Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Mamy całą kolekcję smoczków ale ona woli kciuka. Weźmie smoczek i po chwili wyrzuca a do buzi wedruje ukochany kciuczek :( A może rzeczywiście zabrakło mi cierpliwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinova paluszka nie utniesz i nie schowasz, pewnie wyrośnie, staraj się zwracać jej uwagę, że nie wolno tak robić ( podobnie jak mówimy, że nie wolno wsadzać np. paluszków do kontaktu). Może z czasem zrozumie, w końcu będzie coraz mądrzejsza. A to jej rozbieranie... Mistrzostwo świata! Moja wygimnastykowana i wariatka, ale tego nie potrafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szybko tylko....:) Rosołku to ja stosowałam clotrimazolum i jeszcze baneocin,to podobne.Dwa razy dziennie.Szkoda że pediatra nie zapisała Ci wcześniej.Pewnie już dawno byłoby po sprawie i Zuzia nie cierpiałaby...Oby się zagoiło...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Ja znów tylko na szybko, mam nadzieję, ze po świętach będę miała więcej czasu na forum.... Mój mały dziś skończył 11 miesięcy, jacie, jak to zleciało ........ Ech, wkurzyła mnie dziś moja mama, bo przyszła i pierwsze co mówi, Olek no zacznij Ty już chodzić - Julka (córka mojej siostry) jak miała 10 miesięcy to już biegała ...... Tak mi sie przykro zrobiło jak nie wiem :( :( :( Nagadałam jej za to i sobie poszła :( Nerwowo zareagowałam, nie powinnam, ale nie lubię takiego porównywania .... Nie napiszę dziś więcej bo mąż mnie woła, żebym mu szafkę pomogła przytrzymać. No nic, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Ja znów tylko na szybko, mam nadzieję, ze po świętach będę miała więcej czasu na forum.... Mój mały dziś skończył 11 miesięcy, jacie, jak to zleciało ........ Ech, wkurzyła mnie dziś moja mama, bo przyszła i pierwsze co mówi, Olek no zacznij Ty już chodzić - Julka (córka mojej siostry) jak miała 10 miesięcy to już biegała ...... Tak mi sie przykro zrobiło jak nie wiem :( :( :( Nagadałam jej za to i sobie poszła :( Nerwowo zareagowałam, nie powinnam, ale nie lubię takiego porównywania .... Nie napiszę dziś więcej bo mąż mnie woła, żebym mu szafkę pomogła przytrzymać. No nic, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi Nie przejmuj się mamą,widać zachowuje się tak jak moja teściowa.Codziennie jakieś nerwy przez nią mam.A Twoja mama nie miała raczej racji,gdyż chłopcy z reguły później chodzą a po drugie każde dziecko ma swój rytm rozwoju. Nie mam czasu Wam odpisać,bo jakoś muszę chociaż ogarnąć chałupę przed świętami.Jak znajdę chwilkę skrobnę coś więcej. Dagusia Nie dostałam kartki ale wiadomo jak nasza kochana poczta działa przed świętami.Przesyłka z Gerbera szła 6 dni a priorytetowy list nadany byl 19 a 21 już go miałam.Czasem mnie zaskakują w drugą stronę.Na pewo kartka dojdzie.Dziękuję. Basienia Ale fajnie,że M.już z Tobą. Mia Dzięki za piękne życzenia,ja też Wam coś potem będę życzyła tylko muszę wymyślić coś ładnego. Igmik Czy Ty jesteś u mamy w Szczecinie lub Policach? A moja mała 2 dni temu spadła na dywan nosem i akurat leżał tam krem do twarzy małej i mała uszkodziła sobie nos,sinior był na pół nosa i zdarła sobie leciutko skórkę.Teraz został tylko czerwony ślad ze strupem,na szczęście jakoś to wygląda ale na początku byłam przerażona.Są takie dni,że mała się ciągle przewraca w inne dni w ogóle,nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje dziewczynki Wpadłam tylko na chwilkę pożyczyć wszystkim Wam i Waszym Rodzinkom zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i aby ten czas obfitował w szczególne i niezapomniane chwile w gronie najbliższych Wam osób. Nie mam chwili aby Was poczytwac, zreszta pisze z pracy bo dopiero 3 dni mieszkam w nowym lokum i nie mam jeszcze netu, tv ani telefonu... ale jestem dobrej mysli. Buziaki dla Was i Waszych pociech, życze zdrowka i odezwe sie jak tylko bede mobilna. Pa pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane lutówki, Bez Was byłoby mi szaro i smutno. W ten magiczny czas pragnę wam życzyć wszystkiego co najlepsze. Dużo zdrówka, radości w gronie rodzinnym, pociechy z Waszych pociech, samych uśmiechów, mało albo wcale zmartwień. Objadajcie się z umiarem i cieszcie się wspólnym kolędowaniem. Buziaki dla Was i maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja wpadam tylko na chwilkę życzyć Wam wszystkim, waszym mężom , narzeczonym, chłopakom no i dzieciaczkom wszystkiego naj naj najlepszego. Przede wszystkim zdrówka i pogody ducha na codzień. Oby te święta minęły Wam w rodzinnej ciepłej atmosferze( oby nie zepsuła ich żadna teściowa hehe). Buziaki dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusiu Dziękuję Ci serdeczne za śliczną karteczkę i piękne życzenia,właśnie listonosz przyniósł kartkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam Bardzo dziekuje Dziewczyny za życzenia!!!! Ja też chciałabym złożyc Wam wszytkim najlepsze życzenia. Dużo zdrowia i radości w Waszych domach niech zagości i prezenty i śnieg biały by te święta urok miały samych wzruszeń przy choince życzę Wam i rodzince. No i oczywiście dużo zdrowia dla maluszków, spełnienia najskrytszych marzeń, zadowolonych mężów no i oczywiście spełnienia sie w roli mamuś. sorki ze nie pisze ale jakos tak czasu mi brak :( moje dziecie tak asorbujace ze normalnie nie mam na nic czasu.... a pozatym to Milenka chodzi juz całkiem ładnie, potrafi cały dzień przelatać. ja nie wiem skad ona bierze tyle siły :P noce nadal do najlepszych nie naleza takze w zwiazku z tym dostalismy skierowanie do neurologa....ale musimy czekac do konca marca na wizyte... oki lece bo milenka zaczyna majstrowac mi przy klawiaturze. chciałaby jeszcze popisac ale niestety nie ma szans. to jeszcze raz wesołych świat zycze🌼 papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki W Bozego Narodzenia dni urocze, Niechaj szczescie sercem gra, Niech zdrowie dobre Was otoczy. I na dni przyszlosci trwa, Niech te Swieta przyniosa Wam Boze laski, spokoj, radosc i dostatek wszelki, A Nowy Rok niech spelni marzenia, na samym dnie serca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roburku kochany. Jestem u mamy w okolicach Szczecina ale nie proponowałam spotkania, bo nie będę miała kiedy. Może następnym razem nam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki! Obiecałam napisać po zjeździe i nie na pisałam, przepraszam. Niestety dzieci zamiast wyzdrowieć jeszcze gorzej się rozchorowałały, bo mąż przytargał zapalenie oskrzeli. Miałam całą trójkę chorą. Wszyscy na antybiotykach, Kamilka dostałą pierwsze w życiu zastrzyki. No i tak zleciał tydzień. W międzyczasie jakieś przygotowania do świąt. Nic niestety nie przeczytałam, ale mam ciągle nadzieję, że znajdę kiedyś chwilkę, może po świętach. A z okazji świąt chciałabym Wam i Waszym bliskim życzyć ZDROWIA, ZDROWIA i jeszcze raz ZDROWIA. Radosnego kolędowania, miłych spotkań z bliskimi, ciepła, radości, szcześcia i niech narodzony Jezus błogosławi każdego dnia. Wesołych Świąt, a w Święta niech się snuje kolęda i gałązki świerkowe niech Wam pachną na zdrowie. Pozdrawiam. I przepraszam, że nie odniosłam się do Waszych postów. Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik Tak sobie pomyślałam,że pewnie wyjeżdżasz od razu po świętach i nie będziesz miała czasu się ze mną spotkać dlatego nic się nie odzywałaś.Ja też w I i II dzień świąt będę zaproszona do rodziny.Jak będziesz kiedyś w bardziej "zwykłym" czasie to daj znać i się spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje lutóweczki drogie! Te święta będą dla nas niezwykłe, bo pierwsze z naszymi kochanymi dziećmi :) życzę Wam, abyście spędziły je z ludźmi,których kochacie, aby jedzonko smakowało i zdrówko dopisało ( w ten świąteczny czas i zawsze). Całusy i pozdrowionka od zabieganego Rosołka :) oraz Zuzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bieganiny ciąg dalszy ;) zabieram się za ubieranie choinki i juz jestem zła bo M nie chce mi pomóc! Zaraz sie zbuntuje i nie będzie choinki w tym roku!!! Rosołku ja clotrimazol stosowałam na początku 3 razy dziennie, później tylko na noc. A jeżeli nie ma sączących ranek to kup ta maść co pisała, i stosuj naprzemian z clotrimazolem. Ta maśc goi odparzenia a clotimazol działa przeciwbakteryjnie i chyba przeciwzapalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dzięki za wszystkie życzenia :) choinka nie jeszcze nie ruszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki kochane...raz jeszcze..:) Zdrowych i spokojnych,w ciepłej,rodzinnej atmosferze...przy pięknej choince i stole z pysznymi potrawami;)...I z naszymi małymi szkrabami:)...Wesołych...Świąt....🌻 Całuję mocno i odpoczywajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję bardzo za życzenia i ja również : Życzę cudownych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia dla Was i Waszych bliskich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór !!!! Dziękuję za życzenia Wam wszystkim i ja też raz jeszcze życzę WESOŁYCH ŚWIĄT !!!! Wracasjcie wszystkie po świętach zadowolone, wypoczęte i nie przejedzone :) :) I oby Wasze maluszki były grzeczne w te szczególne dni ! WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!!!! Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!!! Jejku jak ten czas leci, juz jutro wigilia, ostatnio taka zabiegana ze nie miałam casu zajrzec do Was. Ale teraz choc złozyć życzenia: Jak obyczaj stary kaze, według naszych ojców wiary, Z dniem Bożego Narodzenia pragnę przesłać Wam życzenia. Niechaj gwiazdka betlejemska, co zaświeci nam o zmroku zaprowadzi Was do szczęscia w nadchodzącym Nowym Roku. :) Juz wigilia przygotowana prezenty spakowane hihi jeszcze dzis jeden musielismy oddac i kupic cos nowego ale sie jakos wszystko udao zapiac na ostatni guzik i mam nadizje ze bede spac spokojnie cala nocke ..bo juz coraz mniej snu zostalo :) No i dziekuje za wszystkie piekne zyczenia :) pozdrówka oho juz alarm :( Kamiska płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo szczęścia, eee... to banalne.;] Dużo seksu,aaa... to normalne. ;D Dużo kasy, yyy.... nie wiem skąd. ;| Oj po prostu Wesołych Świąt!; ))) Buziaki moje kochane :* Wesołych i rodzinnych świąt ze swoimi bliskimi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze pierwsze święta BN a Emi chorutka:( katar straszny, kaszelek..... M. poszedł właśnie z iądo lekarza, bo ja z tym palcem bym nie dał rady jej szybko rozebrać, ubrać,.... Ech, biedna, całą noc nie spaliśmy, w trójkę.... Kochane dla Was Wszystkiego Dobrego na ten wyjątkowy czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, U nas już prawie wszystko gotowe-tylko ja nie. Piksip mam nadzieję, że nowy rok zacznie się u Was znacznie lepiej. Jeszcze raz Wesołych, spokojnych, rodzinnych świąt.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki: WESOŁYCH WESOŁYCH I JESZCZE RAZ WESOŁYCH I ZDROWYCH ZDROWYCH I PO STOKROĆ ZDROWYCH ŚWIĄT!=) Spełnienia marzeń i pociechy nie tylko z Maluchów ale i wszystkich "LUDKÓW" które Was otaczaja(z tesciowych tez :P ) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dziewczynki!!! Duuuuużo zdrówka, spokoju, radości, miłości i zrozumienia w Nowym Roku!!! Pozdrawiam i ściskam mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje, szybciutko sie zamelduje.Jestesmy od wczoraj w Elblagu,podroz minela spokojnie,Nadine albo spala,albo ogladala ksiazeczki. Po Nowym Roku wracamy do Szczecina(Rosolku,slyszalam o tej kasie,niestety nie ja ja znalazlam;) ) i wtedy bede miala wiecej czasu na pisanie. Nadinka prezentami zachwycona,szczegolnie stolikiem,teraz jestesmy u tesciow,ale bylismy jeden dzien u mojej mamy i moje dziecko sie z miejsca w babci zakochalo. Ok,wypoczywajcie,cieszcie sie czasem spedzonym z rodzina i wracajcie z podrozy calo i zdrowo. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×