Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witajcie w poniedziałek. Dzis w nocy o 1.30 dałam Emilce butle z mlekiem Smaczny Sen (z kleikiem) i wypiła 150 ml!! myślałam- pośoi już teraz do tej 5.30 - do mojego budzika....ale skąd!! ona po 3 godzinach sieprzebudziła, czy TO JEST NORMALNE?? Ona się tym nie nasyciła?? tak żeby wytrzymać 4 godzinki.... Ludzie.....RĘCĘ OPADAJĄ!! Ale i tak nie dałam jej jeść od razu o 4.30, dopiero przed 6 wypiła cycusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!;) Piksip z Moją Maja mamy czasem podobnie ale to sie zdarza tylko czasami.Nie wiem od czego to zależy, że Maja nieraz po tym mleczku śpi od 11 do 5 a czasem od 11 do 2...? Ale z mojej to jest głodomorek. Wazy 9800 jeszcze 200 i stuknie jej 10kg. Najwyraźniej jeszcze nie zaczęła liczyć kalorii:P Miłego dzionka wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w poniedzialek :) piksip z moim malym to samo... przed kapiela zjadl caly deserek a ze byl spiacy to go wykapalam i wypil jeszcze 120ml mleka i mysle sobie o to moze jak sie najadl przespi cala noc i co godz 2 w nocy wybija a moj jak w zegarku sie budzi na jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edycia super fotki :) Rosolku jaka twoja iunia sliczna w kitach :) a zupelnie inaczej wyglada z kitkami ibez :D Kluska twoja ma sliczne niebieskie oczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
Przyszla - a Ty czyms doprawiasz obiadki czy tylko masłem? Ja boję się czy jak sama gotuję to czy dostarczę Małej wszystkich wartości odżywczych, no i skąd wziąć teraz zdrowe i sprawdzone mięso? U nas jedna pobudka ok. 2.00 no i potem o 6.00 ale pospala do 7.00 jeszcze. Wczoraj zostawilismy Małą dziadkom i bylismy w kinie - ale fajnie tak sobie wyjść:) U nas też ten katarek się pojawił i pryskam wodą i odciągam no i smaruję maścią - ale ten katar jest dziwny, bo nie ma go cały czas tylko czasem tak pociągnie jakby miała coś w nosku, nie wiem. Chcę Małą szczepić na pneumokoki, więc pogadam z pediatrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko a ile kosztuje ta szczepionka? Bo ostatnio zapomniałam się dokładnie dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
ok. 300 zl za kazda dawke - sa 2 albo 3, wiem ze duzo, ale ja jestem panikara i wole zaszczepic teraz. Podobno ryzyko jest wieksze np. w przedszkolu, no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po nieprzespanej nocce :P moje dziecie chyba oszalało - głodomor sie z niej zrobił straszny... a może w dzień nie dojada i w nocy nadrabia?? chyba całkiem zrezygnuje z cyca bo mnie to męczy, ona zamiast jeść to się bawi :( po kąpieli dostała jeść 210ml mleka z dwoma miarkami kleiku i poszła spać ok 21 no a 24 już kwękała, no to dostała cyca a nawet dwa... bo jeden już malo (kiedyś wystarczył). strasznie niespokojnie spała, cały czas sie wierciła i kwękała, ale wstałam dopiero o 3 dałam cyca i mało jej było wieć przygotowałam leka zowu 210 i zjadła wszystko. a żeby tego było mało to bawiła sie do 5.30 :( także noc koszmarna. wstała o 8 i teraz znów śpi, osypia.... ile razy wasze maluchy śpią w dzień?? bo Milenka tak 2 godz teraz no i potem z godzinke a i tak wieczorem ma problem z zasypianiem..:( troche sie dołuje bo każdy mówi że moja już robi papa i czaczy a Milenka jeszcze nie umi no jak jest u Was? bo Mila sie poprostu tknąć nie da, wydziera rączki Pomarańczowy ale to tak jeden raz i już nie chce dziecinnego jedzenia?? a ten link sie nie otworzy.. a co do @ to ja miałam już chyba 3 albo 4 razy a teraz już 3 tyg sie spóźnia, testa robiła i negatywny.. Haydi no to mały strzelił popis-fajnie że dał wam sobie spokojnie poswiętować :) o jakiej kaczce mowa?? Pimboli u nas to raczej teraz sie czesto zdarza, ale wczoraj małej nie spłukiwałam główki i dzisiaj mniej kaszle, a pamiętam jak Mia pisała że gorzj jak sie woda naleje do nasa niż do ucha, i właśnie mi sie wydaje że jak tą główke spłukuje to mała wciąga nosem :( Piksip no właśnie RECE OPADAJA!!! Kluska no to twoja faktycznie Klocuszek :) co do szczepionki to ja nie szczepie a pediatra powiedziała że koszt takiej szczepionki to 300zł za dawkę a dawek jest 3, z tym że teraz musi wziąść 2 na raz a potem chyba po roku jedną. Kluska Maja przesłodka a jak fajnie już stoi :) oki mykam bo jeszcze wyjeżdzamy z M na zakupki a mała zostaje z babcią w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dziś pusto... co jest? Basienia, nawet na kawke nie zajrzałaś, a ja dzis zaliczyłam i kawkę i ciasteczko :) Szklana- jak Chrzciny sie udały? Obowiazkowo zdjecie w sukniach galowych musisz przesłać;) Mia- ty taka zapracowana? Wszystko OK?? Igmik- jak ząbki, wyszły, czy nadal meczą i straszą po nocach? Hipka jużdawno nie było, Ważka nadal milczy. Ja zaraz lecę do mojego szkrabka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edycia - Szklana wysłała zdjęcie na pocztę ze świecącą kaczką w wannie - o tej kaczce mowa. To jest kaczuszka z Tchibo, ja ją w Tesco kupiłam. A mój maluszek jutro kończy 8 miesięcy :) Faktycznie tu dziś pustawo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edycia dzięki za komplement;) Na tym zdjęciu to jest pierwszy raz jak tak stanęła sama,byłam w szoku jak robilam zdjęcia a M ja postawił puściłi tak sobie sama stała;) Rzadko kiedy udaje mi się takie coś uchwycic! Zazwyczaj jak coś robi pierwszy raz to akurat nie mam aparatu pod ręka...;( Dziś byłam poszukać fotografa na chrzest. Dziewczyny ile Wy płaciłyście za jedną pozę? Bo ja na razie byłam u jednego fotografa, oni dopierocootworzyli studio u nas i mająowiele ciekawszą i bardziej nowoczesną wizje robienia zdjec, a poza tym maja fajne akcesoria. U nich za poze 35zł a powyżej 20 poz 30zł. Ale ja to siękompletnie nie orientuje jak to gdzie indziej wygląda. Pomarańczko dzieki za odpowiedz,to widze cena wysoka jak za rotawirusy,tyle ze tam tylko dwie dawki, no zobaczymy moze po chrzcinach Maję zaszczepimy, bodopóki ja nie pracujęto 900 zł to sporo...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej ale dziś puściutko... dziewczyny mam nadzieje, ze u Was wszystko dobrze!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej z wieczorka :D Ja tylko na chwilkę i to bardzo szybką ;) Przepraszam,że nie odniosę się do wszystkich,ale nie mam sił. Haydi ...oczywiście,że wypiłam Twoje zdrówko...powiem więcej...wypiłam zdrowie Olusia ;) oraz wszystkich naszych forumek i naszych cudownych dzieciaczków :D Piksip ...nie miałam jak rano nawet na chwilkę wpaść na kawkę :) Wyszłam z domu o 10,bo tłuką nam się na dachu...brrr...jeszcze parę dni. Jedno mnie dzisiaj cieszy,wstawili nam okno dachowe w sypialni i super to wygląda :) Dzisiaj miałyśmy straszny dzionek,mała marudna i chciała być cały czas ze mną...i ...mam dość ;) Buziaki dla wszystkich.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh heh. Melduję się po paru dniach nieobecności. Poczytałam pobieżnie o czym piszecie no i oglądnęłam oczywiście zdjęcia na skrzynce. Coś mam sentyment do dziewczynek. Przesłodkie są. Może następne dzieciątko, które być może kiedyś z mężem zmajstruję będzie dziewczynką :) Nie rozpisuje się dziś. Znowu siły brak. Męża wydelegowałam wczoraj z domu. Byłam na nocce w pracy i zamierzam położyć się w końcu spać. Któraś pytała czy dzieci nasze już machają rączką na pożegnanie. Otóż Piotruś tego nie robi i nawet nie myślałam, żeby już go tego uczyć. To by było na tyle dziś mojego pisania. Padam na cyce. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się melduje tylko na chwilkę bo padam na cyce. Ja już nie mam chwilki dla siebie bo cały czas zajmuję się małą. To już nie jest takie dziecko co się je płoży w łóżeczku i leży, to jest istny żywioł, wszędzie jej pełno. dziś obudziła sie o 4 i chciała się bawić , m zaczął jej śpiewać kołysanki a ona zaczęła tańczyć( bo ostatnio jak słyszy muzykę to tańczy, tzn. potrząsa główką w rytm:PP) byłam dziś u gina, raczej dopóki będę karmić nie dostanę@ bo mam strasznie dużo prolaktyny, nie mam prawie wale błony śluzowej i stąd te moje problemy z konkretniejszym przytulaniem. Robiła mi cytologię, mam też małego polipka, ale usuniemy go dopiero jak przestanę karmić. Jutro idę szczepić drugi raz na meingokoki. Zauważyłam że Martysi trochę lewe oczko ucieka. Kurcze oby nie wzrok po tatusiu bo ma konkretną wadę:( szklana- jakpo chrzcinach?? kluska- Martynka śpi zazwyczaj ok 9-10 od pł godzinki do godzinki i jeszcze na spacerku od ok 13 i tu różnie, czasem pół godziny a czasem nawet 2,5 Uciekam spać Ciekawe jak nocka, życzę wszystkim, głównie tym niedospanym mamuśkom spokojnej nocki, acha robur gratuluję ząbeczka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzis pustki. Tak szybko odpisze tylko. Moja jeszcze nie robi papa ani kosi kosi. Z tym spaniem to u nas dziwnie sie zrobilo,najpierw odsypiala po chorobie,a od wczoraj prawie nie spi w dzien.Dzis to juz w ogole przesadzila,bo nie spala od 8:30 do 16 i wcale nie byla zmeczona ani marudna.Bylismy po te zamrazarke,wiec myslalam,ze bedzie spac w aucie,ale gdzie tam.Na jakis dopalaczach jedzie czy co? Potam wstala przed 18 i nie spala do 21:30.Ja nie wiem,do tej pory miala trzy albo dwie drzemki,zalezy o ktorej wstala. Pytanko:ile kaszki powinna zjadac dziennie?Podaje dopiero od tygodnia i dzis udalo mi sie wcisnac w nia 70ml plus owoce,bez dodanych owocow nie chce za bardzo jesc. Wkurza mnie to,najchetniej cyc i cyc. A jak jemy my,to jej nie utrzymasz,siedzi miedzy nami i sie domaga jedzenia,wiec trzeba jej dac z talerza cos i tak dziabie sobie,a jak ma zjesc swoj obiadek to sie wsciec mozna. Wykonczona jestem dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski mam zaległosci od piatkowego popołudnia... w sobote byłam cały dzien poza rzeszowem bo pojechałam na pogrzeb, w niedzielę urzędowałam z mała, weekend zleciał tydzięn się zaczą – czas tak zapiernicza... Edycia cieszę się, że z brzuszkiem Milenki wszystko w porządku :) moja Gabcia raczej nie ulewa, dlatego nie potrafię nic podpowiedzieć. UP – gratulacje pani magister :D Rosołku mama nadziję, ze Twpje samopoczucie już lepsze niż w pt. Rozumiem Cię doskonale – czułam sie podobnie przed powrotem do pracy. Praca mi bardzo pomaga i czuję, że odżywam – chodzi o to ze wyrwałam sie z domu, zaczęłam odzyskiwac siebie. Wiem jak bardzo chciałabyś znaleźc pracę i ze to nie takie łatwe, ale może spróbuj czasem komuś Zuzię sprzedać na chwilkę, ja czuję sie zupełnie inaczej odkąż moje życie nie kreci sie tylko wokól Gaby. Z moją teściową jest podobnie jak z Twoją – już się nawet nie denerwuję, bo szkoda... Mamo 17 luty – jak maluszek, zdrowiutki juz? Piksip – pytałaś o wiek naszej niani – ma 39 lat :) Szklana gratuluję Frani ząbeczka :) Ty wulkanie energii na pewno odzyjesz jak wyjdziesz na chwilę z domu. Niania to dobry pomysł – na prawdę. Jak traficie na dobrą to zobaczysz jak to wspaniale wyjśc i po paru godzinach „swoich spraw” wrócić do maleństwa. A jak Twój interes, cos ruszyło? Masz grzywkę babolu – haha i Ty nie wytrzymałaś :D:D:D Jak po chrzcinach? Igmik – biedna Polcia i wy biedni – oby zabki szybko wyszły U nas tez pojawiają sie kryzysy małżeńskie-zreszta zawsze się Wam żalę – ale podsumowując – nie jest źle ;) czasem musi byc gorzej bo przecież lekko nie ma z dzieckiem :) Robur -w pracy aż tak źle? Oj szybko sie przyzwyczaisz do zmian – zobaczysz, będzie dobrze. Przyszla – współczuję migreny. Mni epóki co omijają, pewnie do czasu aż okres wróci :( bleee Klusia dobrze ze z Majeczką już dobrze, ale mieliści ejazdę z tą tempką! Haydi – sto lat, wszystkiego naj naj naj 🌼 przepraszam, że już nic więcej nie napiszę, ale padam na cycuchy i cos łepetynka mnie boli, chyab zawlekę sie do łóżka bo najprawdopodobniej czeka mnie ciężka noc ehhh zeby wróciły przespane noce – tego i sobie i wam życze dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzięki za pamięć.Nie piszę,bo u mnie nie za wesoło w pracy i nie chcę Wam marudzić. Napiszę tylko,że miałam jako-taki rozkład dnia w pracy (nawet mi się podobał i się z niego cieszyłam.) Ustaliłam plan opieki nad małą w domu a tu dziś zonk... Przyłażę do roboty a tu wisi informacja,że zmiana rozkładu dnia pracy od następnego dnia.No mało mnie szlag nie trafił. Mia Jak masz ochotę to Ci opowiem na maila szczegóły mojego wzburzenia w robocie,nie chcę na forum,bo nie wiadomo kto oprócz na je jeszcze czyta. Dagusia Fajnie,że byłaś u gina.Ja dopiero się wybieram po okresie,bo zaczął mnie brzuch boleć od tego stanu zapalnego który miałam (wyszedł mi w posiewie Candida albicans jak zwykle zresztą więc sama zażyłam Nystatynę i już jest OK ale do gina i tak idę zrobić cytologie,bo to nie przelewki,jak wkładałam do środka globulkę to wyczułam na szyjce takie malutkie dwa zgrubienia - jedno miałam od zawsze ale drugie to coś nowego - może to jakaś nadżerka czy coś,trochę się boję,że to może coś gorszego) A Milenka w dzień rozkoszna, w ogóle nie płacze.Trochę mniej ostatnio je w dzień tzn.je z mniejszym apetytem ale to pewnie od zębów.Nocka z piątku na sobotę tragiczna - pisałam Wam,że wyrzynał się ząb,z sob na niedz tylko 1 pobudka a dziś w nocy aż 4 razy (z tym,że jak tylko dostała cyca to cisza).A dziś zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Szybki meldunek po Chrzcinach Było superancko! Frania w kościele Aniołek aż ksiądz się zachwycał :) Czkawki dostała ze strachu heheh Potem obiadek też baardzo udany a potem jeszcze wszyscy znajomi i moi rodzice i pies poszliśmy na spacer i balowaliśmy u nas w domu do 0.00... :) Rodzice jeszcze są u nas więc nie mam czasu pisać ale jak wyjadą to wrócę :) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam we wtorek! Widzę, że wszystkie teraz przeżywamy niezłe akcje z naszymi maluchami, Nasze żywioły;) tak Emilka tez szalona jest, zajmująca bardzo. Wczoraj wieczorem bardzo płakała, przed zaśnięciem po południu też, chyba ząbki górne:( bo dziasełka opuchniete, ostateczną ulgą był czopek przeciwbólowy, zasnęła po nim i fajnie spała do 3!! (od 20.30). Rano znowu płaczek:( Pimboli- jeśli chodzi o kaszkę, to niby porcja składa się z e 150-160 ml wody i 5 łyżek kaszki, ale Emi nigdy takiej porcji nie pomieści, ja zawsze jej robię tak za 120 ml maksymalnie. A i tak często zje tylko połowę. Mia- ty szczęściaro, taką nianię dorwać!!;) pytałam o wiek, bo chciałam wiedzieć, czy to taka młoda dziewczyna, że ma takie super podejście, czy starsza Pani, która wiele w życiu już przeszła i wie jak podchodzić do dzieci, no a tu proszę, kobieta w kwiecie wieku;) jeszcze młoda, ale już doświadczona;) Super. Robur- oj nieciekawie w pracy, szkoda. Ja nie lubię zmain, szczególnie takich niekorzystnych, bo ustalasz sobie plan, jakoś organizujesz czas, planujesz, a tu nagle nic z tego. Dla Ciebie 🌼. Trzymaj się. Basienia, dla Ciebie dziś \_/] ---> kawka;) (dzisiaj nie mam ciacha). Całuję Was wszystkie. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kawka mi nie wyszła:( Mam jeszcze pytanko do mam, które jużkupiły lekkie spacerówki, szukam takiej, na zmianę z moim mutsy. Takiej nie za duzej- żeby w aucie spokojnie się mieściła, lekkiej- żeby można było wnosić bez problemu na 2 piętro. Może być parasolka, ale nie musi. Mam mętlik, tyle tego. Dziewczyny, kupowałyscie już takie wózki, pochwalcie sie i podzielcie spostrzeżeniami. Wiem że Szklana chce MacLarena, questa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to biorę sie za tworzenie wirtualnego kubaaaala kawy na pobudkę dla nas wszystkich może mi sie uda;) ((( \____/} \__/ świeża, pachnąca i pobudzjąca! Oby wyszła:P i wszystkie obudziła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Melduję, że żyjemy i dobrze się mamy. Niunia się uspokoiła w nocy. Nie jest idealnie ale nie jest tak tragicznie jak było. Zębów nowych nie widać. Piksip buziaki dla Emi od forumowej cioteczki za te wstrętne bóle. Może później popiszę. Edycia mam nadzieję, że nie zapomnę dziś sprawdzić nazwę tej naszej spacerówki i Ty Piksip przy okazji dowiesz się jaką mamy. Miłego dzionka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucina mi lewy bok...;) no ale checi miałam jak najlepsze:P Po śniadanku napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
Spać! 3 pobudki! Nie ide dzis na szczepienie - bo nie mam sił - za tydzień zaszepię na te pneumokoki. Tylko ten katar... stosuje sterimar, gruszke i maść majer. ale słabo pomaga. Jak nie orzejdzie to może jutro pójdę do pediatry - dziś jestem padnięta - mam doła i juz ryczalam ze zmeczenia. Teraz Mała spi - pewnie 30 min. i na nowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip ja też szukam spacerówki,od kilku dni buszuje na allegro i przeglądam różne propozycje. Ostatnio moją uwage zwrociła taka spacerówka: http://www.allegro.pl/item743987612_rewelacyjny_lekki_wozek_quick_smart_na_podroz.html Bo zajmuje malutko miejsca i ma fajna torbe do przenoszenia, no i jest leciutka. Ale martwi mnie troche brak pałąka z przodu ale on jest i tak nie we wszystkich, więc nie wiem co o tym myslec. Ma folie przeciwdeszczowa ale śpiworek trzeba dokupic osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×