Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Cześć dziewczynki!! Właśnie wróciłam z pracy i padam na pyszczek, czy cyce jak kto woli. W pracy ciężko się skupić a i od nowa trzeba się do wszystkiego wdrażać (na wolnym byłam ponad rok czasu). Jak jestem w pracy bardzo tęsknię za Madziunią, ale zwykle tyle się dzieje, że nie mam czasu myśleć o mojej kruszynce, wiadomo kilka razy dziennie dzwonię żeby zapytać co robi? Czy spała? Ile zjadła? 7 godzin mija szybko (oj! niektórym się to nie podoba!) i jestem w domku. Nocki nadal masakra :( pobudki 4 razy :( a było już tak pięknie i tylko raz na cyca wstawała. Ale najważniejsze, że jest zdrowa, resztę jakoś przecierpię :) Up gratulacje pani magister :) Rosołek Ty masz chęć oddać małą choćby na chwilę? Ja właśnie oddaję na 7 godzin dziadkom i powiem szczerze, że można odpocząć psychicznie :) I właśnie każdy dzień wygląda inaczej :) A Ty kochana zostaw Zuzię z tatusiem i znajdź chwilę dla siebie :) Basienia masz racje!! Nikt nie ma tak wspaniałych dzieciaczków jak my lutówki 2009 :) i nie wolno nam o tym zapominać :) Mój M ma teraz urlop, więc jak mam na 14 do pracy to jak się mała obudzi to dostaje szturchańca ode mnie i zajmuje się szkrabikiem :) Huśtawka?! Muszę sobie jakąś obczaić :) Pimboli jaką masz tą huśtawkę? Salwia samotne wieczory rocznicowe? Mąż nie wie co traci!! Niech żałuje :) Szklana gratki za ząbka :)mała rzecz a cieszy ;) my nadal czekamy :( Dziewczyny!! Czy któraś nie ma jeszcze okresu?? Bo ja nie mam (w ciąży nie jestem, bo testa robiłam) ale martwię się, że coś nie tak :( a niestety nie mam czasu iść do gin :( Pomarańczowy 100 lat za 7 miesięcy 🌻 Dagusia muszę poszukać takich chrupek od 7 miesiąca :) ADHD? Już kilka razy o tym myślałam :) żywczyk mój kochany :) Brak czasu znamy to :) Pomarańczowy moja Madziunia też śpi po 30 min i ja nie widzę nic w tym złego. Widocznie tyle potrzebuje :) To, że wróciłam z pracy jest już nieco nieaktualne, bo w międzyczasie dużo się zmieniło :) zaczęłam tego posta pisać o 13.30 :) Jutro z pracy mam imrezkę więc pewnie nie zajrzę, a w niedzielę znowu pracuję :( 3majcie się kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) up gratulacje :) u mnie nic sie niedzieje... siedze w domu :( pomaranczowy gosciu wiem co czujesz... :( rozumiem cie bo jestem w podobnej sytuacji... do tego niemoge jeszcze zdc prawka... :( molj maly marudzi trezeba sie nim zajmowac a mnie glowa boli buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś z nową energią i bez fochów oraz dołów witam się z Wami.Wczoraj wieczorem miałam jeszcze taką jazdę z Zulką, że wymiękłam, na nic już nie miałam sił i poszłam spać.Próbowałam z kaszką, następnie z kleikiem. Kończyło się histerią (i jej i moją), po czym dziecko poszło spać bez jedzenia, bo nawet mleka nie chciała.A wyraźnie na całą noc samo mleko jej nie starcza,tak jak kiedyś. I nie wiem, co robić. Szklana nareszcie ząbek! Ja czekam i nic... Piksip,mi też nie przychodzi do głowy co to za krostki.Myślę,że warto,aby lekarz je zobaczył,jeśli utrzymują się już długo lub powracają. Moja teściowa nic nigdy Zuzce nie ugotowała,nie kwapi się,żeby wziąć ją czasem na spacer...Zuzka jest dobra na chwilkę,żeby sobie ją sfotografować i pochwalić koleżankom ładną wnuczką.... Dagusiu,a jak nocki u Ciebie? Czyżby lepiej? A może tak już przywykłaś,że nawet nie wspominasz o niewyspaniu? A propos: moja niunia spała w nocy 5h bez najmniejszego jęku. A ja się pytam gdzie Pani Hipkowa, co? Hałaśliwej chyba nie posadzili za kradzież? :D Coś długo milczy... Moje dziecko wstało dzisiaj przy szafce pod telewizor, powyciągało płyty i słuchwaki, maniana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Melduję, że żyję po kolejnej ciężkiej nocy. Wczoraj odkryłam co niunię męczy. U góry wychodzą jej zęby i ma dziąsełka trochę podeszłe krwią-takie popękane naczynka. Niestety czopek przeciwbólowy nie pomógł. Dostała go o 1 w nocy a i tak co 1,5 h pobudka. No nic to przemęczymy się. Moja biduleczka też jakoś musi. W nocy nie dostawała pić tylko raz cycunio był. Up gratuluję!!! To było pewne ,ze zostaniesz panią magister. Innym nie odpiszę. Przepraszam. Idę niuni naszykować jakiś strój nocny, bo tatuś ją właśnie kąpie. Buziaki Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :( Dziś mam dzień pod tytułem "Matka z doliny" Jestem w dolinie, wszystko się nie ukladało po mojej myśli. Wiecie wszystko nie tak w końcu idę na spacer i pies mi ucieka i tak ze wszystkim dziś. Ale na szczęście pieprzony dzień się kończy! Jupi! Acha na dobranoc pojechaliśmy po wykładzinki, na które bardzo czekam a pan mówi że na wtorek będą..Z moim dzisiejszym nastrojem już mi się aferka cinęła na usta ale nie miałam nawet siły się wkurzyć pełna rezygnacja... zrobiłam minę zbitego psa ( tak tak, mój pies też dzisiaj miał taką minę jak dostał w dupę za zwiewanie - odgapiłam od niego) I mówię że dupa...bo w niedzielę mamy chrzciny i chcieliśmy żeby było pięknie... ( między Bogiem a prawdą jakbym robiła chrzciny w domu, to bym ten dywan zwinęłą żeby mi go nie zadeptali :) A pan na mnie patrzy - musiałam wyglądać żałośnie i mówi: proszę chwilę zaczekać. I co? wyklądzinki do odbioru jutro koło południa :) Trafiłam na faceta, ktory prawidłowo rozpoznaje sygnały kobiece. :) Chyba mojego M wyślę do niego na szkolenie... Igmiczku teraz jak wiesz, że to zębiska idą młodej to pewnie łatwiej ci opanować rozgoryczenie i nerwa co... ja od kiedy wczoraj odkryłam, że wyłazi zębol wszystkie marudki Frani zwalam na niego i szczerze jej współczuję. Bo co innego marudzić bez powodu a co innego jak ci ząb rośnie nie? :) Musimy to przetrwać! Kryzysowy Sztab zębowy powołuję! Stęskniłam się za Hipkiem ... Ma któs jakieś namiary na tą kobietę? Ciekawe co u niej? Hałasliwa jak nic za kratami :) Nie nie była poza miastem a teraz Lutka ma katarek. więc pewnie nie ma czasu. A może ten cham założył hasło do netu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam- melduję tylko, że żyjemy :) W poniedzxiałek pisałam, że mam ciężki tydzień i dlatego nie odzywam się za dużo. Jutro mam urodzinki i szykuję imprezę więc roboty mam strasznie dużo. Jedynie super, że Olek ostatnio jest grzeczny, sam się potrafi zająć a ja mogę sprzątać. Mój mąż tez mi bardzo dużo pomaga - kochany...., pracę dyplomową skończyłam i złożyłam, więc jakoś daję radę. Jeszcze jutro goście i juz będzie luźniej. Mam nadzieję, że od przyszłego tygodnia znów się wszystko unormuje i będę mogła każdej przynajmniej coś odpisać. Iwonko - ja też jeszcze od porodu okresu nie dostałam :) UP - gratuluję !!!! Ja też chcę być już po.... Szklana - Wam gratuluję ząbka - my też chcemy ... :) Przepraszam, że tylko tyle, w przyszłym tygodniu nadrobię :) Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik, pewnie, że łatwiej przejść te trudne chwile, kiedy wiadomo jaki jest ich powód.Zęby wyjdą i będzie spokój.Do następnego.... :) Szklana Ty nawet o dolinach potrafisz pisać z humorem i nutką ironii oraz dystansu do siebie i wielu spraw :) No wręcz nie wierzę, że taka optymistyczna dziołcha miewa chandry... Jezu, jakaś taka podekscytowana jestem, jakby miało się coś miłego wydarzyć. Tylko nie wiem co,a nigdy nie ufałam intuicji... Wszystkie z facetami spędzacie wieczór,a ja sama.Chyba poczytam,bo co mi pozostało? Pani Roburowa! Odezwij się jak po pierwszych dniach w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za gratulacje :) A ja po tym stresie się rozchorowałam :( Katar, gardło, ogólne niedobrze... Ale co zrobić. szklana gratuluję ząbka!!! No i wyrozumiałego pana od wykładzinek :D IGMIK bidulki jesteście... Jak tylko te ząbki wyjdą powinno być lepiej. A może lepiej dać nurofen... Ja nie daję czopków wcale tylko nurofen. Jakoś mam zaufanie i u nas zawsze się sprawdza. Może spróbuj... rosołku dobrze, że dołek minął... Ja dokładnie czuję to samo czasami i szczerze zazdroszczę mojemu mężowi, że chodzi do pracy. Po prostu tego kontaktu z ludźmi dorosłymi brakuje. I później człowiek wraca do domu niby zmęczony po pracy, ale jednak stęskniony za dziećmi... a tak... Niestety mój mąż tego też nie rozumie i wkurza się jak tylko napomknę o tym... julka u Ciebie też dołek. Trzymaj się. Jak chodzi o prawko to nic ci nie poradzę bo sama nie mam. Teraz chcę się zapisać. Oczywiście podejrzewam, że orłem do jazdy nie będę. Ale kurna nie od razu Rzym zbudowano przecież... Buzia. haydi teraz Twoja kolej z obroną :) Trzymam kciuki, bo wiem ile to kosztuje przy dzieciach ;) No i udanych przygotowań :) Jutro złożę życzenia :D pimboli my też mamy taką klasyczną huśtawkę starego typu na sznurkach. Kuba co prawda jeszcze jakiś taki w niej niemrawy, ale myślę, że to kwestia czasu. Dzięki za zaproszenie na n-k ;) rosołku wyślij jakieś fotki Zuzi na maila. Ona taka śliczna :D Bo coś piszą o grzywce, a ja tam nic nie widzę ... ok spadam do kąpieli i relaks.. aż do pierwszej pobudki (czyli pewnie za dwie h :() buzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wieczorkiem :) Szklana czasem musi być dzień do doopy,by docenić piękne życie ;) Rozbawiłaś mnie tym spaniem w kiecce :D No i Frania już doczekała się oznak pierwszego kiełka ...super :) Jeśli chodzi o Hipka to ja mam namiary internetowe(czyt.gg,mail i facebook)ale coś nigdzie jej nie widać i nie słychać. Hipek daj znać prosimy :) Haydi urodzinki,no proszę :) To jutro bibka,wypiję Twoje zdrówko wieczorkiem :) Pimboli pewnie jedźcie ....super relaks i zabawa :) A Ty przypomniałaś mi o huśtawce :D dzięki ... Ja dziś miałam nieprzyjemną sytuację.Jak wróciłam ze spacerku,a chodziłam obok lasu to zrzuciłam sobie z szyi kleszcza...brrr..fuj...ble :o ..jeszcze teraz na samą myśl o tym skurwielu dostaję spazmów... I wieczór marudki mieliśmy,a jak się walnęła główką w szczebelki to był dopiero ryk...ale na szczęście śpi słodko :) Up dużo zdrówka :) Ja dzisiaj nawaliłam kilometrów i mam nogi jak z waty :p Miłego wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołkowa - dzięki :) Ja dziś stwierdziłam że jedynym wyjściem jest wystrzelić się w kosmos! Tylko, że tęskniłabym za franką... O ironio - ona mnie prowokuje do wystrzalu a jednocześnie zatrzymuje na ziemi :) Piję desperados... drugie...a mam jeszcze jedno... :) Basienia czyli, że nigdzie sie nie udziela hipek :( Up - no tak się często dzieje że jak masz coś pilnego to organizm się trzyma i daje radę a jak już adrenalinka opadnie to... rozwala cię na lopaty. szybkiego powrotu do zdrówka i dołączam się do gratulacji bo jeszcze nie robiłam tego :) Jeny ja mam własnie doła bo się duszę! nie mam życia prywatnego, w sensie mojego tylko.. Mam nadzieję że to się zmieni niedługo... Zaczynam poszukiwania niani na 3 dni w tygodniu na razie... kasowo będzie ciężko bo na razie nic nie robię ale jak mam robić jak siedzę z dzieckiem! Wierzę że jak wezmę sprawy w swoje ręce i zacinę lekko pasa żeby bylo na nianę to się ruszy... Julka - weź się nie dołuj co? wystarczy ża ja mam doła! jak się miewasz? Konwalia źyjesz? Jak tam choroba :( ? Haydi - stoooooo latttttttt bo ja już od jutra mam gości wiec mogę nie wpaść. Udanej imprezki! Basienia dobrze, że ci się nie wkręcił ten kleszcz. brrrr i na maluchy trzeba uważać. Ale już sezon się kończy na kleszcze i wszystkie dupki niedługo pozamarzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Szklana juz sie niedoluje po przeczytaniu twojego posta :P no ten facet w sklepie dobrze czyta z twarzy kobiet chyba hihi :D bo inny powiedzialby we wtorek i koniec :) u mnie ciut lepiej z nastrojem ale cos ostatnio czarne chmury nade mna i moim M eh oni tez chyba maja okres.... taki niewidzialny... albo przynajmniej ZNPM IGMIK to juz teraz wiesz dlaczego takie nastroje przez te zebale eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ostatnio po trzech mało nie odleciałam ;) Masz z cytrynką ??? Mniam...ślinka mi leci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam z cytrynką :) Jula pocieszę cię, że my też mieliśmy z M cieżki okres normalnie myślałam że zawinę manatki. Ale jak w koncu wykrzyczeliśmy sobie wszystko - dosłownie... i teraz jest fajowo. Tfu tfu. Podobno po urodzeniu dziecka w małżenistwie dzieją się kryzysy... trzeba się przyzwyczaić do nowego trybu życia i obie strony są sfrustrowane. Ale trzeba chcieć i to mija. Podobno... i potem jest fajnie :) Będzie dobrze:) Adaśko zacnie się prezentuje na swoim tronie :) Ile on waży ? taki malutki się wydaje :) Wysłałam fotki a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi ale masz duze żółwie :D Piotrus Boeli ma duziego misia :) Carlos jak aldnie juz stoi a ile ma ziabali szok! Szklana ale Franka jest lysiutka hihi zero wloska ;) wiesz przypomina mi sie moja siostra poodbno tez byla lysa zero wlosow moja mama juz sie martwila a potem jak zaczely rosnac to do tej pory ma ich duzo duzo cieniuje zeby miec lzej na glowie :P hihi a jaki sliczny piesek :) ja tez dodalam fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana Frania normalnie supcio :) mała Pani pulpetowa :) ja tez bym sie napiła desperados ale nic z tego :( cyca trzeba będzie dać :) Up gratuluje, na pewno duuużo pracy musiałaś w to włożyć 🌼 u nas w lidlu jest cieżko cokolwiek złapać, trzeba z samego rana pójść, a teraz w biedronce są fajne kurteczki. Przyszła Ty to masz powera!!!! już ciuszki dla drugiego?? no właśnie tez zauwazyłam że i hipka i hałaśliwej nie było dawno?? no ale hałaśliwa to na bank siedzi za tego neta :P no to oki spadam spaćku bo małej znowu sie zachce zbawy o 4 nad ranem a mamuśka musi mieć siłe :) bo dzisiaj rano taka roześmiana wstała o 4 i do 5 zabawa :) miłej nocki życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja byłam łysa jak kolano do roku prawie a teraz gąszcz... tzn już nie buuuuuuuu moja fryzjerka mówi że jest w szoku bo teraz mam tyle włosów co normalni ludzie :) A ja się czuję jak łysol i musiałam znow grzywkę obciąć bo mam zakola! Jeszcze wam wyślę zaproszenie na chrzciny jakie zrobiliśmy bo fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana Adasko moze wazy ok 7 kg :) on jest drobniutki no a w tym foteliku wydaje sie jeszcze mniejszy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie juz od paru dni mialam sie pytac i zapominam czy po kapieli smarujecie glowke jakims kremem czy oliwka zeby niebylo ciemieniuchy?? ja myje wloski szamponem bambino i ma takie fajne puszyste i blyszczace a jak zrobie skore glowy oliwka to wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana no ja też słyszałam że po urodzeniu dziecka są kryzysy i to sie niestety u nas sprawdza no ale jakoś idziemy do przodu....raz jest lepiej raz gorzej. no widzisz teraz Franka jest łysol ale jak zaczną jej te włosieta rosnąć to na fryzjera nie wyrobisz :P może i ja coś wyśle?? ale teraz tabelka bo już dawno nic nie aktualizowałam Nick..........tc.....ur.....por...waga/wzr.....imię. ..sk .tyg..akt.waga Ważka..............35...08.01...cc...1560/41......Anasta zja...10...4050 julka2384...........35...09.01...sn...3350/54......Adaś. ..?...5220 piksip................37...12.01...cc...2650/51.....Emil ka...7m3t...7000 Igmik................37...14.01...cc...2675/49......Pola ...7m3t...6900 Haydi................37...22.01...sn...2800/51....Aleksa nder..7,5m..8600 Agagaguś............38...23.01...cc...2950/54......Piotr uś... kasiula29............39...24.01...sn...3660/53......Erwi n... Mama3...............39...26.01...cc...2970/53......Kamil ka...7 SzklanaGłowa.......37...26.01...cc...2750/51.....Franka. ..5m1t...7500 edycia86r...........37...26.01...cc...2770/51......Milen ka...7m3t...8000 Iskierka.............37...28.01...sn...3160/52......Mich aś... czarna35 ...........38...29.01...sn...3050/54......Marcel... Mia 82 ...............39...29.01...cc...2990/56.....Gabrysia...5m.. .6300 Adulka................38...30.01...cc...2500/53......Mil enka... Stokrotka...........39...30.01...cc...2920/54......Laura .... Mandzia..............39...30.01...cc...3120/55......Agat ka... Kasiulkapb...........40...31.01...sn...3690/57......Mari ka... Lutówka.............40...01.02...cc...3700/55......Kubuś ... *iwonka*............40...02.02...sn...3580/53....Magdale na..3m4d..5800 Rosołek...............40...03.02...cc...3040/57......Zuz ia...7m...6700 Sikorka...............39...05.02...??...3250/52......Maj a... dagusia82...........41...05.02...sn...3970/61......Marty nka...10...5600 Kluska=)..............39...06.02...sn...3250/54......Maj a...8500/75 czarna owieczka...40...06.02...sn...3675/55......synek...7...5200 mama17luty.........38...06.02...sn...3200/51......Karol...12 ...7000 Malinova.............40...07.02...sn...3500/54.....Weron ika...7m...7400 hipek.................38...08.02...sn...3150/53.....Gabr iel...4m8d...6760 PrzyszlaMama23...40...09.02...sn...3100/50......Nicolas. ..13...6000 kasia130285........39...09.02...cc...3150/55......Sebast ian... Basienia............40...10.02...cc...3660/56......Wikto ria..6m2t..6800 Hałaśliwa............38...10.02...cc...2720/51......Leah ... fusyta................41...10.02...sn...3100/59.....Nata sza...6...4690 Nadia277............39...10.02...sn...4010/56......Filip ... gruel.................39...12.02...sn...3600/53......Nat alka... Adrianna29.........39...13.02...cc...3850/57......Jagna. .. klonik22.............40...14.02...cc...3300/53......Hani a... Salwia...............40...15.02...sn...4350/59......Szym uś...6m...8200 Kathey..............38...15.02...sn...3260/53.....Oliwia ...6m...6700 Olka_................41...15.02...sn...4150/55.....Izabe la...8...5110 asia26łódzkie.......40...16.02...sn...3230/56....Wiktori a..6m3t..9130 viola nowa forum...40...16.02...sn...4010/56....Majuś... doddotka...........40...16.02...sn...3770/58.....Nikodem ... Pimboli..............40...17.02...cc...2450/47.....Nadin e...7m...6400 basia4379..........41...17.02...sn...3720/57.....synuś.. . lamamma...........37...17.02...sn...3600/57.....Zosia... up-83..............39...19.02...cc...3160/55......Kubuś. .6m2t..7000/70 Boela.............. 40...19.02...cc...4100/56......Piotruś...13...8000 avinia...............40...23.02...sn...3350/57.....Łukas z...4m...8500 Zabajona ..........40...24.02...sn...3750/57....synuś... balbina ........... 41...24.02...cc...4050/58.....Kacper...12... 6850 majaitosia........39....24.02...sn..3360/52.....Ania...< br /> robur.............. 39...26.02...cc...3550/56....Milena... marteczka1980..41...02.03...sn...3550/50....Calogero...1 7...7200 Alicja111..........40...02.03...sn...3700/56....Emilka.. . monis30...........40...04.03...cc...3400/55....Weronika. ..4...4010 konwalia9.........41...05.03...sn...3825/52....Oliver..6 m1tyg..8140/70 a swoją drogą jak patrze na tabelke to duuuużo mniej nas jest :( ale dlaczego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana fajnie Frania pozuje :) A jaki piesiu śliczny,no no..tylko ktoś mu oko podbił :D Powodzenia na chrzcinach,bo pewnie już nie zajrzysz :) Oby Frania grzecznie wcieliła się w chrześcijanina :) Julka u nas ostatnio też spięcia jakieś,ale to chyba normalne.... Mam czasami ochotę mojego M wsadzić do pociągu w jedną stronę :) Dobrze,że on tego nie czyta :P Edycia a Ty ostatnio zabiegana co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Basienia zabiegana to mało powiedziane!!! no ale w zimie to juz bedzie lepiej, M nie bedzie miał tyle roboty i zajmie sie Milenką to troche odsapne :P aha i co to za ksywka "niepamietam dokładnie" co???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana zaproszenie super hihi a jaka frania ma ladna swiecaca kaczuszke :) cos mnie zoladek boli buuuu ide spac dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×