Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Klusko- tak znam ten wózek, rzeczywiście jest maleńki po złożeniu, z tym że chyba nie ma pozycji leżącej:( dwustopniowa regulacja, no i kosz na zakupy mały jest, ale super jest to że mieści się w takiej torbie wielkości plecaka;) Ja jeszcze zastanawiałam sie nad Chicco Lite Way. http://allegro.pl/item738772920_chicco_lite_way_palak_spiworek_gwarancja_pl.html Albo jakiś baby design, mini lub tiny - też lekkie- ale nie parasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten slapi;) A ten drugi wygląda jak baby design mini;) tylko cięższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Pimboli pewnie Nadine teraz nadrabia to co przespała ;) grunt że juz zdrowiutka Robur no nie za fajnie z tą pracą, możesz się porządnie wyżalić na maila. Ja mam teraz z gryz z pracą – bo chciałam spróbowac czegoś nowego i mam szanse tylko za psie pieniądze, w zasadzie to nie za dużo godzin, ale trzeba sie będzie troche przygotowac – no i tez nie chce wiecej na forum pisać ;) mam dylemat bo troche w to energii włożę, a neiwiele mi z tego przyjdzie – finansowo w ogóle się nie opłaca, ale z drugie strony mam szanse sprawdzić sie w nowej roli... na razie to tylko na pół roku wzięłabym to na siebie i pewnie sie zdecyduję na próbę, zawsze to cos nowego w CV ;) Szklana super że chrzciny udane i diabełek przegnany – ciekawe czy teraz już będą tylko przespane noce :) czekamy na fociszki :) Igmik – pewnie sie ogromnie cieszysz Ze Polcia się uspokaja :) tak sie zastanawiałam czy ona nie dawała tak w nocy czadu z braku smoka, nie pogorszyło sie po odstawieniu smoczka? Najważniejsze ze niunia sie uspokaja :) Pomarańczowa przesyłam Ci moc pozytywnych fluidków **************************************************************************************************** uszka do góry :-* Kluseczko, Piksip – ja nie myślałam o zakupie nowego wózka. Mutsy jest dość ciezki i duży, ale jakoś nie potrzebuję mniejszego. Pewnie bys sie przydał jezeli zdecydujemy sie na zagraniczne wakacje i podróż samolotem, ale kto wie czy sie zdecydujemy :) a do auta miesci nam sie nasza kolumbryna :) sama nie wiem czy kupowac nowy wózeczke, kurcze... a Wy dlaczego sie decydujecie? Podoba mi sie ten slapi :) miłego dzionka – wracam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko - mąż był dziś w mini hurtowni gerbera - u nas jest produkcja wiec powinno być taniej - i kupił produkty w takich cenach - soczek klarowny 300 ml - 3,15 zł sztuka; bobofruty 300 ml - 2.51 zł sztuka; słoiczki 130 g - 2,75. jak kształtuja sie ceny w innych sklepach? Nigdy nie zapisywałam i teraz juz nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip, Klusia - Wy w pracy? Czyżby dzis matka pracujące na straży hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia- ja w pracy!! ;) Ja kupuję Gerbera słoiczki 130 g za 2,99 w Kauflandzie, ale tylko krem dyniowy z żółtkiem, resztę w większych słoiczkach. Soczków nie kupuję, bo Emi i tak nie pije ich. Ja szukam lekkiego wózka, zeby nie taszczyć codziennie (jak przed pracą zawożę małą do mamy) mojej "kolumbryny" jak to nazwałaś;) i wsadzać do auta, potem wyciągać pod domem mamy, potem znowu znosić, składać i wyciągać u mnie..... Tak stał by sobie wózeczek u mamy - a ona też by miała lżej- mieszka na 2 p. bez windy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w domku, czekam na odpowiedz po rozmowie kwalifikacyjnej...Ale tak jak Wam pisałam wczesniej było na niej 30 facetów i ja jedna wiec szanse marne niestety... A u mnie zmiana wozka jest tez spowodowana tym że mamy wielofunkcyjna kolumbrynke a przydałoby mi się cos poreczniejszego i lzejszego zebym sama z Maja bez problrmu mogla wychodzic(tez mieszkam na 2 pietrze bez windy. Właśnie przyszły mi body dla Mai z napisem "Zostaniecie moimi chrzestnymi??? 11.10.09 MAJA" (swoją droga dzięki za podrzucenie pomysłu!🌻) Dziś Majkę ubierzemy i idziemy do mojej siostry! Mamy ułatwioną sprawe bo chrzestna jest ona a chrzestnym jej narzeczony!:P Damy im Maję na kolana i każemy rozebrać Maję z bluzy a pod nią będzie miała Body! Cyknę zdjęcie i Wam prześlę na maila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
Mia - bardzo tanio masz Gerbera - u nas w Tesco - są po ok. 3,40 :( ostatnio chyba zdrożały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam cen Gerbera ale u nas chyba tańsze (kupuję w Auchanie i Rossmannie).Ostatnio próbuję nowej firmy Hame (czeska firma) i mała wcina,że hej.I są dużo tańsze,słoiczki 190 gram (starcza na 2 dni) około 1.70-1.90 zł nie pamiętam dokładnie.Chyba się na nie przerzucę,bo małej smakują i deserki i zupki.A mamusiom,które mieszkaja w Niemczech mogę polecić słoiczki Milasan (zdaje się,że kupowałam w Netto),są 220 gramowe i tańsze niż u nas.A te Hame kupowałam na początku w Czechach do wypróbowania i małej bardzo smakowały.Więc po powrocie kupiłam kilka słoiczków w Auchanie i mała je chętnie je. Ząb już wylazł,drugi się przebija. Dziś mała spała bez żadnej przerwy do 5.20,wreszcie się wyspałam.No,może gdybym jeszcze z nią pospała byłabym bardziej wyspana ale trzeba było szykować się do roboty.A mała po jedzeniu poszła jeszcze w kimono i musiałam ją budzić 0 6.40.Mam nadzieję,że najgorsze za nami. A w robocie dalej nieciekawie,dziś na mnie koleżanka nawrzeszczała,że ja zezintegruję pracę całego zespołu.:( (z powodu moich próśb odnośnie niezmieniania godzin pracy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis wszystko wrocilo do normy ze spaniem.Mala robi druga drzemke,pierwsza trwala ponad dwie godziny,wiec fajnie. Robur-ja kupilam przez przypadek malej sok z tej firmy Milasan i nawet jej nie podalam,bo zawiera cukier.sloiczki zdaje sie maja sol,wiec nie kupuje.Fakt,ze sa tanie,ale mimo wszystko. Super,ze Milenka daje ci pospac,wie,ze mama musi pracowac. Atmosfera w pracy jest bardzo wazna,prawda?Tym bardziej wspolczuje problemow. O wozkach nie mam nic do powiedzenia,ja zostaje przy tym co mam.Niedlugo mlode beda chodzic i nie wiem czy wozek bedzie jeszcze dla nich "in":D Szklana-super,ze sie wszystko udalo i Frania grzeczna byla.Podeslij zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis wszystko wrocilo do normy ze spaniem.Mala robi druga drzemke,pierwsza trwala ponad dwie godziny,wiec fajnie. Robur-ja kupilam przez przypadek malej sok z tej firmy Milasan i nawet jej nie podalam,bo zawiera cukier.sloiczki zdaje sie maja sol,wiec nie kupuje.Fakt,ze sa tanie,ale mimo wszystko. Super,ze Milenka daje ci pospac,wie,ze mama musi pracowac. Atmosfera w pracy jest bardzo wazna,prawda?Tym bardziej wspolczuje problemow. O wozkach nie mam nic do powiedzenia,ja zostaje przy tym co mam.Niedlugo mlode beda chodzic i nie wiem czy wozek bedzie jeszcze dla nich "in":D Szklana-super,ze sie wszystko udalo i Frania grzeczna byla.Podeslij zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Rodzice jeszcze zostają na noc dziś. Zaczęłam szukać niani i dużo super ofert dostałam i w przyszłym tygodniu zacznę spotkania jupi!!!! Kluska - super że pomysł ci się przydał hehe my w koncu body oprawiliśmy w ramki i tak daliśmy :) Bardzo się chrzestnym podobało :) Dostaliśmy spacerówkę na chrzciny - jestem zachwycona, franka też i jedną ręką się rozkłada i lekka i rozkłada się na płasko o taka : http://www.albeebaby.com/maclaren-kate-spade-2008-biarritz-ryder-stroller.html Jejku nie odpisuję więcej przepraszam bo się szykuję do kina - moja koleżanka ma dziś premierę swojego filmu w kinach! Równo szłyśmy a potem Frania się pojawiła w brzuszku i...ona ma film a ja... szukam niani :) hehe ale nie żałuję...no może czasem... ale przez chwilkę. Jeszcze tylko jedno dziecko i też sobie zrobię film hehe Pomarańczowa- ojoj oby dziś bylo lepiej.... buuuu trzymaj się! Mia - ja kupiłam spacerówkę bo ostatnio dużo załatwiałam w mieście i ciągle misiałam wyjmować wóze, rozkładać go i zkładać a poza tym jak będę chciala na szybki spacer to łatwiej mi ten będzie zabierać. A poza tym ten wózek starczy do około 3 roku życia więc już mam :) Mia ja nie pamiętam cen... Acha Franka od dziś raczkuje już na legalu :) Trzeba zacząć zabezpieczać dom... :) Kluska a może właśnie wygrasz bo jesteś babeczką :) Robur - o już drugi ząb! U nas ten pierwszy dalej wyłazi już widać taką falbankę :) Współczuję z racji nieporozumień w pracy... :( Pimboli fajnie że młoda się naprawiła :) Franka też śpi codziennie do 6 a potem jeszcze do ok 7.30- 8.00 tfu ftu.... Zdjęcia wysyłam na razie dwa a resztę potem jak je ogarnę dobra :) ? no i odpisałam... :) idę kąpać małą i szykować się do kina, Trzeba się wystroić bo to premiera ale z racji żałoby taka cicha,,,ale zawsze... kissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D Ależ mnie piękna historia dziś spotkała.:D Moja córcia przywaliła mi dziś główką w usta i zamroczyło mnie trochę,po czym mówię ała......i na to wchodzi M. i patrzy... A ja do niego ...ale mi przywaliła i łzy w oczach.... Na to Wiktoria ze smutkiem w oczach powiedziała...mamamamama :D A mnie ścisnęło w gardle i nieważne,że bolało..te słowa były piękne :) Piksip ja Ci bardzo dziękuję za kawkę...wkrótce się odwdzięczę i to z nawiązką :D Póki co wędruję cały dzień i nogi mi do doopy wchodzą ;) Ja zostaję przy moim wózku :) Kluska kawka super :) Igmik pozdrowionka dla was 🌻 Mia nie pracuj za ciężko i powodzenia w realizacji planów :) Pimboli Wiki nie je kaszek z butelki ani bez dodatków.Zawsze muszę dodać jakiś owoc,jeśli chcę by coś zjadła :) Roburku kochany nie daj się tam tym kobietom niedobrym :D Buziaki dla was 👄 Szklana....piękne fotki.. A z filmem nic straconego....jak chcesz to my Ci pomożemy...napiszemy Ci taki scenariusz,ze Oscary będą się sypać :) Na lutówki zawsze możesz liczyć :) Dziewczyny duża buzia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Melduje sie ze zyje juz prawie zdrowa jestem a od czwartku maz sie rozchorowal zatoki o rany my to chorowitki jestesmy a tak pozatym to wszystko oki Szklana super ze chrzciny sie udaly najwazniejsze ze frania byla grzeczniutka Piksip co do wozka to tez juz kupilam druga spacerowke ale to ze wzgledu ze jade do pl i chce ja tam zostawic bo podroze samolotem plus wozek to cos strasznego http://www.mamasandpapas.com/product-pulse-buggy-quantum/100995800/type-i/ a spiworek musialam dokupic extra i kupilam taki http://www.mamasandpapas.com/product-made-with-love-footmuff-boy/250702100/type-i/ Igmik buziale dla polci juz niech tak zostanie Mia powodzenia w nowej roli napewno sie uda Kluska a moze wlasnie dostaniesz ta prace nie nakrecaj sie negatywnie to co ze stara sie o nia 30 facetow moze wlasnie dlatego ciebie wybiora trzymam kciuki buziale dla ciebie Robur kurcze szkoda ze sie troche pomieszalo z praca nic sie nie przejmuj jakas tam laska patrz zeby ci bylo dobrze walcz o swoje i sie wogole nie przejmuj co ci mowia Basienia jejku wiki mama powiedziala moj oli jeszcze nic tylko swoje gugu gaga a ostatnio to jak sie wscieka to tylo bbuuuuuu A mialam sie pytac do mam ktorych maluchy maja zabki zaczeliscie myc zabki swoim maluchom? Kupilam taka szczotke co sie zaklada na palec i myje malemu codziennie ale nie uzywam zadnej pasty powiedzcie czy tez tak myjecie? Postaram sie poczytac co tam pisalyscie w ostatnim tyg kurcze naskrobalyscie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamy:) i maluchy:) nawiążę do ostatniej strony tylko bo na tyle mi czas i mąż (bo musi jak zwykle zająć kompa(!) ) pozwolą kluska kawą się z rana poczęstowałam :) a ta pierwszą ściankę kubka to się robi tak że ten pierwszy slash trzeba podwójnie wpisać i na stronie wyskoczy pojedynczy :) igmik u nas tez z nockami lepiej już wstję tylko po 3 razy i mam nadzieję że minęlo mojej małej wariatce to złe :) ale zęby się nie pojawiły :0 nawet zapowiedzi zębów widocznie miała 6 tyg focha... pomarańczowy nos do góry zmęczenie daje po dupie strasznie. ja tez wyję co kilka dni, jak się wybeczę trochę lepiej jest ale nie na długo :) będzie lepiej jak kiedyś odpoczniemy :) piksip super ten wózeczek chicco zwłaszcza niebieski u nas babka ma na osiedlu i bardzo jest fajny , ja zostanę przez zimę przy swoim starym a na wiosnę parasolkę , póki co taki mam i jest dobry ale osobno nie opłaca się kupować , za drogi a ja miałam w kombajnie ze wszytskim gondola, fotelik i takie tam.: http://www.90n.pl/upload/product-145-l-1.jpg tylko ja mam z budką rzecz jasna. i fajne jest to że całe siedzisko się kładzie w poziomie a nie tyklo plecy, jest nie rozkładany tylko taki nie wiem jak to nazwac poziomowany?... mia a ja zachęcam do próbowania nawet jeśli nie ma z tego kokosów na początku a jakoś sobie radziccie mimo wszytsok finansowo, to warto zdobyc nowe doświaczenie, które kiedys będzie procentowało. u mnie z robota masakra, nie moge nic znaleźć ale nie chce mi się o tym pisać bo łapię doła robur wyttrwałości w pracy i 🌻 za przeboje z zębami :) co nas nie zabije to nas wzmocni (to apropos pracy, bo żeby to i tak trzeba przecierpieć :) pimboli widze że mija wszytskim powolutku ten problem ze snem :) może w powietrzu cos latało co budziło po 100 razy nasze maluchy :) szklana polecam ci tu : http://www.niania.pl/ moja koleżanka juz 2 ma z tej strony i super ! powodzenia! i 🌻 dla raczka :) basienia !!! jaka nagroda z ból :) dzięki babo za kontakt z ziemią (znaczy sie ze mną :) ) poza tym nula się uspokoiła i wydoroślała, pokazuje swój wreny charakterek :) który posiada zapewne po mnie, np wyje jak próbuję zejść z huśtawki osiedlowej na której się z nią huśtam, dziś hustałam się 40 min bo wpadała w histerię jak hamowałam, poza tym jest słodka i gada śmiesznie mamatatamamatata dada bubu baba i tyle a i swoje cudowne nie nie nie ale chyba nadal wszytsko nie świadomie, a i mam dobrą nowine zaczęłam jej awać kaszki na dobranoc na mleku modyfikowanym i nic jej nie wysypuje, po danonkach i jogurtach też !!! owoców nadal nie je ale reszta super, na obiad 190g słoik atak to mleko, biszkopta, wafle ryżowe z hippka polecam !!! i obowiązkowo buła !! buła rzązi ostatnio i przy próbach odebrania jest jak z huśtawka, pół osiedla myśli że morduje dziecko. lecę na pocztę was pooglądać i poślę wam tez nas. wybaczcie że tak po łebkach odpisuję ale stary mnie goni a chce jescze fotki poogladąc dla pozostałych mamów :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a i wybaczcie błedy nie będe poprawiac bo czasu mało :) lowju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj i jeszcze mialam sie zapytac o fotelik samo kupila ktoras z was moze maxi cosi tobi ogladam ostatnio go w sklepie i fajny jest ale chcialam sie zapytac jeszcze was o opinie prosze piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po kinie. Mnie się podobał - M - nie... Ale jaja moja koleżanka jest sławna :) I wiecie co.. zapytalam jej czy teraz wszyscy jej włażą w d.. i kochają i w ogóle...bo na premierze tysiące fleszów amok, telewizje - nie mogłam się do niej dopchać a ona, że nikt do niej nie dzwoni i jest samotna... :( zazdrość rządzi ludzmi. Szokda. Ja jej od razu powiedziałam że jej zazdroszczę! kurdę! a ona że ja jestem szczera i że doceniea to bo inni są obłudni. Cena sławy nie ma co. A tak dla śmiechu to byl Jacyków. I ja mówię do niej że był a ona - no to mnie pojedzie, że byłam źle ubrana heheh. Odwiozłam ją do domu bo przyjechała metrem i po blasku fleszów i kamer znów by jechala sama do domu... dziwny jest ten świat... Koniec relacji. Basienia niezła ta twoja córcia, dała ci w twarz a potem słodko przeprosiła. Słodko słyszeć mamama nie? :) DZiękuję za komplement ach jak tu miło na forum... :) ! Bardzo chętnie zrobię coś o matkach, które borykają się z życiem codziennym - serio! Film dla babek ale taki, że faceci będą żałowali że nie są babkami - czyli z happy endem. Pokazujący że pomimo tego jak mamy ciężko potrafimy być zajebiste i przebojowe nawet jak celulit nas atakuje a brzuch za cholerę nie chce być płaski po ciąży... Wchodzicie w to? Wspólne pisanie scenariuszy ja lubię. hej Robur - lepiej coś w tej pracy... :( - :) ? Konawalia ufff odpuściła ci choroba... mąż teraz cierpi - zatoki to nic przyjemnego... :( Fajna ta twoja spaceróweczka. No właśnie ja nie wiem czy tego zęba ( widać go kawałek dopiero) czy ja mam go jakoś pielęgnować??? Majka - ty żyjesz! Jupi!!!! No witaj stara! Nulka się wyprostowała jak celofan pod encyklopedią! super! Zyczę ci kochana z całego serca żebyś znalazła pracę - co za dupi takiej dziewczynie nie dają pracy - nie wiedzą co tracą barany!!! Ja własnie szukam przez niania.pl i dostałam fajowe oferty w przyszłym tyg się zacznę umawiać z dziewczynami. :) I genialnie że alergia odpuściła! super! U nas też jak chcę mieć z glowy kochaną niunie zapodaję bułę hehe Konwalia ja też się zastanawiam nad tobi... ale jak frankę wkłądałam do niego to taka mała była... chyba jeszcze poczekam aź jej główka nie będzie wystawać i dopiero kupię większy. Kissy dopijam winko i idę spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu tylko na chwilkę. Kurcze, kiedy ja w końcu czas znajdę by popisać troszkę więcej. majaitosia mojemu Piotrusiowi też po danonkach nic nie jest. Też podobno nietolerancję laktozy miał. Kaszek mlecznych jeszcze nie odważyłam się mu dawać. Kluska, Paksip ja zakupiłam taką spacerówkę i jestem z niej mega zadowolona: http://www.allegro.pl/item738958952_espiro_wozek_jet_okrycie_folia_wklad_lekki_7kg.html Mój mąż zresztą też. Jest wysoki i było mu nie wygodnie chodzić z poprzednim wózkiem a ten ma wysuwane rączki. Na dodatek ma fajne kieszonki i można w nim wiele pomieścić. Mamy ten czerwony. Niestety nigdzie nie znalazłam zdjęcia tyłu wózka :( Pamboli bobofrut i część produktów gerbara też mają cukier. Zresztą ja już przestałam zwracać na to uwagę bo praktycznie we wszystkim jest cukier. Skoro mój mały lizaki jada to co się innymi produktami będę przejmowała. Szklana super, że chrzciny już za Wami. Następny kościelny stres: komunia :). Ciekawe czy też czkawki dostanie. Robur współczuje, dla pracodawcy nic się ostatnio nie liczy. Przynajmniej u nas, Grupowe zwolnienia w październiku i na zmianę harmonogramu z dnia na dzień już nawet nikt u nas nie narzeka. Ważne żeby praca była. Ja dziś planowo powinnam mieć wolne po nocce a wymienili mi zmianę i musiałam iść na 2. I to zawsze robią z dnia na dzień :) Basienia ja też chcę już usłyszeć. Mój jak do tej pory to mówi wszystko tylko nie mamama...:( Odchodzi dziadzia, lalal,be, me i td Ok. Idę spać. Znów przeginam z siedzeniem przy komie. Rano będę padnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooo!! Niniejszym rozpoczynam batalię o 600 stronę!! Szklana, wchodzisz ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur a Ty gdzie się zagubiłaś wczoraj wieczorem ??? Konwalia dużo witaminek zażywajcie z mężem ;) I choróbska precz....... Ja kupiłam tą szczoteczkę z pastą od 6 miesiąca...ale...póki co nie mamy kiełków do mycia :) Maju jak miło Cię poczytać:)...weź zapodaj B. pstryczka w ucho..co Cię będzie z kompa przeganiał..łobuz jeden ;) Ale Nulka się zmieniła :D Ostatnio na zdjęciach była jeszcze małym brzdącem,a teraz...panienka jak się patrzy :) Fajnie,że coś może jeść wreszcie i jej nie wysypuje..oby tak dalej. U nas buła też na stałe w menu :) A najbardziej to jadła by wszystko co my.Kochana pisz częściej.....🌻 Szklana dobrze jest mieć przyjaciółkę,która jest szczera do bólu.Wszędzie pełno zakłamania i obłudy.No i gratulacje dla kumpeli.Niech korzysta ze sławy ;) Co do tego pana,co się zwie stylistą,to dziwi mnie,że on krytykuje innych..nie mając w domu lustra :P Boela usłyszysz już niebawem,ja też czekałam.....a jak powie kocham Cię mamo(mam nadzieję) to już w ogóle odpłynę :) Miłego dnia,ja pewnie zaraz ucieknę z domu przed hałasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana- ależ Franka była gwiazdą;) Super, że tak ładnie śpi w nocy, a moja małpka nadal zbuntowana :( Tracę wiarę, że to się naprawi kiedyś….. Basieniu – kochana, no pięknie córcia Cię przeprosiła, pięknie. Buziak dla niej. Konwalia- wózek bardzo fajny, ale nie wiem czy u nas takie można kupić, w sensie że w pl Ja myję małej ząbki szczoteczka taką z silikonowymi „włoskami” i bez pasty. Lubi to- jak na razie;) Maja- powodzenia w szukaniu pracy, nie poddawaj się, głowa do góry, my tu wszystkie trzymamy kciuki. Boela- a czy w tym wózku oparcie do leżenia się rozkłada? I czy jest to rozkładanie na takim pasku?? Nie zazdroszczę nocek w pracy. Dużo siły życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co u nas: mała znowu miała lekki stan podgorączowy wczoraj, w nocy nie było gorączki, ale często sięwierciła i spała z nami od 1. Jestem nieprzytomna dziś:( Chyba urwę sie z pracy wcześniej ..... Emi nadal nie raczkuje, sama nie siada....ale siedzi posadzona, chetnie chodzi, normalnie nie chce dać się posadzić, od razu na nogi chce wstawać i w kąpieli też... najchętniej na stojąco;) Kurcze ja już tak długo czekam na to raczkowanie....2,5 m-ca mała ma pozycję startową i nic z tego....jedyny postęp to wie jak sie poruszać do przodu (a nie do tyłu) ale to takie pełzanie tylko a nie raczkowanie. Ech.... Dalej szukam wózka i nie wiem co wybrać. Kluska- a Tobie udało się coś konkretnego wybrać już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZień dobry Pewnie, że wchodzę w bitwę o 600! hehe ale dziś nie mogę tak siedzieć i pisac ale może z przypadku :) Piksip - no i właśnie dziś frania sie obudziłą o 2.40 i nie chciała spać, wylądowała u nas i w końcu po godzinie łażenia po nas z marudzeniem dalam jej jeść żeby padła, ale ewidentnie nie o głód chodziło bo zjadła i jeszcze 20 min nie mogła usnąć,,, może zębol... Rodzice pojechali, a ja się rzucam w wir organizacyjny aukcji sztuki, o której wam opowiadałam. to już w czwartek. A w piątek na basen pierwszy raz! już się nie mogę doczekać... :) Piksip miłego dnia w pracy i litry kawy na przetrwanie...! JA się tak ucieszyłam ,że Franka raczkuje ale teraz to już się nie cieszę heheh... mogłam sobie na gorę na chwilkę po coś polecieć a teraz co...? mam ją brać zawsze ze sobą? moje plecy!... no i kaskę trzeba wyłożyć na zabezpieczenie domu. buuuu a u nas trochę tego jest bo całe schody trzeba obudować pleksi chyba... no i bramki przy schodach a potem to pewnie szafki, drzwi i szuflady zabezpieczać.... No ale... dumna jestem, że raczkuje to fakt! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że tak!! Ja też byłabym dumna, choc z drugiej strony tak jak mówisz;) teraz nie zostawisz jej ani na sekundę.... Ten wozeczek super, jakbym dostała taki w prezencie nie pogardziłabym, ale tyle kaski wydać samemu, ooo nieeeee!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×