Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ja tylko ekspresem... pomarańczowa ja mam płymn do mycia ciałka i glówki z musteli http://www.aptekaeskulap.pl/mustela-bebe-zel-do-mycia-glowy-i-ciala-500-ml-p-1635.html?osCsid=a04a4d4b4e122492650dcf5a80646709 - od poczatku mozna stosowac, ale na samym poczatku to nie wiem czy nie wystarczy oilatum do wody http://www.aptekaeskulap.pl/oilatum-634-emulsja-lecznica-150-ml-p-1828.html?osCsid=a04a4d4b4e122492650dcf5a80646709 - wiem ze niektórzy twierdza ze oilatum to tylko w wypadku problemów ze skóra -ale ja bede od poczatku używac bo to jest świetne dla skóry - same się w tym mozecie wykąpać :) zmykam na zakupy spozywcze - przygotowania do sylwka - idziemy do znajomych i troszkę smakołyków trzeba przygotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, wszystkie juz pierzecie, kupujecie, meblujecie... a ja jeszcze nic nie ruszyłam :( Póki co posegregowałam ubranka rozmiarami po mojej córeczce i pora wziąć się za pranie. No i jakby nie było musowo dokupić kilka rzeczy jak choćby pieluszki, oliwkę, płyny do kąpieli... No i pora kupić co nieco dla siebie : jakieś koszule, podkłady poporodowe... Zazdroszczę co niektórym jak czytam o pokoju dla maluszka. My mamy póki co bardzo małą powierzchnie mieszkaniową i przyjdzie nam żyć w jednym 16m pokoiku we czwórkę. Ale jakoś mnie to nie przeraża :) Chyba bardziej przeraża mnie poród. No w pierwszej ciąży tak się nie bałam i skończyło się cc. A teraz jak jestem taka wystraszona to pewno będę się męczyła. Dzisiaj znowu mała się rozpychała i jeździła mi rączkami po bliźnie co bardzo boli. A jak tam, wszystkie planujecie poród w obecności męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim. :) Jutro już 36 tydzień...powoli zacznie się odliczanie ;) Od wczoraj boli mnie miednica i chodzę jak kaczuszka.Oby nie było gorzej. Ja mam kosmetyki z bubchen i penaten,chciałam kupić Oilatum,ale po kąpieli chcę masować moją kruszynkę i myślę,że odrobina oliwki i będzie super,a po oilatum już chyba nie natłuszcza się ciałka.A poza tym jeśli tfu tfu...będzie miała problemy ze skórą to zawsze mogę zastosować. Na ścianie jest już moje dzieło,żółciutki Tweety.Zdjęcie niebawem prześlę na maila :) Jutro Sylwester,którego spędzę w domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie mogę dzisiaj niestety zasnąć mimo że jestem wykończona :( Mój mężulek smacznie chrapie a ja nie wiem co ze sobą począć. Święta święta i już po. Mała przez całe święta dużo kopała wierciła się, rozpychała była niesamowicie aktywna. W drugi dzień świąt byliśmy u znajomych których dawno nie widzieliśmy, wierciła się niesamowicie na każde słowo wypowiedziane przez koleżankę i jej męża. Niesamowite. Dopiero uspokoiła się w domu. Rosołek jeżeli oprócz bakterii nic innego niepokojącego nie ma to możesz być spokojna. Gdyby oprócz bakteri byłaby duża liczba leukocytów to już byłoby niepokojące i mogło by świadczyć o zakażeniu. Same bakterie mogą pojawić się w próbce moczu zewnątrz np: podczas siusiania do naczynka (ze skóry), podczas długiego czasu między pobraniem moczu a wykonaniem badania, a nawet od oczu i doświadczenia laborantki. Wiem co mówię, pracuję w laboratorium co prawda bardziej zajmuję się oznaczaniem grup krwi, konfliktami serologicznymi, doborem krwi do przetoczeń ale i w reszcie też sie orientuję. Zmykam spróbować zasnąć. Odezwę się jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki! A ja już nie śpię. Od 3 rano. Tak już mam od tygodnia. Usypiam wieczorem, spię do 3, potem 2 lub 3 godz przerwy i nad ranem znowu usypiam i spię aż mnie synuś obudzi. Właśnie wyprawiłam mężą do pracy, nie mogę usnąć, to zajrzałam na forum. Wieczorkiem idziemy do znajomych na imprezkę, więc pośpię pewnie w ciągu dnia. A tymczasem chcę WAM złożyć życznie na nowy rok: Niech taneczny lekki krok Będzie z WAMI cały rok, Niech prowadzi WAS bez stresu Od sukcesu do sukcesu. Pomyślności, szczęścia i dużo radości z opieki nad maleństwami na nowy rok życzę wszystkim przyszłym mamusiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf uf ja dziś miałam króciutkie pobudki:) jak tam Sylwester? jakie postanowienia? ja sylwester spędzę godzinkę u znajomych a potem home sweet home. od Nowego Roku rzucam słodycze, o ironio - pierwszy raz od 9 lat nie rzucam palenia:D a pierwszy raz w życiu muszę rzucać słodycze, których wcześniej nie jadłam. jestem typem nałogowca!! muszę mieć jakiś nałóg!!! teraz to będą herbaty i kawy (na razie bezkofeinowe) już się zaopatrzyłam w Świecie herbaty. Po urodzeniu rzucam się na herbaty zielone. Mandzia - ja rodzę w obecności męża, ale jak zacznę przeć to go wyganiam, będę chciała się maksymalnie skoncentrować no chyba że będę się bała, to zostanie... zobaczymy jak się rozwinie sytuacja. Szczęśliwego Nowego Roku!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w starym roku! Ja planuję poród z mężem od początku do końca. Chyba że cesarka będzie to nie wiem, ale jeśli planowana to maż może być ze mną i pewnie tak zrobimy bo to w końcu też narodziny tylko inną drogą. ale na razie nie dopuszczam myśli o cesarce, zobaczymy 10 stycznia czy Calineczka fiknęła. Na razie zdaje mi się że nie... Czego wam życzyć na nowy rok? Dla nas wszystkich to bedzię wyjątkowy rok i będzie się działo... Chyba tylko zdrowia dla dzieciaczków i w miarę przespanych nocy i żeby nie było kolek ani innych niemowlęcych przypadłości. :) Wszystkiego naj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) obudzonam i znow bezsilna, Cudowny juz pojechal kuc sciany a ja mam dzis za zadanie zaopatrzyc nas w obiadek i dokupic rzeczy do szpitala, w sumie dla siebie te koszuliny i kosmetyki dla mnie i malenstwa...idac tropem szklanej kupie podwojnie i niech lezy. od wczoraj nosze brzuch w rekach...doslownie. nie wiem o co chodzi wciaz twardnieje i malenstwo tak kopie,ze odruchowo zaciskam uda zeby nie wypadlo:P a tak szczerze to wcale nie to nie cieszy... odpowiadajac na pytania,przeczucia nie mam czy to chlopak czy dziewczyna.nikomu nie mowie,ze wolalabym chlopca ale i tak wszyscy mowia,ze to chopak.a ludzie twierdza,ze urodze wczesniej bo brzuchol mam ogromny.nawet pytaja czy jestem pewna ze to nie bliznieta;)dzis kiedy wszyscy tancowac beda to ja pralke wlacze i piore dalej rzeczy dla maluszka zostaly mi juz tylko grube sparwy...jak wklady do poscieli kocyki ochraniacze na lozeczko i takie tam.egzamin juz drugiego!na szczescie lub nie o 20:30 mam nadzieje,ze egzaminator bedzie chcial juz do domk i zrobimy egzamin expresowo. ciezarowki niespioszki! trzymajie sie dzielnie w tym niespaniu, mi na szczescie bezsennosc trafia sie ostatnimi czasu coraz zadziej.moze i wam przejdzie:)tego zycze na nowy rock. my koniecznie chcemy rodzic we dwoje. to czego sie obawiam, to fakt ,ze Cudak moglby wtedy wyjechac gdzies za gramanice i ze zostalabym wtedy sama.tego nie chce i to moj najwiekszy koszmar.gdyby byla cesarka to tez chce zeby byl przy mnie, to tez jego dziecko, nie widze powodu zeby odcinac go od narodzin. mia...kurcze...chcialas cesarke?pomijam fakt,ze twoje malenstwo nie ma szan na obrot...mnie strasznie przeraza wizja takiego rozwiazania ciazy. laktator... pewnie sie przyda bo strus pedziwiatr jestem...ale jeszcze o nim nie myslalam...pewnie zakupimy pozniej. w sobote mamy szkole rodzenia i usg...zobaczymy co tam nasze malenstwo porabia i czy uroslo:)jestem niesamowicie ciekawa.a we wtorek pokazemy sie z tym usg doktorkowi, wreszcie wezme zwolnienie...kiedys w koncu trzeba.ale pracowac i tak bede... no i jeszcze o obawach. prawdopodobnie nie zdazymy zrobic remontu przed 30 stycznia.bedziemy sie starac ale ja tego nie iwdze.i na luty bede zmuszona pojechac pomieszkiwac do staruszkow. a ja tak bardzo nie chce...a w tym remoncie mieszkac pewnie nie dam rady...bede musiala jakos spinac prace z dojazdami do warszawy co juz wogole przechodzi moje wyobrazenia..do tego jak pomysle o dojezdzie do szpitala z domu moich rodzicow to robi mi sie slabo...w ostatnich trzech latach do centrum warszawy nie jedzie sie juz 20 minut tylko 1,5h bo korki sie niemoziwe zrobily...wogole w ciagu ostatnich trzech lat mnostwo ludzi wybudowalo domy w tamtej okolicy.jestem cal aprezrzaona.i zaczynam miec strachy przed porodem.wiem,ze jestem kobieta i ze Bog mnie stworzyl to tego rodzaju wyzwan ale nie jestem w stanie sobie tego przetlumaczyc i jakies paniki male zachodza.nawet Cudownemu o tym nie mowie, bo iwem,ze dostalabym za takie mysli opiernicz...no nic.spadam dopuki sklepy otwarte...na 13 mam ostatnie jazdy autkiem przed egzaminem:) buzie duze, noworoczne i \"oby wszystko sie udalo\"-powtarzajac za pania z miesnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam obudzone lutóweczki! A u styczniówek ruch w nocy, jak nie wiem co. Rodzą chyba na wyścigi i według systemu (jak same to napisały): \"aby życie miało smaczek, raz dziewczynka raz chłopaczek\". Ja też bym chciała rodzić z mężem, tak jak 6 lat temu. Wtedy jego obecność przy porodzie była BEZCENNA. A teraz powiedział, że już mam doświadczenie i że sobie poradzę. Ale tak naprawdę chodzi o to, że ktoś musi zostać z synem. Mam jednak nadzieję, że uda nam się synka zawieźć do szwagra i szwagierki, a męża zabiorę z sobą. I to jest moje pierwsze i największe marzenie na nowy rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..............wiek....woj..............tc......data porodu....+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie....35......25.01.09.. .......+11/córcia karenk..........33....łódzkie..........25......28. 01.09.........+7/synek Kluska=)..26....łódzkie.......36.......02.02.0 9.......+15/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25......31.01-04.02.0 9 .....synek igmik............26....pomorskie.......36.......01.02.09 .........+9/Pola piksip...........29....śląskie...........34......01.02. 09.........+7/córka LUTÓWKA......24....świętokrz......23......04.02.09...... +1,20/synek kasiula29.......29....Frankfurt......36.......02 .02.09.........+10/synek fusyta..........33....podlaskie....30.....02.02.09 ...+17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie...36........02.02.09 ........+14/córeczka Monia..........22....lubelskie........28.......04.02.09. ......+10/córcia basienia.......28....śląskie.......36.......04.02.09. .......+13/Wiktoria rosołek........26....lubuskie.....35........05.02.09 ........+7/córeczka stokrotkaa2...25.....Warszawa....33......05.02.09..... +9/coreczka Karella.....27....mazowieckie...31........06.02.09.. .......+7/Jaś ? mandzia....28...łódzkie............35......06.02.09..... .....+10/córeczka SzklanaGłowa.28...warszawa.....33..... .07.02.09.....+15! /córeczka katia-84........24....małopol./Krk..33........08.02.09.. .......+7/ ???? salwia..........28....wroclaw.........33........08.02.09 .......+16/synek malinova......35....śląskie..........35........09.02.09. .....+9,8/córcia Mia 82.........26....podkarpackie...34..... 09.02.09.......+10,5/córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..33...ok.09.02.09.... +9/synek Mama3.........39....świętokrzys...35.....10.02.09 .........+6,5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .........+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. ......+12/córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/cór eczka lamamma......30....Pomorskie.....19......12.02.09....... ....Mania/ek? edycia86r.....22....podkarpackie....33....14.02.09...... ..+10/córcia *Iskierka*......28....wlkp..............23..... 7/14.02.09.....+11/synek Wazka.........29....Rosja.........30......14.02.09 .......+15/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........32.....15.02.09 ........+10/syn doddotka......25.....wielkopolskie...30....12.02.09..... ..+12,5/synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 .........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe.......32.....16.02.09........+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....32..16.02.09..+8/NIcol as/Mikolaj Haydi.........22......Gliwice............33.......16.02. 09......+16/synuś viola nowa.....23.....mazowieckie.....33....17.02.09.......+17/Maj a Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..33.....18.02.09... ....+9/Nadine balbiina ........24 ....Częstochowa....31.....18.02.09.......+5/Kacper kasia130285...24.....małopolskie......30....21.02.09. ....+6/Sebastian Kathey..........27.....Warszawa.......30....22.02.09 .....+7/córeczka kamasutra.....21....wielkopolskie....27......23.02.09.. .....+13/synek dota25........29.....pomorskie.......21.......24.02.09 .........? halasliwa.....27....Warszawa.....31....25.02.09 ....+15/niespodzanka Zabajona.......31.....warm.maz....24.......26.02.09.. .....+6/synek konwalia9......28......Dublin.......30.......26.02.09... ....+7/Oliverek up-83...........25......Kraków.....32.......26.02.09.... ...+11/synek monis30........29.....Warszawa...30.......27.02.09. .....+10/Agusia alicja 111 .....27.....WLKP.........29.......27.02.09.......+12/Emi lka myszkinson ...26.....Gdańsk........27.......27.02.09.......+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa! Bardzo Ci współczuję tego remontu. My już z mężem trzy remonty przeszliśmy, więc bardzo dobrze wiem co czujesz. U nas nie było tylko w trakcie remontu narodzin dzidziusia, więc rozumiem jak musi Ci być ciężko. Nas też życie zmusiło do zamieszkania z rodzicami na dwa i pół miesiąca. Był to naprawdę trudny dla nas czas. Największy plus tej sytuacji, to taki, ze dziadek przez te dwa i pół miesiąca nauczył naszego 3 letniego (wtedy) synka wszystkich literek drukowanych. Może i Ty znajdziesz w tej swojej sytuacji jakieś pozytywy, czego Ci z całego serca życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ostatni dzień tego roku, ostatnio mało miałam szans dopchać się do kompa- mąż w domu!!;) Ja też mam kiepskie wyniki moczu- bakterie liczne i do tego leukocyty niestety, właśnie skończyłam leczyć sieantybiotykami i w piątek ponowne badanie moczu- zobaczymy czy pomogło, ale po antybiotykach niestety tam na dole trochę mnie wyjałowiło i boję się że znowu jakieś świństwo się przyplątało, jakieś zapalonko czy coś, niezbyt mi komfortowo z tym;/ No i wózek, wózek;( znowu jestem w tyle. Mieliśmy upatrziny mutsy transporter:( ale nie ma możliwości ustawienia spacewrówki przodem do prowadzącego wózek- tyłem do jazdy:( a jak dzidzi będzie miąło 6 m-cy to wolałabym je jednak widzieć jeszcze w tym wózeczku. Oj ciężka sprawa niestety. Dalej muszę szukać:( Dziś \"zabawa\" sylwestrowa (a raczej posiadówa- z mojej strony) u znajomych. Ciekawe czy wytrwam do północy;) Ostatnio nawet trenuję, chodzę spać przed 1- no i wysypiam siew nocy:) milusio. Dopiero o 6 na siku wstaję, a potem po 9 pobudka. Nie wiem czy uda mi sięjeszcze tu zajrzec w tym roku:) Jakby co to życzę Wam fantastycznego Nowego Roku, który przyniesie nam tyle zmian, oby były tylko dobre:) Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa, No i trzymaj się dzielnie. Nie rodzimy za wcześnie, teraz rodzą styczniówki, my jeszcze czekamy. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tymczasem idę robić sałatkę jarzynową i piec murzynka na imprezkę sylwestrową. Zajrzę jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Widze ze dalej pranka, prasowanka i remonty :) Super!!! A u nas cisza i spokoj. Nic sie nie dzieje, nie piore (nawet proszku nie kupilam...). Jeszcze jest czas... Dla mnie najlepsza motywacja zawsze byl noz na gardle. Pewnie i tym razem tak bedzie... Zartuje sobie, ze pewnie gdybym nie musiala to jeszcze bylabym w ciazy z moja coreczka bo bym sie ne porod nie zdecydowala. Zwazywszy na to, ze nie odczuwalam zadnych fizycznych niedogodnosci typu bol plecow, nog czy czegokolwiek... A teraz - co dzien to gorzej :( Ale juz niedlugo. Ja malenstwo na poczatku bede kapala w samej wodzie i pozniej tylko oliwka. To podobno wystarczy i - tak jak Basienia pisala - w razie jakichs problemow jest oilatum. Mandzia - to bedzie 16m pelne milosci :) Ja tez nie urzadzam pokoiku, bo mamy tylko dwa :) Jeden jest juz urzadzony dla corci naszej, a drugi jest nasz. Na poczatku maluszek bedzie z nami, a pozniej - pewnie ok. roku (jak zacznie noce w miare przesypiac) przeprowadzimy go do siostrzyczki. Nie ma wyjscia na razie. Ale to zaden problem. Chociaz urzadzanie pokoiku dzieciecego to super sprawa... Adrianna - ja zadnych postanowien... No takich typowych, w sensie wyrzeczen. Nic!!! Wrecz przeciwnie - w marcu wyruszam na taki shopping dla siebie ze glowa peka!!! Nie moge sie doczekac, kiedy w koncu bede mogla slicznie wygladac i kupic super ciuszki ;) To moje postanowienie noworoczne - zajac sie soba!!! Hehehe - znajac zycie bede gonic z domu na uczelnie... Musze sie zmienic i nie bac sie korzystac z pomocy!!! O - to juz drugie postanowienie. Teraz zaczelam corcie od siebie troszke odzwyczajac bo oststnio sajgon - bez mamy ani rusz ;( Wczoraj szla spac z tatusiem i plakala bidulka przez godzine. Ale musze wrzucic na luz bo nie daje rady (a raczej moje plecy). Dziewczyny nie bojcie sie tej cesarki. Rany, ja teraz wrecz mysle, zeby ja miec bez probowania wlasnymi silami. Nastraszyla mnie polozna z tym spojeniem i nie moge przestac o tym myslec... Szklana - jak sie dzidzia nie obroci, to bedziesz miala leciutki porod. Godzinka i po sprawie. Tak sobie to trzeba tlumaczyc ;) Halasliwa mnie tez mowia ze wczesniej urodze, ale to akurat czy brzuch jest duzy czy maly o tym nie przesadza... jedna dziewczyna ode mnie z uczelni miala taki malutki brzuszek, ze myslalam ze ma termin na luty - jak ja - a ona miala napoczatek grudnia. Taka pileczka. Jakos tak sie dzidek rozlozyl. A wcale nie byl maly. Powodzenia na egzaminku!!! Co dwie glowy to nie jedna, wiec musi sie udac!!! Mamo3 - ja nie zagladam do styczniowek. Normalnie sie boje. My nastepne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) O to lubię ..spełniamy marzenia :) Ja też chciałabym,aby wszystko poszło dobrze i mąż był przy mnie..to teraz największa prośba skierowana w górę .. No i żeby dzidzia była zdrowa oczywiście. Hałaśliwa powodzenia w remoncie..my niedawno skończyliśmy etap pierwszy i było ciężko,cieszę się,że zdążyliśmy przed narodzinami. Dziś żegnamy stary i witamy nowy rok... Życzę Wam wszystkiego Naj...szybkiego i jak najmniej bolesnego rozwiązania,pociesznych,zdrowych bobasków i w ogóle wszystkiego co sobie zażyczycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przepraszam że nie odniose się do wszystkich, ale wpadam tylko szybciorem – jeszcze mam troche pichcenia na spotkanie sylwestrowe, troszkę sprzątam co by w nowy rok było pięknei w domku (ponoć jaki pierwszy dzień taki cały rok ;) ) no i chciałabym posegregowac ciuszki bo leży cała góra juz poprasowana. Hałaśliwa trzymamy kciuki za egzamin – to już tuż tuż! No i żeby remont szedł szybko i pomyslnie! Cesarki nie chciałam (to była dla mnie najgorsza, najczarniejsza wizja), jak tylko usłyszałam ze bedzie cesarka to wyłam i wyłam... dalej mnie to meczy, ale pozostało mi tylko oswoić sie z tą myślą... mała już na 99% nie fiknie główką w dół, a poród posladkowy s.n. odpada. Ja bardzo chciałam rodzić z meżem, ale jak bedzie cesarka, to nie zostanie wpuszczony na salę operacyjną (w tym szpitalu sa bardzo sterylne warunki i sami lekarze i personel przechodzą regularnie szereg badań i nikogo nieprzebadanego nie wpuszczają) bedzie ogladal przez szybkę i niestety nie będzie mógł mnie trzymac za rękę (bardzo nad tym ubolewam) dopiero kiedy mi połoza maleństwo na piersiach, mąż wejdzie i dostanie szkraba na ręce. Piksip my kupilismy mutsy single spoke i tam sie spacerówke montuje w obydwie strony. Jestesmy bardzo zadowoleni ale zobaczymy jak sie sprawdzi w praktyce. Nasz ma cztery pompowane koła. Up -83 podoba mi sie Twoje noworoczne postanowienie :D ;) ja zajmę się sobą od czerwca... wcześniej nie będe miała czasu – opieka nad maleństwem, a po trzech miesiącach dodatkowo nauka do corocznych egzaminów :) ale już nie moge sie doczekać zakupów takich dla siebie – mąż sie teraz cieszy ze nie wydaje kasy na ubrania, ale ja zapewniam go ze jak tylko wróce do formy – wszystko nadrobię :P hihi Nasza mała od rana czuje ze to sylwester – tańcuje nóżkami non stop – mój słodziak! 🌼 ~~~~ 🌼 Dziewczynki życze Wam miłego sylwestra i wszystkiego co najlepsze w roku 2009! przede wszystkim dużo, zdrówka, siły no i cierpliwości, lekkich i szczęśliwym porodów – tak jak to sobie zaplanujecie i wymarzyłyście, zdrowych i pięknych bobasków, wsparcia partnerów, przespanych nocy, szybkiego powrotu do figury ;P i spełnienia wszystkich marzeń!!!!!!!!!!! 🌼 ~~~~ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze aktualizacja Nick..............wiek....woj..............tc......data porodu....+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie....35......25.01.09.. .......+11/córcia karenk..........33....łódzkie..........25......28. 01.09.........+7/synek Kluska=)..26....łódzkie.......36.......02.02.0 9.......+15/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25......31.01-04.02.0 9 .....synek igmik............26....pomorskie.......36.......01.02.09 .........+9/Pola piksip...........29....śląskie...........34......01.02. 09.........+7/córka LUTÓWKA......24....świętokrz......23......04.02.09...... +1,20/synek kasiula29.......29....Frankfurt......36.......02 .02.09.........+10/synek fusyta..........33....podlaskie....30.....02.02.09 ...+17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie...36........02.02.09 ........+14/córeczka Monia..........22....lubelskie........28.......04.02.09. ......+10/córcia basienia.......28....śląskie.......36.......04.02.09. .......+13/Wiktoria rosołek........26....lubuskie.....35........05.02.09 ........+7/córeczka stokrotkaa2...25.....Warszawa....33......05.02.09..... +9/coreczka Karella.....27....mazowieckie...31........06.02.09.. .......+7/Jaś ? mandzia....28...łódzkie............35......06.02.09..... .....+10/córeczka SzklanaGłowa.28...warszawa.....33..... .07.02.09.....+15! /córeczka katia-84........24....małopol./Krk..33........08.02.09.. .......+7/ ???? salwia..........28....wroclaw.........33........08.02.09 .......+16/synek malinova......35....śląskie..........35........09.02.09. .....+9,8/córcia Mia 82.........26....podkarpackie...35..... 09.02.09.......+11,5/córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..33...ok.09.02.09.... +9/synek Mama3.........39....świętokrzys...35.....10.02.09 .........+6,5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .........+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. ......+12/córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/cór eczka lamamma......30....Pomorskie.....19......12.02.09....... ....Mania/ek? edycia86r.....22....podkarpackie....33....14.02.09...... ..+10/córcia *Iskierka*......28....wlkp..............23..... 7/14.02.09.....+11/synek Wazka.........29....Rosja.........30......14.02.09 .......+15/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........32.....15.02.09 ........+10/syn doddotka......25.....wielkopolskie...30....12.02.09..... ..+12,5/synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 .........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe.......32.....16.02.09........+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....32..16.02.09..+8/NIcol as/Mikolaj Haydi.........22......Gliwice............33.......16.02. 09......+16/synuś viola nowa.....23.....mazowieckie.....33....17.02.09.......+17/Maj a Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..33.....18.02.09... ....+9/Nadine balbiina ........24 ....Częstochowa....31.....18.02.09.......+5/Kacper kasia130285...24.....małopolskie......30....21.02.09. ....+6/Sebastian Kathey..........27.....Warszawa.......30....22.02.09 .....+7/córeczka kamasutra.....21....wielkopolskie....27......23.02.09.. .....+13/synek dota25........29.....pomorskie.......21.......24.02.09 .........? halasliwa.....27....Warszawa.....31....25.02.09 ....+15/niespodzanka Zabajona.......31.....warm.maz....24.......26.02.09.. .....+6/synek konwalia9......28......Dublin.......30.......26.02.09... ....+7/Oliverek up-83...........25......Kraków.....32.......26.02.09.... ...+11/synek monis30........29.....Warszawa...30.......27.02.09. .....+10/Agusia alicja 111 .....27.....WLKP.........29.......27.02.09.......+12/Emi lka myszkinson ...26.....Gdańsk........27.......27.02.09.......+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja też się zaktualizuję :) Nick..............wiek....woj..............tc......data porodu....+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie....35......25.01.09.. .......+11/córcia karenk..........33....łódzkie..........25......28. 01.09.........+7/synek Kluska=)..26....łódzkie.......36.......02.02.0 9.......+15/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25......31.01-04.02.0 9 .....synek igmik............26....pomorskie.......36.......01.02.09 .........+9/Pola piksip...........29....śląskie...........34......01.02. 09.........+7/córka LUTÓWKA......24....świętokrz......23......04.02.09...... +1,20/synek kasiula29.......29....Frankfurt......36.......02 .02.09.........+10/synek fusyta..........33....podlaskie....30.....02.02.09 ...+17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie...36........02.02.09 ........+14/córeczka Monia..........22....lubelskie........28.......04.02.09. ......+10/córcia basienia.......28....śląskie.......36.......04.02.09. .......+13/Wiktoria rosołek........26....lubuskie.....35........05.02.09 ........+7/córeczka stokrotkaa2...25.....Warszawa....33......05.02.09..... +9/coreczka Karella.....27....mazowieckie...31........06.02.09.. .......+7/Jaś ? mandzia....28...łódzkie............35......06.02.09..... .....+10/córeczka SzklanaGłowa.28...warszawa.....35..... .07.02.09.....+17! /córeczka katia-84........24....małopol./Krk..33........08.02.09.. .......+7/ ???? salwia..........28....wroclaw.........33........08.02.09 .......+16/synek malinova......35....śląskie..........35........09.02.09. .....+9,8/córcia Mia 82.........26....podkarpackie...35..... 09.02.09.......+11,5/córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..33...ok.09.02.09.... +9/synek Mama3.........39....świętokrzys...35.....10.02.09 .........+6,5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .........+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. ......+12/córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/cór eczka lamamma......30....Pomorskie.....19......12.02.09....... ....Mania/ek? edycia86r.....22....podkarpackie....33....14.02.09...... ..+10/córcia *Iskierka*......28....wlkp..............23..... 7/14.02.09.....+11/synek Wazka.........29....Rosja.........30......14.02.09 .......+15/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........32.....15.02.09 ........+10/syn doddotka......25.....wielkopolskie...30....12.02.09..... ..+12,5/synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 .........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe.......32.....16.02.09........+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....32..16.02.09..+8/NIcol as/Mikolaj Haydi.........22......Gliwice............33.......16.02. 09......+16/synuś viola nowa.....23.....mazowieckie.....33....17.02.09.......+17/Maj a Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..33.....18.02.09... ....+9/Nadine balbiina ........24 ....Częstochowa....31.....18.02.09.......+5/Kacper kasia130285...24.....małopolskie......30....21.02.09. ....+6/Sebastian Kathey..........27.....Warszawa.......30....22.02.09 .....+7/córeczka kamasutra.....21....wielkopolskie....27......23.02.09.. .....+13/synek dota25........29.....pomorskie.......21.......24.02.09 .........? halasliwa.....27....Warszawa.....31....25.02.09 ....+15/niespodzanka Zabajona.......31.....warm.maz....24.......26.02.09.. .....+6/synek konwalia9......28......Dublin.......30.......26.02.09... ....+7/Oliverek up-83...........25......Kraków.....32.......26.02.09.... ...+11/synek monis30........29.....Warszawa...30.......27.02.09. .....+10/Agusia alicja 111 .....27.....WLKP.........29.......27.02.09.......+12/Emi lka myszkinson ...26.....Gdańsk........27.......27.02.09.......+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Up83 No nie da się ukryć, że my zaraz po styczniówkach rodzimy, nie ma już odwrotu. Życzę nam wszystkim aby było sprawnie, lekko i przyjemnie ... Murzynek upieczony, sałatkla gotowa, teraz idę poleżeć przed dzisiejszą imprezką. Potem fryzurka, makijaż, sukienka sylwestrowa i ..... piccolo w rękę. Udanej zabawy życzę wszystkim. A W NOWYM ROKU SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Ja sylwestra spedzam w domku,jakos nie mam mocy na zabawe Życze wam dużo radości dnia codziennego, spełnienia marzeń co do jednego. Miłości takiej, że świat nie widział, zdrowia takiego, co nikt nie słyszał. Pieniędzy tyle, że nie wiesz ile, a wszystko to w radosną chwilę.No i oczywiscie szybkiego porodu i zdrowego,ślicznego maluszka:) Bawcie sie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ten Nowy Rok życzę Wam przede wszystkim dużo, dużo zdrowia, wielu powodów do radości, stokroć miłości oraz przyjaźni szczerych i trwałych. Niech przyszły rok spełni Wasze marzenia, zadba o zapełnienie portfela oraz niech zaskoczy Was miłymi zdarzeniami i będzie udany cały!!!! Mandzia :) P.S. Oczywiście życzę również szampańskiej zabawy sylwestrowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny z okazji nadchodzącego nowego roku życzę wam spełnienia najskrytszych marzeń aby porody były krótkie i bezbolesne maluszki piękne i zdrowe a partnerzy wpierający i opiekuńczy jeszcze po krotce co u mnie wczoraj byłam na badaniu kontrolnym u ginia wszytko z maluchem w porządku obecnie wazy 1960gr a długość 32cm bez nóżek lekarz powiedział ze do małych dzieci to on nie należny także mogę się spodziewać małego wielkoluda swieta swieta i po swietach bardzo szybko nam zlecialy co do zakupow mam juz prawie wszystko jeszcze tylko kosmetyki musze kupic no i torba szpitalna do spakowania ciuszkow jeszcze nie pralam zamierzam sie wziasc za to w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chwila, jeden krok i wejdziemy w Nowy Rok, Niech się życie z górki toczy, Niech wiatr nie wieje w oczy, lekkich porodów, zdrowych dzieciaczków i spełnienia marzeń SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ W NOWYM ROKU!!! ZEBYSMY ZA TRZY MIESIACE WSZYSTKIE BYLY NAJSZCZESLIWSZE NA SWIECIE. BUZIAKI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki w NOWYM 2009 ROKU. Oby zdrowie i szczęscie dopisywało, a marzenia same się spełniały. Balowałam na prywatce do 2, więc jeszcze idę lulać do łóżeczka, póki synek śpi. Zajrzę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane lutoweczki w pierwszy dzien 2009 roku :) dla nas wszystkich niosącego niesamowite zmiany :) Spełnienia wszystkich marzeń tych wielkich i tych malutkich 👄 Nie zaglądałam od poniedziałku bo niestety dopadła mnie grypa żołądkowa, a objawy są na pewno wam dobrze znane :( Ale wczoraj było już zdecydowanie lepiej i na imprezce \"balowałam\" do 3. Coprawda skupiałam sie jeszcze na przyjmowaniu płynów i niewiele jadłam, ale i tak było bardzo fajnie :) Buziole dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Nowym Roku życzę Wam Brzuchatki samych radosnych chwil z bliskimi, zdrowych i dorodnych dzieciaczków, które dadzą Wam samą słodycz i szczęścia i zdrówka w nadchodzącym roku i siły aby przetrwać nieprzespane noce i oczywiście szybkiego powrotu do figurek sprzed ciąży. My też balowaliśmy do drugiej ale ja juz spać nie mogę. Doczekałam do stycznia z Polcią w brzuszku!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..............wiek....woj..............tc......data porodu....+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie....35......25.01.09.. .......+11/córcia karenk..........33....łódzkie..........25......28. 01.09.........+7/synek Kluska=)..26....łódzkie.......36.......02.02.0 9.......+15/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25......31.01-04.02.0 9 .....synek igmik............26....pomorskie.......36.......01.02.09 .........+9/Pola piksip...........29....śląskie...........34......01.02. 09.........+7/córka LUTÓWKA......24....świętokrz......23......04.02.09...... +1,20/synek kasiula29.......29....Frankfurt......36.......02 .02.09.........+10/synek fusyta..........33....podlaskie....30.....02.02.09 ...+17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie...36........02.02.09 ........+14/córeczka Monia..........22....lubelskie........28.......04.02.09. ......+10/córcia basienia.......28....śląskie.......36.......04.02.09. .......+13/Wiktoria rosołek........26....lubuskie.....35........05.02.09 ........+7/córeczka stokrotkaa2...25.....Warszawa....33......05.02.09..... +9/coreczka Karella.....27....mazowieckie...31........06.02.09.. .......+7/Jaś ? mandzia....28...łódzkie............35......06.02.09..... .....+10/córeczka SzklanaGłowa.28...warszawa.....35..... .07.02.09.....+17! /córeczka katia-84........24....małopol./Krk..33........08.02.09.. .......+7/ ???? salwia..........28....wroclaw.........33........08.02.09 .......+16/synek malinova......35....śląskie..........35........09.02.09. .....+9,8/córcia Mia 82.........26....podkarpackie...35..... 09.02.09.......+11,5/córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..33...ok.09.02.09.... +9/synek Mama3.........39....świętokrzys...35.....10.02.09 .........+6,5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .........+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. ......+12/córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/cór eczka lamamma......30....Pomorskie.....19......12.02.09....... ....Mania/ek? edycia86r.....22....podkarpackie....33....14.02.09...... ..+10/córcia *Iskierka*......28....wlkp..............23..... 7/14.02.09.....+11/synek Wazka.........29....Rosja.........30......14.02.09 .......+15/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........32.....15.02.09 ........+10/syn doddotka......25.....wielkopolskie...30....12.02.09..... ..+12,5/synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 .........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe.......32.....16.02.09........+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....32..16.02.09..+8/NIcol as/Mikolaj Haydi.........22......Gliwice............33.......16.02. 09......+16/synuś viola nowa.....23.....mazowieckie.....33....17.02.09.......+17/Maj a Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..34.....18.02.09... ....+9/Nadine balbiina ........24 ....Częstochowa....31.....18.02.09.......+5/Kacper kasia130285...24.....małopolskie......30....21.02.09. ....+6/Sebastian Kathey..........27.....Warszawa.......30....22.02.09 .....+7/córeczka kamasutra.....21....wielkopolskie....27......23.02.09.. .....+13/synek dota25........29.....pomorskie.......21.......24.02.09 .........? halasliwa.....27....Warszawa.....31....25.02.09 ....+15/niespodzanka Zabajona.......31.....warm.maz....24.......26.02.09.. .....+6/synek konwalia9......28......Dublin.......30.......26.02.09... ....+7/Oliverek up-83...........25......Kraków.....32.......26.02.09.... ...+11/synek monis30........29.....Warszawa...30.......27.02.09. .....+10/Agusia alicja 111 .....27.....WLKP.........29.......27.02.09.......+12/Emi lka myszkinson ...26.....Gdańsk........27.......27.02.09.......+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×