Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

hej dziewczyny :) NIe ma mnie, przepraszam ale rozkręcanie firmy i budowa i wieczorem jestem padnięta i nie mam siły pisać ani nawet czytać :( Smutno mi ale nie mam kiedy pisać. chcialam złożyć życzenia - Olkowi, który jak przeczytałam pospał dziś że hej :) - oby tak dalej :) sto lat i zdrówka. U nas dobrze, zęby kolejne prawie wyszły i frania chodzi już od 13 stycznia zupełnie samodzielnie, mało już raczkuje. Wczoraj mieliśmy obid z okazji roczku - przyśpieszony bo moi rodzice przyjechali. w przyszłą niedzielę robimy party dla dzieciaków :) Buziaki i będę zaglądać w miarę możliwości ale nie za często pewnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka zgłosiłam Twój post do usunięcia. Ze względu na dane, które w nim podałaś .Mam nadzieję, że to rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka - no faktycznie te samochody takie same :) Mój też je uwielbia ! Wogóle teraz wszystkie auta lubi :) Super, że mama już jutro wychodzi. Oby było ok z jej zdrówkiem. Dota - u nas przy trzudniówce tak podobnie jak u Kluski. Pimboli - Olo jak Olo ale jak ja się wyspałam !!!! :) Fajnie, że dziecko dało Ci odpoczać. Super - oby tak dalej. Szklana 🌻 DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZENIA !!!! I proszę o zdjęcia Frani jak znajdziesz chwilkę - bo tak dawno nic nie dawałaś na meila, a chętnie bym ją zobaczyła. Igmik - dobrze zareagowałaś zgłaszając post do usunięcia, swoją drogą ciekawe kiedy to usuną ..... A mój mąż zrobił dziś żeberka na kolację, ale kurcze, takich pysznych żeberek jeszcze nie jadłam nigdy !!!! Kurcze, normalnie jestem pełna uznania dla niego :) No nic, idę do łóżka .... DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem! Kluska, dzięki za gratulacje i miłe słowa. Trzymam kciuki za Twoje decyzje naukowe. Moja Kamilka woli jednak misie, niestety nie lale, choć kilka lalek już ma. A Twoja córcia pieknie pozuje do zdjęć i te śliczne blond włoski, a szpagat i samodzielne jedzenie - rozbrajające. Haydi - Tobie też dzięki za gratulacje. Zazdroszczę przespanej nocy, niestety ja jeszcze wstaję 4 - 5 x. Teraz nawet częściej bo wychodzi górna jedynka i górna dwójka. Poproszę o przepis na te przepyszne żeberka. Jeśli można oczywiście. Dota - u nas też była wysypka na całym ciele, ale jakoś szybko zniknęła. Pimboli - dzięki za gratulację i trzymanie kciuków. Julka - no tak to moja wina, że w temacie e-maila nie wpisałam swojego nicka. Tak to jest jak się coś robi pierwszy raz. Doczytałam, że Igmik zgłosiła to do usunięcia. Mam nadzieję, że się nie pogniewasz, bo przyznam, że wolałabym aby tego na wspólnym nie było. Odezwij się Julka, OK? Igmik - dzięki. Pięknie wyglądałaś z córcią podczas Jej uroczystości rocznicowej. Córunia Mamuni - podobna do Ciebie, obie uśmiechnięte, super wyglądacie. Pozdrawiam wszystkie gorąco. Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka. Chciałam Ci jeszcze napisać, że ja się nie gniewam. Rozumiem, że masz teraz naprawdę ciężki czas. Trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze. Pozdrawiam. Odezwij się koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z samego rana. Zapraszam na kawkę - \_/> \_/> \_/> Wysłałam jeszcze raz e-maila ze zdjęciami, a tamtego skasowałam. Jutro Kamilka ma roczek, a ja w ten dzień jestem umówiona na .... wyrwanie zdrowego zęba "ósemki". Ale się boję!!!!! Trzymajcie kciuki, abym nie uciekła z fotela dentystycznego. Pozdrawiam, życzę miłego dnia. Zajrzę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się filiżanki nie udały, a takie były ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u nas poskramiania złosnicy ciąg dalszy, taka małpka z niej że szok. Mówie wam ale płaczek sie zrobił z niej :( Mama 3 - nie martw sie, trzymam kciuki za dentystę, żeby sprawnie, szybko wyrwał zęba, na pewno nie będzie boleć, ja wyrywałam w sierpniu, nie było tak strasznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!;) Pimboli naprawde od czasu do czasu sie nalezy odpoczynek;) Julka jak facecik chory to rzeczywiscie czasem jak dziciak;) Szklana pozdrowionka, powodzenia w firmie i przy budowie i gratki dla Frani za samodzielne kroczki🌻 Mama 3 dzięki za komplementy dla Mai;) Dzięki za kawkę dodaję do tego kruchę ciasteczka, które wczoraj upiekłam, pycha rozpływają się w ustach, jednak domowe ciasteczka to nie mają sobie równych. Ale w zyciu bym nie pomyslala ze mi wyjdą:P Bo ja raczej w książkach wolałam zawsze siedzieć niz w kuchni:P Powodzenia u dentysty🌻 Piksip łączę się z Tobą w ... POSKRAMIANIU ZŁOŚNIC:P u mnie to samo, mała terrorystka ale ja sie nie daję i słyszy tylko ode mnie naokragło "nerwy to sobie wsadzw konserwy" i patrze na nią sobie spokojnie az skonczy wystep fochowy i ostatnio to trwalo 5 minut ale ja przetrzymałam!:) Dumna z siebie jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane! Matki pracujące czy Wy tez macie taki młyn??? Ciągle obowiązki, czasu na przyjemności brak, choć nie powiem czas z Gabą to i obowiązki i przyjemności w jednym ;) ale na inne przyjemności, np kaffe - czasu jakoś nie ma. chciałam złożyć serdeczne życzenia naszym jubilatom! Sto lat, samych usmiechów, radości, zdrowia! No i gartki dla Mam za ten pierwszy - powiedzmy szczerze trochę trudny, ale jakże wspaniały dla nas :) - rok! miłego dzionka - ja dalej w wirze pracy... Mamo3 gratuluje zakończenia studiów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klusia u nas również hasło "nerwy do konserwy!" na tapecie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj strasznie mi WAS brakije dziewczyny... :( ale w pracy zapiernicz i nie barzdo mam jak sie oderwać bo wtedy nei wyrobię sie z robotą, w domu przy Gabie nei ma szans na stukanie w kalwiaturę (no chyba ze to Gaba stuka ;) ) wieczorami coś ogarnę, umyję się i trzeba M trochę uwagi poświęcic :) a późńiej to juz noc (na szczesice od dawna cała przespana) i od rana młyn kręci sie od nowa... a na dodatek zapowiada sie jeszcze wiecej obowiązków bo na czewriec szykuje mis ie bardzo poważny egzamin - chyba najtrudniejszy ze wszystkich jakie dotychczas zaliczyłam... a to oznacza nauke do potęgi entej.... tęsknię za forum, nie jestem na bierząco... tak mi smutno... tak mie tego brakuje... tych naszych pogaduszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam!!!!!!! wogole niewpadlo mi to do glowy!!!!!!! :( :( mam teraz ciezki czas i wogole niepomyslalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, kluska! nasza złośnica w sobotę dała popis 20- to minutowy;) przetrzymaliśmy!! i działamy dalej.... ciekawe jak dzis z babcią będzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!!! Mamo 3 - od wczoraj próbuję się dowiedzieć jak zrobil te żeberka, a ten mój głupolek mówi, ze to tajemnica szefa kuchni i koniec. Nie wiem. Wiem, że użył dużo miodu, chyba wina i w jakichś tam jego przyprawach to trzymał cały dzień, ale w jakich ???? A że mu się tak udały to tym bardziej strzeże sekretnego przepisu .. .. Co do tych danych, to jak widać moderatorzy trochę długo działają .... Kiedy to Igmik zgłosiła do usunięcia, a nadal jest .... mam nadzieję, ze wreszcie usuną tą wypowiedź Julki, bo faktycznie, też bym nie chciała, zeby moje dane byłyna forum. Chociaż głowę daje, że Julka ma teraz naprawdę taki ciężkiczas, że nawet nie pomyślała, że nie powinna. Każdemu się coś może zdarzyć ..... I super, ze nie masz o to do niej żalu :) I wogóle fajnie, że zaglądasz do nas częściej :) Ech, współczuję wstawania w nocy ... Olek ma to do siebie, że od niemowlaczka dosyć ładnie spał w nocy. Jak ząbki wychodziły to tez się zdarzało nocne marudzenie, ale ogólnie nie mogę narzekać. Trzymam kciuki, żebyś i Ty się w końcu wyspała ! No i trzymam też kciuki za zęba - żeby wogóle nie bolało i nie było stresa :) :) :) !!! Piksip i Kluska - Olek też miał taki jeden moment jakiś czas temu i była masakra. Na wszystko reagował płaczem i nerwami, aż mówiłam mężowi, że jak tak dalej będzie to w sklepie na zakupach położy się na ziemi i będzie ryczał i kopał :) No i o dziwo przeszło samo i znów Olek jest spokojnym, kochanym, pogodnym chłopcem - więc i u Was ten czas złośnicy minie :) Widocznie dzieciaczki mają takie okresy .... Mia - oj wspólczuję, że masz taki młyn ... ja nie pracuję i narzekam, że tyle obowiązków, a faktycznie jak pomyślę, że mamy pracujące też mają te obowiązki i jeszcze praca to ..... szacunek dla Was !!!! Oby jednak i czas na przyjemności i na odpoczynek się znalazł. I dziękuję za życzonka :) Julka - to akurat jest zrozumiałe, ze masz teraz trudny okres w życiu, miałaś prawo nie pomyśleć .... Trzymaj się dzielnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!! O matko jak ten weekedn szybko zleciał! Mia duuuzo wytrwałosci w pracy i w przygotowaniach do egzaminu!! 🌻dla Ciebie. Kluska 🌻 dla Ciebie za przetrzymanie nerw Majki :) Piksip wytrwałosci w poskramianiu buntownika 🌻 Mama3 trzymam kciui, ale chyba ze znieczuleniem beda wyrywac? no i tez zalezy czy to dolnyczy górny, bo jak górny to pikus, gorzej z dolnym. Ale dasz rade, mi jeszcze jede dolny został, ale na razie nie daje sie we znaki :) Mama3, Haydi, Pimboli, Kluska dziekuje Wam za opis wysypki, now ałsnei ona ma na całym ciele takie drobniutkie krostki a pod pieluszka takie bardziel rozległe plamki, dzis rano juz było bledsze ...moze rzeczywiscie zniknie :) szkalana gratki dla frani za samodzielne chodzenie :) Julka trzymaj sie dzielnie juz niedługo bedzie lepiej Pimboli no to sobie wypoczełas :) fajnie jak juz tak sobie zaczyna mówic, Kamiska tez coraz wieej próbiuje hihi smiesznie jej tez nieraz wychodzi. HAydi le masz fajnie z tym spaniem, choc i u nas sie poprawiło :) Mama3 gratulacje skonczenia studiów 🌻 Kuzyn mojego m tez nie raczkował tylko od razu na nogi stana :) Kurcze co do serduszka trzymam mocno kciuki oby sie poprawiło, moja Kamilka ma szmery na serduszku al jej dziurka sie zamykała n kontroli wtedy a teraz po roku mielismy isc oj cały czas mam to w głowie czy jednak wszystko bedzie dobrze? Up młych ferii Basieniu dzieki za maila ...fajne to łozeczko slicznie wyglada n i rzeczywiscie przyjazne dla Wiki. Nocki juz lepsze ...ale przez ostatni tydz to był normalnie koszmar ...nie tak do konca przez Kamike (choc ona co chwilke wstawała), po prostu zaległy sie u nas pewne stworzonka i bałam sie spac ...normalnie moze z godz na dobe sypiałam ...myuslałam ze sie wykoncze, ale teraz była juz u nas ekipa i znowu jest rewelacja ...jesu to był chyba najokropniejszy tydz w moim zyciu :( Pimboli no smiesznie tak na panpani do tesciów hihi ja tez tak powinnam bo w sumie nic nie proponowali tylko mowili co im sie nie podoba :| Hehe niezli wogóle Twoi tescie no a nim sie nie przejmuj heh smutne to ze nawet nie był w stanie na trzezwo Ci tego powiedziec :( Salwia duuzo zdrówka 🌻 Pimboli no moja jeszcze wcina moje mleczko i to wiecej niz raz dziennie. a co do okien ..no ciezko ...ja uzywam albo czystych wypranych szmat bez wypłukania w płynie lub czesciej po prostu recznikw papierowych (choc tez nie wszystkie sie nadaja) no i głowna zasada nie moze swiecic słonce!! Ale niestety tak nieraz smugi sie zdarzaja. No niby wybór jest tych obiadków ogromny, ale jak moje dziecie toleruje tylko hippa ...to juz nie mam tak rózowo, bo gerber zupełnie odpada a z bobovity takie tam pojedyncze smaki i to tez nie zawsze :( Robur no fajne zarzenie hihi Haydi ciesze se ze imprezka sie udała :) oo i dopiero widze jakie nastrzelałam byki w tych zyczeniach z kwiatkami ...no ale dobrze ze choc ytroche ich wyszło :) oj tak troche przeleciałam Was no i nie miejcie za złe jak kogos ominełam jesu a za literówki i wszelkie błedy z góry przepraszam ...ale za cholere nie moge przywynac do tej nowej klawiatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja składam tylko po weekendowy meldunek że żyję. Z m już lepiej ale do ideału daleko:/ szklana- gratki dla franki za samodzielne chodzenie haydi- kurcze ale pospał oluś- może i ja się doczekam mama 3- trzymam kciuki żeby nie bolało i gratulacje skończenia studiów piksim- ja też mam złośnicę- jak jej nie pozwalam czegoś dotykać albo zabieram coś to histeria ale oczywiście bez jednej łzy. u nas nocki znów gorsze - chyba to ząbki przepraszam- tylko was pobieżnie przeleciałam. ciągły brak czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no i Kamiska w koncu dała sobie butki i kapciuszki załozyc na nózki :) hihi ale najwieksza frajde ma chodzac w moich kapciach :) hehe moze wkleje zdjecia w miare wolnego czasu teraz lece obiadek robic bo mały psotnik spi, kurcze ale ciagle pokasłuje przez sen ..martwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie :) u nas urodzinowa imprezka udana, no ale jedzenia zostało masakra. porozdawałam prawie wszystko dzisiaj :) IGMIK miałaś racje nastepnym razem przez pół trzeba robić. No ale myśle ze zawsze sie tak mówi a potem i tak swje robimy eh takie polski zwyczaj :P Sledzie robiła z twoje pomysłu, ale niestety nie dałam octu i wyszły takie niewyraźne. M powiedział żebym wiecej nie robiła, woli takie kupowane gotowe.. najbardziej powodzeniem cieszył sie sos tatarski i w niedziele robiłam drugi :) Milenka nie dostała zbyt wiele zabawek. dostała tylko różowego misia pluszowego, dużego misia- siedzonko, wózeczek i laleczka (która płacze, śmieje i woła mama, tata), złote kolczyki, dresy i rajtuzki no i troche pieniazkow. W sobote pobalowała troche że mnie głowa na drugi dzien bolała no ale byłam w stanie zająć sie ząbkujacym dzieckiem w nocy :( M położył Milenke w bucikach spać hehe, bo zawsze po kąpieli biega sobie w piżamce i bucikach heh. ee to sobie popisałam Mała gwiazda wstała. zajze pozniej zeby poodpisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Dziewczynki - wyjeżdżam na tydz., więc już dziś składam życzonka , dla maluszków, które w tym tyg. świętują!!! Sto lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem z powrotem :D No haydi Oluś jak zwykle śliczny a jaki zadowolony w kąpieli :) Mama3 śliczne masz dzieciaczki, a powiedz co jest Twojej córeczce?? no ale co by nie było, oby jak najszybciej sie poprawiło 🌼 właśnie chcieliśmy jechać do teściów a auto nie zapali :( nie mamy garażu i jak nigdy autko niezawodne dzisiaj nie odpaliło :( ale M coś tam już grzebie więc oijedziemy może :) Haydi ja też Olusiowi składałam życzonka :D Dota oooo tak weekend za szyko minął a szczególnie nam bo mieliśmy gości na okrągło :P Nie strasz mnie z tym zębem bo mi już rosnie ta ósemka i już sie boje bo jest na dole :( jeszcze dobrze nie wyrosła a już sie psuje :( ja jak mała miała wysypkę to pediatra powiedziała że jak na buzi to na pewno nie trzydniówka, tyle wiem na ten temat. Oby krosteczki szybko zeszły. No i oczywiście oby z serduszkim Kamilki było już oki :) na pewno bedzie dobrze. a jakie to stworzonka sobie wychodowaliście?? ale dobrze ze juz oki hehe przeleciałaś nas hihi jak miło :) Dagusiu myśle że z M już nie bedzie tak różowo jak przed pojawieniem sie dzieciatka. przynajmniej mi sie tak wydaje i u nas nie jest różowo niestety :( Pomaranczowy a gdzie wyjeżdzasz?? Ferie?? Haydi ale smaka narobiłaś z tymi żeberkami hmmm może upichcze niedługo. słyszałam właśnie ze w miodzie są pyyyyszne. no ale masz chłopa dobrego!!!! pozazdrościć!! No w sumie to masz dwóch dobrych chłopów hehe bo maly też daje wam pospać, ciekawe kiedy ja sie doczekam??? ja sie pytam????!!!! Piksip gratuluje wytrwałości :) my też walczymy z mała złośnicą. ale powiem wam że nie można na wszystko pozwalać bo potem to takie dzieci na głowe wejdą rodzicom. No właśnie mam najlepszy przykład u brata M normalnie makabra. maja dzieci 3,5 i 1,5roku i jak byli na urodzinach to narmalnie po moim łóżku po poduchach w butach i ja mówie szwagierce że ten mały spadnie no bo głupio mi było zwracać im uwage, powinni sie sami domyślić nie?? a ona że jak spadnie to sie nauczy a jak sobie rozetnie głowe to pojadą zeszyją i bedzie good :) normalnie porażka. Milenka zerwała od nich po głowie to łyżką to grzechotką, a oni nawet uwagi im nie zwrócili. myślałam że zgłupieje bo tylko ja chodziłam i pilnowałam żeby mi domu do góry nogami nie postawili....a rodzice beztrosko sobie siedzieli. no comment. Mia no współczuje ja, ale z drugiej strony zazdroszcze że idziesz do ludz hihi Szklana powodzenia życze w sprawach biznesowych no i gratki dla Franki!!! fajnie jak taki mały tuptuś sam chodzi nie?? a czemóż to Ci tak smutno?? Pimboli eee to miałaś fory przez weekend, nie ma to jak tak heheh :P Mama 3 gratuluje skończenia studiów!!!!🌼 i wcale sie nie dziwie ze nie mogłaś spać :) ja sie zbieram i może od pazdziernika zaczne studia bo raz zaczełam ale po pierwszym semestrze zrezygnowałam bo zupełnie mi sie nie podobały :( oki lece bo pewnie pojedziemy całuje gorąco!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 3 Gratuluję ukończenia studiów. Mia Zaglądaj do nas częściej. Edycia Faktycznie,dzieci brata Twojego M.dość niewychowane,szkoda,że rodzice nie reagują na to co robią dzieci,potem i tak zapłaczą jak im dzieci będą robiły co będą chciały. Dagusia Moja też się budzi w nocy a tu dalej nowych zębów brak.Już 3 nocki daję małej po 100 ml mleka sztucznego w nocy w nadziei,że będzie dłużej spała.Na razie efekt niezadowalający,po mleku spała ciurkiem 3.5 godziny. Julka Jak tam mama? Mój mały był dziś u urologa i będzie miał zabieg usuwania stulejki w szpitalu.Już się boję co to będzie.Mały płacze a ja go pocieszam,że to tylko drobny zabieg. A ja się dziś nagadałam z obcokrajowcami,że hej.Ale było fajnie. Szklana Ale fajnie,że młoda sama chodzi.Moja jeszcze nie,boi się puścić bez trzymanki. Mój synek w ogóle nie raczkował,od razu zaczął chodzić z siadu. Dota Co to za "fajne" stworzonka Ci się zaległy? Ja kiedyś zaniosłam całe gniazdo mrówek faraonek do szkoły.Zajrzałam do zeszytu (a tam mi się usmażył jakiś placek od kanapki,która mi wypadła z torby) a tam się ruszało.Biegłam z tym zeszytem do kibelka jak szalona,całe szczęście,że nikt poza mną tego nie widział. Kiedy ja się doczekam na super-nockę? W sumie to z piątku na sobotę mała obudziła się tylko raz w nocy i następny raz o 6.00 (wieczorem dałam jej 100 ml mleka po godzinnej przerwie po zjedzeniu kaszy,może to miało jakiś związek) Pimboli Ja na swoich teściów raczej mówię bezosobowo,a na pan/pani to jakoś tak śmiesznie ale rozumiem Cię jak teść to taki numer. Ja też jeszcze karmię cycem ile mogę. Edycia Fajnie,że impezka się udała. Dagusia U mnie M.też narzeka na brak seksu,ale ja naprawdę nie jestem w nastroju do amorów po całodziennym lataniu za małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur u nas gwarancją przespanej nocki jest 180ml wody plus 6 łyżeczek mleka i 5 kleiku poadane z butli gdzie powiększyłam dziurkę od smoczka lub druga opcja 180 ml wody i 9 łżeczek kaszki też podane z butelki z powiekszoną dziurką w smoczku. Jak jej dawałam kaszkę łyżeczką to mi wiecorem mało zjadała w ciągu dnia jak jej kaszkę daję łzeczka to jej lepiej idzie albo je sama, a wieczorem jest za senna i sie denerwuje a przy butli to się uspokaja)I nocki przespane są całe bo takie jedzonko jest dla niej na tyle treściwe że jak je o 20 to potem rano jak sie budzi koło 8 to ją spokojnie oporządzamy(ja lub teściowa), ubieramy czeszemy i na spokojnie dostaje o 8.30 kanapkę. No ale to sposób na moje dzieciątko i pewnie nie u każdego by się sprawdził bo jak wiadomo kazde dzieciatko jest inne;) Ale może spróbuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zmierzyłam Maję stanęła przy futrynie i zaznaczyliśmy pierwszą kreskę ma 81,5cm. No teraz to już o wzroście można mówić a nie o długości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........tc.....ur.....por...waga/wzr.....imię...sk. tyg..akt.waga Ważka.............35...08.01...cc...1560/41....Anastazja ...10...4050 julka2384..........35...09.01...sn...3350/54....Adaś..?. ..5220 piksip..............37...12.01...cc...2650/51....Emilka. ..7m3t...7000 Igmik..............37...14.01...cc...2675/49....Pola...7 m3t...6900 Haydi..............37...22.01...sn...2800/51....Aleksand er..7,5m..8600 Mama3.............39...26.01...cc...2970/53....Kamilka.. .7 SzklanaGłowa.....37...26.01...cc...2750/51....Franka...5 m1t...7500 edycia86r..........37...26.01...cc...2770/51....Milenka. ..7m3t...8000 Iskierka............37...28.01...sn...3160/52....Michaś. .. czarna35 ..........38...29.01...sn...3050/54....Marcel... Mia 82 .............39...29.01...cc...2990/56....Gabrysia...5m...63 00 Adulka..............38...30.01...cc...2500/53....Milenka ... Stokrotka...........39...30.01...cc...2920/54....Laura.. .. Mandzia.............39...30.01...cc...3120/55....Agatka. .. Kasiulkapb..........40...31.01...sn...3690/57....Marika. .. Lutówka............40...01.02...cc...3700/55....Kubuś... *iwonka*...........40...02.02...sn...3580/53....Magdalen a..3m4d..5800 Rosołek.............40...03.02...cc...3040/57....Zuzia.. .7m...6700 Sikorka..............39...05.02...??...3250/52....Maja.. . dagusia82...........41...05.02...sn...3970/61....Martynk a...10...5600 Kluska=).............39...06.02...sn...3250/54....Maja.. .8500/75 czarna owieczka...40...06.02...sn...3675/55....synek...7...5200 mama17luty.........38...06.02...sn...3200/51....Karol...12.. .7000 Malinova.............40...07.02...sn...3500/54....Weroni ka...7m...7400 hipek................38...08.02...sn...3150/53....Gabrie l...4m8d...6760 PrzyszlaMama23....40...09.02...sn...3100/50....Nicolas.. .13...6000 kasia130285.........39...09.02...cc...3150/55....Sebasti an... Basienia.............40...10.02...cc...3660/56....Wiktor ia..6m2t..6800 Hałaśliwa............38...10.02...cc...2720/51....Leah.. . fusyta................41...10.02...sn...3100/59....Natas za...6...4690 Nadia277............39...10.02...sn...4010/56....Filip ... gruel.................39...12.02...sn...3600/53....Natal ka... Adrianna29..........39...13.02...cc...3850/57....Jagna.. . Salwia...............40...15.02...sn...4350/59....Szymuś ...6m...8200 Kathey..............38...15.02...sn...3260/53....Oliwia. ..6m...6700 Olka_................41...15.02...sn...4150/55....Izabel a...8...5110 asia26łódzkie.......40...16.02...sn...3230/56....Wiktori a..6m3t..9130 viola nowa forum...40...16.02...sn...4010/56....Majuś... doddotka............40...16.02...sn...3770/58....Nikodem ... Pimboli..............40...17.02...cc...2450/47....Nadine ...7m...6400 basia4379............41...17.02...sn...3720/57....synuś. .. lamamma............37...17.02...sn...3600/57....Zosia... up-83.............39...19.02...cc...3160/55....Kubuś..6m 2t..7000/70 Boela.............40...19.02...cc...4100/56....Piotruś.. .13...8000 avinia............40...23.02...sn...3350/57....Łukasz... 4m...8500 Zabajona ........40...24.02...sn...3750/57....synuś... balbina ..........41...24.02...cc...4050/58....Kacper...12...6850 majaitosia.......39....24.02...sn..3360/52....Ania... robur.............39...26.02...cc...3550/56....Milena... marteczka1980..41...02.03...sn...3550/50....Calogero...1 7...7200 Alicja111.........40...02.03...sn...3700/56....Emilka... monis30..........40...04.03...cc...3400/55....Weronika.. .4...4010 konwalia9........41...05.03...sn...3825/52....Oliver..7m 1tyg..8600/70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale puściutko;) Ja dziś jakoś wiecej czasu mam;) Może jak to moje dziecię Kochane zaśnie ładnie to sobie coś poczytam... I do tego herbatka z cytrynką... E nie planuję bo jak nie wyjdzie to się wkurze;) M dzis na bilard bryka, koło nas jest pub z bilardem i obecni właściciele mają go tylko do kwietnia bo wyjerzdzaja i on sie napalił na to żebyśmy my to przejeli... Pomysł fajny, do miejsca mam sentyment, ale wtedy to już nie wiem czy wogóle nam choć chwila czasu zostanie, przy mojej pracy, jego firmie i jeszcze pubie:) No chyba ze mi nie przedłuża umowy...;( To wtedy bede miala czas... Jutro też mnie czeka dentysta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik co to za tabelka? Bo na 715 stronie jak była to sie zaktualizowałam, a w tej nie ma aktualnych danych. Mam w tym zaktualizować czy wkleimy tą uaktualnioną z 715? Ona jest aktualniejsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jak dokładnie przejrzałam tabelkę to zobaczyłam jak nas malutko zostało:( 🖐️🖐️🖐️Dziewczyny odzywajcie się od czasu do czasu co u Was!!!! Chociaż krótkie melduneczki!:)🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska wstawiłam jakąś starą tabelkę, bo w nowej nie ma wszystkich dziewczyn a kojarzyłam coś, że Franka będzie miała niedługo urodziny. I trafiłam w ostatniej chwili, bo to jutro, ale o tym ciiiiiii......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×