Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość lutówka
widzialam dzis bijace serduszko, cud!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutówka zazdroszczę ja jutro jadę do lekarza i potwornie się stresuję tym serduszkiem... to już 7 tc i powinno już być, a jak nie będzie? brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenk
Czy Wy tez po Luteinie tak umieracie? ...Przez caly dzien nie przyjelam zadnego pokarmu ani wody, pobilam rekord w wymiotowaniu...ja chyba nie bede tego brac...owszem, brzuch nie boli, ale...nie wiem co lepsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore luteine i nie zauwazyłam u siebie dodatkowych objawów. Mdłości jak miałam tak mam, ospałośc również, jedynie nie mam juz skurczy i boleści, więc luteina działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Czesc dziewczynki, dolaczam do grona lutowych porodów. Własnie zaczął mi się 10 tydzień. Jak narazie to fasolka jest zlośliwa bo caly czas boli mnie brzuszek. Odwiedzilam nawet szpital na tydzień. Lekarz mi zalecil Duphaston i nospe. Nie wiem jak to jest ze niektore wlasnie tak musza cierpieć i martwić sie czy wszystko jest OK. Miejmy nadzieje ze juz niedlugo te dolegliwosci mi mina. Dzisiaj np od samego rana mnie kloje w dole brzucha. Dzwonilam do mojego przesympatycznego lekarza i kazal mi wziasc dodatkowo 2 nospy. Czekam na poprawe. a termin porodu to 5 luty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało mrawy ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mi sie zechce
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555555555
pomaranczowy pustak i maruda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka, nadia - gratuluje!!! ze ciaza sie prawidlowo rozwija!!! gohha - oj bedzi ebolec, bo macica sie powieksza, i dzidzior robi sobie miejsce, wiec musi bolec, zdrowy objaw:) jakto mowi moj gin;) na razie macica ma wielkosc orzecha a musi patrz do jakich rozmiarow sie powiekszyc:D bedzi edobrze kochana;) kropek 🖐️ ide czytac po raz 100 czerwonego kapturka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze ma prawo bolec, ale po bokach a nie po srodku. Nie jest to tez bol tzw, ciagnacy tylko klojacy wiec nie wiem czy napewno to normalne. Na wszelki wypadek podjechalam do mojego lekarza. Zrobil mi 3 zastrzyki i w poniedzialek mam sie zglosic na kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolek z kluseczkami 17382
Witajcie dziweczynki! Nie bylo mnie kilka dni i nadrobilam teraz lekture naszego topicu :) Ciesze ,ze jest nas wiecej i widze,ze bezproblemowo nie jest z naszymi ciazami.Ja bylam na kilkudniowym urlopie i wcale nie wypoczelam, bo goraco, bo sie zatrulam....szkoda gadac.Powinnam siedziec w domu.A tymczasem dzis zaczal sie moj 10 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolek z kluseczkami 17382
kropek 78 ja jestem z lubuskiego :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolek z kluseczkami 17382
:) :) a ja z Zielonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mama
ma pytanie do WAS, czy oprócz bólów w podbrzuszu bolą WAS jajniki? tn okolice jajników? czy to normalne? bo ja od wczoraj mam taki ból.. u mnie to zupełny poczatek ciąży 6 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajniki jak najbardziej moga bolec, szczegolnie po jednej stronie gdyz macica sie rozrasta i czesto bardziej z jednej strony , Jezeli jednak ten bol jest dla ciebie nie mily polecam wziasc nospe ktora w ciazy jest bezpieczna. Ja biore 3 razy dziennie i mi pomaga. jesli jednak uznasz ze cos jest nie tak to lepiej skontaktuj sie ze swoim lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mama
:) dzięki wielkie, dolegliwość pojawiła się wcoraj i ból nie był aż tak bardzo silny więc nie dzwoniłam do mojej gin, ale wolałam sie skonultować :) jeszcze raz dzięki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze o pomoc Dziewczyny
ostatnią miesiączke miałam 30 maja a 26 czerwca miałam dostac . Nie dostałam. Dzis zrobiłam test - pozytywny. Który to może być tydzień ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko, nie wiem ile trwa cykl, jezeli 28 dni to jestes w 4 tyg a termin porodu na 6 marca ...tak mniej wiecej;) jak sie czujecie dziewczynki? ja nadal jezeniowy wstret:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatek ciazy liczy sie od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki dziewczyny czy was piersi bola caly czas czy bywaja dni ze nie bola wcale??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halasliwa
hej, jakis czas mnie nie bylo...bo walze ze snem,z brakiem laknienia a raczej z tym,ze wszystko smierdzi,ze wszytsko jest nie tak,ze jesli nie zjem w trzy minuty po tym jak poczuje glod to jestem bliska omdlenia ...jakis koszmar...najgorsze jest to ,ze na nic nie mam ochoty...widok lodowki pelnej jedzenia wywoluje jakies makabryczne skojarzenia,ze kiedy moj Cudowny gotuje to ja z najwieksza przyjemnoscia wyjechalabym wtedy nad morze....tragedia.od wczoraj jezdzimy ogladac mieszkania,bo skoro ma byc nas wiecej..to i mieszkanie musi byc wieksze...no i remonty nas czekaja...powiedzcie dziewczeta ta arazliwosc na zapachy minie jeszcze przed porodem? gohha...mnie piersi bola od dnia kiedy mialam miec @...a teraz to juz 8 tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minie po pierwszym trymestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja79
Hejka!!! Ja mam termin na 20 luty :) Więc dołanczam się do Was mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie raz bolą a raz nie
tez się zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda z nas jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×