Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witajcie, Jak byłam w czwartek na wizycie to lekarz już nie kazał brać mi kwasu foliowego tylko witaminy. Polecił mi Elevit. Zatem zażywam te witaminy raz dziennie. Są ogromne i smakują trochę jak wibowit. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj upal.Dwa dni mialam kiepskie samopoczucie,nie wiem dlaczego,moze cisnienie,mieszkam w gorach,ale bylo mi b.slabo,nie moglam nic zrobic,nawet krotka wyprawa do sklepu(co prawda pod gorke)to byl wyczyn.Dzisiaj juz jest okay.Na spacery chodzic musze codziennie,bo mam psa i on mi nie odpusci;),ale bralam ze soba meza,bo ma w tym tyg.popludniowki. Co do wyjazdu..no wlasnie,my wybieramy sie do PL za tydzien,to bedzie 14 tydzien.1000km-ale bedziemy jechac po poludniu,poza tym mamy duze auto,z tylu rozkladana kanapa jak lozko,wiec nie bede siedziec caly droge,mam nadzieje,ze bedzie dobrze.Pozniej juz raczej nie wybierzemy sie na urlop,wiec ostatnia szansa odwiedzic rodzine. A jak to u was jest z wyjazdami?Moze ktoras z was pytala o to lekarza,bo ja oczywiscie zapomnialam,jak zobaczylismy maluszka na USG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wreszcie pospalam,ostatnie dwa dni byly dla mnie maratonem,naprawde juz dawno tak duzo nie pracowalam:) wczoraj kobiety dzieciate ,patrzyly na mnie i twierdzily,ze \"taki\"brzuch to w piatym miesiacu mialy...zaczynam byc troszke przerazona,nigdy nie bylam w ciazy i nie mam pojacia jaka jest norma brzuchowa. i jeszcze musze wam zadac pytanie, nie zuwazylam,zeby moja dieta jakos masakrycznie ise zmieniala,nie jem tylko mieska, bo mi nie smakuje,ale nie jem tez rzeczy ktore powoduja gazy..no i nie zauwazylam aby bylo ich wiecej ale moja mama ostatnio powiedziala,ze \"smierdzi jakby kota rozdarl\" i rezcywiscie nigdy przed tem nie mialm takich problemow,was tez to spotyka?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up-83
hehe Witam, ja mam termin na 28 lutego ;) Też nie jem mięsa, ani żadnych wędlin, bo mi po prostu śmierdzą ;( Nie mówiąc o zapachu smażenia... A poza tym nie jest zle... Brzuszek mi troche rośnie, ale nie jest jeszcze bardzo widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up-83
aaaa chcialam jeszcze o cos zapytac... Mam straszne problemy z cerą odkad jestem w ciazy... dzis bylam u ginek. i cholera znowu nie poprosilam o cos na tradzik... macie moze pojecie co mozna w ciazy stosowac, czy w ogole cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz...myslalam,ze ja tu jedya taka jestem...nigdy nie mialam nawet zlamanego pryszcza:) dermatolog zalecil mycie buziaka zelem PHYSIOGEL i smarowac sie mascia Aknemycin...tylko nie pamietam czy aknemycin jest na recepte czy nie ,bo okazalo ise ,ze atopowe zapalenie skory lecze tymze specyfikiem,ktory mam od ponad pol roku..inie pamietam czy byl z recepty czy mozna go tak ot w aptece zakupic. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up-83
Dzięki śliczne. Trochę to dobijające, bo zazwyczaj kobiety w ciąży robią sie piekniejsze (progesteron itd...) a ja na odwrót ;( No nic, ciekawa jestem, czy Ci to pomogło.. Ja mogę spróbować wszystkiego... byle tylko sobie jeszcze stanu rzeczy nie pogorszyc ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo Ja własnie po wizycie, dzidza rosnie wszystko oki oprócz łozyska zbyt nisko, ale ponoc spoko. Badania tez oki. Badania gin nie miałam tez sie tylko zapytał czy wszystko oki. Co do cery, w pierwszej ciazy było suuper dopiero po porodzie takich brzydkich krost dostałąm ze hej i tak chodziłąm z tym i myslałm ze przejdzie samo chyba z półtorej roku, jak poszłam do dermatologa skonczyło sie na antybiotyku i teraz jestem tylko na toniku. Buziak ładny, ale za to dekolt mi wysypało :( Juz jestem umówiona do dermatologa. Dziewczyny nic na własna reke bo mozna tylko sobie zaszkodzić, albo portfelowi, bo te kosmetyki wszystkie drogie jak diabli, ja poszłam i załuje ze tak późno. Co do witamin to trzeba czytac skład bo jak za duzo to niedobrze. JA na razie tylko na foliku jeszcze bez zadnych innych :) A dzisiejsza noc koszmarna bo NAduska mi sie o 3 rozbudziłą i jak zwykle 2 godz snu wyjete z zycia, obudziłam sie z wielką migreną i tak mnie cmi do teraz. Ide jesc kolacyjke i spaciu. Ale sie ciesze ze z dzidzia wszystko dobrze :) Ja na wszelki wypadek zawsze dzwonie 2 tyg wczesniej zeby umówic sie na konkretna date i godz. bo jak dzwoniłam tydz wczesniej to róznie bywało, zazwyczaj niebyło juz miejsc :( Co do ubranek ciązowych to prawda niektóre sa strasznie beznadziejne, ale jak sie połazi to mozna cos fajego znalezc. A na pewno nie w sklepie dla puszystych to juz była bardzo przykra uwaga. pozdrówka i duuuzo snu miłęj nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolek z kluseczkami
Jak u Was jest z kwasem foliowym? Ja jutro wchodzę w 15 tc. i juz od 2 tyg. nie biore kwasu, bo slyszalam,ze to ma sens tylko do 12 tc.Lekarza zapomnialam o to spytac. Ciesze sie, dziewczyny,ze jestescie spokojne i zadowolone po wizytach.Teraz pozostaje czekac na nastepna. Dzis w nocy obudzilam sie i z przerazeniem stwierdzilam, ze tak naprawde to niedlugo rozwiazanie i dopadl mnie straszny lek przed porodem.Rano juz nie wygladalo to tak zle.Ale faktem jest , ze te kilka m-cy minie szybciutko. Atak zupelnie poza tym moj maz zapomnial o rocznicy slubu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka135
Wyobraźcie sobie jaka jestem szczęśliwa!!!! Dziś byłam u lekarza, a strasznie się obawiałam tej wizyty, bo coś mnie z lewej strony brzucha kuło. Lekarz powiedział że wszystko jest w porządku i........ widziałam na USG siusiaczka:-) Czyli będzie chłopiec - tak jak zresztą przypuszczałam:-) Dodam że kończy się u mnie 14 tydzień!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolku - oj na pewno nie zrobil tego celowo, po prostu zapomnial, nie martw się :) Ja o waznych datach zwykle przypominam mojemu A. niby mimochodem kilka dni przed i jak dotad bylo ok. Co do Folika - ja jestem w 13 tc i lekarz nadal kazal mi brac az do nastepnej wizyty czyli do 18 tc, dziwne to wszystko, jedni kaza braz inni nie... nie rozumiem. tak samo moj jest bardzo przeciwny farbowaniu wlosow normalnymi farbami - jesli juz to powiedzial, ze moge ale ekologicznymi tymi bez amoniaku... Ja tez nie jem wedlin i miesa no bo nie moge sie zmusic, cud bo w tym tyg. jajka troche mi podchodza. Ale ogolnie to mam problem wieczorem, boli mnie zoladek, tak dziwnie cisnie i od dwoch dni z drugiej strony zaraz pod zebrem prawym.... Moja mama twierdzi, ze to drugie to watroba. Macie tez takie bole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolek z kluseczkami
Kasienka 135 GRATULUJE synka.Ja najprawdopodobniej rowniez mam chlopaka. Na poczatku marzylam o corce, ale jak sie dowiedzialam, ze mezczyzna, to tak sobie wmowilam,ze mowie do niego po imieniu i nie chce juz zadnej dziewuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam problemy z zoladkiem i tez wieczorami sie pojawiaja bole.W sumie to od zawsze miewalam takie sensacje,ale teraz sie nasilily.Chyba,ze leze sobie na kanapie,to zazwyczaj jest dobrze,a w pozycji siedzacej...ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia-84
hej:) Mam pytanie, czy ktora z Was robi sobie moze henne (rzesy lub brwi)? Chcialam isc dzisiaj do kosmetyczki (tylko rzesy,zeby nie trzeba bylo ich malowac codziennie), ale nie jestem pewna, czy henna nie jest zagrozeniem w ciazy. Wiecie moze cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Babeczki! up-83 ja tez mam ogromne problemy z cerą :9 zawsze buźka była gladka jak dupcia niemowlaczka, a teraz horrorrrrr.... jak będe w domu to sprawdze nazwe i podam Ci - byłam u dermatologa i polecił mi taka maść, która można stosowac w ciązy, jak dla mnie skuteczna - jest bez recepty. Rosołku co do kwasu - to mnie lekarz zalecil witaminki a tam tez jest kwas - w dawce 800 (czyli tak jak sie przyjomowałam samodzielnie) Kasieńsko, Dotko ciesze sie ze wizyty pomyśne (nie mogło być inaczej :) ) Dociu skoro ginek mówi, ze spoko - to nie ma się co martwić. Co do snów to ja mialam jazde po wizycie- czyli wt/na śr - ogarnął mnie strach przed porodem i w ogóle przed wszystkim co mnie (i Was) czeka - skąd wedziec co kupić, jak przygotowac dom, tyle załatwania w związku ze szpitalen (jaki wybrać, położna) i jak to karmic dzidka, jak sie nim zajmowac .... rano nie było już mi to wszystko takie straszne - ale chciałabym miec wiecej czasu zeby przestudiowac wszystkie książki, pomyslec spokojnie, pogadac z koleżankami - a czas ucieka a ja ciagle w miejscu z ustaleniami :) jakoś ciężko mi sie zorganizować. A tu juz pierwszy trymestr za mną! Zleci nawet sie nie obejrzymy :D Katia - nie sądze zeby henna mogła zaszkodzic - ale nie mam wiedzy specjalnej w tym zakresie. pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up-83
Jejku świetnie. Czekam na nazwę tego specyfiku... Tak czy siak pewnie będę musiaa się wybrać do dermatologa. Ale dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Wspóczuję dziewczęta problemów z cerą. Mi w pierwszym trymestrze pojawiło się parę prycholi (zazwyczaj nie mam wcale) na szczęście już wszystko wróciło do normy. Ja czuję się dobrze. Pobolewa mnie brzuszek ale myślę, że jest to wynik odstawienia lekarstw (2 dni temu). 21 sierpnia idę znów na wizytę to się wypytam. Mój lekarz idzie na urlop i już mi zapowiedział,że po wizycie sierpniowej następna będzie dopiero na początku października. Trochę jestem zaniepokojona bo to już będzie 23 tydzień. Czytałam, że połówkowe USG robi się między 20 a 24 tyg. więc załapię się na sam koniec. Pocieszające jest to, że mój gin powiedział mi, że podczas tego usg będzie liczył każdą kosteczkę i będzie sprawdzał po kolei wszystkie narządy dzidziusia. W związku z tym, że moja kolejna wizyta będzie tak późno to postanowiłam zapisać się na usg 4d. Niestety jedyna klinika w Gdańsku o w miarę dobrej opinii robi USG między po 21 tyg ciąży. Czyli pokryje się to z z tym usg, które zrobi mi mój lekarz. A może wiecie, gdzie w trójmieście jeszcze robią usg 4d bez względu na wiek płodu? Będę wdzięczna za info. Chcę Wam jeszcze powiedzieć, że przedwczoraj byliśmy z naszym kocurem u weterynarza. Muszę stwierdzić, że nasza kocurka jest z gumy. Po upadku z 2 piętra tak naprawdę nic jej się nie stało. łapka jest stłuczona a nie złamana a na obdarty pyszczek dostałam płyn, którym jej przemywam rankę 2 razy dziennie. Mieliśmy iść dzisiaj na kontrolę ale widzimy, że jest jej lepiej więc na razie się powstrzymamy. Miłego dnia życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli -- u mnie dokladnie tak samo, siedziec nie, bo mnie tak w srodku gniecie, ze po prostu wytrzymac nie mozna, jedynie pomaga lezenie na kanapie i wtedy jakos da sie to wytrzymac.... Juz kiedys pytalam o to mojego gina no to stwierdzil, ze to normalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkapb
witam ale coś tu ostatnio spokojniej i ciszej... wszystkie w pracy czy na wakanjach? Ja wczoraj zaszalałam na zakupach bo już miałam dosyć koszmarów nocnych że nie mam w czym iść na te imprezki. Kupiłam bluzeczkę już typowo ciążową, trochę na wyrost ale tak też ładnie leży. W zwykłym sklepie znalazłam do tego biodrówki w kantkę z lekko świecącego materiału śliczne. No i jeszcze taką bluzeczkę na bieganie ze znajomymi sobie kupiłam. Strasznie mi się poprawił humorek, a mój mężyk zachwycony, bo jak z nim idę na zakupy to nic się nam nie podoba, albo co jemu to nie mi i na odwrot. Jak kupię i przyniosę do domu to we wszystkim wyglądam ślicznie i jest zachwycony;-) Moje pryszczyki maja sie całkiem dobrze, przed ciążą miałam z nich swoistą warstewkę ochronną, a teraz raz je mam a raz ślicznie schodzą. Używam tylko żelu do mycia buźki, toniku i kremu dobrze nawilżającego i to wystarcza. Moje pryszczyki nie oparły sie nawet hormonom przez długie lata więc raczej nie liczyłam na cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up-83 !!! Podaję nazwe specyfiku o którym pisałam: Brevoxyl krem 4% - można stosowac w ciąży. Ja ten krem stosuje na czoło (już sie zagoiło a miałam troche takich grudek) i punktowo tak gdzie sie pryszczyk pojawia :) - teraz mi taki bolak wyskoczył w okolicach wargi, a tak mi zależało żeby pieknie w weekend wyglądać- no nic może troche zejdzie (o ile go nie rozszperam :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulkapb no spokojnie - mało kto sie odzywa - wszystkie zapracowane chyba :) ja też wracam do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up-83
Dzieki :) Za chwile lece do apteki!!! Moze cos sie poprawi... A jesli chodzi o twoje "leki" przed porodem itd. to chce cie uspokoic... Ja juz mam 3 letnia coreczke. Tez sie balam kiedy bylam w pierwszej ciazy. I swietnie sobie poradzilam. Bo my - kobietki - tak mamy: po prostu wiemy co robic i juz ;) Nie ma co sie martwic na zapas, bo na pewno wszystko bedzie super ;)) Pozdrowki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość USG 4D...
Moj gin powiedział. że żaden rozsądny lekarz nie przeprowadzi go przed 20 tygodniem ciąży. Ale jedna z forumowiczek miała je robione podobno już w 1szem trymestrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
ja tez bym uz chciala usg 4 d miec zrobione wizyte mam 14 sierpnia w 13 tc i dopiero napomkne mojemu o usg 4d bo tez je wykonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dawno nikt tabelki nie uaktualniał...Chyba dlatego że nie ma tyg ciąży i nie ma czego uaktualniać. Jak będę miała chwilę czasu to znów je wprowadzę. A może któraś z was się nudzi i miałaby na to czas? A ten kto nie chce wpisywć tyg to nie musi przecież tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
Nick ... wiek....wojewodztwo..... tc... termin porodu.....plec/imie Kluska=)..... 26.....łódzkie....... ....31.01.09...........? kasiulkapb.....25.....małopolskie... ...... 01.02. 09.........?... igmik......... 26......pomorskie.... ... 01.02.09....... ..........? IRYSEK.........28......lubelskie..............01.02.2009..... ............? kasiula29......29......dolnośląskie....... 02.02.09...... ......? Truskawkowa....21......opolskie........... 03.02.09............? Monia..........22.....lubelskie............ .04.02 .09............? Masia1.........37.....śląskie.............. 04.02.09..... ......?... gohhha.........26.....lodzkie............. . 04.02.09...... .....? rosołek........26.....lubuskie............ 05.02.09..... ......?. agnesita.......20.......śląskie........ . .. 07.02.09.............?... nutelka23......23.....dolnośląskie....... 09.02.09...... ......?.. malinova73.....35......śląskie............ 09.02.09..... ........? Mia 82........ 26.....podkarpackie.......... 09.02.09.... ?... karenk.........33.....łódzkie.............. 10.02.09..... .....? Mama3..... ....39......świętokrzys............ 10.02.09...........?... Karella....... 27... mazowieckie.. 12.02.09............ ...? melisana....... 23......dolnośląskie....... 13.02.09..........?.. creme..........33......mazowieckie........ 13.02 .09.........? andzia678......31......mazowieckie.......... .13 .02.09...?... julka2384......24......lubuskie............ 14.02.09..........? *Iskierka*.....28.......wlkp........... 14.02.09.......... .....? katia-84.......24......małopolskie.......... 14.02.2009........... ? do góry........30......Warszawa...... .. 14.02. 09...........? Nadia277.......27......śląskie........... ... 15.02.09...........? imarika .......29.. ...lubelskie............. 15.02.2009............? doddotka.......24.......wielkopolskie........... 15/18.02.09. ..?... sikorka -......29.......BremenDe........... 16.02.09.........? PrzyszlaMama...23 ... ...DE...... ............. 16.02.2009 ........? balbiina ......23 .....Częstochowa... 12 19.02.2009..............? justynka307....27........śląskie.............. 20.02.09.............? dota25.........29........pomorskie............. 20.02.09............ ..?... Srebrzysta.....28.. ...wielkopolskie.... .... 20.02.2009..........? halasliwa......27.......Warszawa............. .25.02.0 9...........? Zabajona.......31.......warm.-maz........... ... 26 .02.09.........?... Monika.........21.......dolnośląskie....... ......? .............? Paula21waw.....21.......mazowieckie... ..........?................?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
Nick ... wiek....wojewodztwo..... tc... termin porodu.....plec/imie Kluska=)..... 26.....łódzkie....... .... 31.01.09...........? kasiulkapb....25.....małopolskie... ...... 01.02. 09.........?... igmik......... 26......pomorskie.... ... 01.02.09....... ..........? IRYSEK........28......lubelskie..............01.02.2009..... ............? kasiula29.....29......dolnośląskie....... 02.02.09...... ......? Truskawkowa..21......opolskie........... 03.02.09............? Monia.......... 22.....lubelskie............ .04.02 .09............? Masia1......... 37.....śląskie.............. 04.02.09..... ......?... gohhha........ .26.....lodzkie............. . 04.02.09...... .....? rosołek........ 26.....lubuskie............ 05.02.09..... ......?. agnesita.......20.......śląskie........ . .. 07.02.09.............?... nutelka23......23.....dolnośląskie....... 09.02.09...... ......?.. malinova73.....35......śląskie............ 09.02.09..... ........? Mia 82........ 26.....podkarpackie.......... 09.02.09.... ?... karenk.........33.....łódzkie.............. 10.02.09..... .....? Mama3..... ....39......świętokrzys............ 10.02.09...........?... Karella....... 27... mazowieckie.. 12.02.09............ ...? melisana....... 23......dolnośląskie....... 13.02.09..........?.. creme..........33......mazowieckie........ 13.02 .09.........? andzia678.....31......mazowieckie.......... .13 .02.09...?... julka2384......24......lubuskie............ 14.02.09..........? *Iskierka*.....28.......wlkp........... 14.02.09.......... .....? katia-84.......24......małopolskie.......... 14.02.2009........... ? do góry........30......Warszawa...... .. 14.02. 09...........? Nadia277......27......śląskie........... ... 1 5.02.09...........? imarika .......29.. ...lubelskie............. 15.02.2009............? doddotka......24.......wielkopolskie........... 15/18.02.09. ..?... sikorka -...... 29.......BremenDe........... 16.02.09.........? PrzyszlaMama..23 ... ...DE...... ............. 16.02.2009 ........? balbiina ..... .23 .....Częstochowa... 12 19.02.2009..............? justynka307....27........śląskie.............. 20.02.09.............? dota25.........29........pomorskie............. 20.02.09............ ..?... Srebrzysta.....28.. ...wielkopolskie.... .... 20.02.2009..........? halasliwa......27.......Warszawa............. .25.02.0 9...........? Zabajona.......31.......warm.-maz........... ... 26 .02.09.........?... Monika.........21.......dolnośląskie....... ......? .............? Paula21waw.....21.......mazowieckie... ..........?................?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
sorka za 3 raz hihhhhihihihih ale nie moge zmiescic zeby byl tydzien ciazy czytelny bardziej Nick ... wiek....wojewodztwo..... tc... termin porodu.....plec/imie Kluska=)..... 26.....łódzkie....... ....31.01.09...........? kasiulkapb.....25.....małopolskie... ...... 01.02. 09.........?... igmik......... 26......pomorskie.... ... 01.02.09....... ..........? IRYSEK.........28......lubelskie..............01.02.2009..... ............? kasiula29......29......dolnośląskie....... 02.02.09...... ......? Truskawkowa....21......opolskie........... 03.02.09............? Monia..........22.....lubelskie............ .04.02 .09............? Masia1.........37.....śląskie.............. 04.02.09..... ......?... gohhha.........26.....lodzkie............. . 04.02.09...... .....? rosołek........26.....lubuskie............ 05.02.09..... ......?. agnesita.......20.......śląskie........ . .. 07.02.09.............?... nutelka23......23.....dolnośląskie....... 09.02.09...... ......?.. malinova73.....35......śląskie............ 09.02.09..... ........? Mia 82........ 26.....podkarpackie.......... 09.02.09.... ?... karenk.........33.....łódzkie.............. 10.02.09..... .....? Mama3..... ....39......świętokrzys............ 10.02.09...........?... Karella....... 27... mazowieckie.. 12.02.09............ ...? melisana....... 23......dolnośląskie....... 13.02.09..........?.. creme..........33......mazowieckie........ 13.02 .09.........? andzia678......31......mazowieckie.......... .13 .02.09...?... julka2384......24......lubuskie............ 14.02.09..........? *Iskierka*.....28.......wlkp........... 14.02.09.......... .....? katia-84.......24......małopolskie.......... 14.02.2009........... ? do góry........30......Warszawa...... .. 14.02. 09...........? Nadia277.......27......śląskie........... ... 15.02.09...........? imarika .......29.. ...lubelskie............. 15.02.2009............? doddotka.......24.......wielkopolskie........... 15/18.02.09. ..?... sikorka -......29.......BremenDe........... 16.02.09.........? PrzyszlaMama...23 ... ...DE...... ............. 16.02.2009 ........? balbiina ......23 .....Częstochowa... ( 12 ) 19.02.2009..............? justynka307....27........śląskie.............. 20.02.09.............? dota25.........29........pomorskie............. 20.02.09............ ..?... Srebrzysta.....28.. ...wielkopolskie.... .... 20.02.2009..........? halasliwa......27.......Warszawa............. .25.02.0 9...........? Zabajona.......31.......warm.-maz........... ... 26 .02.09.........?... Karella........27.......mazowieckie........ ....?...................? Monika.........21.......dolnośląskie....... ......? .............? Paula21waw.....21.......mazowieckie... ..........?................?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ... wiek....wojewodztwo..... tc... termin porodu.....plec/imie Kluska=)..... 26.....łódzkie....... ....31.01.09...........? kasiulkapb.....25.....małopolskie... ...... 01.02. 09.........?... igmik......... 26......pomorskie.... ... 01.02.09....... ..........? IRYSEK.........28......lubelskie..............01.02.2009.... . ............? kasiula29......29......dolnośląskie....... 02.02.09...... ......? Truskawkowa....21......opolskie........... 03.02.09............? Monia..........22.....lubelskie............ .04.02 .09............? Masia1.........37.....śląskie.............. 04.02.09..... ......?... gohhha.........26.....lodzkie............. . 04.02.09...... .....? rosołek........26.....lubuskie............ 05.02.09..... ......?. agnesita.......20.......śląskie........ . .. 07.02.09.............?... nutelka23......23.....dolnośląskie....... 09.02.09...... ......?.. malinova73.....35......śląskie............ 09.02.09..... ........? Mia 82........ 26.....podkarpackie.....(13)..... 09.02.09.... ?... karenk.........33.....łódzkie.............. 10.02.09..... .....? Mama3..... ....39......świętokrzys............ 10.02.09...........?... Karella....... 27... mazowieckie.. 12.02.09............ ...? melisana....... 23......dolnośląskie....... 13.02.09..........?.. creme..........33......mazowieckie........ 13.02 .09.........? andzia678......31......mazowieckie.......... .13 .02.09...?... julka2384......24......lubuskie............ 14.02.09..........? *Iskierka*.....28.......wlkp........... 14.02.09.......... .....? katia-84.......24......małopolskie.......... 14.02.2009........... ? do góry........30......Warszawa...... .. 14.02. 09...........? Nadia277.......27......śląskie........... ... 15.02.09...........? imarika .......29.. ...lubelskie............. 15.02.2009............? doddotka.......24.......wielkopolskie........... 15/18.02.09. ..?... sikorka -......29.......BremenDe........... 16.02.09.........? PrzyszlaMama...23 ... ...DE...... ............. 16.02.2009 ........? balbiina ......23 .....Częstochowa... ( 12 ) 19.02.2009..............? justynka307....27........śląskie.............. 20.02.09.............? dota25.........29........pomorskie............. 20.02.09............ ..?... Srebrzysta.....28.. ...wielkopolskie.... .... 20.02.2009..........? halasliwa......27.......Warszawa............. .25.02.0 9...........? Zabajona.......31.......warm.-maz........... ... 26 .02.09.........?... Karella........27.......mazowieckie........ ....?...................? Monika.........21.......dolnośląskie....... ......? .............? Paula21waw.....21.......mazowieckie... ..........?................?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×