Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

no prosze i jutro wizyta w trojke u ginka jak milo hihiihihi wiec beda jutro po koleji dobre wiadomosci po wizycie hihih MIa Igmik trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas sobe juz głowy tym nie zaprzatac. Balbinko, moja mala tez daje lekkie kopniaczki. Widocznie tak to juz z nami jest :) Jak u Was, u mnie sniezek pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa kawka herbata ciastko jak dla mnie luz :) Ja piernieczę szarlotka mi się kończy! Muszę lecieć po jabłka! Apokalipsa!!! Igmik jak mi waga skoczy... wiesz czyja to wina będzie... żartuję! Nie oddam mojej szarlotki za nic! Idę na 18 do szkoły rodzenia. Dziś będą komplikacje porodowe, kobieta w połogu, i nauka parcia i pozycje do parcia... :) Bywalec jest dziwny ale już mnie nie interesuje niech sobie robi co chce i nie powoduje więcej nerwów. Czy on nie wie, że nie ma nic grożniejszego niż wkurzona kobieta w ciąży...!? Wczoraj 30 M i moje niespodzianki udały się pięknie!!!! Mina męża - bezcenna! Ale się nastresowałam, żeby wszystko się udalo i nikt nic nie wygadał! Ale udało się perfect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olewamy bywalskiego! Szkoda sie denerwowac. Taki urok forum i juz. Tez trzymam kciuki za dziewczyny, ktore jutro maja wizyty. Ja sie wybieram w piatek z wynikami. A jutro musze isc na seminarium, bo ostatnio nie bylam :( Trzymajcie sie cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa i Szklana głowo nieładnie a kilosy lecą.;-) Hałaśliwa przeczytałam coś tam wiem na ten temat ale odpowiem Ci wieczorem albo jutro, bo jeszcze muszę trochę pogłowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklana, napisz co i jak jak juz wrocisz. Rady ze szkoły rodzenia sa dla mnie bezcenne :) to co sie dowiem musi mi wystarczyc. Szkoły u mnie nie ma niestety. Zreszta jak moze byc skoro facet nie moze wejsc na oddział......... Fajnie ze maz zadowolony. Moj uwielbia imprezy niespodzianki. Wogole uwielbia zapraszac znajomych do domku i robic wielkie party. Jaki on jest wtedy szczesliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, nie wiem gdzie ten przepis wkleiłaś IGMIK... Szukam i szukam i nie widze. Jak ktoras ma chwilke, to niech mi jeszcze raz skopiuje ten link. Plis... Chyba sie skusze i zrobie te szarlotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widzę,że dużo się tu dziś działo... Igmik dziękuję za hasło i pomoc :) Dziewczynki, tymi ruchami naprawdę się nie martwcie. Ja już przestałam. Moje słonko cały wczorajszy dzień spało, musiałam znowu prosić,żeby mnie skopała choć raz.Czasem łaskawie się odezwała. Za to w nocy balowała na całego, budziłam się wiele razy, miałam tak wypchany brzuch,że wydawało się,że pęknie.Dziś ponownie spokój. Będę zaglądać,bo niestety jestem od tego forum (i od Was) uzależniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up przepis na szarlotkę wklejałam w niedzielę tj 23.11. A tutaj nie mam linku do niej. Rosołku mam nadzieję, że odpowiedź była przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklana, super! wlasnie dzis stwierdzilam,ze znamy sie juz tak dlugo na tym forum,ze zaczynam was traktowac jak bliskie przyjaciolki:) igmik dzieki z gory czekam na emalie, no i zdradzam przepis na slodka papke pomagajaca na skutki uboczne pozerania zelaza.. do blendera wrzucamy 3 kiwi, truskawki(ja wzucam mrozone)cukier do smaku lub mniudt:)i zalewam wszytko maslanka...wizyta tam gdzie krol chodzi piechota murowana...no i codziennie rano owsianka na mleczku!wszystko co ma pesteczki mozna dozucic do koktajlu...robie rozne wresje tego czegos...ostatnio nie jestem w stanie pozrec owocow ,bo w calosci nie wygladaja smacznie...a w formie koktajlu zawsze przyciagaja wzrok!polecam!!!(no i sa slodkie!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik, bardzo pomogłaś.I uspokoiłaś :) To prawda, zaczęłyśmy się traktować jak przyjaciółki. Ja np. nie mam realnej przyjaciółki,której mogę lub chcę zwierzyć się ze wszystkiego. Zresztą moje znajome są na innych etapach życia niż ja (albo dzieci nie mają,albo są to pociechy starsze).Nikt tak ciężarnej nie zrozumie jak druga ciężarna :) Hałaśliwa,ważne,że przyswajasz owoce, nieistotne w jakiej postaci. U mnie ostatnio dzień bez mandarynek i soku pomarańczowego to dzień staracony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane brzucholki Najpierw aktualizacja bo sama jestem zaskoczona jak stare dane są przy moim imieniu... Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......32......25.01.09.. ... +10/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........31...02.02.09... .+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek igmik............26....pomorskie.......30....01.02.09.. .........+6/Pola piksip...........29....śląskie.........27.....01.02. 09..........+4,5/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek kasiula29.......29....Frankfurt........30.....02 .02.09........+7...synek fusyta......33....podlaskie.......30.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*......28....lubelskie.........30.....02.02.09.. ...+10..córeczka Monia...........22....lubelskie.........28.....04.02.09. ......+10...córcia basienia........27....śląskie.........30.......04.02.09. ........+9.....??? rosołek.........26....lubuskie.........30.....05.02.09. .....+5/córeczka Karella.........27....mazowieckie.....25.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? Szklana Głowa.27...mazowieck......28..... 07.02.09....+12!/córeczka katia-84........24....małopol./Krk....27....08.02.09.... ..+4,3/ ???? mandzia.........28....łódzkie.........28.....08.02.09.. ....+7/córeczka salwia..........28....wroclaw.........30.....08.02.09... ....+15/synek malinova......35....śląskie............27......09.02.09 ........+7 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....29..... 09.02.09......+7 / córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... .+6/synek Mama3.........39....świętokrzys...29.....10.02.09 ..........+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .............+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. . ....+12 /córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/córec zka lamamma......30....Pomorskie......19......12.02.09... .......Mania/ek? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29....Rosja.............27......14.02.09 ....+11/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........26.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25.....wielkopolskie...26....12.02.09.. .......+10..synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 ..........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........27.....16.02.09........+11co rcia PrzyszlaMama23...MannheimDE..... .29..16.02.09..+7/Niespodzianka Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..29....18.02.09... ..+6/Nadine balbiina ........23 ....Częstochowa......29....18.02.09......+5/Kacper kasia130285...24....małopolskie........27.....21.02.09.. .+5/Sebastian Kathey............27....Warszawa.....25.....22.02.09.. ...+5/córeczka kamasutra......21.... wielkopolskie.....27....23.02.09.......+13/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........27.....25.02.09. .........+12...? Zabajona.......31.....warm.maz.......24.....26.02.09.... .....+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............24.....26.02.09........+3synek up-83...........25......Kraków..........27......26.02.0 9........+9/synek monis30........29.....Warszawa........25......27.02.09.. ....+9/Agusia To tak troszke na wyrost bo jutro będzie 31 tygodni i 1 dzień ale mam teraz problem z dostępem do netu i dlatego mało czytam i jeszcze mniej piszę. Pozdrawiam Was wszystkie i uważajcie na siebie bo to już z jednej strony bardzo niedługo, a z drugiej to jeszcze nic nie wiadomo... Nie przejmujcie się tak tym dziwnym gościem, bo nie ma sensu. Jak komuś sprawia radość podglądanie takich topików to już jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybralam jakis czas temu piosenke , ktora puszczam malenstwu kilka razy dziennie...Bobby Mcferrin- don't worry, be happy sama mnie nastraja pozytywnie...boje sie jedynie, ze ten uspakajacz kiedys doprowadzi mnie do obledu;/ z nadmiaru oczywiscie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berrrberrr
MAm na sprzedaż fotelik sqmochodowy firmy berber. Szaro-czarny, od urodzenia. Sprzedam za połowę ceny, jeszcze na gwarancji JEstem z Poznania. kinx7 małpa wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak musze tu zajrzeć jeszcze raz (ostatni) by wyjaśnic nieporozumienie. "...zaglądam często na fora i portale dla kobiet a szczególnie na kafeterię. Pisuje też tutaj ale nicku nie zdradzę!" TUTAJ znaczy NA KAFETERII - a nie na Waszym topiku !:) Rzeczywiście niefortunnie to napisałem - PRZEPRASZAM! 🌻 A mój nick to oczywiście bywalec1 co łatwo zauważyć po adresie skrzynki. Jeszcze raz pozdrawiam i zmykam już na dobre 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Szkalana za szarlotke ;) O, jak sie pan Bywalski ladnie wytlumaczyl... No dobra, rzeczywiscie, moze to \"nieforunnie napisał\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiu bywalski...bywaj!nie zaklucaj naszego oczekiwania na malenstwa...nie godzi sie nikomu zaklucac spokoju ciezarnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,czy Wy też zaczynacie już każdą wizytę od ktg? Bo ja idę 2.12. i przed wizytą jestem zapisana na to badanie.Od kiedy trzeba chodzić do lekarza co 2 tyg.? Od 8 czy 9 miesiąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nadchodzący wieczorek :) Ja mam dziś dzień pełen wrażeń.Byliśmy z mężem na wizycie i usg i.... przez 30 tygodni ciąży nastawialiśmy się na chłopca,mimo woli,nawet nie wiem dlaczego,zresztą wszyscy wokół mówili,że to na pewno będzie synek ..a dziś niespodzianka,pani doktor oznajmiła że córeczka..:) He he,ale bardzo się cieszę... Dziewczyny fajną tu macie atmosferkę i fajnie się wspieracie... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......32......25.01.09.. ... +10/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........31...02.02.09... .+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek igmik............26....pomorskie.......30....01.02.09.. .........+6/Pola piksip...........29....śląskie.........27.....01.02. 09..........+4,5/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek kasiula29.......29....Frankfurt........30.....02 .02.09........+7...synek fusyta......33....podlaskie.......30.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*......28....lubelskie.........30.....02.02.09.. ...+10..córeczka Monia...........22....lubelskie.........28.....04.02.09. ......+10...córcia basienia........27....śląskie.........31.......04.02.09. ........+9.córeczka rosołek.........26....lubuskie.........30.....05.02.09. .....+5/córeczka Karella.........27....mazowieckie.....25.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? Szklana Głowa.27...mazowieck......28..... 07.02.09....+12!/córeczka katia-84........24....małopol./Krk....27....08.02.09.... ..+4,3/ ???? mandzia.........28....łódzkie.........28.....08.02.09.. ....+7/córeczka salwia..........28....wroclaw.........30.....08.02.09... ....+15/synek malinova......35....śląskie............27......09.02.09 ........+7 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....29..... 09.02.09......+7 / córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... .+6/synek Mama3.........39....świętokrzys...29.....10.02.09 ..........+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .............+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. . ....+12 /córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/córec zka lamamma......30....Pomorskie......19......12.02.09... .......Mania/ek? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29....Rosja.............27......14.02.09 ....+11/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........26.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25.....wielkopolskie...26....12.02.09.. .......+10..synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 ..........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........27.....16.02.09........+11co rcia PrzyszlaMama23...MannheimDE..... .29..16.02.09..+7/Niespodzianka Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..29....18.02.09... ..+6/Nadine balbiina ........23 ....Częstochowa......29....18.02.09......+5/Kacper kasia130285...24....małopolskie........27.....21.02.09.. .+5/Sebastian Kathey............27....Warszawa.....25.....22.02.09.. ...+5/córeczka kamasutra......21.... wielkopolskie.....27....23.02.09.......+13/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........27.....25.02.09. .........+12...? Zabajona.......31.....warm.maz.......24.....26.02.09.... .....+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............24.....26.02.09........+3synek up-83...........25......Kraków..........27......26.02.0 9........+9/synek monis30........29.....Warszawa........25......27.02.09.. ....+9/Agusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, ale zamieszanie sie tu zrobilo... Co to za troll ten bywalec, skoro jest takim przyjacielem kobiet to czemu nas denerwuje w tym stanie??? Chyba rozumie, ze to dla nas niepotrzebny stres, to utwierdza mnie w przekonaniu, ze to jakis dewiant. Ja na szczescie zdjec nie zamiescilam, ale w sumie tylko dlatego, ze nie chce byc przez nikogo rozpoznana, nikogo z niepowolanych osob, np. moich uczniow. Zgadzam sie z malinova , jesli chodzi NK, to bron Boze nic tam nie zamieszczajcie, nawet nie wiecie jakie dzieciaki maja metody aby wlamac sie komus na skrzynke mimo zablokowania pewnych funkcji - dowiedzialam sie tego od samych kodolamaczy, tak wiec ostroznie. Julka - trzymaj sie dzielnie:) rosolku - no tak to jest, ja tez mam wiekszosc kolezanek, ktore juz maja dzieci i to kilkuletnie i oczywiscie nie ,,pamietaja\'\' juz jak to bylo w ciazy, w sumie to najwiecej dowiaduje sie od was i z gazet. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wysłałam Wam na maila moje namiary na NK. nowego hasełka na mailik nie dostałam, trudno :( Jestem po wizycie u lekarza. Powiedziałam że zauważyłam plamki i mój doktor zapytał od razu czy było ustosunkowanie hihi. Nie wiedziałam od razu o co mu chodzi ale zaraz się skapowałam i powiedziałam że tak. No i wyszło że to po tym prawdopodobnie pękło jakieś naczynko i to dlatego. I niestety skruciła mi się szyjka do 31 mm :( i w dodatku mała napiera główką na szyjkę. Mam zakaz baraszkowania do 38 tygodnia i muszę przynajmniej tydzień poleżakowywać. Mój mąż się bardzo zmartwił, że niestety 3 miesięczna abstynencja go czeka. Trochę się zmartwiłam. I niestety muszę też być na diecie cukrzycowej i kontrolować cukier :( A początki były takie łatwe. Z malutką na szczęście wszystko ok. Jakaś młoda dziewczyna ustąpiła mi miejsca w tramwaju. Od razu podskoczyła jak mnie zobaczyła jak się wtaczam po tych pioruńskich schodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie obrobiłam się w domku, więc teraz czas dla mnie mały o dziwo zaczął od wczoraj chodzić wcześniej spać bo nieraz to do 1 w nocy biegał po domu i spać mu się nie chciało. Mam nadzieję, że już tak zostanie bo jak kruszynka się urodzi to będzie ciężko. Wszyscy w domu nastawili się na Wiktorię a ja tak bardzo chciałam Zuzię kurde jakoś przyzwyczaić się teraz nie mogę do Wiktorii bo już kilka lat temu obrałam sobie, że jak będzie kiedyś córcia to Zuzia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś wytrzymasz :-) będzie wszystko ok. Ja w piątek to chyba już sama powiem, że chcę żeby mnie zbadał bo do tej pory ominęło mnie to ale coś gorzej się czuję więc niech zobaczy czy wszystko ok, nie chciałabym w szpitalu wylądować bo teraz to byłby kłopot co z dziećmi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś to dobrze, że w sumie wszystko z Tobą i dzidzią w porządku. A z abstynencją dacie sobie radę. I nie marudź już :-)skoro weszłaś na naszego maila to znaczy, że nowe hasło do ciebie dotarło, no chyba, że jakimś cudem nadal jest stare. Ale jak nie możesz teraz wejść to daj znać to ci prześlę nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basienia - to ladna niespodzianka!!! Ale powiem ci, ze dziewczynki sa superowe ;) Wiem z wlasnego doswiadczenia... Monis mam nadzieje, ze bedzie dobrze... Ale kurka z ta abstynencja to przegiecie... No nic, jakos sobie poradzicie ;P Zeby tylko dzidziulka jeszcze posiedziala w brzuszku spokojnie... Asia najlepiej dzieciaczka przyzwyczaic do wczesnego zasypiania. Czasem ciezko na poczatku, ale pozniej - jak to sie mowi - bezcenne ;P Moja Misia chodzi spac o 19.30 codziennie, niezaleznie od tego co sie dzieje. Ma juz tak ustawiony zegarek biologiczny, ze sama chce isc spac i kropka. Tak ja przyzwyczailismy od urodzenia (ta sama pora karmienia, kapieli, spania...)i teraz nie wyobrazam sobie inaczej. Mamy z mezem wieczory dla siebie, a jak nie, to czas na nauke, czy po prostu dluzsza kapiel... Warto powalczyc z malym bączkiem :) Ok, lace pod prysznic, bo chce ogladac ycd :) Do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halasliwa...wiesz wrazliwosc przed ciaza i wczasie sie zmienia..a a po porodzie .....ale ciesze sie ze pozytywne emoocje wzbudzil...kiedys mialam bloog, ale go skasowalam, za duza otchlania jest internet, zeby pokazywac siebie i swoja prywatnosc.... :O i wpadam czesto, ale pisze rzadko, takie wpychanie si ez butami w dyskusje, od czasu do czasu sie przypominam:D i czytajac Was mam wrazenie jakbym widziala siebie sprzed pierwszej ciazy,,,teraz wiem ze pewne rzeczy przychodza same, sklepy sa otwarte, co zabraknie mozna kupic, byle pieniadze byly;) waga zejdzie, a Mala musi byc zdrowa i juz;) pimboli dzieki...:) Reszte bede odpisywac na raty, bbo jak nie Jas to Jaskowy tata sie domaga obecnosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie nadrobiłam zaległosci, kedy pracowałam łatwiej było mi zerkac na forum i sie udzielac, a teraz – dziwne, ale czasu ciągle na wszystko brakuje :P witam nowe lutowe przyszłe mamusie :) Co do .z.z.o. - robiłam rozeznanie w tym temacie bo jestem takowym luksusem zainteresowana. Rozmawiałam z kilkoma lekarzami (w tym ze znajomymi) i wyjednałam z tego wszystkiego taką opinię – ze dobrze podane może tylko pomóc nie zaszkodzić. Położna na szkole rodzenia o to pytana – mówiła ze to „ble” ale summa summarum stanęło na tym ze zniechęca do takiego znieczulenie tylko dlatego ze u nas w Rzeszowie tego nie podają (nawet jak się zapłaci) nie podają bo nfz nie refunduje, a zapłacić nie można żeby nie różnicować pacjentek na te lepsze i gorsze. Lekarz twierdza ze absolutnie nie hamuje to akcji porodowej, a wręcz powoduje ze kobieta ma więcej sił bo nie „marnuje” ich na walkę z bólem – poza tym lekarz na szkole skwitował to tak ze nie widzi powodów dla których kobiety miałyby rodzic jak w średniowieczu – przeszkoda jest jedna – fundusze jakimi dysponują nasze szpitale. Z tego co lekarz mówił to znieczulenie absolutnie nie wpływa na dziecko – żaden z leków w ten sposób podanych do niego nie dociera (to nie tak jak przy tym narkotycznym znieczuleniu co otumania i matkę i dziecko – coś na „d” dolargan czy jakoś tak). Poza tym trzeba odróżnić zzo podawane przy naturalnym porodzie od tego co jest przy cesarce. Dolegliwości i niedogodności o których pisałyście dotyczą silnego znieczulenia podawanego przy cesarce. Moje informacje pokrywają się z tym co napisała Szklana. Ja nie chcę tego znieczulenia zachwalać bo nie wiem jak to jest na prawdę – jeżeli skorzystam to wtedy opowiem co i jak ale ja biorę bardzo poważnie pod uwagę taka opcję. Co do krwi pępowinowej to muszę dopytać mojego ginka co on o tym myśli – już nie pamiętam czy brał to dla swojego synka (ma ok 4 lat). My z mężem rozważaliśmy taka opcje ale ostatnio nad tym nie dumałam. Słyszałam podobne opinie jak podaje PrzyszlaMama 23 Rosołku ja ostatnio prawie nie pracuję – ale mam to szczęście że mam przyjaciółkę w 4 miesiącu ciąży (z drugim dzidziusiem) i razem rządzimy (mieszkamy rzut beretem – samochodem), a czas nam ucieka jak szalony. Aktualnie szukamy wózków (nic u nas nie ma... widziałam na żywo z tych lepszych wózeczków musty i na razie o nim myślę,a le innych lepszych marek u nas na żywo się nie poogląda – zakupu pewnie dokonam przez internet, ale chciałabym najpierw móc to zobaczyc). Organizowanie wyprawki, pokoiku tak bardzo mnie absorbuje ze czasu nie starcza – chode spać przed 1 w nocy :P Zgadzam sie z Wazka na tym etapie ciąży nic się nie chce :P mnie się przynajmniej nie chce nic co sie nie wiąże z dzidziusiem :) ani pracować, ani rozwijać się naukowo – nic :P a muszę się wybrać do czytelni, a w przyszłym tygodniu mam spotkanie z profesorem... Igmik cieszę się ze wyniki badan takie piękne. Ja w czw tez śmigam do gina :) Co do siniaków to zaraz po pobraniu krwi trzeba bardzo mocno ucisnąć nakłute miejsce, poza tym nie wolno zginać rączki bo mogą się robić zrosty co później utrudnia pobieranie krwi. Julka bidulo – Ty to masz ❤️ uważaj na siebie, cierpliwości życzę – wszystko będzie dobrze! Rosołku co tam chciałaś z prawa pracy???? Postaram się pomóc :) - maila znajdziesz klikając w mój nick :) Szklana mój brzuszek twardniej ei czuje nawet momentami takie ćmienie jak przed okresem – lekarz i powiedział ze na tym etapie skórcze do 10 dziennie sa w normie – ael miałam zażywac przez 3 dni po 2 no -spy, a później do wizyty (3 dni) po jednej – to pomaga. A taki napięty brzuszek to ogromny dyskomfort – strasznie mi potrafi stwardnieć. Basienia ja nawilżać kupuję i to już teraz bo moje śluzówki są tak wysuszone ze się okropnie męczę w nocy – wybieram taki z jonizacją (oczyszczaniem) powietrza. Balbinko masz racje – należy poinformować moderatora – powinien po IP wychwycić czy i która z „nas” jest tym dupkiem... Pomarańczowy gościu – ach to uczucie lekkości po porodzi e- już nie pamiętam jak to jest :P szklana jestem za porzadkami w tabelce – tabelka jest dla forumowiczek, a forumowicz to ktoś kto się udziela – nie tylko po to zeby tabelke zaktualizowac. Salwia całkiem spore to twoje maleństwo :) Nadia współczuję cukrzycy – ale dasz rade ❤️ ja również jestem powoli coraz bardziej ocieżała i obolala -a wydawało mi sie ze jestem niezniszczalna ;) Hałaśliwa ciesze sie ze po wizycie same dobre wieści, to krwawienie z noska to nic powaznego – wile babeczek w ciąży tak ma. Czas pedzi szybko już pół roku jesteśmy w ciąży!!! niesamowite – to kupa czasu! Cod o ruchów maluszka to nasza mała kopie umiarkowanie, za to okropnie sie rozpycha – ja jestem dosc drobne więc ciągle na brzuszku widze grzbiety i dziwne figury małej – miłe to ale czasem aż boli jak mi tak skóre naciąga, rozpycha sie szaleniec mały :P Ja dziś miałam zajęcia na szkole rodzeni temat porodu przerobiony, za tydzień połóg. Bywalskiego pomijam, bo szkoda słów. Jutro rano jak sie zważe to zaktualizuje tabeleczkę bo juz mi 30 tydzień leci od wtorku :) Zapisałam sobie przepis na szarlotkę i ja się na nią skuszę :) Ps. a dlaczego ja nie dostałm nowego hasła :( może Balbinka albo Igmik mi wrzuci na gadu :) Rosołku i ja pochłaniam ogromne ilości manarynek, czy klementynek – ostatnio po 1 kg co wieczór! Nieźle no nie :D Co do ktg to ja jeszcze nigdy nie miałam, teraz mam 30 tydzień – zobaczymy co ginek jutro powie. Basienia nie jesteś tu pierwsza z taka pomyłką ;) gratuluję córuni :) Monis30 najwazniejsze ze z mala wszystko dobrze, a Ty trzymaj sie cieplutko i leżakuj ❤️ Up83 spróbuje tak swoje maleństwo przyzwyczajać – oj gdyby od 19 odawało sie miec czas tylko dla siebie :) miłego wieczoru kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×