Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość rosolek z kluseczkami 17382
Ja mam dzisiaj wizyte. Po raz pierwszy zobacze malenstwo na usg.Bardzo sie boje...Mam nadzieje,ze wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguchaa
Witam. Mio mi że mogę do was dołączyć. Dziś zrobiłam test i wyszły dwie kreski :) robiłam wcześniej dw ale byly negatywne i zeobione wieczorem, pewnie dlatego. Ciesze się i czekam na wizyte u lekarza. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosołek z kluseczkami, trzymam kciuki w wierze że będzie ok, ja dopiero za tydzien i duzo we mnie niepokoju, dzis dopadl mnie wilczy apaety - siedzac w pracy caly czas jem, za oknem upal ja naszczęście mam chlodniutko, pozdrowienia dla WAS 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkapb
Witam koleżanki! Wszystkie stare bywalczynie i te nowe!!! Aida strasznie mi przykro, ściskam mocno i pozdrawiam. Ja dzisiaj mam 9 tydzień i 1 dzień więc już trochę czasu upłynęło ale na razie nie uaktualniam tabelki zobacze jak będzie. U lekarza byłam 18 i na usg moja fasolka miała juz 13,5 mm czyli tak na 8 tygodni może być. Następną wizyte mam za dwa tygodnie i trochę sie już niecierpliwię, że tak długo nie będę widzieć fasolki. Wczoraj troszkę mnie wymeczyły wyjścia do toaletki ale dzisiaj jest już dobrze. Tylko apetyt i słabości ciągle takie same. Dzisiaj sie dowiedziałam że żona mojego kuzyna też jest w ciąży ale ona jest styczniówka także się cieszę. Dzisiaj sprzątam na całego cały domek, ale od piatki będę obpoczywać bo jadę do moich rodziców na wieś. Mój mężyk niestety tylko na weekend a potem wraca do Krakowa, ale ja zostajhę do końca tygodnia. Mamuśka się cieszy bo juz planuje czym by mnie ty podtuczyć. Na razie troszkę już mi przybyło - jakieś 2 kg ale myślę, że na razie jest dobrze. Czytam ciągle co u Was słychać i trzymam kciuki za wszystkie fasolki i groszki. Całuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
Witam kochane!! Tak dawno u Was nie była (wszytsko przez ta cholerna sesję - ale w sobote już ostatni egzamin i wakacje!!) Mi dzisiaj od rana wszystko się w brzuchu przestawia i bulgocze :) Uwielbiam to :P Wizyte mam 4 lipca na godz. 16.00 i nie mogę się doczekać (oczywiście biorę ze sobą męża) 21 lipca wybieram się na urlop na mazury to mojej kochanej babci i reszty rodziny. Wracam dopiero 1 sierpnia, więc mam zamiar odpocząć :) Aida - kochana moja trzymaj się, my swoimi serduszkami jesteśmy z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halasliwa
hej dziewczyny, od tygodnia wiemy,ze cos sie legnie:))moja gin powiedziala,ze zobacze moje cudenko juz 25 lutego:)narazie siedzimy cicho jak mysze pod miotla zeby nie zapeszyc a tak chcialoby ise to wykrzyczec swiatu.Podjelismy decyzje ,ze moim rodzicom powiemy w ich i mieniny czyli okolo 17-20 lipca.Powiedzcie kochane jka wasze rodziny przyjely radosna nowine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziewczyny! Na początku gratuluję wszystkim zaciążonym:* !! Spotkało Was wielkie szczęście, będę trzymać kciuki! Czytam ten Wasz topik, czytam i tak sobie marze:) Rozpoczęliśmy ponowne staranka i..........zobaczymy! Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolek z kluseczkami 17382
Widziałam moje słoneczko i słyszałam bicie serduszka!Wszystko z nim w porządku.Choć usłyszałam wiadomość,która bardzo mnie zaskoczyła: ciąża byla bliźniacza i jeden dzidziuś się "wchłonął".Ale drugiemu nic nie grozi,na wszelki wypadek dostałam duphaston.Jestem już całkowicie spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halasliwa
jeszcze mam jedno pytanko. jestem w 6 tyg ciazy, prowadze wlasna dzialalnosc gospodarcza(jest to spolka)czy wiecie co oferuje nasze"opiekuncze panstwo"przedsiembiorczym mamom?co mam zrobic jesli sie okaze ,ze nie moge pracowac i tym samym placic skladek zus?moze ktoras z Was zajmuje sie ksiegowoscia i moze mi podpowiedziec co mam zrobic zeby nie stracic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie się dzisiaj zaniepokoiłam, kłuje mnie jajnik. Nie cały czas, ale dosyć mocno....nie wiem czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do halasliwej
jeżeli prowadzisz wlasna dzialalnosc i chcesz otrzymywac zasielk na wypadek choroby i macierzynstwa musisz DOBROWOLNIE sie ubezpieczyc i placic skladke na ubezpieczenie chorobowe /platna na konto ubezpieczen spolecznych - 51/ . Jezeli tego do tej pory nie zrobilas to nie dostaniesz pieniędzy z zusu ani za zwolnienie, ani za urlop macierzynski. żeby dostac to swiadczenie musisz przez 6 miesicy placic skladke na ubezpiecznie chorobowe, a jezeli w ktorymkolwiek miesiacu spoznisz sie z oplaceniem skladki /nie zaplacisz w terminie/ wypadasz automatycznie z ubezpieczenia chorobowego i swiadczen nie dostaniesz. Musisz zlozyc ponownie odpowiedni druk i znowu placic regularnie przez 6 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halasliwa
dziendoberek dziewczeta!dzieki za odpowiedz w sprawie zusu.tak jeszcze wpadlo mi do glowy...czy istnieje taka mozliwosc zeby zrezygnowac ze spolki i zrobic z niej zwykla dzialalnosc gosp.i zatrudnic sie u mojego wspolnika(jest moim ojcem ma tez inna prace czyli nie placi zusu za siebie...czy wtedy nadal bedziemy mieli mozliwosc placic ten mniejszy zus(z powodu pierwszej dzialalnosci gosp)?dzieki za odpowiedz:)dobrego dnia wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creme
w ciąży lepiej nie robić takich rzeczy- ZUS bardzo podejrzliwie na to patrzy i może potem oskarzć Cię o fikcyjne zatrudnienie. W pierwszej ciąży miałam działalność i też myślałam o czymś takim, ale moja mama księgowa odradziła mi to- spotkała się już z takimi przypadkami i twierdzi, że w Zusie są na nie wyczuleni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halasliwa
dopisze sie do tabelki, widze ,ze jest nas juz tzry z mazowieckiego, halasliwa.....26.......mazowieckie.......18.05.....6........25.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doddotka
w sprawie tuszy to waga nie wskazuje żadnych dodatnich wyników ale już nie mogę wciągnąc brzuchola na płaski:) a to dopiero koniec 7 tyg. tzn chyba, bo tak mniej wiecej mi okreslila gin na samym początku, a dopiero we wtorek idę na wizytę z prawdziwego zdarzenia, gdzie mam nadzieję zobaczyc tego małego robaczka :) i wiecie co??? nie mogę nosic soczewek kontaktowych od kilku dni. oczy mnie bola jak je włożę. hmmm... ktoś ma coś podobnego??? a i jeszcze z takich ciązowych "dolegliwości" to zaczęly mi sie szybciej przetluszczac wlosy, wczesniej mylam co 2 dzien, teraz nie ma opcji by nie umyc ich co rano:) mdlosci powoli mijają (oj zebym nie zapeszyla, ale dzis w miare spokój był), ale mam jeszcze jeden śmieszny dosc objaw- nie mogę patrzec na jedzenia ale ciągle jestem głodna i czuję mega ssanko w brzuchu. pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
Z ty dość śmiesznym objawem mam to samo :) Gdy patrze na jedzenie, albo sobie nawet o nim pomyśle, to mnie odrzuca, ale najgorsze jest to, że czuje to okropne ssanie w żołądku (nie odczuwam jak zawsze najpierw lekkiego głodu, tylko odrazu ten okropny, głeboki głód). Ale jak już się zmuszę, żeby zacząć jeść (to na co nie mogłam patrzeć) to po pierwszym kęsie zaczyna mi smakować :) No cóż, trochę skomplikowane, ale to jest właśnie ciąża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z tym jedzonkiem i głodem jest tak samo! Żadnego ostrzeżenia że zaczynam być głodna tylko od razu TAK OLBRZYMI GŁÓD,ze nieraz aż mam wrazenie że jak własnie w tym momencie nie zjem to zwymiotuję... brrr masakryczny jest ten GŁODEK!;( Ale jak już zacznę jeśćto jest oki! Mi się teżjuż brzusio pokazal,to 8 tydzień a ja myślałam,że coś będzie widać dopiero koło 4 miesiąca;) Piersi też już o rozmiar conajmniej większe, ale dobrze bo już tak nie bolą jak wcześniej. Pozdrowionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolek z kluseczkami 17382
widze,ze z tym glodem to nie tylko ja.Jak dopada mnie czasem nagle to musze wszystko rzucac i jesc ( raz kiedy zlekcewazylam glod - az zwymiotowalam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo, napiłam się samej herbatki no i niestety żołądek się zbuntował i zwymiotowałam... Bo ja miałam ZJEŚĆ a nie herbatki popijać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halasliwa
hej dziewczyny czy wy tez wciaz dretwiejecie?ja nie moge przez to spac co chwila zmiana na drugi boczek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenk
Hej, ja tez sie dopisuje do tabelki! Kto ją przypomni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.16-06-08 wyszły dwie kreseczki na teście.Wczoraj widziałam swojego Kropka, całe 4 mm.Termin mam na 25 lutego wiec dołącze do Was jeśli można :-) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halasliwa
kropek...mamy termin na ten sam dzien:))napisalas ,ze wczoraj widzialas swoje malenstwo, napisz kochana jak wyglada i czy juz slyszalas serduszko?ja z pierwszym usg mam czekac....tak gin zarzadzila...ale juz nie moge ise doczekac.poszlabym juz dzisiaj:)a tak z innej beczki...okazalo ise ,ze wcogole nie mam sily...wyjscie do sklepu za rog okazalo ise wycieczka roku:)wrocilam z zawrotami glowy i zadyszka...kiedy to minie bo czuje ise jakbym juz umierala a nie miala przed soba dziesiatki lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszka nie widać , bo to za wcześnie, widać tylko pęcherzyk.Serduszko to juz na nastepnej wizycie bede słyszeć, czyli za 4 tyg.Lekarz przepisał mi luteine,bo pobolewa mnie brzuch, wcześniej walczyłam ze zrostami i teraz nie wiadom czy to nawrót zrostów czy skurcze.Zapobiegawczo biore luteinę 2razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halasliwa
trzymaj sie kropek w takim razie,bierz dzielnie luteine i uwazaj na siebie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu u was tak cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bylo u was z piersiami...
czy cały czas muszą boleć? Ja mam powiekszone, pojawily się niebiesikie żyłki i powiekszyly się brodawki, ból jest tylko przy dotyku, natomiast wczesniej był mocniejszy. A jak jest u was? A co z wydzieliną z pochwy? Ja mam bardzo mało lekko żółta albo biała. Śpiąca jestem ale ani mdłości ani nic nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenk
Moze jeszcze za wczesnie na nudnosci? Ktory to tydzien? I nie przejmuj sie piersiami, bo to normalne...ja myslalam ze przed okresem mnie tak bola, a tu prosze..nudnosci mnie dopadly z dnia na dzien. Kazda z nas jest inna i inaczej przechodzi ten czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ten ból zmalał i nie wiem
czy to dobrze. Tydzień 7. Chyba przesadzam co? Wizytę mam dopiero w 11tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×