Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Rosołku dlaczego nie możesz wysłać fotek?? Ja zaraz powolutku grzecznie do łóżeczka mykam...:) Miłych snów i fajnego weekend'u wam życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosołek wyślij do mnie na maila którego zaraz ci wyslę na nk ok ? Ja nie wiem jakie hasło bo mam wpisane na stałe - zapamiętane... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia ale to nie tylko Ty miałaś remont :P Pimboli tez aha i bijemy sie o 600!!! oczywiście oki lece bo M mnie goni dobrej i przespanej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołek doszło do ciebie na nk? Basienia ty emerytko idziesz już spać? Jest piątek! dziewczyny balujemy! Ja na dwóch piwkach normalnie zaszaleję heheh :) Fajnie że wam się zapro podoba:) Wpadacie? Kaczuszkę frania dostała od cioci ze sklepu tchibo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana super :D He,he mój M mnie ciągnie za włosy do wyra :D :D :D Chętnie bym poimprezowała z piwkiem w piątkowy wieczór :P......;) Do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,dziewczynki tyle piszecie,że nie mam jak Wam odpisać.Ledwo udało mi się Was z grubsza przejrzeć. Pytałyście o pierwszy dzień w pracy,nie było różowo a dzisiaj to już w ogóle masakra.Ale jakoś przeżyję,chodzę do pracy przecież też dla niuni zarabiać na pampersiki,kaszki,słoiczki itp. Tak krótko,bo idę spać niedługo. Dagusia Dzięki za podro dla Milenki,my również pozdrawiamy Martynkę.Ale Twój M.przypalił z tym kasowaniem posta.Wygoń go od kompa,wywal komórkę do kibelka i będziesz miała spokój.Takie są niestety chłopy. Basienia Nawet i Twoja Wiki też czasem marudka. Szklana Ja też z M.nieraz się kłócę,ale jakoś się w końcu dogadujemy. Przyszła Podziwiam to,że chcesz mieć drugie dziecko tak szybko.Ja bym tak nie chciała.I tak nie mam wystarczająco czasu dla Milenki na zabawy itp. Igmik Szkoda małej i Ciebie,że te nocki takie nieciekawe,ale przynajmiej wiesz,że to od zębów.Nam lekarka (lekarka mojej teściowej,dobra internistka) powiedziała,że wg niej to mała nie budzi się z powodu zębów (wg niej musiałaby tez być niegrzeczna w dzień a w dzień jest idealna,w ogóle nie płacze) tylko nie pasuje jej jedzenie np.kaszka mleczna albo jakaś zupka.Sama już nie wiem,co lekarz to inna opinia. U mnie nocki trochę lepsze.Dziś mała obudziła się o 23.00,potem o 2.00 i o 6.00,i tak nie jest źle,bo młoda dostaje cyca a po 10 min.zasypia ze mną w łózku bez ryków i albo przenoszę ją do Jej łóżeczka albo zostaje ze mną.Tak mi przyszło do głowy,że może ona budzi się z zimna? Dziś dałam jej bawełnianą czapeczkę na głowę (codziennie myję jej główkę) oraz wyciągnęłam w końcu kołderkę (do tej pory spała pod kocykiem).Przed chwilą sprawdzałam,łapki ma cieplutkie a jak z reguły budzi się w nocy to ma rączki jak lodówki. A i musze się pochwalić,młoda zaczyna poruszać się do przodu na kolanach,skacze trochę jak zając,śmiesznie to wygląda. Przepraszam,że innym nie odpiszę ale muszę w końcu się wyspać.A i M.wrocił na weekend do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Ja wlasnie wrocilam od kolezanki ale bylam autkiem wiec nie pilam ale mialam taka ochote na piwko wiec sobie mysle,ze wroce do domku i sie z m napije wiec dzwonie jakie mu kupic a on mi mowi,ze wlasnie czeka na mnie bo jego dobrego kolege zostawila zona i jedzie do niego z nim pogadac.Wiec przyszlam do domku bez piwka i mowie mu,ze mialam ochote wiec on mowi,ze jak chce to on mi jeszcze pojdzie kupic-mamy nonstop na przeciwko-ale powiedzialam mu,ze tak sama to nie chce.Ale gdybym wiedziala,ze tu szklana rozkreca imprezke to pewnie bym chciala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wczoraj mialam migrene wymiotowalam koszmar jest mi tak ciezko zajmowac sie dzieckiem z bolem glowy i latac z nim do ubikacji wymiotowac wsadzam go wtedy do tego siedzonka co ma do kapieli (polecam do wanny dla dzieci siedzacych nie ma obawy ze sie poslizgnie i nie trzeba meczyc sie trzymajac dziecko) bylam juz u neurologa zrobil mi badania i wszystko ok i tabletki na migrene ale ja mam dosc tabletek nie chce tak zyc jedzac tabletki tylko . przeczytalam w necie ze moze to byc tez astygmatyzm wiec ide zrobic termin do okulisty zeby to bylo to i wreszcie albo okulary albo laserowa operacja i po klopocie.bo nie idzie tak zyc dalej okresu nadal nie mam brzuch pobolewa znajoma mnie zastraszyla ze moze to ciaza pozamaciczna bo wtedy test dlugo wychodzi falszywie negatywny nawet nie chce o tym myslec bo z takiej ciazy nie ma dziecko musieli by usunac . chce dostac ten okres albo niech mi test wyjdzie pozytywny innej mozliwsci nie biore pod uwage pimboli jesli nei kupilas tych rajstopek to nie masz czego zalowac jaka cena 1,99 taka jakosc bo 1 dniu chodzenia malego sa w fuzle i kulki wiec nie polecam ci ich.za to kup z aldika mam kilka i sa super nie wiem po ile bo je dostalam ale jakos o wiele lepsza jak z h&m.body i pizamki i rajstopki wzielam mu wieksze na zapas bo za taka cene sie oplaclo no i nigdy nie kupowalam ubranek z lidla wiec tez chcialam sprawdzic jakosc .ale aldik ci polecam bo ma dobrej jakosci rzeczy dla dzieci .co do kojca tego duzego mysle ze jest super bo w przeciwnienstwie to tych malych kojcow dziecko nie czuje sie jak w wiezieniu mozesz to zamontowac w domu w ogrodzie i wiesz ze dziecko ma duzo miejsca i jest bezpieczne mozesz robic roznej wielkosci te kojce i sama wejsc do niego i tak jest duzo miejsca .ja chce to kupic ale chyba sobie na glowe wsadze .bede myslec gdzie to dac ale fajna rzecz bo maly mi juz mobilny sie robi a ja boje sie ze jeszcze stabilnie nie raczkuje i walnie glowka o podloge pomaranczowy moj maly spi tak 2-2,5 godz w ciagu dnia czasami 3 a wczoraj jakos extra dlugo bo jeszcze pozniej 1,5 godz przespal ze mna do 17 wczoraj moj maly sie obudzil o polnocy bylam zszokowana ale byl glodny zmienilam mu menu ( o 6 mleko,10 jogurt z owocami ze sloiczka,14 obiad,17kaszka,20.30 mleko) a wczoraj zamiast kaszki o 17 dalam mleko i obudzil sie bo byl glodny wychodzi na to ze musze jednak trzymac sie tego z menu kaszka bo sie bedzie budzil w nocy z glodu wczesniej dawalam 3 razy mleko raz kaszka z owocami i obiad ale od 8 miesiaca (maly skonczyl 7 miesiecy 9 lutego) 2 razy mleko ma dostawac . co do ubranek i zabawek to jestem uzalezniona od kupowania dziecku dla siebie ostatnio nic nei kupuje wszytsko dla malego i drugiego baby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur a ty karmisz dziecko tylko piersia bez obiadkow i kaszki?? moze z glodu sie budzi tak czesto juz powinno przesypiac nocki w tym wieku.albo zauczylo sie zasypiania przy piersi i jak sie obudzi w nocy to chce zasnac tez przy piersi a powinno samo zasnac .czasamiw nocy sie dziecko przebudzi na chwilke ale samo powinno zasnac spowrotem .a jeli jest przyzwyczajone do zasypiania przy piersi to tak samo chce znow zasnac .mysle ze o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur doczytalam ze dajesz tez kaszke .napewno sie bduzi z przyzwyczajenia do zasypiania przy piersi.jak by byly zeby to cal dzien by byla niegrzeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana dostałam wiadomość. Basieniu od Ciebie też.Wyślę potem zdjęcia (dzięki Szklana za fatygę) :) Mam prawidłowe hasło, login również ,a nadal nie mogę dostać się na lutówki. Chyba się pochlastam :) Przyszła,Ty się nie nakręcaj,że to jakaś pozamaciczna.Moja znajoma też się bała, a za miesiąc urodzi synka. Być może masz rozregilowany cykl albo ciąża jest,lecz później się "ujawni" :) Głowa do góry! Igmik,jak nocka? Mam nadzieję,że po ćwiczonkach samopoczucie doskonałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła Ja dziś spałam może 2 godziny w nocy.Mała zasnęła o 20.30 i spała ciurkiem do 1.00 a potem jak się rozbudziła to na zmianę jadła cyca,na chwilę przysypiała,co chciałam ją do łóżeczka odłożyć to oczy jak 5 zł.Potem to już tylko płakała i w ogóle nie chciała zasnać.Dałam cyca i rumianku,dupa płakała albo na zmianę bawiła się,gadała itp.Potem już byłam tak wściekła,że dałam jej Boboticu i dalej wielkie g. Do godziny 6.00 może spała z godzinę.Potem zasnęła z nami na jakąś godzinę.A o 7.00 już była całkowicie rozbudzona i M.wziął ją na dywan do dużego pokoju.Czyli dziś jestem totalnie niewyspana i wściekła,bo właśnie dziś miałam się wyspać.Nie trzeba było wstawać do pracy ale cóż z tego? Ta noc przelała kielich goryczy i postanowiłam coś zrobić z tymi nockami.Zadzwoniłam właśnie do bardzo dobrej pediatry i przyjdzie na wizytę domową (niestety tania nie jest 100 zł za wizytę domową ale nie mam innego wyjścia,moja rodzinna nic mi nie umie pomóc) jutro a dziś mam lecieć zrobić młodej badanie moczu.Jak uda mi się złapać siuśki i zawieźć do 12.00 to zgodzili się,że zrobią mi badanie moczu na 13.00.Zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Kurde :( moja mała ma katarek, cały czas jej odciągam, ale się zbiera i maleństwo nie może oddychać :( Macie jakieś sprawdzone sposoby na katarek?? I z imprezy dzisiejszej nici :( nie zostawię Madziuni chorej w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Iwonka nawilżać nosek wodą morską lub solą fizjologiczną.Często odciągać.Używać maści majerankowej.Możesz zapobiegawczo podać Cebion,czyli wit.C.Jak będzie miała zatkany nosek to są olejki Olbas Oil.A jak masz miętowy to kapnij kropelkę obok małej to udrożni nosek. Powodzenia.Biedna kruszynka.🌻 dla Madzi,szkoda imprezki... Ja mam sprzątanko :D Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka-ja mojej malej dzis tez w nocy musialam czyscic nosek,bo sie zapchal,ale to jeszcze nie katar.basienia juz ci poradzila co na katar. Julka-ja nie smaruje ciagle oliwka,ale ostatnio miala taka dziwna skorke na glowie,to smarowalam jej wieczorem oliwka i po dwoch godzinach kapiel,mycie glowy i zeszlo bez problemu. Przyszla-nie kupilam tych rajstop,bo mi sie nie chcialo jechac,wiec dzieki,w takim razie nie kupie. Naskrobie wiecej pozniej,teraz musze isc. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik-biedna Polcia!Ale przynajmniej wiesz juz dlaczego byla marudna.Mam nadzieje,ze zabki sie szybko przebija i przestanie bolec. Iwonka-ja mam hustawke na sznurkach,z drewnainym siedzeniem i szczebelkami,zastanawialam sie nad plastikowa,ale uznalam,ze drewniana lepsza,Nadine sobie przesuwa te elementy do gory i sie cieszy. Dziecie wstalo,wiec spadam,zaraz jedziemy po szafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim!!!! Szklana normalnie zaproszenie zajebiaszcze :P no ale ja mam 600km do Warszawy :) Rosołek ja wejdena poczt bez problemu... Przyszła mi sie spoznia okres 2 tygodnie a w ciąży nie jestem także sie nie stresuj bo to może właśnie dlatego że za dużo o tym myślisz. Wyluzujesz i ciocia przyjedzie :P Robur no to miałaś nocke, swoją drogą dobrze że nie musiałaś wstawać rano do pracy. jak mała pójdzie spać to też sie połóż a co:) Na pewno sie wyjaśni jak przyjdzie lekarka bo jak nie zęby to co ją tak może męczyć?? a może faktycznie wina leży w cycusiu?? a może jaka pełnia była?? sama nie wiem. Iwonka 🌼 dla małej a sioo choróbsko, biedactwo nie może oddychać.. u nas właśnie przy katarku pomogło to co basienia pisała i jeszcze dużo leżenia na brzuszku i poklepywanie w plecki no i jak najwięcej w pozycji pionowej. Igmik biedna Polcia ale ją te zebiska męczą - niedobruchy.... julka jak tam żołądek?? mam pytanie mojej Milence ropieje oczko już od pół roku chyba no i miałyśmy 2 razy kropelki-pomogły na tydzien a potem spowrotem :( okulistka kazała przyjśc po skierowanie na przetykanie kanalików ale ja jeszcze czekam.... no i bede prubowała masować no ale jak wiadomo nie jest to łatwe. Czy znacie może jakiś przypadek tych kanalików??? bo ja sie cholernie tego boje..... Igmik wiem że twojej Poli dawali jakieś kropelki - pomoły?? mówili coś o kanalikach?? oki lece bo Mielnka zaraz wstanie... wysłałam zdjęcia papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×