Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość madziulka_lublin
dzięki dziewczyny no to powinno być ok, uspokoiłyście mnie ;) dodałam się na listę Nick.............wiek.....woj...............tc......data porodu..+kg/plec Kluska=).......... 26.....łódzkie......................31.01.09............? kasiulkapb........25....małopolskie..................01. 02.09...........? igmik.............. 26....pomorskie........15........01.02.09............? IRYSEK............28.....lubelskie.....................0 1.02.09............? kasiula29.........29.....dolnośląskie......16........02 .02.09............? Truskawkowa....21.....opolskie.....................03.02 .09............? Monia.............22......lubelskie..........15.......04 .02.09............? Masia1............37.....śląskie.......................0 4.02.09............?. gohhha...........26......lodzkie......................04 .02.09............? rosołek...........26......lubuskie...........15......05 .02.09........synek kasienka135.....26.....dolnoslaskie................05.02 .09........synek Karella............27....mazowieckie................06.0 2.09.............? agnesita.........20......śląskie...................... 07.02.09.............? nutelka23........23.....dolnośląskie................ 09.02.09.............?. malinova73......35......śląskie...................... 09.02.09.............? Mia 82............26.....podkarpackie......13..... 09.02.09.............? karenk...........33......łódzkie......................10 .02.09.............? adulka............31.....podkarpackie......14......11.02 .2009..........? Mama3..... ......39.....świętokrzys.............. .10.02.09..............? melisana....... ..23.....dolnośląskie................13.02.09..............? creme............33......mazowieckie........ ......13.02.09.............? andzia678.......31......mazowieckie.......... ....13.02.09.............? julka2384.......24.......lubuskie....................14. 02.09..............? *Iskierka*.......28........wlkp....................... 14.02.09.............? katia-84........24......małopolskie.........13.....14.02 .09............. ? do góry.........30......Warszawa................. 14.02. 09..............? Nadia277.......27.......śląskie.....................15.0 2.09...............? imarika ........29.. ....lubelskie.................. 15.02.2009.............? doddotka.......24.......wielkopolskie............ 15/18.02.09. .........? sikorka -........29.......BremenDe................16.02.09.......... .... .? PrzyszlaMama..23 ... ...DE...... ................ .16.02.09...............? Pimboli...........27.....Schwarzwald/DE..........18.02.0 9..............? balbiina .........23 .....Częstochowa.......12...19.02.09...............? justynka307....27.......śląskie.................... 20.02.09..............? Srebrzysta......28.. ...wielkopolskie.... .... ....20.02.09..............? dota25...........29......pomorskie..........11... 24.02.09..............? halasliwa........27.......Warszawa............. ...25.02.09.............? madziulka.......28.......Lublin......................25.02.2009 ...........? Zabajona........31......warm.-maz........... .. ..26 .02.09.............? Paula21waw.....21......mazowieckie... ..........26.02.09..............? Monika...........21......dolnośląskie....... ...........? ....................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............wiek.....woj...............tc......data porodu..+kg/plec Kluska=).......... 26.....łódzkie......................31.01.09............? kasiulkapb........25....małopolskie..................01. 02.09...........? igmik.............. 26....pomorskie........15........01.02.09............? IRYSEK............28.....lubelskie.....................0 1.02.09............? kasiula29.........29.....dolnośląskie......16........02 .02.09............? Truskawkowa....21.....opolskie.....................03.02 .09............? Monia.............22......lubelskie..........15.......04 .02.09............? Masia1............37.....śląskie.......................0 4.02.09............?. gohhha...........26......lodzkie......................04 .02.09............? rosołek...........26......lubuskie...........15......05 .02.09........synek kasienka135.....26.....dolnoslaskie................05.02 .09........synek Karella............27....mazowieckie................06.0 2.09.............? agnesita.........20......śląskie...................... 07.02.09.............? nutelka23........23.....dolnośląskie................ 09.02.09.............?. malinova73......35......śląskie...................... 09.02.09.............? Mia 82............26.....podkarpackie......14..... 09.02.09.............? karenk...........33......łódzkie......................10 .02.09.............? adulka............31.....podkarpackie......14......11.02 .2009..........? Mama3..... ......39.....świętokrzys.............. .10.02.09..............? melisana....... ..23.....dolnośląskie................13.02.09..............? creme............33......mazowieckie........ ......13.02.09.............? andzia678.......31......mazowieckie.......... ....13.02.09.............? julka2384.......24.......lubuskie....................14. 02.09..............? *Iskierka*.......28........wlkp....................... 14.02.09.............? katia-84........24......małopolskie.........13.....14.02 .09............. ? do góry.........30......Warszawa................. 14.02. 09..............? Nadia277.......27.......śląskie.....................15.0 2.09...............? imarika ........29.. ....lubelskie.................. 15.02.2009.............? doddotka.......24.......wielkopolskie............ 15/18.02.09. .........? sikorka -........29.......BremenDe................16.02.09.......... .... .? PrzyszlaMama..23 ... ...DE...... ................ .16.02.09...............? Pimboli...........27.....Schwarzwald/DE..........18.02.0 9..............? balbiina .........23 .....Częstochowa.......12...19.02.09...............? justynka307....27.......śląskie.................... 20.02.09..............? Srebrzysta......28.. ...wielkopolskie.... .... ....20.02.09..............? dota25...........29......pomorskie..........11... 24.02.09..............? halasliwa........27.......Warszawa............. ...25.02.09.............? madziulka.......28.......Lublin......................25. 02.2009 ...........? Zabajona........31......warm.-maz........... .. ..26 .02.09.............? Paula21waw.....21......mazowieckie... ..........26.02.09..............? Monika...........21......dolnośląskie....... ...........? ....................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Co do kremów to ja uzywam musteli (krem podwójnie działający przecwi rozstępom do stosownaia przez 9 mies). Oliwka za szybko "znika" z powierzchni mojej skóry. Dupka mi sie również rozrasta - kości pracują :D ale tym sie nie przejmuje - moze troche urosnąc :D Cycuszki ciągle rosną i wyłażą ze stanika - trzeba będzie jednak wybrac sie po nowa bielizne bo wyciągnięcie wkładek juz nie ratuje sprawy. Mdłosci sciagja mnie wieczorami - ale ogolnie to zaczynam sie czuc coraz lepiej - już sennośc mniej dokucza,a to dla mnie bardzo ważne bo ta senosc bardzo trudniała mi pracę. zamierzam wybrac sie na usg 4d początkiem wrzesnia - wizyte mam wyzanczona dopiero na 25 wrzesnia, amój ginek nie ma 4d. Ja witaminy przyjmuje bo mi ginek zalecił - wyniki jakies gorsze, tzn inne niz normalnie ale ginek powiedział ze tak w ciąży jest. Moja mama złości sie ze łykam tabsy witaminowe bo jest ich przeciwnikiem i moze ma rację (tak jak Zabajona) no ale bede jesc skoro tak ginek powiedział. poazdrawiam wszystkie mamuśki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claribelka
Witam! Też mam termin na luty :) A dokładnie na 4 lutego. Mdłości na szczęście już jakiś czas temu minęły. Teraz za to nocy nie mogę dospać spokojnie, bo muszę biec do toalety. Senność nadal mnie łapie. Póki mogę to się jej poddaje, bo są w końcu wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
czesc dziewczyny dzisiaj mialm usg tak bardzo sie cieszylam na ta wizyte . 2.5 roku starania sie o dziecko to juz samo wsobie nieszczescie a jeszcze sie oazalo dzisiaj ze ma PRZODUJACE łożysko. no trudno jak nie urok to sraczka mam nadzieje ze wszysto sie skonczy dobrze ;-( musze sie oszczedzac i bardzo duzo lezec ;-( pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolek z kluseczkami
balbiina o co chodzi z przodujacym lozyskiem? jest jakies zagrozenie dla Ciebie lub dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolek z kluseczkami
Jak sie dzisiaj czujecie, dziewczynki? Ja fatalnie.Chyba kiepskie cisnienie.... Co tu tak cichutko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki Ja też stosuję oliwkę ale zaraz kupuję mustelle bo podobno jest dobra już od wielu dziewczyn słyszałam. Witamin nie jem bo ginek powiedział, że wyniki dobre i nie ma potrzeby. Zazdroszczę tym co nie mają apetytu... ja mam! Już przytyłam 3,5kg! Na szczęście nie ma tragedii na razie bo ważyłam 55 przed ciążą ale muszę chyba jeść mniej :( Ale co mam robić jak jestem ciągle głodna? Dziewczyny, które się martwią... - ja wariuję powoli. Ja powinnam co 3 tyg chodzić na usg, żeby się nie martwić. I właśnie kombinuję sobie jakieś dodatkowe, zanim mam umówione. Wolę iść niż się martwić i dziecko zmartwiać też. A jak się dużo człowiek martwi to może coś wymartić. Tak sobie tłumaczę i będę robić usg jak będe nie niepokoić. Podejrzewam, że to minie jak dzieć zacznie się ruszać. Na razie nie daje znaków i skąd ja mam wiedzieć co tam się dzieje...? ech same zmarwtienia z tą ciążą... ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
PRZODUJACE ŁOZYSO powoduje poronienia krwotoni a nie zachamowane odpowiednio wczesnie to wykrwawieniem matki ale powiedzial mi ze jak bede duzo lezec i sie nie przeeczac to jest szansa ze macica wyciagnie lozysko do gory bo szybko rosnie 4.09 mam wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
dzieco samo w sobie ma sie dobrze prawidlowo sie rozwija jest zdrowiutkie i sobie rosnie zaduzo sexu chyba bylo latania wszedzie i noszenia zakupow ;-) ale damy rade musimy juz czuje sie lepiej mam amiar nic nie robic przez 3 tygodnie zeby mi macica wyciagla lozysko bo na dzien dzisiejszy mam zagrozona ciaze przodujace lozusko z mozliwoscia w kazdej chwili stracenioa dziecka i dostania krwotoku leki na podtrzymanie i lezec . a zaczelo sie od boli i kloc raz z jednej strony raz z drugiej jestem w 13 tc do 10 tc bylo wszystko ok. chociaz tyle ze mam zdrowiutkie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolek z kluseczkami
balbiina rzeczywiscie konsekwencje moga byc powazne.Oszczedzaj sie i odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3
Witajcie mamusie "lutowych" dzieciaczków! Nie było mnie 2 tygodnie, wypoczywałam nad polskim morzem, a Wy tyle tematów już poruszyłyście, że nie zdążyłam jeszcze wszystkiego przeczytać: biustonosze, kremy, witaminki, ubranka ciążowe, podręczniki o ciąży, a nawet imiona dzieciaków, itd. Widzę nawet, że tabelka zmieniła wygląd. Co do kremów, to będąc w pierwszej ciąży, pani mgr farmacji poleciła mi krem Fissan. Używałam go systematycznie i nie mam żadnego , nawet najmniejszego rozstępu. Nadmienię, że nie prztyłam w ciąży dużo, a wręcz odwrotnie, ciąża rosła, a ja chudłam. Może dlatego nie mam tych rozstępów. Teraz też zacznę stosować ten krem. Pisałyście też o bólach to z prawej to z lewej strony. U mnie są po prawej, ale najgorzej jest jak kichnę. Boli i lewa i prawa strona. Muszę wprowadzić zakaz kichania. Mam małe pytanko do dziewczyn, które już rodziły wcześniej. Czy robiłyście przetwory na zimę w czasie ciąży, dokładnie chodzi mi o kiszenie ogórków, no i czy się udały, czy zepsuły? Trzymajcie się cieplutko, dbajcie o siebie i swoje brzuszki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! No ja powiem ci , ze robiłam przetwory w ciązy i niz im nie było, wręc zprzeciwnie, ogórki kiszone wyszły mi lepsze niz zwykle i nic sie nie psuło:) moze fuks po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenk
Czesc kobietki, ja biore witaminki, bo mnie dopadły skurcze łydek w nocy, wiec pewnie mam niedobór potasu.Co śmieszniejsze to kolana mi "strzelają" przy wstawaniu, wiec kupilam sobie żelki Haribo i pojadam po kilka dziennie.Mialam brac luteine ale mnie po niej brzuch boli, wiec nie bede tego brac..A tak poza tym to całkiem oki, czuję się coraz lepiej i zapomnialam już jak ściskalam muszlę po 11 razy dziennie :) No i mam pytanie do Was: czy wszystko w porządku w Waszą mikroflorą? Ja zaczynam coś czuć..., wiec pojdę do gin po leki, mam nadzieję, że to nie żadna straszna infekcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula 29
witam. Nie bylo mnie dwa dni i tez troche sie pozmienialo. odpowiadam na pytanie MAMY3. Ja bedac w pierwszej ciazy robilam papryke w sloikach...a narobilam sie pamietam jak glupia i wiecie co...papryka wszystka do wyrzucenia,no myslalam,ze sie porycze.Kazdy sloik wczesniej musialam umyc,wyparzyc,caly worek papryki wyczyscic z gniazd nasiennych a tu LIPA!!! dlatego powiedzialam sobie,ze bedac wciazy nie robie zadnych przetworow. Pozatym u mnie ok,brzuszek juz pomalu rosnie,w jeansy w sumie wchodze spokojnie ale niestety juz sie nie dopne w pasie...musze zaopatrzyc sie w spodnie ciazowe.Poki co narazie nic mnie nie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ciężarne! Ja póki co czuję się dobrze. Boleć mnie przestał brzuszek, tylko od czasu do czasu zakłuje. Staram się nie martwić na zapas. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Ja też chciałabym cały czas podglądać dzidziusia:-)!!!No ale niestety musimy być cierpliwe. Chciałabym też poczuć jak kopie...to już 16 tydzień a tu nic. Na szczęście idę 21 sierpnia na wizytę to się dowiem co i jak. Muszę się Wam pożalić. Nie mogę spać w nocy. Nie dość, że wstaję raz na siku, to jeszcze przewracam się z boku na bok. Na drugi dzień jakoś się trzymam tak do 19-20 potem zasypiam na godzinkę, bo nie mogę się powstrzymać. Jak wstanę i idę się wykąpać, to już mi się za bardrzo spać nie chce. No i siedzę do 23-24. Idę spać, zasypiam nawet szybko i...szybko się budzę. Masakra normalnie. Mój narzeczony się śmieje, że teraz to się wyśpię za jakieś 10 lat jak dziecko pojedzie na 1 kolonie. Taki los matek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczynki :D Balbinko - kochana oszczędzaj sie - skoro zalecany wypoczynek, to wypoczywaj jak najwięcej i na pewno wszystko bedzie dobrze! Rosołku - niskie ciśnienie i zmiana pogoday daje popalić - nistety. Szklana głowo ja również mam apetyt - i ciesze sie bo to znaczy że dostarczam dzidziusiomi wartoścowych składników :) ja na samym początku ciąży schudłam z 51 kg do 48, 5 a teraz wróciłam do 51 - czyli przybrałam na wadze 2,5 kg. Popatrz tu http://www.planujemydziecko.pl/index.php/etapy_ciazy/przyrost_wagi_w_ciazy to noramlne że przybiera sie na wadze, dziewczynki które cierpia na poważne mdłości nie przybierają - z oczywistych powodów, ale jak mdłości ustapią to nadrobią ;) Oczywiście trzymajmy sie zasady - nie jemy za dwoje! :D Ja tez jestem ciągle głodna - a jak nei jem to mnie mdli - dlatego ciągle mam pod ręką owoce (wygodne winogrona) i warzywa i to jem praktcznie non stop - w pracy stoj aobok kompa i ciągle wsuwam hihi Co do kremów to ja kiedyś kupilam sobie fissan, ale z tego co pamiętam byl bardzo ciężki i tłusty i zrezygnowałam z niego - dobrze pamiętam? Czyżby przesądne forumowiczki bały sie przetworów :P ja nigfdy nie robie - w tym roku zamarzyły mi sie ogórki kiszone własnej roboty ale jakos czasu brakło i teraz juz pewnie za późno - moja mamuska kisi więc od niej wyciągnę zapasy :D Karenk może jednak powinnac skonsultowac z lekarzem odstawienie luteiny? Może zaleci coś innego. Igmik ja mam podobne problemy ze snem - sama nie wiem czy to stres jakiś czy co - męczące to jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkapb
Nick.............wiek.....woj...............tc......data porodu..+kg/plec Kluska=).......... 26.....łódzkie......................31.01.09............? kasiulkapb........25....małopolskie.......17........01. 02.09...........? igmik.............. 26....pomorskie........15........01.02.09............? IRYSEK............28.....lubelskie.....................0 1.02.09............? kasiula29.........29.....dolnośląskie......16........02 .02.09............? Truskawkowa....21.....opolskie.....................03.02 .09............? Monia.............22......lubelskie..........15.......04 .02.09............? Masia1............37.....śląskie.......................0 4.02.09............?. gohhha...........26......lodzkie......................04 .02.09............? rosołek...........26......lubuskie...........15......05 .02.09........synek kasienka135.....26.....dolnoslaskie................05.02 .09........synek Karella............27....mazowieckie................06.0 2.09.............? agnesita.........20......śląskie...................... 07.02.09.............? nutelka23........23.....dolnośląskie................ 09.02.09.............?. malinova73......35......śląskie...................... 09.02.09.............? Mia 82............26.....podkarpackie......14..... 09.02.09.............? karenk...........33......łódzkie......................10 .02.09.............? adulka............31.....podkarpackie......14......11.02 .2009..........? Mama3..... ......39.....świętokrzys.............. .10.02.09..............? melisana....... ..23.....dolnośląskie................13.02.09..............? creme............33......mazowieckie........ ......13.02.09.............? andzia678.......31......mazowieckie.......... ....13.02.09.............? julka2384.......24.......lubuskie....................14. 02.09..............? *Iskierka*.......28........wlkp....................... 14.02.09.............? katia-84........24......małopolskie.........13.....14.02 .09............. ? do góry.........30......Warszawa................. 14.02. 09..............? Nadia277.......27.......śląskie.....................15.0 2.09...............? imarika ........29.. ....lubelskie.................. 15.02.2009.............? doddotka.......24.......wielkopolskie............ 15/18.02.09. .........? sikorka -........29.......BremenDe................16.02.09.......... .... .? PrzyszlaMama..23 ... ...DE...... ................ .16.02.09...............? Pimboli...........27.....Schwarzwald/DE..........18.02.0 9..............? balbiina .........23 .....Częstochowa.......12...19.02.09...............? justynka307....27.......śląskie.................... 20.02.09..............? Srebrzysta......28.. ...wielkopolskie.... .... ....20.02.09..............? dota25...........29......pomorskie..........11... 24.02.09..............? halasliwa........27.......Warszawa............. ...25.02.09.............? madziulka.......28.......Lublin......................25. 02.2009 ...........? Zabajona........31......warm.-maz........... .. ..26 .02.09.............? Paula21waw.....21......mazowieckie... ..........26.02.09..............? Monika...........21......dolnośląskie....... ...........? ....................? Witam U mnie dzisiaj rozpoczyna się 17 tydzień. Ale to już leci. Czuje sie dobrze, choć też czasami brzuszek zakłuje zwłaszcza przy kichaniu. W nocy sypiam z przerwami ale też mam takie, że śpię jak zabita bite 13 godzin. Co do przetworów to pomagalam mamie teraz robić ogóreczki i sama jestem ciekawa czy będą dobre... Na brzuszek i pupę stosuję sobie oliwkę dla niemowlaczków i jestm zadowolona. Niestety też już przytyłam i nawet nie wiem kiedy bo jestem do przodu 3 kg. W poniedziałek mam też wizyte i mam nadzieje że uda sie podglądnąć dzieciątko. Oczywiście zabieram mojego mężyka ze sobą bo nie mogę sie napatrzyć, jakie ma wtedy maślane oczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasulkapb mamy ten sam termin porodu. Na mojej ostatniej wizycie lekarz go znów potwierdził. Mi 17 tydz zacznie się dopiero w poniedziałek. A czujesz już jakieś ruchy? Bo ja tak bym chciała już poczuć kopniaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3
Cześć mamuśki Zabajona - dzięki za pocieszenie, mam nadzieję, że moje ogórki będą dobre. Zrobiłam 16 słoików, szkoda żeby się zmarnowały. Kasiula29 - akurat w tym roku papryki nie będę robić, zostało mi sporo z zeszłego roku. Zrobiłam za to 10 słoików czerwonych buraczków, 10 słoików cukinii, 10 słoików sałatki wielowarzywnej. Polecam, jak ktoś lubi octowe sprawy. Mam nadzieję, że wszystkie te moje dzieła będą zjadliwe i się w tym roku nie zepsują. Robię przetwory, a nie ma mi kto okien umyć i uprasować ubrań. Ale los. Pozdrawiam Was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3
Może jeszcze moja aktualizacja. Nick.............wiek.....woj...............tc......data porodu..+kg/plec Kluska=).......... 26.....łódzkie......................31.01.09............? kasiulkapb........25....małopolskie.......17........01. 02.09...........? igmik.............. 26....pomorskie........15........01.02.09............? IRYSEK............28.....lubelskie.....................0 1.02.09............? kasiula29.........29.....dolnośląskie......16........02 .02.09............? Truskawkowa....21.....opolskie.....................03.02 .09............? Monia.............22......lubelskie..........15.......04 .02.09............? Masia1............37.....śląskie.......................0 4.02.09............?. gohhha...........26......lodzkie......................04 .02.09............? rosołek...........26......lubuskie...........15......05 .02.09........synek kasienka135.....26.....dolnoslaskie................05.02 .09........synek Karella............27....mazowieckie................06.0 2.09.............? agnesita.........20......śląskie...................... 07.02.09.............? nutelka23........23.....dolnośląskie................ 09.02.09.............?. malinova73......35......śląskie...................... 09.02.09.............? Mia 82............26.....podkarpackie......14..... 09.02.09.............? karenk...........33......łódzkie......................10 .02.09.............? adulka............31.....podkarpackie......14......11.02 .2009..........? Mama3..... ......39.....świętokrzys.......14.... .10.02.09..............? melisana....... ..23.....dolnośląskie................13.02.09..............? creme............33......mazowieckie........ ......13.02.09.............? andzia678.......31......mazowieckie.......... ....13.02.09.............? julka2384.......24.......lubuskie....................14. 02.09..............? *Iskierka*.......28........wlkp....................... 14.02.09.............? katia-84........24......małopolskie.........13.....14.02 .09............. ? do góry.........30......Warszawa................. 14.02. 09..............? Nadia277.......27.......śląskie.....................15.0 2.09...............? imarika ........29.. ....lubelskie.................. 15.02.2009.............? doddotka.......24.......wielkopolskie............ 15/18.02.09. .........? sikorka -........29.......BremenDe................16.02.09.......... .... .? PrzyszlaMama..23 ... ...DE...... ................ .16.02.09...............? Pimboli...........27.....Schwarzwald/DE..........18.02.0 9..............? balbiina .........23 .....Częstochowa.......12...19.02.09...............? justynka307....27.......śląskie.................... 20.02.09..............? Srebrzysta......28.. ...wielkopolskie.... .... ....20.02.09..............? dota25...........29......pomorskie..........11... 24.02.09..............? halasliwa........27.......Warszawa............. ...25.02.09.............? madziulka.......28.......Lublin......................25. 02.2009 ...........? Zabajona........31......warm.-maz........... .. ..26 .02.09.............? Paula21waw.....21......mazowieckie... ..........26.02.09..............? Monika...........21......dolnośląskie....... ...........? ....................? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 3 ale mi narobilas smaka na te ctowe przetwory :) a cukini w occie nie jadłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3
No mnie tak wzięło na octowe smakołyki gdzieś od tygodnia, nawet sobie galaretę z rapek kurczaka ugotowałam. Podejrzewam zatem, że będzie syn, bo będąc w pierwszj ciąży też tak galaretę wsuwałam. Wtedy kupowałam w mięsnym i pani ekspedientka aż się śmiała, że co drugi dzień galaretę kupuję, no ale pilnowała, żeby tej galarety dla mnie nie zabrakło. Mia 82. Mogę Ci przesłać przepis na cukinię w octowej zalewie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka_l
mi na myśl o buraczkach w occie i cukinii tez pociekła ślinka ;) i grzybki jeszcze, najlepsze kurki. A na ogórki wcale nie mam smaka, wręcz przeciwnie, ostatnio zjadłam małego korniszonka, to potem mi się przez cały dzień odbijał, świeżych ogórków też nie mogę, bardzo drażni mnie ich zapach (?) i na śledzie na przykład też wcale nie mam ochoty. Nawet sobie kupiłam śledziki, bo pomyślałam, że w końcu może mi się zechce, "aby tradycji stało się zadość ;)", ale gdzie tam stoją w lodówce nie ruszone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zaktualizuję: Nick.............wiek.....woj...............tc......data porodu..+kg/plec Kluska=).......... 26.....łódzkie......................31.01.09............? kasiulkapb........25....małopolskie.......17........01. 02.09...........? igmik.............. 26....pomorskie........15........01.02.09............? IRYSEK............28.....lubelskie.....................0 1.02.09............? kasiula29.........29.....dolnośląskie......16........02 .02.09............? Truskawkowa....21.....opolskie.....................03.02 .09............? Monia.............22......lubelskie..........15.......04 .02.09............? Masia1............37.....śląskie.......................0 4.02.09............?. gohhha...........26......lodzkie......................04 .02.09............? rosołek...........26......lubuskie...........15......05 .02.09........synek kasienka135.....26.....dolnoslaskie................05.02 .09........synek Karella............27....mazowieckie........15......06.0 2.09.............? agnesita.........20......śląskie...................... 07.02.09.............? nutelka23........23.....dolnośląskie................ 09.02.09.............?. malinova73......35......śląskie...................... 09.02.09.............? Mia 82............26.....podkarpackie......14..... 09.02.09.............? karenk...........33......łódzkie......................10 .02.09.............? adulka............31.....podkarpackie......14......11.02 .2009..........? Mama3..... ......39.....świętokrzys.......14.... .10.02.09..............? melisana....... ..23.....dolnośląskie................13.02.09..............? creme............33......mazowieckie........ ......13.02.09.............? andzia678.......31......mazowieckie.......... ....13.02.09.............? julka2384.......24.......lubuskie....................14. 02.09..............? *Iskierka*.......28........wlkp....................... 14.02.09.............? katia-84........24......małopolskie.........13.....14.02 .09............. ? do góry.........30......Warszawa................. 14.02. 09..............? Nadia277.......27.......śląskie.....................15.0 2.09...............? imarika ........29.. ....lubelskie.................. 15.02.2009.............? doddotka.......24.......wielkopolskie............ 15/18.02.09. .........? sikorka -........29.......BremenDe................16.02.09.......... .... .? PrzyszlaMama..23 ... ...DE...... ................ .16.02.09...............? Pimboli...........27.....Schwarzwald/DE..........18.02.0 9..............? balbiina .........23 .....Częstochowa.......12...19.02.09...............? justynka307....27.......śląskie.................... 20.02.09..............? Srebrzysta......28.. ...wielkopolskie.... .... ....20.02.09..............? dota25...........29......pomorskie..........11... 24.02.09..............? halasliwa........27.......Warszawa............. ...25.02.09.............? madziulka.......28.......Lublin......................25. 02.2009 ...........? Zabajona........31......warm.-maz........... .. ..26 .02.09.............? Paula21waw.....21......mazowieckie... ..........26.02.09..............? Monika...........21......dolnośląskie....... ...........? ....................? Jejku dziewczyny, jak ja chcę już poczyć ruchy mojego kochanego dzieciaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
Ja też się zaktualizuję: Nick.............wiek.....woj...............tc......data porodu..+kg/plec Kluska=).......... 26.....łódzkie......................31.01.09............? kasiulkapb........25....małopolskie.......17........01. 02.09...........? igmik.............. 26....pomorskie........15........01.02.09............? IRYSEK............28.....lubelskie.....................0 1.02.09............? kasiula29.........29.....dolnośląskie......16........02 .02.09............? Truskawkowa....21.....opolskie.....................03.02 .09............? Monia.............22......lubelskie..........15.......04 .02.09............? Masia1............37.....śląskie.......................0 4.02.09............?. gohhha...........26......lodzkie......................04 .02.09............? rosołek...........26......lubuskie...........15......05 .02.09........synek kasienka135.....26.....dolnoslaskie................05.02 .09........synek Karella............27....mazowieckie........15......06.0 2.09.............? agnesita.........20......śląskie...................... 07.02.09.............? nutelka23........23.....dolnośląskie................ 09.02.09.............?. malinova73......35......śląskie...................... 09.02.09.............? Mia 82............26.....podkarpackie......14..... 09.02.09.............? karenk...........33......łódzkie......................10 .02.09.............? adulka............31.....podkarpackie......14......11.02 .2009..........? Mama3..... ......39.....świętokrzys.......14.... .10.02.09..............? melisana....... ..23.....dolnośląskie................13.02.09..............? creme............33......mazowieckie........ ......13.02.09.............? andzia678.......31......mazowieckie.......... ....13.02.09.............? julka2384.......24.......lubuskie....................14. 02.09..............? *Iskierka*.......28........wlkp....................... 14.02.09.............? katia-84........24......małopolskie.........13.....14.02 .09............. ? do góry.........30......Warszawa................. 14.02. 09..............? Nadia277.......27.......śląskie.....................15.0 2.09...............? imarika ........29.. ....lubelskie.................. 15.02.2009.............? doddotka.......24.......wielkopolskie............ 15/18.02.09. .........? sikorka -........29.......BremenDe................16.02.09.......... .... .? PrzyszlaMama..23 ... ...DE...... ................ .16.02.09...............? Pimboli...........27.....Schwarzwald/DE..........18.02.0 9..............? balbiina .........23 .....Częstochowa.......12...19.02.09...............? justynka307....27.......śląskie.................... 20.02.09..............? Srebrzysta......28.. ...wielkopolskie.... .... ....20.02.09..............? dota25...........29......pomorskie..........11... 24.02.09..............? halasliwa........27.......Warszawa............. ...25.02.09.............? madziulka.......28.......Lublin......................25. 02.2009 ...........? Zabajona........31......warm.-maz........... .. ..26 .02.09.............? Paula21waw.....21......mazowieckie... ..........26.02.09..............? Monika...........21......dolnośląskie....... ...........? ....................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
Ja też się zaktualizuję: Nick.............wiek.....woj...............tc......data porodu..+kg/plec Kluska=).......... 26.....łódzkie......................31.01.09............? kasiulkapb........25....małopolskie.......17........01. 02.09...........? igmik.............. 26....pomorskie........15........01.02.09............? IRYSEK............28.....lubelskie.....................0 1.02.09............? kasiula29.........29.....dolnośląskie......16........02 .02.09............? Truskawkowa....21.....opolskie.....................03.02 .09............? Monia.............22......lubelskie..........15.......04 .02.09............? Masia1............37.....śląskie.......................0 4.02.09............?. gohhha...........26......lodzkie......................04 .02.09............? rosołek...........26......lubuskie...........15......05 .02.09........synek kasienka135.....26.....dolnoslaskie................05.02 .09........synek Karella............27....mazowieckie........15......06.0 2.09.............? agnesita.........20......śląskie...................... 07.02.09.............? nutelka23........23.....dolnośląskie................ 09.02.09.............?. malinova73......35......śląskie...................... 09.02.09.............? Mia 82............26.....podkarpackie......14..... 09.02.09.............? karenk...........33......łódzkie......................10 .02.09.............? adulka............31.....podkarpackie......14......11.02 .2009..........? Mama3..... ......39.....świętokrzys.......14.... .10.02.09..............? melisana....... ..23.....dolnośląskie................13.02.09..............? creme............33......mazowieckie........ ......13.02.09.............? andzia678.......31......mazowieckie.......... ....13.02.09.............? julka2384.......24.......lubuskie....................14. 02.09..............? *Iskierka*.......28........wlkp....................... 14.02.09.............? katia-84........24......małopolskie.........13.....14.02 .09............. ? do góry.........30......Warszawa................. 14.02. 09..............? Nadia277.......27.......śląskie.....................15.0 2.09...............? imarika ........29.. ....lubelskie.................. 15.02.2009.............? doddotka.......24.......wielkopolskie............ 15/18.02.09. .........? sikorka -........29.......BremenDe................16.02.09.......... .... .? PrzyszlaMama..23 ... ...DE...... ................ .16.02.09...............? Pimboli...........27.....Schwarzwald/DE..........18.02.0 9..............? balbiina .........23 .....Częstochowa.......13...19.02.09...............? justynka307....27.......śląskie.................... 20.02.09..............? Srebrzysta......28.. ...wielkopolskie.... .... ....20.02.09..............? dota25...........29......pomorskie..........11... 24.02.09..............? halasliwa........27.......Warszawa............. ...25.02.09.............? madziulka.......28.......Lublin......................25. 02.2009 ...........? Zabajona........31......warm.-maz........... .. ..26 .02.09.............? Paula21waw.....21......mazowieckie... ..........26.02.09..............? Monika...........21......dolnośląskie....... ...........? ....................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkapb
IGMIK fajnie że mamy ten sam termin chociaż ja nie bardzo wierzą że ten mój jest dobry. Ginek kazał ufać bardziej miesiączce, a z niej wychodzi 30 styczeń, ale tak wyszło na ostatnim usg więc zostawiam ten termin. Moja koleżanka i tak trzyma kciuki żeby małe urodziło się 29 w jej urodziny. A mężyk to chciałby w swoje imieninki czyli 20 stycznia... no nie wiem... ja właśnie gotuję leczo z cukini i pomidorków... w największym garczku jaki znalazłam w domu... na dodatek to moje pierwsze tak poważne pichcenie... zobaczymy co wyjdzie... bo kucharka to ze mnie raczej mierna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
wlasnie byla u mnie szwagierka i powiedziala tylko tyle ze ona poronila przez lozysko lasnie i dala mi do zrozumienia ze ja pewnie tez ;-( troche mnie pobolewa brzuch tzn mam takie klucia raz z lewj strony raz z prawej tak jakby janiki ja nie moge stracic tego dziecka zadlugo czekalismy z mezem ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkapb
acha pomimo wielkich starań, wyczekiwania i skupiania się na każdym czymś z brzuszka to jednak chyba nie są to jeszcze ruchy dzidzi. Bardzie efekt apetytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×