Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

no właśnei też myślałam o Zabajonce :) Kochana wywołujemy Cię do tablicy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan Bywalec? za przeproszeniem, ale ten przydomek sam w sobie jest jakąś groteską:p może jego fetyszem są kobiety w ciąży. huehue dobrze że nie wysłałam swojej foty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! W poniedziałek widziałam moją maleńką kruszynkę, byłam na USG no i w pewnym momencie wydawało mi się, że widziałam jajeczka :-) zaraz spytałam doktora czy oby nic się nie zmieniło co do płci, zaśmiał się i powiedział, że nie, że na 150% będzie dziewczynka :-) Widziałam jej buziaczka jest taka słodziutka już nie mogę się lutego doczekać, choć wiem, że będzie ciężko teraz z 3 dzieci a najgorzej z tymi małymi. Mam tylko nadzieję, że mąż załatwi sobie jakoś kilka dni wolnego i nie zostawi mnie znów samej jak ostatnio bo chyba go uduszę. Większą ilością wód mam już się nie przejmować, widocznie taki urok tej ciąży, ale od wczoraj coś innego mnie niepokoi, mianowicie zaczął pobolewać mnie brzuch tak jakbym miała @ dostać i bardzo kręgosłup mnie boli. Wizytę mam na piątek a na razie według wcześniejszych zaleceń biorę nospe tylko, że ona nie pomaga :-( Kurde nie pamiętam już tak dokładnie jak to było w poprzednich ciążach czy też takie bóle odczuwałam ale pamiętam, że w obu ciążach około 7-8 miesiąca leżałam w szpitalu bo groził mi przedwczesny poród no i w pierwszej nie pracowałam wcale, w drugiej tylko do 3 miesiąca a teraz przepracowałam 6 miesięcy bo czułam się dobrze. Nie mam żadnych plamień tylko te bóle a tam na dole jest taki jakby rozchodziło mi się wszystko takie rwanie. Dzidzia waży 1248g. 271mm więc z tego co mówił doktor nie jest duża ale brzuch mam ogromny :-) Teraz dopiero w 36 tyg. mam się wstawić na USG i wtedy porozmawiamy o porodzie jak będę rodzić bo poprzednio miałam niespodziewanie cc ale myślę, że będą kazali próbować normalnie o ile się w trakcie coś nie popitoli znów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do "bywalca" cz jak mu tam to kurde idiota jakiś no ale tak to jest jak zabezpieczeń żadnych nie ma. Pisałam kiedyś bloga na onecie było fajnie poznałam sporo fajnych dziewczyn, pisałyśmy o życiu o dzieciach umieszczałyśmy fotki no i właśnie tam też zaczęły dziać się różne nieprzyjemne rzeczy, jakieś popaprańce kopiowały zdjęcia zakładały blogi i pisały, że to ich dziecko eh, od tej pory mało kto na bloga daje fotki chyba, że takie mało wyraźne, kiedyś wam napiszę co odwaliła jedna dziewczyna, na razie zmykam muszę zadzwonić do mężulka bo dobija się a ja go odrzucam hehe. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i melduję się już z Warszawy. Dzisiaj mam wizytę o 14-stej i niesamowicie się boję. Wczoraj też miałam brązową plamkę na bieliźnie a może to była różowa :-/ sama nie wiem. Wczoraj 6 godzin w autobusie i byłam wykończona mała chyba też, bo tylko wczoraj troszkę pobrykała i w nocy a dzisiaj na razie cisza i kolejne zmartwienie. Co do tego gościa to też się wkurzyłam. Wydaje mi się, że chciał wywołać poruszenie i mu to świetnie się udało :( Jestem kobietą z krwi i kości to moja pierwsza ciąża moja radość. Dzielę się tu swoimi wątpliwościami i strachem: plamkami piszę o jakimś śluzie i o obawach a jakiś palant sobie jaja z Nas robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Rosołku napisałam Ci maila. Co do tego dziwnego pana(nie zasługuje, żeby pisać o nim z dużej litery), to coś podobnego jest też u listopadówek. Myślę, że nie warto się nim przejmować. Jak chcecie to możemy zmienić hasło do naszego maila ale wydaje mi się, ze i tak niewiele to zmieni. Nie możemy zakładać, że każdy jest tym kimś...No sama nie wiem co dalej. może po prostu to zignorować jak pisała pomidorówka. Moniś trzymam kciuki aby wszystko było ok. Asia może wcześniej zadzwoń do swojego lekarza albo przejdź się na izbę przyjęć. Kurcze lepiej dmuchać na zimne zwłaszcza, ze miałaś problemy w poprzednich ciążach. Gratuluje mamusiom, które widziały chociaż stópki swoich maleństw. A mnie dziś coś prawe ucho boli. mam nadzieję, że to chwilowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE JEDYNA
TEN GOSC DO PAJAC. MESKA CIOTA ZAPEWNE :) CO ZA FACET PODAJE SIE ZA BABE I DO TEGO GINEKOLOGA AMATORA. FACET NIE MA POJECIA CO TO URATOWAC KOBIECIE ZYCIE STAWIAJAC WLASIWA DIAGNOZE, WYLECZYC Z BEZPLODNOSCI. POCZYTAL SOBIE TROCHE W INTERNECIE I UWAZA SIE ZA NAUKOWCA. PEWNIE JESZCZE PENDZLUJE SIE PRZED KOMPEM. A FEEEE, SZKODA CZASU NA TAKIEGO. CZY WARTO ZMIENIAC HASLO DO SKRZYNKI. MYSLE ZE NIE BO TEN PAJAC SKOPIUJE SOBIE ZDJECIE JAKIEJSC CIEZARNEJ I WKLEI JAKO SWOJE. TRZEBA TO BRAC NA MIEKKO.KAZDY MA DOSTEP DO SIECI A NIESTETY LUDZIE ANONIMOWI POKAZUJA CZESTO SWOJE CHORE OBLICZE BO CZUJA SIE BEZKARNI. CO ZROBIC.... TRUDNO MU JEST SLEDZIC WSZYSTKIE FORA NA BIERZACO :) NO CHYBA ZE JEST NA RENCIE, HEHEHHE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. To co? przenosimy zdjęcia na innego maila? Jak ktoś nowy będzie chciał wstawić to będzie musiał jakieś zaufanej forumowiczce wysłać i dopiero potem dostanie hasło. co wy na to? Może nie ma żadnego gościa ale już sobie wyobrażam jakiegoś oblecha i słabo mi się robi. Chyba terzeba by też uporządkować tabelkę. Jak się znów pojawią głosy jakiś dziewczyn że zostały skasowana to się im powie dlaczego. Lubię to forum i nie chcę z niego rezygnować ale nie miło się zrobiło. Internet niestety jest bardzo powszechny i dostępny ale można się ochronić. Pisać możemy wszystko tylko zdjęcia to już gorzej... Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGMIK dzięki za trzymanie kciuków. Przydadzą się. Po wizycie się odezwę. Raczej wieczorem bo pojadę po do pracy i odwiedzę moje kochane koleżanki z pracy i zawiozę zwolnionko. Jeśli wszystko jest ok. Mam niestety przypuszczenia pod jakim nickiem ukrywa się ten osobnik, ale nie chcę nikogo oskarżać jeśli się okarze że to nie ta osoba. I raczej nie ma naszego hasła ale bezpieczniej będzie jednak zmienić. Przejżę jeszcze raz wpisy. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam już jak zmienić tabelkę. Może na udzielające się i nieudzielające a podczytujące. Wtedy będzie tabelka złożona z 2 części. Sama nie wiem. Poczekajmy na wypowiedzi innych. a tej pomarańcze co pisze, że nie warto zmieniać hasła to jakoś nie wierzę. Może to ta osoba, której nie chcemy na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka jestem za ;-) zbiera mnie na rysowanie kurde kiedys rysowalam w olowku ladnie i znow mnie od tego ciagnie moze znudow ;-) hihihh wkleje fotki moich rysumkow bo musze sie pocwalic hii acha jak ostatrnio uporzadkowalam tabelke to potem na mnie naskoczyly nie ktore dziewczyny ze je skasowalam ale jak ktos udzieli sie raz na 3 miesiace to przeciez nie moja wina mozna przeciez cos zawsze naskrobac chocby napisac czesc u mnie wszystko ok nie mam zbytnio czasu praca dom ale was czytam . a nie pozniej bedzIE ZE czytam was regularnie a nie pisze bo zawsze mozna byle co naskrobac tro przeciez minutka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może zmienie teraz to hasło i poinformuję te dziewczyny, które dodały zdjęcia no i Balbinkę, która się z tym ociąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita Was jedna z rzadziej pojawiajacych sie:D ale wierzcie mi, czasu zupelnie brak:( Luknelam na oststnie wpisy...i Powiem Wam, ze Marcowki 2007 przenioslysmy sie na prywatne forum z haslem dostepu , gdzie nikt Nas nie moze czytac i podczytywac...dziewczyny pisaly o intymnych sprawach, czasami czytaly to osoby z pracy itp byly same nieprzyjemne rzeczy, a bylysmy na Kaffeterii 2 lata.. Teraz bez obaw wklejamy zdjecia, piszemy co nam na duszy gra:) U Nas byla historia, ze pislaa rok z nami dziewczyna, co okazala sie mezczyzna...wytropienie jej zajelo troche czasu ale sie udalo... Moze zastanowcie sie dziewczyny nad pryw. topikiem? dwa - mamy druga metode - powszechny jest profil NK, tam nasze stale grono wyslalo sobie na wzajem zaproszenia i mamy potwierdzenie ze taka osoba istnieje, zdjecia na biezaco a galerie zablokowana dla ludzi zaproszonych? Pozdrawiam Was serdecznie, rosne w oczach, Mloda tez:) Ja mam juz wizyty co 2 tyg:O co wizyta USG i CTG, jakos za czesto mi sie to wydaje, no ale skoro lekarz zaleca wiec sie pokornie stosuje:D Pozdrawiam serdecznie brzuchatki lutowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich!!! Ala ten koleś to palant!!! Z samego rana mnie zdenerwował :( Ja osobiście uważm, że zmiana hasła niewiele pomoże, bo tak jak któraś zauważyła skopiuje z neta jakieś zdjęcie i wklei jako swoje i nowe hasło będzie znał :( Ja swoje zdjęcia przed chwilą usunęłam :( Zrobię sobie takie gdzie twarzy nie widać to wtedy prześlę. Ale się niemiło na naszym forum zrobiło :( Buziole dla Wszystkich kobiet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim.:) Czuję,że w dziwnym momencie dołączyłam się do waszego forum. Niezbyt przyjemna sytuacja.Ale różni są ludzie na świecie. Jednakże jeśli nie macie nic przeciwko nowym osobom,chciałabym uczestniczyć w dyskusjach. Pozdrawiam i wszystkim brzucholkom życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
Ale mnie plecy bolą... spać nie mogłam... Mi ginka tłumaczyła, że "dzwigamy w brzuchu kulę" i mamy prawo czuć pobolewania, dzidzia waży, a to rozciąga się macica, więzadła itp... Podobno szokiem dla nas będzie po porodzie uczucie lekkości:) A co się dzieje z Julką, że musi leżeć plackiem? 3mam kciuki!!! W przyszłym tyg. mam badanie glukozy. Jeżeli chodzi o ruchy to najlepiej spytać się gina, bo np. moja mała ma takie dni gdzie szaleje cały dzień a inne to np. rano i wieczorem i jak tu się nie stresować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej uporządkujmy tabelkę i jak dziewczyny będą naskakiwać :) to przecież im się powie że były porządki i że mogą od nowa się wpisać. Tabelka jest wielka a nas tyle nie ma z tych co się udzielają. I zajmuje tyle miejsca... :) Komitet porządkowy nam się zrobił heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle zeby uporzadkowac tabelke ale czy zmiana hasla cos da nie wiem? zrobicie jak uwazacie .ten facet czesto zaklada topiki o nieprzyjemnych wizytach u ginekologa (tzn takich gdzie gin kogos klepnol po pupie lub uzwywa zboczonych slow) i tez kilka osob mowi ze pewnie go to podnieca jak inne pisza co im sie przydarzylo zreszta sam napisal ze lubi ogladac damskie narzady plciowe szkoda gadac pomyslcie ze on ma zone... sikorka ,zabajona tez miala sytuacje ze byl mezczyzna co sie podawal za ciezarna moze to ciagle ten sam.od ktorego tyg. ciazy w de zalecaja wizyty co 2 tyg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana a jak ją uporządkować? Ja właśnie przejrzałam i dziewczyny raczej się aktualizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja wlasnie wrocilam z usg i wszystko ok. Moje malenstwo juz nie jest takie malutkie,wazy juz 2 kg i jest przecudne,nie moge sie juz go doczekac. Lekarka powiedziala,ze temin z usg wychodzi na 19 stycznia wiec moze urodze szybcie:) Co do tego dziwnego pana to sporo zamieszania widac zrobil,kiepsko jak mialby ogladac Wasze zdjecia,zboczeniec jakis;( Pozdrawiam wszystkie przyszle mamunie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzyszlaMama - od 29 tyg......mnie tez zdziwilo, ale ja mam ciaze zagrozona wiec moze dlatego hmm.. Taa juz sobie popisalam moje dziecie bajce powiedzialo Basta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia to dobrze, że jesteś. Chyba tylko my się tak bardzo tym przejęłyśmy bo marcówka pisała, że to olały a listopadówki też nie zareagowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasza reakcja jest uzasadniona, w końcu chodzi o wasze prywatne zdjęcia.Mimo wszystko dobrego humorku życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......28......25.01.09.. ... +8,5/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........31...02.02.09... .+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek gryzmoł........30....Warszawa.......17.....01.02.09. ...................? igmik............26....pomorskie.......30....01.02.09.. .........+6/Pola piksip...........29....śląskie.........27.....01.02. 09..........+4,5/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek belucci.........28...niedaleko wawy.. .20....?.02.09......+4...synek i ? sabotażystka….30.....warszawa.....19.....02.02. 09....................? kasiula29.......29....Frankfurt........30.....02 .02.09........+7...synek gruel............20....East Kilbride....18.....02.02.09.............+3 .....? fusyta......33....podlaskie.......30.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*......28....lubelskie.........30.....02.02.09.. ...+10..córeczka Monia...........22....lubelskie.........28.....04.02.09. ......+10...córcia claribelka......21....lubuskie..........21.....04.02.09. ............synek? basienia........27....śląskie.........30.......04.02.09. ........+9.....??? rosołek.........26....lubuskie.........30.....05.02.09. .....+5/córeczka agnesita........20....śląskie...........17.....05.02.09. .......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie.....25.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? LafyTaffy.......24...kolbuszowa......18......07.02.09... ..........synek Szklana Głowa.27...mazowieck......28..... 07.02.09....+12!/córeczka katia-84........24....małopol./Krk....27....08.02.09.... ..+4,3/ ???? mandzia.........28....łódzkie.........28.....08.02.09.. ....+7/córeczka salwia..........28....wroclaw.........30.....08.02.09... ....+15/synek malinova......35....śląskie............27......09.02.09 ........+7 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....29..... 09.02.09......+7 / córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... .+6/synek Andzia1234...31....warszawa........21.....09.02.09..... .+6/córeczka Mama3.........39....świętokrzys...29.....10.02.09 ..........+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .............+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. . ....+12 /córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/córec zka Ewi785.........30....Lubuskie.......15.... 6-12.02.09.....................? lamamma......30....Pomorskie......19......12.02.09... .......Mania/ek? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09....................? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29....Rosja.............27......14.02.09 ....+11/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........26.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25.....wielkopolskie...26....12.02.09.. .......+10..synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 ..........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........27.....16.02.09........+11co rcia PrzyszlaMama23...MannheimDE..... .29..16.02.09..+7/Niespodzianka Habcia..........23.....małopolskie.......19....17.02.09 ......+1,5/synek Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..29....18.02.09... ..+6/Nadine balbiina ........23 ....Częstochowa......27....18.02.09......+5/Kacper kasia130285...24....małopolskie........27.....21.02.09.. .+5/Sebastian Kathey............27....Warszawa.....25.....22.02.09.. ...+5/córeczka kamasutra......21.... wielkopolskie.....27....23.02.09.......+13/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........27.....25.02.09. .........+12...? Zabajona.......31.....warm.maz.......24.....26.02.09.... .....+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............24.....26.02.09........+3synek up-83...........25......Kraków...........27......26.02.0 9........+9/synek monis30........29.....Warszawa........25......27.02.09.. ....+9/Agusia myszkinson.....26....Gdańsk.........22.....28.02.2009... .+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×