Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

U mnie jedynym objawem są powiększone, sexowne piersi :)) Oj dużo bym ała, żeby już takie zostały na zawsze! Poza tym czuję się wyśmienicie, żadnych przykrych objawów :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...ost. @....tc.......ter.por. truskawkowa....21.....opolskie...........29.04.....4.. ...03.02.2009 nutelka23........23.....dolnośląskie.......04.05.....4.. ...09.02.2009 zołwik............27.....wielkopolskie......06.05.....4. . ...09.02.2009 melisana..........23....dolnośląskie.......30.04......5. .....13.02.2009 rosołek...........26....lubuskie..............1.05.....4 /5 ..............? malinova73......35.....śląskie..............3.05......4. . ....09.02.2009 basiunia*.........29....śląskie............1.05......... 4......04.02.09 Kluska=)..........26....łódzkie..........25.04.........4 ......06.02.2009 karella............27..mazowieckie....8.05...........4/5....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!!! :) Pewnie wiele dziewczyn jeszcze nie wie, ze sa w ciazy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkapb
Witam wszystkie przyszłe mamusie i te które dopiero się starają! Ponieważ nie wiem czy i moje dziecię nie zechce urodzić się w lutym dlatego postanowilam tutaj conieco napisać. Co prawda ostatnią @ miałam bardzo wcześnie tj. 23.04 ale usg raczej wskazuje na początek lutego. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona szczęśliwych oczekujących;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiro
Witam wszystkie przyszłe mamusie!!!! Już wcześniej zagladałam na forum ale mogłam tylko pozazdrościc przyszłym mamusiom ale teraz mogę już dołączyc do topiku i mam nadzieję że zostanę przyjęta do waszego grona. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
No dziewczyny dopisuję się do Was. 05.06.2008 zobaczyłam 2 grubaśne krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dnia na dzień jest nas coraz więcej:)Super:) Ja nie czuje zmęczenia, bóle brzucha i piersi pomalutku przechodzą- aż trudno uwierzyć że jestem w ciąży. Mam tylko nadzieje że mnie te \"przykre\" objawy wkrótce nie dopadną...Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie! Jestem w 6tyg a termin mam na 3lutego.To bedzie moje 2 dziecko.I jestem happy!Mieszkam w Irlandii i tu bede rodzic.Cieszmy sie,bo mamy powod!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Mam nadzieję, że też do Was niedługo dołączę :) Okres powinnam dostać 8.06, ale nadal czekam...chyba pod koniec tygodnia zrobię test, jeśli do tego czasu @ nie przyjdzie. Mam dziwne bóle brzucha i tak jakby mnie coś ciągnęło na dole, nie miałam tak nigdy i nie wiem czy to na okres czy może niekoniecznie ;) A od kilku dni taka chodzę zmęczona, że spałabym gdzie popadnie. Pozdrawiam!!! Miłego wieczorka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Mam nadzieję, że też do Was niedługo dołączę Okres powinnam dostać 8.06, ale nadal czekam...chyba pod koniec tygodnia zrobię test, jeśli do tego czasu @ nie przyjdzie. Mam dziwne bóle brzucha i tak jakby mnie coś ciągnęło na dole, nie miałam tak nigdy i nie wiem czy to na okres czy może niekoniecznie ;) A od kilku dni taka chodzę zmęczona, że spałabym gdzie popadnie. Pozdrawiam!!! Miłego wieczorka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creme
ja też się dopisuję, i bardzo, bardzo się cieszę- z moich obliczeń- 13 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
To także będzie moje drugie dziecko i też jestem przeszczęścliwa :) Przy pierwszej ciąży nie miałam zbyt wielu objawów (brak @, brzuch bolał jak na @ i kłucie w lewym jajniku). Przy tej ciąży jest ich już więcej... Wczoraj cały dzień męczyłam się z nudnościami (jeden plus, że nie wymiotuję), piersi dalej strasznie bolą, a brzuszek pobolewa tylko od czasu do czasu. Najgorsze jest to, że wszystko mnie wkurza i mój mąż już wytrzymać ze mną nie może :) A jak tam dziewczyny u Was samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creme
moje też drugie, starsze to siedmioletnia dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
Mój pierwszy synek ma 2 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie 10.06 mialam dostac @ ale nie dostalam zrobilam etst i wyszedl negatuywnie dzis 30dc i nadal brzuch boli ale @ nie widac jest szansa,ze 28dc test zrobilam za wczesnie? i czy jak sie jest w ciazy to w czasie kiedy powinna byc @ tak samo boli podbrzusze? czasem mam wrazenie,ze te skurcze sa tak silne,ze zaraz dostane @ a tu nad nic! piersi mam tylko nabrzmiale ale nie bola mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creme
jeżeli masz długie cykle to test w 28 dniu mógł nie pokazać ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
Odczekaj pare dni i powtórz test. Jeżeli chcesz być pewna na 100% to możesz też zrobić test z krwi bHCG POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cykle 35 dniowe i w 10 dniu fazy lutealnej na teście miałam już leciuteńską drugą kreseczkę :) ale taką, że trzeba było wytężyć wzrok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykle cykle mialam 28 dniowe jak w zegarku ale odkad sie staramy to mi sie przesuwa +- 2 dni dzis 30dc wiem ,ze musze czekac ale chcialam sie zapytac czy wam tez wyszedl najpierw negatywny a po kilku dniach dopiero cos wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
Czyli najlepiej odczekać trochę i powtórzyć test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie test wyszedł w 27dc z wielkiej radości zrobiłam jeszcze w 28dc i wynik był taki o jakim marzyłam.....ale z tymi testemi to tak jest czasem należy troszke odczekać na te dwie krechy wszystko zależy kiedy doszło do zapłodnienia i jaki wysoki jest poziom HCG....pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
No ja w pierszwej ciązy jak i teraz odrazu mialam wynik pozytywny bardzo widoczny (dwie grube krechy), ale różnie to bywa u każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creme
u mnie od razu pozytywny, ale u mojej przyjaciólki dopiero trzeci... lekarz powiedział jej, że po trzydziestce poziom hormonów nie jest już tak wysoki jak u dwudziestolatki i czasami trzeba pare dni zaczekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczę co mi jutro powie lekarka....odświeżam tabelkę NICK............WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...ost. @....tc.......ter.por. truskawkowa....21.....opolskie...........29.04.....4.. ...03.02.2009 nutelka23........23.....dolnośląskie.......04.05.....4.. ...09.02.2009 zołwik............27.....wielkopolskie......06.05.....4. . ...09.02.2009 melisana..........23....dolnośląskie.......30.04......5. .....13.02.2009 rosołek...........26....lubuskie..............1.05.....4 /5 ..............? malinova73......35.....śląskie..............3.05......4. . ....09.02.2009 basiunia*.........29....śląskie............1.05......... 4......? Kluska=)..........26....łódzkie..........25.04.........4 ......06.02.2009 karella............27..mazowieckie....8.05...........4/5 ....? Pozdrawiam wszystkie Lutówki 2009:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolek z kluseczkami 17382
witam dziewczynki! widze,ze objawy mam typowe... spac spac spac...ja budze sie rano juz zmeczona.Musze niezle sie natrudzic, zeby troche popracowac i przy tym nie zasnac.Ostatnio mam takie dziwne wrazenie, ze zaniedbuje meza.On twierdzi, ze nic sie nie dzieje.Moze to tylko moje wkrety, a moze ma na to wplyw fakt,ze mysle praktyczne wylacznie o dziecku.Tez tak macie? Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tak miałam ostatnie półtora tygodnia, od 2 dni trochę lepiej się czuje i nie musze spać po pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkapb
Witam ponownie wszyskie Mamusie! To i ja chętnie dopisuję sie do tabelki: kasiulkapb.......25 l......Kraków......23.04........7 TC...... 1.02??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkapb
Mam pytanie koleżanki... czy któraś z Was nie orientuje się jakie są w tak wczesnej ciąży wskazania do L4. Wiem że może to być krwawienie lub plamienia, ale uzyskanie L4 teraz u lekarza na NFZ graniczy z cudem. Czy wcześniejsze poronienie i praca w szkodliwych warunkach może być takim powodem? Z góry dziękuję za odpowiedź. Mam też nadzieję, że nas tu wszystkie ominą te niedogodności ciąży jak wymioty i nudności. Ja na razie chodzę półprzytomna chociaż śpię po 14 godzin dziennie i jestem straszliwie słaba. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie czasami Was troche podczytuje bo fajnie poczytac o czyms co było rok temu:) w łasnie w tym okresie przechodziłam najgorsze mdłosci brrrr..... kasiulkapb musisz pogadac z lekarzem.Jesli jestes po poronieniach i pracujesz w tych ciezkich warunkach to lekarz ma obowiazek dac Ci zwolnienie lekarskie!! a jesli Ci nie da to idz do innego lekarza bo Ty wiesz najlepiej jak sie czujesz i czy mozesz pracowac czy nie wiec idz do lekarza i powiedz jak sprawa wyglada i ze chcesz l4.Na pewno Ci da:) ja zwolnienie ciagłam od samego poczatku ciazy bo tez jestem po poronieniu no ale moj lekarz to złoty czlowiek:)powodzenia rosołek z kluseczkami to normalne ze teraz ciaz przesłoniła Ci swiat i nie myslisz o potrzebach meza;)dochodzi jeszcze starch o malenstwo. maz na pewno to rozumie :) jak juz przejda mdłosci i wszystkie inne dolegliwosci to mysle ze nie bedzie przecwwskazan do nadrobienia zaległosci:) mandziaa ja proponuje od razu zrobic bete i nie stresowac sie :) ten wynik jest 100 % wiec wszystko bedzie jasne:) a na testy wiecej wydasz niz na to badanie ;) zycze wysokiej bety:) mam nadzieje ze nie bedziecie miały nic przeciwko jak czasami zajrze do Was i zobacze jak rosną wasze maluchy;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkapb
rudi26 dziękuję bardzo za podpowiedź. Puki co udało mi się załatwić sobie zwolnienie ale od lekarza prywatnego. Szczerze mówiąc nie był to większy problem, sam mi powiedział że głupotą byłoby pracować w mojej sytuacji. Jednak myślałam o chodzeniu do lekarza na NFZ takiego, który pracuje w szpitalu. Po pierwsze jak już udało mi się do niego dostać to usłyszałam że wszystko jest fizjologią, w pracy maja mnie odsunąć od szkodliwych czynników (co jest nieożliwe na moim stanowisku w całym zakładzie pracy, a zwolnienie z obowiązku świadczenia pracy nie wchodzi w grę) i nawet mnie nie badając wręczył skierowanie na badania - przynajmniej te pierwsze zrobię za darmo... Ale stosunekj do pacjenti baaardzo zachęcający do dalszych wizyt (pożal się boże). Życzę wszystkim koleżanką spokojnej nocki i uciekam do łóżeczka, bo mój mąż też jakoś tak ostatnio troszkę na boku jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×