Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Up gratuluje!!!! Pimboli super sprawa z ta hustawka:) Rosolku rozumiem cie doskonale bo tez czasmi przytlacza mnie monotomia codziennosci i mam ochote gdzies uciec.Trzymaj sie kochana jutro bedzie nowy dzien i moze bedzie lepiej tzn wstaniesz usmiechnieta. zuzia szybko wyrosnie i zapomnisz o tym.To co czujemy to normalne,nawet bylo dzis o tym w ddtvn-o sfrustrowanych mamach czyli ciemnych stronach macierzynstwa. 🌼 dla ciebie. i wyzalaj nam sie kiedy tylko potrzebujesz bo kto jak nie my mamy to zrozumiec:) I jak mozesz to zostaw czasem z kims zuzke i wyjdz sobie sama gdzies albo z kolezanka na kawke czy piwko to pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
Rosolku zal nam sie do woli. Poniekad ciebie rozumiem. Rozgladam sie za praca i wkurza mnie to, ze teraz zostaje tylko pensja meza i ze musimy uszczuplic wydatki. Kiedy ja pracowalam bylo nam lzej. Nie lubie jak ktos mnie utzrymuje, Dlatego tez juz drugi miesiac nic sobie nie kupilam. Wiem wiem bede wygladac jak flejtuch, ale nie moge sie przelamac. Maz zawsze mowi, ty zajmujesz sie naszym dzieckiem a ja pracuje, dopoki czegos nie znajdziesz, nie zamartwiaj sie, a ja czasami popadam w taki dol, ze masakra. Czasami malego oddalabym komukolwiek, zebym miala chociaz chwile dla siebie, czasanu nerwy puszczaja mi, ale staram sie przed malym nie okazywac tego. Ogolnie wszystkie zale zrzucam na meza przez to czesto droczymy sie. Ja zawsze ze nie mam pracy i z mila checia chodzilabym do niej i wracala steskniona (jak bylo jeszcze niedawno) a on, ze za malo seksu. Dobralismy sie chyba nie do pary;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć forumki :) Up 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Gratulacje :D :D :D :D :D :D Rosołku nie smutaj się ;) Salwia ma rację..może jakiś wypad z koleżanką....przez chwilę zapomnisz o tej codzienności :) Jak mnie łapie zwątpienie to zawsze myślę,że niektórzy mają kasę,fajną pracę,extra samochody..itd.ale nie mają tego szczęścia co ja....Mojego M i Wiki...Wiem,że to żadne pocieszenie w dzisiejszych czasach,ale to mnie motywuje :) Tak zapytam,chcesz pracować w swoim zawodzie??A może spróbujesz czegoś innego.I czy nie myślałaś o czymś swoim? Jutro będzie lepiej...🌻 dla Ciebie... Edycia nie pamiętam dokładnie :D moja nowa ksywa ;) To u mnie od dziś walą po dachu i już mam dosyć,a jeszcze parę dni im to zajmie :( Fajnie,że usg ok :) My raczej nie mamy takich kupek ;) Buzia dla was👄 Mia takie driny smakują najlepiej :D Obiecuję,że następny mój sen opiszę ze szczegółami :p Wiesz,nie przejmuj się,że nie jesteś już z Gabą cały czas,bo jak widać pracując jesteś szczęśliwa,a najlepsza mama...to mama szczęśliwa :) Ach i nie szalej takich ludków się nie zapomina :p👄 Salwia basen super...ja też już się wybierałam długo,aż w końcu się zebrałam :) I choć mamy ok.40 km to warto czasami pojechać.. Już zapomniała,że woda może tak wykończyć...hehehe..:D Wiktorii bardzo się podobało,na początku była mocno zdziwiona,ale potem się rozbawiła :) Pimboli ja takie rajstopki kupiłam kiedyś w Biedronce ;) (Buzia dla Nadine) i są super :) Nie wiem jak te z Lidl,ale pewnie też ok. I 🌻 dla Ciebie Igmik brawo za aerobik..też bym poszła,gdyby tylko coś takiego tu było.Jest joga,ale to nie dla mnie.Dlatego walczę sama :) Mi tam żadna dieta tak nie pomoże jak ćwiczenia :) Kochana dużo cierpliwości i wytrwałości...żeby Poli jak najszybciej minął okres buntu i powróciły spokojne noce.:) Trzymam kciuki :) Piksip tak wcześnie,bo mała jakoś dziwnie wstała na mleko.Zazwyczaj budzi się między 7,a 8 i wtedy nie zdążę na forum kawki postawić :) No a dziś mi się udało ;) Szklana..he,he..jak czytałam o Twoim M,to mi się przypomniało... Mój M jest tak miły,że też wstaje do małej....ale...zanim zdąży to ona już po mnie poskacze,poszarpie i ja już tak rozbudzona jestem,że potem ciężko mi zasnąć...taki cwaniaczek :) Eeee..ładnie tak oszukiwać dziecię z jedzeniem :D :D :D..he he Ja wyrywkowo piszę tego posta,bo mi córcia szaleje :) Też uwielbia stawać w łóżeczku świrek mały :D Płyn o którym piszemy z Pimboli to Lenor sensitive z małym dzidziusiem:) jest jeszcze sensitive z rodzinką ,ale ten pierwszy lepszy :) Kupiłam w Niemczech,ale ostatnio widziałam je w Tesco :) Pięknie pachnie .:D Zajrzę jeszcze wieczorkiem...pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Rosołku, suma piszcie ile tylko macie ochotę. Po to tu jesteśmy, żeby było się komu wygadać a raczej wypisać. Odnoszę wrażenie, że wszystkim mężczyzną brakuje seksu bez względu ile go mają. Nie wyżyte stworzenia :) Pamboli dobrzę, że przypomniałaś o huśtawce. Też mam gdzieś w domu, taką starą drewnianą ale jak do tej pory nawet nie pomyślałam by ją powiesić. Teraz to już na pewno to zrobię. Up gratulacje. Nareszcie spokój. edycia mój czasem takie ciemne i twarde kupki robi ale też nie mam zielonego pojęcia dlaczego. Zwalałam to na śliwki suszone. Mia ja też mam czasem wrażenie, że mi przez palce przelatują nowe osiągnięcia mojego małego. Ja bym chętnie jeszcze w domku z małym posiedziała. Szkoda, że macierzyński taki był krótki:( szklana współczucia. Ja tego cholerstwa nie mogłam wyplenić. I nie koniecznie musiałaś coś przeoczyć. Te s... przylatują skądś sobie. Znajomych zazdroszczę. Spisali się. U mnie nawet mąż nie pamięta kiedy mam urodziny a co dopiero kiedy brał ślub :( Igmik- aerobik- koszmar. Nikt by mnie nie zmusił jak na razie. Zazdroszczę samozaparcia. Mi szkoda małego zostawić i do sklepu wyjść samej. No ale efekty lenistwa są u mnie nie zaprzeczalne. Och te kilogramki Teraz napiszę troszkę co u nas. Mały dziś dał mi do wiwatu nie tylko w nocy ale i przez cały dzień. Zapewne zęby, bo dziąseł nie dał dotknąć. Ja się dwoję i troję by moje dziecko się zabawkami nie nudziło a on znalazł sobie sam zajęcie. Spinacze do bielizny zrobiły furorę. Wkładał i wyjmował z koszyczka chyba przez godzinę. Normalnie szok. Reszta dnia niestety była do d.. Teraz smacznie sobie śpi. Nie przewiduję spokojnej nocki niestety. Wypróbuję mu dać dziś na noc kaszkę. Po raz pierwszy od ponad 2 miesięcy. Nie wyrabiam po prostu już z nim. Jak waży teraz około 10,5 kg to po tych kaszkach nawet nie chcę myśleć jaką będzie miał wagę :(. No cóż. Jestem wyrodna matka i chcę się w końcu wyspać porządnie. Dziś zrobiłam zakupy i ugotowałam małemu zupkę na kolejne 2 dni. Idę do pracy na 2 zmianę i teściowa się będzie zajmowała więc Piotruś byłby skazany tylko na mleczko. Ona niestety wnukowi nie ugotuje :( Co innego gdyby był z moją mamusią :). Na forum siłą rzeczy też raczej się udzielać nie będę do niedzieli lub poniedziałku. Udanego weekendu więc Wam życzę :) Zapomniałam jeszcze się Was zapytać. Ma któraś z Was ten garnuszek na klocuszek z fisher prais( sorki jeśli źle to napisałam, ale nie chce mi się grzebać po necie za pisownią :) )? Zastanawiam się czy zdaje egzamin i czy warto go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
Przeoraszam, ze tylko z pytaniem - czy to przez zęby - od 2 dni Mała nie chce jesc obiadków? Kaszki i deserki je a obiadków nie chce - zagtrzymuje w buzi i płacze - nie są za gorące ani jakies nowe smaki... sama juz nie wiem - wyszly jej dolne jedynki a caly czas pcha palce do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki predziutko cos naskrobie u nas jakies chorobsko wczoraj sie zaczelo. maly zwracal i mial goraczke. caly wczorajszy dzien i noc spal mi na rekach. normalnie koszmar jakis. jestem tak niewyspana i zmeczona ze hej. dzis bylam u lekarza ale juz jest ok. to tylko jakis wirus. pewnie ode mnie bo mnie zlapalo jakies przeziebienie . boli gardlo i katar. ok . dosc marudzenia. a to cos na pocieszenie i ulaskawienie nas mamusiek :) http://kwiatdlaciebie.pl/k,ZGxhIG1hbXVzIGNvIG5pZSC2cGmxIHBvIG5vY2FjaCBvZCBkemllY2lhY3pr83cgfDE= u nas juz 13 lat po slubie i jak zwykle od kilku lat rocznice spedzam niestety sama. :( wyslalam zdjecie carlosa ok. spadam do wyrka . pa. buzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOchane ja tylko na sekundę dziś nie będzie posta giganta :) padam na cyce po szalonym dniu z malutką i szalonym biegu po sklepach po 18. Ale mam! mam sukienki! Nawet dwie! tyle że jedną oddam bo nie mogłam się zdecydować! Jupi. Ale to to pryszcz...w porównaniu do drugiej wiadomości : Franka ma zębola! Dolan jedyna wyłazi :) I może dlatego nocka wczoraj porwana. Ach jak się wzruszyłam normalnie jakby Franka dokonała czegoś niezwykłego :) Jak jest białe już widoczne to kiedy będzie ząb na wierzchu? Jak długo to zajmuje z reguły od pojawienia się kreseczki :) ? Idę do łóżka. chyba będę spała w sukience hehe pewnie nocka będzie przerywana i będę często wstawać to mi się kiecka przynajmniej nie wygniecie heheh Papa Spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Szklana!! Witaj z rana!! ;) Dziewczynki, mam pytanko, od dłuższego czasu Emilci na buźce – w okolicach oczu i noska robią się takie maleńkie krosteczki czerwone, troszkę z ropką, najwięcej ma na powiekach i pod oczkiem. Przemywam rumiankiem, ale średnio pomaga. Nie wydaje mi się żeby to od jedzenia, bo pojawiają się niezależnie od zmian w diecie. Czy któraś spotkała się podobnym problemem? Mia- ale Wam dobrze z ta nianią;) a możesz zdradzić, czy to starsza Pani? Czy młoda dziewczyna? Super tak wrócić do domku pachnącego świeżym obiadkiem:) Salwia- Emi jak śpi tak króciutko, to potem marudka z nie straszna, lepiej żeby nie spała wcale….ale czasem nie da się nic zrobić niestety. Pimboli- ja i nie lubię i nie mam czasu za bardzo na gotowanie, zawsze sobie obiecuję, że przygotuję coś wieczorem już na następny dzień i nic z tego nie wychodzi, jak mała śpi to ja padam na kanapę i nie chce mi się już nic robić, kąpiel i spać….. Julka- działaj z Inspekcja Pracy, a co!! Edycia- dobrze że z brzuszkiem dobrze, moja Niunia nigdy nie miała problemów z ulewaniem. Rosołku- radosnego dnia Ci życzę, oby było lepiej i dołek poszedł sobie od Ciebie….. Gratuluję Pani mgr Up ;) !! 🌼 Boela- u nas też moja mamusia z Emilką szaleje kulinarnie:) a teściowa…. Szkoda gadać…. Tylko słoiczki, które przygotuję….. Wyobraźcie sobie, ze ostatnio myślałam że ją uduszę jak przyszłam z pracy a ta do mnie, że Emilka nie chciała jeść tego deseru co zostawiłam , ale ten drugi zjadła prawie cały- myślę sobie jaki drugi jak nic nie było – a ta mi pokazuje jaki!! I myślałam ze padnę – to był deserek po 9 m-cu, który kiedyś przez przypadek kupiłam i schowałam do szafki. Gdzie ona go tam znalazła to nie wiem. Dobrze, że małej nic nie było. Zabawki Garnuszek…. nie mam. Pomarańczowy- może być, że przez zęby nie ma apetytu. Dolne jedynki całe już wyszły?? Czy dalej rosną, bo jak rosną to też mogą jeszcze dziasełka boleć. Mama 17l. – dużo zdrówka dla Was!! Szklana- gratuluję zakupu!! I ząbka Frani!! Jak już się przebił to teraz musi cały urosnąć, a to kilka tygodni potrwa- przynajmniej u nas;) aż cały dorodny się ukaże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, maly zaczol wczoraj raczkowac wygladal super hehe boje sie puszczac go dalej niz na dywan z tymi puzzlami .Kiedy wy zaczynalyscie puszczac dzeici na cale mieszkanie?.Kupilam mu takiego kubusia puchatka co raczkuje i mowi super ejst .Maly ma taka zabawke z fisher price taki stoliczek jeszcze jest w prawdzie za maly ale podnosi sie o niego na nogi .Upilnowac mojego malego nie idzoe behe taki zywy wszystko chce dotknac ale grzeczny jest mimo wszystko . taki kubus http://www.nunon.de/images/produkt_mattel_winniepooh_1435.jpg i taki stoliczek http://di1.shopping.com/images1/pi/64/d6/2b/51509644-100x100-0-0_Chicco+CHICCO+Spieltisch+Garten+Woerter+ab+9+Monat.jpg tylko my mamy jedzenie na nim bardzo fajna rzecz mowi i spiewa pimboli co do tych rajstopek rzeczywiscie super tanio kupilam 4 pary dla malego mojego body pizamki i te sliniaczki z raczkami i powiem ci jakosc ok nie ma co porownywac z h&m ale myslalam ze beda gorsze wszystko wczoraj wypralam i jest ok.kazde rajstopki i skarpetki predzej czy pozniej beda sie kulkowac wiec lepiej miec duzo nowych i wywalac te brzydki .dobre sa z aldika i h&m rajstopki ale tez sie kulkuja po ilus tak razach co do dzidziusia mysmy nie starali sie poprostu znow mielismy stosunek przerywany (jak przy malym) i ciekawe czy znoew bede w ciazy.czekam tydzien i robie test kolejny.okresu nie mam,bylam smutna wczoraj ze powiedziala mi ze tylko jedna kreska i ze nic nie widac zeby to miala byc ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła- moja mała też rozmontowuje na cześci swoją matę;) - szczególonie te brzegi, ale ja tam nie mam zamiaru jej sklejać- jak chce niech gryzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
Przyszła - mi @ się spóźnia 10dni a w ciąży nie jestem ( mam nadzieję ) :D Dopiero 1raz miałam miesiączkę, a po ciąży na pewno cykl jest rozregulowany. U nas też puzzle są rozdzielane i gryzione - dlatego wczoraj powyciągałam małe elementy i dobrze, bo dziś już cyferka była w buzi :) Nie wiem dlaczego moja Mała nie chce jeść obiadków - myslicie że to zęby - jeszcze jej rosną te dolne - no ale 2 dni temu jeszcze jadła - no i kaszki je , tylko obiadki... zobaczymy jak dzis bedzie. W noct pobuda ok. 1.00 - usypialismy ja godzine i nic, w koncu dalam cyca, bo nie mialam juz sil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
Przyszla a jak gin cię badal to przeciez pęcherzyk ciązowy by juz byl...??? Tez mam czasem dołki i płaczę, że sobie nie radzę, ze obiad nie ugotowany, ze prasowanie leży itp... szczególnie w nocy jak Mała się budzi to mam dość, ale jak rano się usmiechne pełna gęba - to jak nie kochać takiego szczerbolka :) A nasz Myszka ma dziś 7miesięcy!!! Lece obiad zaszykowac, póki spi. Tez zapominacie o żółtku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry!! Przyszła ja nie daje raczej na puzle bo maja małe elementy i wole ją dawać na kocach bo na czymś musze bo mamy gołe podłogi. a skleić to tak nie bardzo myśle bo jak wkońcu odklei to nie wiadomo co w tych klejach jest. ale jak to on przegryza?? A z ciążą to Cie podziwiam ja nie wyraboam z jednym brzdącem :) zabawki fajne. Piksip niestety nie pomoge w kwesti krostek bo u nas nic takiego nie ma. Z tego co opisałaś to wygląda jak potówka ale to nie byłaby w tych miejscach.... No a teściową to ubić naormalnie, ale dobrze że Emilce nic nie było. Szklana no to gratulki!!! jak już widać białą kreseczke to dzień albo dwa i zębol bedzie na wierzchu. I fajnie że znalazłaś kiecki ale jak nie było to nie było a teraz dwie hehe Mama 17luty wypędzaj to choróbsko i to już!!! biedny Carlos ❤️ dla niego. A Ty dalaj sama :( no ale przynajmniej jak masz męża wkońo to to doceniasz a my co mamy ich codziennie jak widzisz nażekamy heh Pomarańczowy u nas takiego aż problemu nie było, czasami mi płacze właśnie jak podaje jakiś obiadek albo deserek bo kaszke to zawsze bardzo chętnie. Także nie pomoghe... Boela jak to mąż nie pamięta?? ale mój tez czasami nie pamieta. nam stuknęło 3 latka 2 września. A razem jesteśmy już 9 lat :) A ząbkii wyjdą wkońcu i będzie spokój, oby jak najszybciej nie? Ale wagę ma niesamowitą, mi się wydawało że 8kg to dużo ale ponad 10 to jest dopiero waga ale nie przejmuj się jak zacznie chodzić to zgubi zbędne kg A tego garnuszka nie mam i nawet nie wiem co to jest... Oki lece bo Milenka już jojczy trzeba ją spać poołożyć, niestety sama nie zaśnie trzeba lulać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj naprodukowałam wieczorem posta giganta, ale mojemu m zadzwonił telefon( a mówię żeby wyciszał na noc) i małą się obudziła, musiałam iść do niej a m mi posta skasował. Potem już nie miałam siły pisać Chyba górne jedynki idą bo Martyna marudzi bardzo i pcha wszystko do buzi, ślini się niemiłosiernie i ma katar już z tydzień. Ja nie mogę jej dawać tych pierwszych ciasteczek ale kupiłam z hippa takie chrupki ryżowe od 7 miesiąca i mała je uwielbia., tylko muszę jej pilnować bo czasem sobie kawał wielki do buzi schowa i nie chce potem buziola otworzyć i jest walka z wydłubywaniem tego igmik- ja cię rozumiem bardzo dobrze- u nas też nocki koszmarne, choć dizś jakby trochę lepsza byłą.Często Martynka przewraca sie zboku na bok i niem oze zasnąć , cyca e czasem co godzinę szklana- grtulejszyn zęba i sukienki też:) basienia-wózek super, mamy zielony rosołku- nie sprzedałam jeszcze tego paskudy, zepsuł się nam podnóżek a m zgubił paragon wrrr przyszła - no to ci się zacznie teraz - koniec odpoczynku, trzeba miec oczy w d...:) buziaki:) robur- jak nocka?? Martynka przesyła Milenie buziaka mia- też myslałam o tym adhd:) przepraszam ze teraz nie piszę zbyt często ale nie mam czasu, a jak siądę do kompa to mi się jakiś Rumburak po nodze wspina i staje:) miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje puzzle nie maja malych elementow mam te duze 31 na 31 w srodku cyferka ale one tez sa duze mi sie rozchodzi o to ze on je podgryza z boku a nie chce zbytnio zeby bral je z dywanu bezposredniu do buzi mamy kota i jego wlosy sa praktycznie wszedzie czego mam dosc juz probuje unikac kontaktu malego z wlosami kota jak tylko umiem. jak sobie radzicie gdy dziecko ma wlos w oku?? co do ciazy ja nie wiem czy w niej jestem 31 sierpnia mielismy stosunek przerywany jesli bym byla w ciazy to z tego dnia zobaczymy.pecherzyka nie widac bo to bylby dopiero 2,5tyg ciaza jak juz ale lekarka mowila ze by test juz cos pokazal sama nie wiem co myslec.lozeczko mamy ta kolyske mala bo nicolas dostal juz duze lozko ubranka tez jak by byl chlopiec to ma wszystko juz po nicolasie cos zawsze bym mu dokupila jak dziewczynka to napewno to musze dokupic chodz ja mam duzo ubranek na dziewczynke spodniczki sukienki bluzeczki body rozowe spioszki marynarka i stroj kapielowy nie umialam sie powstrzymac i tego nie kupic .co widze cos fajnego na rozmiary 50/56 to biore na zapas mam juz 3 duze wory ubranek i nie wiem gdzie to pomiescic.na szczescie w przyszlym roku sie wyprowadzamy na wieksze mieszkanie . ja chce mala roznice wieku jak sie narobic to raz i potem juz miec wieksze dzieci co sie same pobawia ze soba nawzajem i razem pojda do przedszkola a ja bede mogla isc do pracy .mysle ze tak jest lepiej niz miec jedno dziecko a potem za 3 lub,4,5 kolejne bo wtedy jest sie na wiecej lat uziemiona w domu z dziecmi a tak dzieci w wieku 2 i 3 lub 3 i 4 moga isc do przedszkola a ja do pracy.potem zobaczymy czy chcemy wieceh dzieci czy zostajemy przy 2 . moj maly jest grzecznym dzieckiem ale teraz wszystko go interesuje wszystko rusza ucze go slowa nie z lepszym i gorszym skutkiem hhee. musze go dobrze wychowac i nie bede miec potem problemow narazie nie narzekam na niego chodz tez ma twoje gorzsze dni ale to tylko dziecko wiec mozna mu wszystko wybaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip-ja niestety nie pomoge w sprawie krostek,moze podskocz do lekarza z Emilka? Mama17luty-zdrowka dla malego i dla ciebie.Jakis teraz bum z tymi chorobami. boela-my hustawke kupilismy jakos tak dwa miesiace temu,ale pamietam,ze ja mialam taka sama jak bylam mala.Pewne rzeczy sie nie zmieniaja;) Dzis radochy z hustawki dzien drugi,a mama ma troche czasu dla siebie. Basienia-ale mi narobilas ochoty na basen..Koniecznie sie musimy wybrac,tez mamy kawalek,ale co tam. Przyszla-mnie interesuja te rajstopki,dzieki za info,body ma duzo na razie,a jeszcze chce pizamke kupic na zimniejsze noce. Rajstopek nigdy u nas za duzo,bo jak puszczam mala na podloge,to wole jak ma rajstopy niz spodenki,wygodniej jest jej. Skocze dzis w takim razie do Lidla. Fajny ten laufgitter z linka,tylko czy Nadine by sie takie wiezienie spodobalo,to nie wiem;) Szklana-no gratki z okazji zeba.U nas nadal nic,a falszywych alarmow bylo kilka:) I super,ze zakupy sie udaly. No to tyle na razie.Jeszcze poszukam tabelki,moze znajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........tc.....ur.....por...waga/wzr.....imię. ..sk .tyg..akt.waga Ważka..............35...08.01...cc...1560/41......Anasta zja...10...4050 julka2384...........35...09.01...sn...3350/54......Adaś. ..?...5220 piksip................37...12.01...cc...2650/51.....Emil ka...7m3t...7000 Igmik................37...14.01...cc...2675/49......Pola ...7m3t...6900 Haydi................37...22.01...sn...2800/51....Aleksander..7,5m..8600 Agagaguś............38...23.01...cc...2950/54......Piotr uś... kasiula29............39...24.01...sn...3660/53......Erwi n... Mama3...............39...26.01...cc...2970/53......Kamil ka...7 SzklanaGłowa.......37...26.01...cc...2750/51.....Franka. ..5m1t...7500 edycia86r...........37...26.01...cc...2770/51......Milen ka...20...6400 Iskierka.............37...28.01...sn...3160/52......Mich aś... czarna35 ...........38...29.01...sn...3050/54......Marcel... Mia 82 ...............39...29.01...cc...2990/56.....Gabrysia...5m.. .6300 Adulka................38...30.01...cc...2500/53......Mil enka... Stokrotka...........39...30.01...cc...2920/54......Laura .... Mandzia..............39...30.01...cc...3120/55......Agat ka... Kasiulkapb...........40...31.01...sn...3690/57......Mari ka... Lutówka.............40...01.02...cc...3700/55......Kubuś ... *iwonka*............40...02.02...sn...3580/53....Magdale na..3m4d..5800 Rosołek...............40...03.02...cc...3040/57......Zuz ia...7m...6700 Sikorka...............39...05.02...??...3250/52......Maj a... dagusia82...........41...05.02...sn...3970/61......Martynka...10...5600 Kluska=)..............39...06.02...sn...3250/54......Maj a...8500/75 czarna owieczka...40...06.02...sn...3675/55......synek...7...5200 mama17luty.........38...06.02...sn...3200/51......Karol...12 ...7000 Malinova.............40...07.02...sn...3500/54.....Weron ika...7m...7400 hipek.................38...08.02...sn...3150/53.....Gabr iel...4m8d...6760 PrzyszlaMama23...40...09.02...sn...3100/50......Nicolas. ..13...6000 kasia130285........39...09.02...cc...3150/55......Sebast ian... Basienia............40...10.02...cc...3660/56......Wikto ria..6m2t..6800 Hałaśliwa............38...10.02...cc...2720/51......Leah ... fusyta................41...10.02...sn...3100/59.....Nata sza...6...4690 Nadia277............39...10.02...sn...4010/56......Filip ... gruel.................39...12.02...sn...3600/53......Nat alka... Adrianna29.........39...13.02...cc...3850/57......Jagna. .. klonik22.............40...14.02...cc...3300/53......Hani a... Salwia...............40...15.02...sn...4350/59......Szym uś...6m...8200 Kathey..............38...15.02...sn...3260/53.....Oliwia ...6m...6700 Olka_................41...15.02...sn...4150/55.....Izabe la...8...5110 asia26łódzkie.......40...16.02...sn...3230/56....Wiktori a..6m3t..9130 viola nowa forum...40...16.02...sn...4010/56....Majuś... doddotka...........40...16.02...sn...3770/58.....Nikodem ... Pimboli..............40...17.02...cc...2450/47.....Nadin e...7m...6400 basia4379..........41...17.02...sn...3720/57.....synuś.. . lamamma...........37...17.02...sn...3600/57.....Zosia... up-83..............39...19.02...cc...3160/55......Kubuś. .6m2t..7000/70 Boela.............. 40...19.02...cc...4100/56......Piotruś...13...8000 avinia...............40...23.02...sn...3350/57.....Łukas z...4m...8500 Zabajona ..........40...24.02...sn...3750/57....synuś... balbina ........... 41...24.02...cc...4050/58.....Kacper...12... 6850 majaitosia........39....24.02...sn..3360/52.....Ania...< br /> robur.............. 39...26.02...cc...3550/56....Milena... marteczka1980..41...02.03...sn...3550/50....Calogero...1 7...7200 Alicja111..........40...02.03...sn...3700/56....Emilka.. . monis30...........40...04.03...cc...3400/55....Weronika. ..4...4010 konwalia9.........41...05.03...sn...3825/52....Oliver..6m1tyg..8140/70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :D Ja tylko szybciorkiem się witam i uciekam :) Miłego dnia wam życzę...do wieczorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli body mysle ze zawsze sie przydadza na zmiane pod ubranko body i rajstopek i sparpetek nigdy za malo:) pizamki wzielam 2 sztuki z tamtym bo nei wiedzialam jakie sa i 74/80 sa duzzze a moj maly jest duzy a i tak sa za duze wiec leza mi narazie i czekaja musze gdzies kupic nowe bo mam chyba z 6 pizamek a wszytskie za duze. chyba juz nie kupisz tych rajstopek bo wczoraj ja poszlam rano przed lekarzem i babki juz sie rzucaly na to bo ja chcialam jeszcze male rozmiary dokupic na 2 dziecko a juz nie bylo nic z tych mniejszych.ale moze u ciebie jest inaczej i dostaniesz jeszcze mnie boli glowa nie moge wziac tabeltek bo nie wiem czy to ciaza czy nie .spac nie umiem nie wiem czemu jestem dzis niewyspana ale nie umiem zasnac moze to przez 2 kawy z rana.maly spi od 9.30 caly czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla-mam nadzieje,ze u nas jeszcze beda,jak nie to trudno,ale u nas to nie Mannheim i moze nie ma az tak duzo mamusiek;) Body mam tyle,ze starczy,ewentualnie moge kupic w wiekszym rozmiarze na zapas. Kurcze,mi tez sie chce spac dzisiaj strasznie,mloda spi juz prawie dwie godziny,a ja chodze z kata w kat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
No i co z tego ,ze nauczylam Małą samodzielnie usypiac ( od tyg. dziala ), jak i tak spi po 30-40min? Potem dosypia na spacerku :( co zorebic zeby spapla dluzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
Przyszla - spojrzalam na godziny i widze, ze nieźle spi Twój Maluszek! Super masz!!! Jak to zrobić? Moja niby jest wyspana po 40min a potem znowu marudzi ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×