminów,porąbane to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×