Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Nick.............wiek.....woj.........tc........data porodu..+kg/plec karenk...........33......łódzkie...........18........28. 01.2009.....+3/? Kluska=).......... 26.....łódzkie...........19........31.01.09....+1,5....? kasiulkapb........25....małopolskie.......18........01. 02.09.......+3..? gryzmoł..........30.......Warszawa.......17.......01.02. . ...............? igmik.............. 26....pomorskie.........19........01.02.09........+2..? IRYSEK............28.....lubelskie.....................0 1.02.09............? LUTÓWKA........24.....świętokrzyskie.....18.....01-06.02 .09......-0.60/? kasiula29.........29.....dolnośląskie......18........02 .02.09............? Truskawkowa....21.....opolskie.....................03.02 .09............? Maya81............27....dolny śląsk...................03.02.09...........? Monia.............22......lubelskie..........18.......04 .02.09......+5!!!..? Masia1............37.....śląskie.......................0 4.02.09............? gohhha...........26......lodzkie......................04 .02.09............? rosołek...........26......lubuskie...........18......05 .02.09........synek kasienka135.....26.....dolnoslaskie................05.02 .09........synek Karella............27....mazowieckie........15......06.0 2.09............? agnesita.........20......śląskie............17.....05.02.09.........+3/synek Lafy Taffy.......24.....kolbuszowa..........18.....07.02.09...... ..synek Szklana Głowa..27....mazowieckie.........18.....07.02.09........+6 córeczka nutelka23........23.....dolnośląskie................ 09.02.09.............? malinova73......35......śląskie...................... 09.02.09.............? Mia 82............26.....podkarpackie......18..... 09.02.09.............? Mama3..... ......39.....świętokrzys.......16.... .10.02.09..............? adulka............31.....podkarpackie......14......11.02 .2009.........? Ewi785...........30......Lubuskie...........15......6-12 .02. 2009........? melisana....... ..23.....dolnośląskie................13.02.09..............? creme............33......mazowieckie........ ......13.02.09.............? andzia678.......31......mazowieckie.......... ....13.02.09.............? julka2384.......24.......lubuskie............15......14. 02.09.............? helka.............30.......mazowieckie.......15......14. 02.09............? *Iskierka*.......28........wlkp................16..... 14.02.09.........+2..? do góry.........30......Warszawa................. 14.02. 09..............?Wazka...........29.......Rosja............. ..........14. 02.09........+5 Nadia277.......27.......śląskie.....................15.0 2.09..............? imarika ........29.. ....lubelskie.................. 15.02.2009............? doddotka.......24.......wielkopolskie............ 15/18.02.09. ........? sikorka -........29.......BremenDe................16.02.09.......... .....? PrzyszlaMama23de.....MannheimDE........16...16.02.09........ .+1..? katia-84........24......małopolskie.........16.....18.02 .09.............? Pimboli...........27.....Schwarzwald/DE..........18.02.0 9..............? balbiina .........23 .....Częstochowa.......17...19.02.09...........0....? justynka307....27.......śląskie.................... 20.02.09..............? Srebrzysta......28.. ...wielkopolskie.... .... ....20.02.09..............? kamasutra......21......wielkopolskie.......15....23.02.0 9.............? dota25...........29......pomorskie..........15... 24.02.09..............? halasliwa........27.......Warszawa............. ...25.02.09..............? madziulka.......28.......Lublin......................25. 02.2009 ..........? Zabajona........31......warm.-maz........15. ....26 .02.09.............? Paula21waw.....21......mazowieckie... ..........26.02.09..............? Monika...........21......dolnośląskie....... ...........? ....................? konwalia9.......28.......Dublin............12.......26.0 2.09.......... IGMIK - ja od 6 tyg ciąży mam już 4,5 kg na plusie! Wszystko przez czekoladę ;-( Tak w ogóle rzadko tu zaglądam, ale pochwalę się, pod serduszkiem noszę synka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się aktualizuję: Nick.............wiek.....woj.........tc........data porodu..+kg/plec karenk...........33......łódzkie...........18........28. 01.2009.....+3/? Kluska=).......... 26.....łódzkie...........19........31.01.09....+1,5....? kasiulkapb........25....małopolskie.......18........01. 02.09.......+3..? gryzmoł..........30.......Warszawa.......17.......01.02. . ...............? igmik.............. 26....pomorskie.........19........01.02.09........+2..? IRYSEK............28.....lubelskie.....................0 1.02.09............? LUTÓWKA....24.....świętokrzyskie.....18.....01-06.02 .09......-0.60/? kasiula29.........29.....dolnośląskie......18........02 .02.09............? Truskawkowa....21.....opolskie.....................03.02 .09............? Maya81............27....dolny śląsk...................03.02.09...........? Monia.............22......lubelskie..........18.......04 .02.09......+5!!!..? Masia1............37.....śląskie.......................0 4.02.09............? gohhha...........26......lodzkie......................04 .02.09............? rosołek...........26......lubuskie...........18......05 .02.09........synek kasienka135.....26.....dolnoslaskie................05.02 .09........synek agnesita.........20......śląskie..........17.....05.02 .09.........+3/synek Karella............27....mazowieckie........17......06.0 2.09....+3.....? Lafy Taffy.......24.....kolbuszowa..........18.....07.02.09...... ..synek Szklana Głowa..27....mazowieck....18.....07.02.09........+6 córeczka nutelka23........23.....dolnośląskie................ 09.02.09.............? malinova73......35......śląskie...................... 09.02.09.............? Mia 82............26.....podkarpackie......18..... 09.02.09.............? Mama3..... ......39.....świętokrzys.......16.... .10.02.09..............? adulka............31.....podkarpackie......14......11.02 .2009.........? Ewi785...........30......Lubuskie...........15......6-12 .02. 2009........? melisana....... ..23.....dolnośląskie................13.02.09..............? creme............33......mazowieckie........ ......13.02.09.............? andzia678.......31......mazowieckie.......... ....13.02.09.............? julka2384.......24.......lubuskie............15......14. 02.09.............? helka.............30.......mazowieckie.......15......14. 02.09............? *Iskierka*.......28........wlkp................16..... 14.02.09.........+2..? do góry.........30......Warszawa................. 14.02. 09..............?Wazka...........29.......Rosja............. ..........14. 02.09........+5 Nadia277.......27.......śląskie.....................15.0 2.09..............? imarika ........29.. ....lubelskie.................. 15.02.2009............? doddotka.......24.......wielkopolskie............ 15/18.02.09. ........? sikorka -........29.......BremenDe................16.02.09.......... .....? PrzyszlaMama23de.....MannheimDE........16...16.02.09........ .+1..? katia-84........24......małopolskie.........16.....18.02 .09.............? Pimboli...........27.....Schwarzwald/DE..........18.02.0 9..............? balbiina .........23 .....Częstochowa.......17...19.02.09...........0....? justynka307....27.......śląskie.................... 20.02.09..............? Srebrzysta......28.. ...wielkopolskie.... .... ....20.02.09..............? kamasutra......21......wielkopolskie.......15....23.02.0 9.............? dota25...........29......pomorskie..........15... 24.02.09..............? halasliwa........27.......Warszawa............. ...25.02.09..............? madziulka.......28.......Lublin......................25. 02.2009 ..........? Zabajona........31......warm.-maz........15. ....26 .02.09.............? Paula21waw.....21......mazowieckie... ..........26.02.09..............? Monika...........21......dolnośląskie....... ...........? ....................? konwalia9.......28.......Dublin............12.......26.0 2.09..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry bardzo. Dzis wybieram sie do sklepu z odziezą ciązową. Nie ma tu kokosów ale moze cos znajde,Lubie podkreślać swoj brzuszek i nie mam zamiaru go ukrywać pod ogromnym swetrem.Ruski tutaj tak własnie robią albo ubierają sie jak małe dziewczynki-w fartuszkach heheh. Mam 158 i waże 55kg wiec nie jest tak żle i moge być ladna w rozmiarze "m" Miłego dnia i duzo pozytywnych fluidów.Zycie jest piekne i dobrze być w ciąży !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim ciężarówką Obudziły mnie dzisiaj moje kocury, kocham je niesamowicie, ale następnym razem zamknę nasz pokój, bo zaczyna mnie to irytować, nie wysypiam się i później jak zombie łażę po firmie. No i zgaga mnie męczy, piłam już szklankę mleka i zapobiegawczo Manti, ale co z tego jak nie przechodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek wczoraj wykilekowal temat dziasel:)mi do tej pory zdazylo ise tylko raz a potem bolal mnie zabek...tak przynajmniej myslalam,okazalo sie ,ze mam zapalenie dziasla.na obrzek i krwawienie dziasel dostalam pastek lacalut ACTIVE nie inna, i zel do dziasel SALUMIN,bardzo fajne i przedewszystkim dziala,jedno i drugie bez recepty kupuje ise w aptece.powodzenia. no i ktoras wczoraj napisala o zurku ,ktory zjadla z radoscia ,choc nie lubi:)i pierwsze co mi sie zlaczylo to zurek,ale z okrutna iloscia czosnku,zeeby nie bylo...:)njadlam sie tego zurko-czosnku i powedrowalam na manikiurzystki...biedna kobieta;)hihi szklana glowo podaj adres tego swojego lekarza to obacze wszytko, naprawde strasznie mi zalezy na Zosce, bo jakos inne szpitale nie wiem czemu bardzo minie strasza...a twoj gin ma usg u siebie?jak czesto masz robione?pozdrawiam dobrego dnia kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dota ja biore feminatal ale on nie ma wszystkich witamin po 100% dzienniego zapotrzebowania tylko 30-40% wiec to nie od tabletek .Zgodzilabym sie jak bym brala centrum materne bo po niej sa duze dzieci i ma wszytskich witamin po 100%.Ja na poczatku nic nie bralam( tylko kwas foliowy) a do 8 tyg witaminy a juz byl wiekszy .Mysle ze to przez to ze ja nie pije nie pale zdrowo sie odzywiam nie bralam nigdy tabletek anty itd.Ja wedlug miesiaczki mam na 21 ale wedlug usg 16 czy ty wiesz kiedy bylo poczete?? bo ja na 98% wiem i to byl 1 czerwiec wiec wedlug metody owolacyjnej wychodzi dziewczynka :) tez jestem ciekawa ktora pierwsza jak masz wymiary dzidziusia na usg w roznych tygodniach to napisz .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helka a z tymi kocurami to jest tak...ja mam jednego. dostalam go w poprzednim zwiazku i wolno mu bylo z nami spac...co oprocz wiecznego zdrapywania klakow z poscieli nie bylo wcale denerwujace.kot bardzo mnie kochal i czasmi ostentacyjnie sypial miedzy nami:) kiedy w moim zyciu pojawil sie Cudowny kot wywedzrowal z lozka, a gdy sie przeprowadzilismy do wiedkszego mieszkania kot pozegnal sie tez z sypialnia..i od tego czasu mi jest zal kota,bo bidny drapie w drzwi i placze straszliwie,ktoregos dnia sasiadka nas zapytala czy my mamy male dziecko zdziwieni odpowiadamy ,ze nie a ona nam na to ze w nocy slychac jak male dziecko placze...no i smieszne bylo to, ze pani jest bardzo pijaca i bardzo uciazliwa, wiec Cudowny w zartach powiedzial,ze to moze duchy...i pani teraz ma schize:)ale wracajac do kota po pewnym czasie sie przyzwyczail i przestal plakac i dopominac ise sypiania w lzku ...trzeba tylko konsekwentnie podchodzic do tematu wychowywania zwierzat jak i dzieci a efekty widac :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i chcialm tez jeszcze poruszyc temat badan krwi...w poniedzialek zaprosilismy na kolacyje znajomych ,oni tez sa w ciay ale o miesac starszej.on jest anestezjologiem i w sumie rozne rzeczy wie:) pokazalm wyniki badan i zostalam uspokojona,ze to nie zadna anemia,ze odchyly od normy sa male a w ciazy to natralne,bo mamy bardziej rozwodniana krew...i kamien z serca:)ale szpnak wcinam codziennie tym bardziej,ze pod domkiem sprzedawane sa liscie szpinaku i moge sobie sama wszytko zrobic:)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moje kocury też kocham, niesamowicie, spały z nami od zawsze, ugniatały, mruczały i zajmowały całe łóżko, ale teraz jak jestem w ciąży musiałam ograniczyć, ale nie mogłam znieść jak tak patrzą na mnie tymi ślepiami, ale coraz częściej mamy tego dość i rzeczywiście muszę ograniczyć dostęp do naszej sypialni, trudno będzie, bo bestie są złośliwe i będą się odgrywały, ale nie mam wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kotke roczna ale nie spi z nami czasami przyjdzie nad ranem i sobie chwilke polezy .ona spi zawsze na czyms nowym jak cos nowego jest np.nowa kanapa ,krzeslo ,2 dni temu rozlozylam lozeczko turystyczne hehehe pewnie tam teraz spi .co do anemi ja mialam ostatnio 11,8 a od 11,2 jest anemia wiec lykam dodatkowo zelazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale sie naczytalam ;-) Igmik niema problemu spytam tylko mam wizyte jutro dzisiaj ma rosołek trzymam kciuki ;-) rosolku o ktorej idziesz do lekarza ;-) doa milo cie widziesz tzn poczytac hiiiiiih fajnie ze wszystko ok , no tak panga nie jest zbyt porzyteczna rybka lepiej nie jedz bo sklania sie do wczesniejszych porodow ;-) co do tych pchaczy to wydaje mi sie ze sa duzo zdrowsze od chodzikow ;-) dzisiaj rano wstalam i jak kaszlnełam to tak mnie zakulo z lewe strony ze normalnie szok taki bol i teraz znow zakuje mnie od czasu do czasu tez tak macie jak kichniecie albo kaszlniecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc balbina ja tak mialam przy kaszlnieciu lub jak za szybko zmienilam pozycje podczas lezenia .chyba to wina powiekszajacej sie macicy .zapytaj jutro lekarza zobaczmy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spytam spytam bo kurcze tak mnie zakulo jak nie wiem ;-) moze i powiekszajaca sie macica ale przez to moje przodujace lozysko to wystrzegam sie jakiegokolwiek bolu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez nie pada znow brzydko szaro niby musialabym pojsc na poczte wrrr co to oznacza ze masz przodujace lozysko ja jestem zielona w tych tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbiina Twój lekarz naprawdę stwierdził na tym etapie ciąży, że łożysko masz przodujące? Na usg w 12 tyg okazało się, że moje też jest nisko (na szczęćcie już się podniosło o 2cm). Moja gin stwierdziła, że o przodującym można mówić od 20 tyg., bo dopiero wtedy jest ono wykształcone. A Twoje się podnosi? Przyszła mama przodujące łożysko zasłanie ujście macicy, w związku z czym uniemożliwia naturalny poród, wcześnie się odkleja, co przowadzi do porodu przedwczesnego i w ogóle lepiej go nie mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przodujace łozysko to w skrucie zagrozenie zycia dla dziecka i matki grozi krwotokiem i strata dziecka w kazdej chwili bo oze sie odkleic łozysko ;-( ale to bylo 3 tygodnie temu na wizycie podobno do 20 ktoregos tygodnia macica jest wstanie wyciagnasc łozysko do gory to byl najczarniejszy scenariusz ale zawsze tezz mozna donosic dzidziusia trzeba uwazac na siebie malo chodzic , duzo lezec, nie dzwigac i wtedy wszystko skonczy sie pozytywnie przez cesarskie ciecie ;-) jutro sie dowiem co i jak jest mam nadzieje ze poszlo troche do gory ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak stwierdzil bo mialam bardzo nisko ale mysle ze sie wyciagnie do gory jak nic mam taka nadzieje a jak nie to najwyzej bedzie nie czekalo ostatnie miesiace lezenia caly czas w lozku ;-) ale wszystko dla dzidzi nie po to tyle czekalam zeby sie poddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie aktualnie 17 tydzień i mam syndrom łozyska przodującego.Narazie nie wariuje bo mam nadzieje ze sie podniesie do gory bo jak nie...Bublik sobie zrobił z niego poduszeczkę pod plecy.Aligator mowi że skoro jest taki wygodny to pewnie jak tatus nie bedzie chciał spać pod namiotem :) Czekam cierpliwie i zobaczymy.Nisko łozysko to same problemy.Moje jest naszczęście całe przyklejone ale plamie i biorę duphaston.Spędziłam jakiś czas w szpitalu i mam ogolnie zakaz przytulania.Niestety od początku ciąży bo najpierw zarodek był w środkowo-dolnej części.Jestem optymistką a Bublik ma sobie grzecznie rosnąc i nie szaleć! Przy kichnięciu i kaszlu tez mnie kłuje.Teraz kiedy wiem że zaraz kichne przykurczam nogi do brzuszka i wtedy nie boli.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, też się bałam. Mam w pracy kumpele dwa razy miała przodujące i ma dwoje słodkich dzieciaków. Pod koniec ciązy, tj.od 8 mies. leżała w szpitalu, a potem miała cesarkę, czyli da się przeżyć :) 3 mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to nieciekawe az takie grozne moze miec konsekwencje.mam nadzieje balbina ze uniesie sie i bedzie wszystko dobrze z Toba i twoim skarbeczkiem.zreszta to zycze kazdej.ja spadam na poczte i do sklepu robie dzis (wkoncu!!!) rosol na kurczaku i potem z tego mieska zrobie farsz do pyz z miesem .Moze jakies ciasto jeszcze zobaczymy zjadlam bym serniczek ale oni tu w niemchech nie maja takich twarogow jak my:( .moze znajde jakis ktory by sie nadawal.odezwe sie jak wroce .papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wrocilam ;-) przyszla no musi byc ok jutro mam nadzieje ze dostane dobre wiadomosci od ginka ze mi sie podnioslo na to licze ja nigdy w szpitalu nie lezalam i nie wyobraza sobie lezenia miesiac czasu w szpitalu ;-) niema mowy wollabym lezec caly czas w domku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cZEŚĆ DZIEWCZĘTA, Współczuję problemów z łożyskiem ale wierzę, że na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki. Ja mam nadzieję, że skończyły mi sie problemy ciążowe. Na początku trochę się pomartwiłam i pocierpiałam (zakaz seksu do 16 tyg) i mam nadzieję, że na tym koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o kocurki, to jak już wcześniej wspomniałam to martwię się o swoją. Trochę ją rozpuściłam-przyznaję. A jeszcze po ostatnim wypadku to się taka straszna przylepa z niej zrobiła, że szok. Spała u nas w sypialni na swojej poduszeczce a teraz prawie całe noce z nami przesypia. Ja wiem, że muszę ją trochę odsunąć od siebie ale mi jej tak szkoda. No ale dziecko najważniejsze jest i trzeba będzie kotka trochę zdyscyplinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 16 tygodnia, no to szczęściara jesteś. Ja czekałam na 2 trymesr i jak tylko sie zaczoł zaczełam plamić.Dosłownie w pierwszy dzień.Tak wiec narazie nici.Jak sie nie przytulamy to jest lepeij-tak twierdzi Aligator.Ja tam nie wiem ;-)hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale seks nie jest taki jak wcześniej. Cały czas się boję, że coś moze się stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostaje juz kota...do Cudownego ostatnio przemowil bark rozsadku i powiedzial mi ,ze boi sie ze mna normalnie kochac...i nie interesuje go,ze nie ma zadnych przeciwskazan..a ja jakos takos zaczynam czuc brak z satysfakcji bo ten sex robi sie taki niepelny dla mnie a ja zasze od zycia chce dostawac max anie tylko troche...i przykro mi ... a wogole dziewczeta to gdzie is epodzieacie?wczoraj o tej poze bylo juz milion stron do czytania;0wracajcie smutno tu bez was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×