Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

nie podziekowalam za haslo,DZIEKUJE i jestem za pomyslem sikorki, moze rzeczywiscie powinnysmy sie gdzies przeniesc??i pytanie do dziewczyn ktore juz tropily: jak zglosic wstreciucha moderatorowi zeby zablokowal IP jego kompa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Hałaśliwa ja normalnie kopiuję: Zaznaczam tabeleczkę, Jabłko C i do mojego posta Jabłko V :) Tak nie udaje ci się? Mogę cię aktualizować jak coś luzik. Doktorek mi zawsze co 4 tyg kazał przychodzić. Lubię jak mówi - szyjka piękna :) Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki przyjęłam zaproszenia. Popieram szarlotka niesamowita!!! Cieszę się, ze spróbowałaś ją zrobić. Hałaśliwa to dobrze, że wszystko ok. Ciekawa jestem co u Moniś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprubuje z nowa tabelka:))dzieki z apodpowiedz...wydaje ise ,ze taka byla kolejnosc wykonywanych dzialan przy wklejaniu...ale ja to ja...zawsze cos szwankuje:) no, ladne doktorek ma powiedzonko:) szklana moze kiedys sie spotkamy w realu, na "kawie"??co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tez raczej mało się udzielam tak od wizyty u lekarza do wizyty. Na szczęscie nie wkleiłam swojego zdjecia, zresztą nie prosiłam nikogo nawet o przesłanie hasła. Jestem temu przeciwna a jeszcze teraz dajecie liniki na nasza klasę po co? Ktoś kto ma już np. Wasze zdjęcia z tego maila a teraz dostanie dokładne dane z nk. Piszemy tu o bardzo intymnych sprawach więc się zastanówcie czy jest sens tak ryzykować bo nigdy nie wiadomo kto i do czego wykorzysta informacje i zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze jechac do redakcji...za oknem brzydko,spac mi sie chce...ale leniwa jestem!!!!!!!!!wychodze buzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaze racuszki z jablkami... Mialam sie wziac za te szarlotke... ale jeszcze nigdy nic nie upieklam :( i jakos sie nie czuje na silach... Nie no, raz probowalam i sie skutecznie zrazilam... Moj maz normalnie porobil zdjecia tego ciasta ;P No i nie pieke. Ale ta szarlotka... mmmm. Moze w sobote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ten dodatkowy \"urlop\" dla męża na opiekę nad żoną po porodzie to nie urlop tylko zwolnienie lekarskie. Po porodzie tatuś idzie do gina żony albo do lekarza ogólnego i ten mu daje zwolnienie na opiekę nad żoną. Piszą o tym teraz listopadówki. Tak właśnie coś mi \"nie leżało\" z tym dodatkowym urlopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! 🖐️ W nawiązaniu do wczorajszego zaproszenia do lektury mojego artykułu, które wzbudziło kontrowersje na Waszym topiku wyjaśniam ze tutaj nie piszę a tym bardziej nie podszywam się pod jedna z Was. Wiedząc, że piszą tu mamy oczekujące potomstwa pozwoliłem sobie zareklamować mój artykuł dotyczący obecności ojca przy porodzie na 7 topikach „miesięcznych” w tym na Waszym. Niestety na skutek niezrozumiałych dla mnie działań artykuł wczoraj umieszczony wśród polecanych dziś został zdjęty – mam nadzieję że czasowo. Także zaproszenie na razie nieaktualne. Jakby ktoś chciał przeczytać chętnie wyślę – proszę w tym celu o kontakt mailowy. Bardzo przepraszam jeśli swoim postem wzbudziłem czyjś niepokój. Pozdrawiam wszystkie piszące tu Panie, życzę spokojnego przebiegu ciąży i bezproblemowego rozwiązania.! 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz ma na szczescie jeszcze sporo zaleglego urlopu to jak urodze to sobie wezmie,zeby z nami pobyc:) Ale mi smaka narobilyscie ta szarlotka,chyba musze ja tez zrobic, tylko nic mi sie nie chce, a jeszcze obiad trzeba zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa przeciez na naszej klasie moze nas zobaczyc kto chce i kiedy chce no chyba ze sie wezmie zablokuje czesciowo konto przeciez mozna zeby nas nie pokazywalo w wyszukiwarce itd ;-) a zreszta jak ie masz ochoty i niechcesz naszej klasy podac to spoko kazdy robi jak uwaza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie-co za facet!!!! Dziś pisze, że się nie podszywa a wczoraj gadał co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Priviet laseczki Brzuchatki :) czytam i czytam i brak mi słów. Prywatne forum -mhhh, czemu nie. Ma to swoje dobre i złe strony.Na ogolnym poznajemy wile bardzo sympatycznych dziewczyn a w prywatnym jest prawdopodobienstwo ze forum sie zawezy i z czasem zniknie. Oczywiscie nie zawsze sie tak dzieje. Zmiana hasła nie wiele daje....NK, jestem na nie. Nic nie zmiena faktu ze uwielbiam z Wami pisac, i jestem ciekawa kazdego dnia co u Was słychac. Odkad jestem na tym forum, czuje sie bezpieczniej w swojej ciazy.Daleko od domu jest to szczegolnie wazne. Moge liczyc na Was i uzyskac wiele cennych porad. To przeciez moja pierwsza ciaza.Mama jest daleko a ze mna jest tylko Aligator. Facet nie moze sie postawic na mejscu kobiety ale na szczescie mam Was. Dzis bylam u lekarki na badaniu. Dostałam opierdziel bo przyszlam 4 dni po terminie wizyty. Jakos sobie ubzdurałam ze mam wizyte jutro.Ciaza i ROZTRZEPANIE. Dlaczego ona tego nie rozumie. No wizualnie jest ok. Wiecie co mysle o maminych metodach badania... Wczoraj moj Aligator zrobil mi faworki. Jest słodki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam ciesze sie ze wymienilam sie z dziewczynami na naszej klasie i wiem z kim rozmawiam ;-) kurde dalej malo ruchow czuje chyba dopiero 2 kopniaki dostalam odkad wstalam i to jeszcze takie delikatne ze sszok ale dobrze ze jutro wizyta to zobacze co i jak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbina masz rację na nk kazdy może zobaczyć ale nie posiada tych informacji, które tu piszemy a podając tu na forum linka do nk właśnie to umożliwiamy. Oczywiście każdy zrobi tak jak uważa. Bardziej jestem za prywatnym forum tylko nie wiem czy to coś zmieni. Z innej beczki wyszły mi w moczu ketony i lekarz kazał mi stosowac dietę cukrzycową czy któraś z Was się z tym spotkała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazko fajnie ze wszystko jest u ciebie ok z toba i dzidziulka . dokladnie jest fajne to ze mozan tu wpasc i wygadac sie ze wszystkiego nie tylko o rzeczach zwiazanych z ciaza z niektorymi rozmawiam juz dlugo i naprawde o wszystkim dyskutujemy i to jest piekne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka moze jak się pożalisz na Twojego synka to się wkurzy i Cie skopie. Ja jak się wczoraj pożaliłam to ledwo chodziłam takie kopy w pęcherz dostawałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa tak sobie siedze i rozmyslam jak to sie wszystko zaczelo pisalusmy 7 tc pozniej juz kazda ze juz 15,16... tc pozniej wszystkie na ura oglaszaly juz swoje 2 z przodu w tygodniach a teraz kurde juz troji z przodu wpadaja szok no nie jak ten czas leci ;-) jeszcze troche i bedziemy wyczekiwac na rozwiazanie na kobitki ktore pierwsze ie rozloza na odpisy jak porod czy wszytko o kurde jak to zlecialo ;-) niedlugo swieta wiec zyczenia lamanie sie oplatkiem myslenie jak tam wasze samopoczucie bo juz coraz wiecej adrenaliny z wiazane ze zwlizajacym sie terminem ;-) poprostu pieknie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko, meża zmus do szturchanek brzuszka. Moj tak robi i zawsze mała odpowiada mu kopniaczkiem. IGMIK, ale az tak moja mała nie kopie. Jak Was czytam to czekam na super kopniaki i wyciaganko a tu nic. Pływa sobie, przemieszcza sie, kopie lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM BaBELKI!!!! JESTEM OSTATNI DZIEN NA ZWOLNIONKU, ALE OSTATNIO TYLE ZAJĘC Z TYMI MOIMI ROBOTNIKAMI, ŻE NIE MIAŁAM CHWILI BY COS NAPISAC. PROSZĘ NIE PRZENOSCIE SIE NA PRYWATNE FORUM, BO... DUZO MI DAJE CZYTANIE CO U WAS, JAKIE MACIE/MY PROBLEMY, JAK I GDZIE SZUKAC ROZWIAZANIA . SAMOPOMOC BABSKA, ŻE TAK BRZYDKO TO NAZWE JEST BEZCENNA BEZCENNA BEZCENNA!!!!!!!!!!!!!!!!!! A FACET WSTRĘCIUCH!!! JESLI NIKT NIE CHCE OPUBLIKOWAĆ JEGO ARTYKUŁU TO NIE ZNACZY, ŻE MOŻE NAM GO CISNAĆ. POZA TYM KAZDA Z NAS PODEJMUJE DECYZJĘ SAMAL LUB Z PARTNEREM. NIE JEGO SPRAWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu pieknie to napisalam z tymi brakami literek chyba glodna jestem ;-) mam bezprzewodowa klawiature i cyba juz slabe baterie bo nie wszystko mi odbija ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"No nie-co za facet!!!! Dziś pisze, że się nie podszywa a wczoraj gadał co innego.\" Nic takiego nie gadałem i nigdy tu nie pisałem ani nawet nie czytałem tego topiku! Nie rozumiem skąd u Was tyle agresjii do mnie. :( Zanim się pozegnam na dobre dodam tylko że St.B. to mój pseudonim autorski a na cafe pisze pod nickiem bywalec1. I oczywiści zapraszam na topik \"Toksoplazmoza - nie lekceważcie tego zagrozenia\" http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3726912&start=0 na którym od 7 m-cy rozmawiamy na temat tego zagrozenia leceważonego niestety przez niektórych lekarzy. Zachęcam do przeczytania przynajmniej 1-ej strony a w razie potrzeby do rozmowy. Jeszcze raz przepraszam z zamieszanie, ktorego stalem się mimowolnym sprawcą i pozdrawiam! 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiu? a moze bys sobie juz poszedl?widzisz chyba ,ze jestes tu zbedny... wrocilam juz do domku i zazeram sie krupnikiem.:))))))tego bylo mi trzeba! sikorko, na samym poczatku naszej forumowej znajomosci widzialam twoja stronke i filmik:)wtedy wydal mi sie ladny, a teraz nie obejzalam do konca bo ise najzwyczajniej w siecie poryczalam....zrobiliscie sobie naprawde mila pamiatke:) pozdrawiam, zagladaj czesciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazko mezus w pracy ale sama wlasnie poszturchalam i dostalam hihih ale lekkie kopniaczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny facet z nas głupie robi aż sprawdziłam jeszcze raz jego wczorajszą wypowiedź. I jest jak byk, ze pisze z nami na forum ale pod innym nickiem. Dobra daje sobie spokój z komentowaniem zachowania "biednego" pana, do którego pałam agresją. A jemu myszy się w domu zalęgną bo zdenarwował ciężarną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igmik zrobilam to samo hihhhi Stanisław Bywalski (bywalecjeden@o2.pl) Witam Panie! I Panów oczywiście! (jeśli tu zglądają) Pozwólcie że się przedstawię. Jestem wielkim przyjacielem ludzi a zwłaszcza kobiet. Dlatego zaglądam często na fora i portale dla kobiet a szczególnie na kafeterię. Pisuje też tutaj ale nicku nie zdradzę! Zapraszam do przeczytania mojego artykułu dotyczącego obecności ojca przy porodzie: http://www.femia.pl/content/view/392/1/ Życzę miłej lektury i zachęcam do komentowania artykułu . Jestem wielkim przyacielem ludzi a zwlaszcza kobiet a dzisiaj wkreca ze nie pisze z nami zreszta olewamy to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×