Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Cześc dziewczynki Spokojnie tu na forum :) może dobrze odświeżyć tabeleczkę po to aby zmobilizowac koleżanki do regularnego pisania :) Ja odezwę się później - bo dziś mam strrraszne urwanie głowy, a przez pogodę głowa ciężka i wszytko wolniej idzie. julka2384 ja też miałam dopochwowe, ale oprócz serducha to nic tam nie widziałam może to jakis starszy aparat. Zabajonku witaj 🌼 pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj bylam u lekarza,wszystko jest w porzadku,serduszko bije.To 9 tydzien,termin mam na 18 lutego.Moze jesli ktoras z was bedzie uaktualniala tabelke to moglaby mnie wpisac? Mam pierwsze zdjecie fasolki,nastepna wizyta za dwa tygodnie. Jestem bardzo szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolek z kluseczkami 17382
dzisiaj troszke sie zaniepokoilam,bo wystapily u mnie jakies uplawy,chociaz ...hmmm...trudno to nazwac w ten sposob.Wyglada to tak jakbym popuscila mocz ( przepraszam za dosadnosc_).Wczesniej tez mi sie to w ciazy zdarzalo, moze z 2 lub 3 razy,ale pozniej wszystko bylo ok.Nie wiem....moze to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolek z kluseczkami 17382
dzisiaj troszke sie zaniepokoilam,bo wystapily u mnie jakies uplawy,chociaz ...hmmm...trudno to nazwac w ten sposob.Wyglada to tak jakbym popuscila mocz ( przepraszam za dosadnosc_).Wczesniej tez mi sie to w ciazy zdarzalo, moze z 2 lub 3 razy,ale pozniej wszystko bylo ok.Nie wiem....moze to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosołku ja niestety nie potrafię Ci nic podpowiedzieć, musi odezwać się jakaś inna topikowiczka - ale nie martw się na zapas ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki...rzadko pisze, ale moje dziecie nie znosi jak sie siada do komutera:O oj korzystajcie ze spokoju, mozliwosci bezproblemowego wyjscia wieczorem i porzadku w domu:D:D Ja mam propozycje taka - w stopkach zrobcie sobie suwaczki, one sie automatycznie aktualizuja, i bedzie tam data porodu itp. Tabelka - jakie dane chcialybyscie zeby tam byly? Nick - ---- plec dziecka --------termin porodu ----kg w ciazy----- te inf nie zaminiaja sie tak dynamicznie jak data ostatniej@, czy tyg ciazy, bo mamy podobne - max 8-11 tyg ... Jezeli wam odpowiadaja dane dopisujcie sie:) NIck----Plec Dziecka------termin porodu....Kg w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia...
cześc dziewczyny, mam na imię monika i mam 22 lata, ciesze sie że znalazłam topik odpowiedni dla siebie chociaż niewiem czy mnie przyjmiecie bo jestem za granicą ale wielkie polki-angielki nie mają czasu na odpowiadanie na pytania dziewczyn które dopiero zaczynają ciązę, ech- a więc mam termin na 4 lutego 2009, jestem z zamościa. jak wasze samopoczucia? to juz koniec pierwszego trymestru a więc teraz bedzie już coraz lepiej-tak myśle :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Monia :-) Witaj im więcej lutówek tym lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monia, ja tez z zagranicy,tylko,ze z DE,ale mysle,ze to nie ma znaczenia skad sie klika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc u mnie jest już 11 tc. opowiem wam jak to wszystko wyglądało u mnie bo przeczytałam juz cały materiał i chciałabym byc z wami na bieżąco, jestem od dwóch lat w anglii ze swoim narzeczonym tomaszkiem jestem z nim 3 lata, pracowałam w restauracji do tej pory- zwolniłam sie sama, z moich praw wynikało że nie może mnie zwolnić ale mój wspaniały menadżer wpłynął tak na mnie ostro że nie wytrzymałam i wyszłam z restauracji tydzień temu i juz nie wróciłam, no nieważne do tej pory mój dzień wyglądał bardzo skromnie- heh co zjadłam odrazu zwymiotowałam... ale juz mam tylko rano dwa razy takie jakby to nazwać cofki. w nocy jem lody czekoladowe..., byłam juz u swojej położnej która bedzie mnie prowadziła do końca, pobrała mi krew pierwsze usg mam 23 lipca o 9 rano- juz nie możemy sie doczekać... a następna wizyte u położnej mam na 9 sierpnia i dopiero wtedy przedstawi mi wyniki badań, troche dziwnie wygląda tu opieka w czasie ciązy o której ja wogóle nie mam pojęcia- jestem przerażona ale szczęśliwa, pozdrawiam was dziewczyny serdecznie i jesli można to wpiszcie mnie w tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halasliwa
jestem,jestem monia:)witam serdecznie na topiku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje hałaśliwa, jak ty sie czujesz, jak masz na imię i z jakiego regionu,kiedy ty masz termin dokładnie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halasliwa
monia... paulina ,lat 27 warszawa, termin z kalkulatorow 21 luty z zapowiedzi gin 25 luty...a ktos tam w brzuszku sam zadecyduje kiedy przyjdzie na swiat:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! hałaśliwa - to mamy bliskie terminy :-D wg gina mam 26 lutego, a co niektóre kalkulatory liczą mi 1 marca:p:p:p bo mam 26 dniowe cykle; ale własnie dziecko samo zdecyduje kiedy wyjdzie:) córcię urodziłam 5 dni przed terminem:) Mia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie lutowe mamusie, wpisałam się tutaj dawno temu, ale czytałam, Was regularnie. Mój termin porodu to 04.02.2009, w poniedziałek byłam u lekarza wszystko jest ok ale zaproponował mi żebym zrobiła badania prenatalne ze względu na wiek - i teraz dopiero się stresuję co będzie. Nawet nie wiem na czym one polegają (muszę poszukać w necie) a może coś wiecie na ten temat? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masia - zapewne chodzi tu o test Pappa (czy tam jak nazywają test potrójny), bo chyba do amniopunkcji wskazań poza wiekiem nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zabajona - lekarz wyraził się, że mam zrobić badanie na "przezierność karkową" (nie wiem czy dobrze napisałam),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe to badanie przecież robi sie rutynowo miedzy 11 a 13 tc najlepiej i dopiero jesli ono wykaze jakies odchyły to kierują na amniopunkcje bądź test potrójny (podwójny - róznie czytałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przezierność karkową bada lekarz prowadzący podczas usg ... wiec nie wiem dlaczego twój lekarz tak sie wyraził - czy ma on usg w gabinecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pomozeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Która nie ma już objawów? Kiedy ustępują? A która nie miała wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGMIK
Witaj. Ja miałam nudności, cierpiałam na straszną senność i wstręt do mięsa. Wszystkie moje obiawy minęły tak w 8 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej ciązy jak zaczęło sie w 6 tygodniu tak skończyło w 14, całodobowo mdłosci i wymioty rano i najczesciej po obiedzie. Teraz zaczeło sie w 7 tc i juz 2 tygodnie trzyma, muli, senność, wrazliwosc na słodkie zapachy, najgorzej znosze wszechobecne teraz poziomki, brrrr, na samą mysl niedobrze mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pomozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
a piersi kiedy przestaly was bolec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak mięso - grilla nie zjem
za zadne skarby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×