Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

linki nie wchodza, skopiujciei zlikwidujcie przerwe miedzy 1 a przecinkiem. swietne forum o karmieniu piersia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorową porą. Uff dziś kąpiel o 19, potem jedzonko i kimka. 20.30 było po wszystkim i Franka zasypiała sama w kołysce a tato obok grał w grę w telefonie :) Ale udało się pewnie dlatego, że ranka spała dziś tylko 2h na spacerze a potem tylko drzemki po 10, 25min i do tego była chyba już tak zmęczona koło 17 że do kąpieli płakała prawie cały czas. Jeny... Ja jakaś padnięta i spadam chyba spać. Zobaczymy ile maluszek pośpi. Marzy mi się 6 godzinek al enie nastawiam się bo w przypadku mojego dziecka trzeba stosowć zasadę - nie chwal dnia przed zachodem słońca...co prawda słońce już zaszło ale... tfu tfu :) Dobranoc kochane Ej a co z Marteczka1980? Chyba urodziła i teraz ma już 3 dzieciaczków i nie ma po prostu czasu :) MIa - moja też robi raz rzadkie raz bardziej gęste i dziś pediatra powiedziała, że na piersi są rzadsze a na butelce gęstsze a u mnie i to i to więc kupiki takie i takie :) Powiedziała że źle jest jak kupki są zielone a tak to luz. NIe zamartwiaj się kobieto :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam nowe fotki mojego skarbeczka .syneczek mi sie udal to istny aniolek spi slicznie od 20 do 3 potem do 7 lub 8 placze tylko jak chce jesc a jak mu szybko podam to nawet nie placze bo na poczatku to steka jak chce jesc hehe jak zdarze mu dac na czas to nie zaplacze kolek nie ma wcale narazie mam nadzieje ze sie nie pojawia zwazam na to co jem ale slodyczy nie moge sobie odpuscic .katarek jeszcze ma mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej wstaje w nocy i mu odciagam gdy spi bo nie chce zeby sie meczyl. co do karmienia piersia czytalam ze piwo karmi jest dobre na pobudzenie laktacji ale ma byc wygazowane ja odciagam mleko i podaje malemu w butelce karmie go w dzien co 3,4 godz po 100ml czasami zje wiecej czasami mniej ale najczesciej po 100 i wtedy jest zadowolony i lezy sobie szczesliwy lub spi a ja mam czas dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolek nie martw sie u mnie tez byl kryzys i tez plakalam jak maly na poczatku ciagle mi plakal bo nie dojadl a ja nie mialam jeszcze prawdziwego mleka i cale piersi poranione .chyba kazda z nas miala taki moment ze bylo zle i mialo sie wszytskiego dosc .musisz sobie jakos pomoc i ulatwic zycie pogadaj z mama powiedz ze spelnila sie w roli matki wychowala ciebie i niech da teraz tobie byc matkom i wychowac twoje malenstwo powiedz ze potrzebujesz jej rad ale nie pouczania lub wtracania sie .na ulewanie moze ponos mala dluzej bo moze jej sie nie odbija moj maly tez ulewa jak go za szybko poloze i tez przechodzilam przez zmiane kilku ubranek w ciagu godziny bo moj jak kazda chlopak czasami sika tym swoim gadzetem jak go przebieram ale teraz wiem jak to poznawac :) i odrazu go przykrywam czyms hehe trzymaj sie bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobuszowałam troche w neci ei doszłam do wniosku ze mam kryzys laktacyjny - nie wpadam w panike bo to ponoc dosc typowe dla 6 tyg - jutro zadzwonie do połoznej poradzic sie co i jak... no to mam odpowiedz na nieznośne zachowanie mojego maleństwa - gabcia tak jakby nie wiedziala czego chce, dużo płacze, przy piersi sie wierci, albo wisi długo, albo już po chwili wygina glówkę i wierci sie okropnie. jestem potwirnie zmeczona tym zachowaniem i juz sie martwiłam ze cos jest nie tak - oto uroku karmienia naturalnego. Szklana juz nie swiruje z tynmi kupkami - ostatnie 3 dni miałam dośc ciężkie i tak na świrownie mnie naszło zmykam spać - dobranoc piekne! Jutro trzeba zrobic porzadek z tabelą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! :) Widzę, że dołki nas dopadają... Rosołku powiedz mamie wprost. To w końcu Twoja mama. na pewno nie chce źle. Pewnie chce po prostu pomóc... A to, że jesteś zmęczona i masz głupie myśli jest chyba normalne. każda ma takie chwile. Mnie bardzo szybko mijają (na szczęście). Najczęściej rozklejam się pod prysznicem. Kiedy wychodzę jestem \"oczyszczona\" na całej linii :P I wracam do gry... :) Ja mam bardzo dużo pokarmu. Wkurza mnie to, bo moczy mi sie koszula nocna itd :( I oczywiście - tak jak pisała Czarna - pomyślę o Maluszku i za minutkę plamy na koszulce... Zmykam pod prysznic, bo jedno dzieciątko zasypia właśnie, a drugie jeszcze się nie obudziło, to mam chwilkę \"dla siebie\". Miałam się wczoraj zająć tabelką, ale o 20.30 zasnęłam. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołek, Robur ja też mam dość ciągłego płaczu, który mija dopiero po podaniu cyca (ciumknie 5 razy i wypluwa) albo po noszeniu na rękach :( kręgosłup mi już odpada a to dopiero początek :( Nawet nie mam czasu zajrzeć i poczytać spokojnie :P Przyszła pogratulować takiego aniołka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lepiej.Mała już tak nie drzyzga kupą.Owszem,często robi ale nie jest to woda.A obecnie od pół godziny lezy sobie koło mnie na tapczanie,nie płacze,macha sobie nóżkami i jest zadowolona - pierwszy raz tak ma.W nocy oczywiście spała z nami,ok.5.00 troszkę się denerwowała przy cycu ale generalnie całą noc spaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nasze dzieciaczki maja podobne zachowania hihi moj diabolek tak samo nakarmiony, przebrany aon marudzi, wierci sie a jak daje cyca niby chce ale jak zassie to wypluwa i tupie nogami hihi i niewiadomo o co chodzi.... tez nieraz mam dosyc takiego zachowania.... ale juz go rozpracowalam jak jest taki marudny to po chwili chce smoka i jeszcze marudzac zasypia... i to przy jego ulubionej kolysance hihi http://www.youtube.com/watch?v=F01DkVH1AR8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Mamuśki, Wielorybko gratuluje Pysi :) . Alicja a Tobie Emilki. Duzej slicznej Emilki:) Hałasliwa, duzo pij wody i skosztuj tego Karmi. Musisz tez postarac sie wiecej wypoczywac. W spawie tego mleczka nie potrafie pomoc. Up, cierpliwosci i wytrwałosci przy pisaniu pracy. Adulka, dziekuje bardzo. Wszystkie jestesmy dzielnymi mamusiami. Nasze pociechy napewno sa z nas dumne bo przeciez innej mamy nie maja. Wiec jestesmy najlepsze:) !!!!! Jesli idzie o kapanie-to my kapiemy sie co 3-4dni, Wystarczy, Woda ma ok 40 stopni i nie dolewam niczego. Po kapeli tylko lekko nacieram kremem dla dzieci z rumiankiem.Dziecko sie zima nie poc tak bardzo a i u nas jest prawdziwa zima wiec nie chce ryzykowac. Szklana, masz małego glodorka. Mam nadzieje ze zelazo pomoz i Tobie i Malutkiej, Edycia, u nas 1-2 kupki. Czasem niemowlaczki nie robia kupki tydzien. Tez nie jest zle. Czytalam ze im dzidziolek starszy tym bardziej przemiana sie stabilizuje. Wczesniej(3-4tyg) mala robila przy kazdym jedzeniu. Mia, dziwne ze to od chusteczek choc kazde malenstwo moze reagowac inaczej. Ja stosuje je caly czas. Przy kazdej zmianie pieluszki maze moja mala kremem do pupki oraz zawsze maze posladki.Polecam serdecznie krem BUBCHEN- przez u-umlaut, Baby creme” Raz mala miala czerwona pupe i to bardzo pomoglo-własciwie natychmiast. Co do tabelki to ja jestem za. Prosze mnie dopisac ze zaczelismy juz 9 tydzien. Rosołku, wytrwałosci i siły. Moj lubov chodzi po całym mieszakniu i spiewa malej. To pomaga. Masujemy tez brzuszek. Zawsze przed jedzeniem. To wazne.Po karmieniu tez lepiej zrobic dziecku pochyła platworme i połozyc na boczku.. Julka, charczenie w nosku to wynik kształtowania sie noska. Dostaje sie tam tez slina dziecka i dlatego to charczenie, Mysle ze jak dziecko dostaje katar to bedziesz o tym wiedziala, Naszym maluszkom tez tworza sie zalazki zebow wiec i tez stad to slinienie. Ja wczoraj strasznie spanikowalam ze to katar ale dzis spoko. Kozy biale, z nosa sie nie leje, jak mala kicha to tylko dlatego zeby te kozki spobie połknąc. U nas luzik. Jutro jedziemy 3 godzinki w jedna strone do lekarza. Musze cos zrobic z fotelikiem samochodowym zeby mala w nim lezałaKurczak jak narazie w foteliku siedzi jak sam w wielkim autobusie. Tyle ma miejsca.Pojedziemy do okulisty bo to jedno oczko ropieje-jak u Iwonki. Jestem zdania ze lepiej to zperowac, ja zajdzie taka koniecznosc niz zostawic. U nas w poniedzialek narodowe swieto- i dzien wolny od pracy”Dzien Kobiet”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz troszke ciekawostek : moja kolezanka rosjanka urodzila 4 dni po mnie i tak sobie razem chodzimy na spacery. Rozmawiam z nia o pampersach i mowie ze zmieniam tak okolo co 3 h. Ona mowi no jak to., przeciez dziecko w domu nie moze miec pampersów! Dziecko musi chodzic bez. Tylko w spodenkach. (nawet tetrowych nie wolno) Pytam dlaczego? Ona bo to przeciez nie zdrowe! Lekarze zabraniaja. Ja mowie i Wy tak wszyscy?? Ona oczywiscie. Ja mowie ale przeciez dziecko sika po pachy. Trzeba zmieniac co rusz posciel, ubranie, myc. To gorsze dla dziecka i bardziej pracochlonne. Ona mowi „teraz i tak jest lepiej bo jest automat, Kiedys jeszcze trzebabylo recznie prac a tak to tylko kupe wyplukuje” hhehehhe czaicie, Mowie jej , na a ja mam czas na ugotowanie obiadu i pospanie aTy poprostu padasz na twarz, Jesli idzie o diete to maja zakaz jesc „rybe i kurczaki” To uczula. Jak w rod domie lekarka zobaczyla u niej kefir to dostala opierdziel. To bardzo madra kobieta ale kultura i przekonania robia swoje. ... Milego dnia i cieszmy sie ze mamy dostep do swiata i internet bo kto wie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz troszke ciekawostek : moja kolezanka rosjanka urodzila 4 dni po mnie i tak sobie razem chodzimy na spacery. Rozmawiam z nia o pampersach i mowie ze zmieniam tak okolo co 3 h. Ona mowi no jak to., przeciez dziecko w domu nie moze miec pampersów! Dziecko musi chodzic bez. Tylko w spodenkach. (nawet tetrowych nie wolno) Pytam dlaczego? Ona bo to przeciez nie zdrowe! Lekarze zabraniaja. Ja mowie i Wy tak wszyscy?? Ona oczywiscie. Ja mowie ale przeciez dziecko sika po pachy. Trzeba zmieniac co rusz posciel, ubranie, myc. To gorsze dla dziecka i bardziej pracochlonne. Ona mowi „teraz i tak jest lepiej bo jest automat, Kiedys jeszcze trzebabylo recznie prac a tak to tylko kupe wyplukuje” hhehehhe czaicie, Mowie jej , na a ja mam czas na ugotowanie obiadu i pospanie aTy poprostu padasz na twarz, Jesli idzie o diete to maja zakaz jesc „rybe i kurczaki” To uczula. Jak w rod domie lekarka zobaczyla u niej kefir to dostala opierdziel. To bardzo madra kobieta ale kultura i przekonania robia swoje. ... Milego dnia i cieszmy sie ze mamy dostep do swiata i internet bo kto wie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwobniam do położnej Możliwe ze dopadł mnie kryzys laktacyjny... :( trzeba dziecie przystawiac tak czesto jak chce - jak poje z jednej piersi to przystawic do drugiej a jak bedzie dalej głodne to dokarmic - ja chce uniknac dokarmiania bo czytalam ze nie powinno sie tego robi c- poczekam jeszcze do niedz. Co do odparzen - połozna powiedziała ze dziecko jest wtedy bardzo niespokojne bo to boli pieroński i piecze - jak tylko usłysze ze mała robi kupke mam od razu przebierac - ona robi w trakcie karmienia i wtedy zaczyna sie cyrk - wiec całkiem mozliwe ze tu winowajca dziwnych zachowan sa te pierońskie odparzenia Uwazajcie a chusteczk pampersa! Jezeli ni uzywacie od poczatku nie radze próbowac - nas to teraz kosztuje kupe cierpien. Mam myc woda, ewentualnei z mydłem i po umyciu kłaśc na brzuszku i wietrzyc - poczekac z taka golutka pupcia (nakryc tylko tetrowka zeby nei marzła) ile sie da i później sudocrem. Na szczescie sie juz te odparzenia goja. Mam pytanko - mam od kolezanki (zostały jej bo mały wyrósł) pieluszki papmersa i chciałam je wypróbowac - ale po tej akcji boje sie - CZY SŁYSZAŁYSCIE COS O TYM ZEBY PIELUSZKI PAPMPERSA POWODOWAŁY ODPARZENIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziemy dzis z maly na badania ciagle ma ten katarek i kaszle ale nie tak czesto mysle ze ta flegma spklywa do gardla stad kaszel odciagam mu caly czas tez w nocy jak spi i ma pod materacem poduszke zeby mial glowe wysoko od 8 spi na brzuszku w naszym lozku bo ponoc lepiej slywa ta wydzielina.maly spal od 20 do 24 i potem do 6 i teraz tez spi .ja ogolnie nie jestem zmeczona od poniedzialku zaczynam sie uczyc na studia mam nadzieje ze dam rade.ja moje malenstwo wcale juz nie przykladam do piersi karmie odciaganym mlekiem co 3,4 godzinki w dzien po 100 ml i mam spokoj .moze bym karmila piersia jak by nie moje wklesle brodawki (maly nei umie chwycic piersi probowalam przez nakladki mam ich pelno z kazdej firmy ale on tak mocno zasysa ze potem mnie strasznie boli wiec zrezygnowalam z przykladania go do piersi.odciagam wtedy gdy go karmie tzn zawsze jestem do przodu z mlekiem bo daje tez do lodowki moze bede zamrazac ale narazie nie ma takiej potrzeby.jedyne co mnie nie pokoi to to ze czytalam o tej bliskosci jak maly jest przy piersi czy mu tego nie bedzie brakowac??? ja go przytulam caluje jak karmie jest przytulony do mnie trzymam mu raczki wiec jako taka bliskosc ma ale ciagle mam wyrzuty sumienia .ale ten bol jak pije przez nakladki i potem ciagle placze bo nie najada sie a tak zawsze mu dam butelke i sie usmiecha po karmieniu.wazne ze ma moje mleko nie idzie inaczej karmic u mnie niz z butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mia pampersy sa dosc dobre ja je kupuje najpierw te new baby potem baby dry skin protector .nie slyszalam zeby powodowaly odparzenia natiomiast slyszalam o huggisach ze dosc duzo dzieci odparzaja i potem mamy zmieniaja im na pampersy .ja slyszalam opinie zeby lepiej na pampersach nie oszczedzac bo potem dziecko sie odparzy i wiecej cierpienia jego i kasy naszej pojdzie na to zeby ta pupcie doprowadzic znow do porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was ;-) ja tak na chwilke ;-) dodalam zdjecia na maila pozatym wsiaklo mi haslo bo przeinstalowalam windowsa wiec prosze ochae na g mi zapodac jak mozecie hiihiih albo na maila ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Dziś kolejna tfu tfu spokojna noc :) zanęła o 20.30 i obudziła się o 2.25 i o 3 już po karmieniu spała :) a potem 0 6.00 trochę gorzej bo pielucha przeciekła i musieliśmy przebierać i się rozbudziła :( i spała u taty na brzuchu do 9 :) i teraz je cyca. ale wieczorem i w nocy zjadła - uwaga - po 150! A z cycka odciągam 100 z dwóch... pewnie butla pójdzie w ruch. A może nie? kto wie kto wie.. Ja się przesiadłam z huggiesów new born na pampersy 2. Są fajniejsze bo cienkie, nie uczuliły jej na razie ale dwa razy wyciekło siku bo za słabo zapięłam i za nisko. One są dość wysokie nie uważacie? Ale na razie chyba przy nich zostanę, spróbuję też drugiego rozmiaru z huggies. A ktoś sprawdzał jakieś inne pieluchy? jakieś tańsze a np super może są a my tylko te pampersy i huggisy...? Ważka - a w kombinezonie nastka też pływa w foteliku? Ile ona waży teraz? franka to pewnie z 3700 może jakoś? Uśmiecha się nastka już? Matko boska jakie te rosjanki zacofane! A wszystko jest na wyciągnięcie ręki! Ważka może zrobisz tam jakąś małą rewolucję... :) A pampersy można normalnie kupić w sklepie? No jak to jest? I one nie kupują? Mia- nie martw się bo mleczko nie poleci. Ja już bardziej na luzie podchodzę to całej sprawy karmienia. Miesiąc już wykarmiłam i jestem dumna że przy takich peoblemach się udalo i że się nie poddaję z odciąganiem. Jak się niedługo skończy to będzie bebilon i Franka nic nie starci i już. Raz mieliśmy odparzoną pupkę i też ją bolało ale po jednym dniu sudokremu pomogło i od tamtej poy tylko sudocrem i jest super tfu tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana Glowa mozesz podac mi nazwe tej swojej butelki, ktora karmisz mala. pisalas, ze dluzej sie karmi, prawie jak z piersi i ze dzieciaczek musi sie troche pomeczyc. Ja uzywalam pampersow, ale synkowi odparzyla sie pupa, zeszlo raz dwa bo smarowalam mascia Alantam Plus (tak poradzlla polozna). Wczesniej smarowalam sudocremem ale zero poprawy. Masc do kupienia w aptece koszt ok. 8-10zl. Teraz uzywamyb huggisow i jest okay. A ceny u nas w miescie pampersow i huggisow sa jednakowe. Moj maluszek wazy juz 4,5 kk, wyrosl juz z ciuszkow 56 i teraz nosimy 62:) Od dwoch dni mamy problemy ze zrobieniem kupki, leca tylko baczki, ale czekamy dalej na razie nie bedziemy sie schizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia pampersy sa poprostu super! super, super. new born cieniutkie jak podpasiki always. hugesy to takie grube podpachy. nam sie sprawdzaja i nie kombinuje z innymi. w mojej 5o tysiecznej wsi, bardzo trudno dostas pampersy new born/ w Rosji wogole kroluja hugesy..... wyobrazcie sobie ze tu pampersy new born 2( jedynek nie maja) sa bez tak jakby gumkowej zapinki. sa takie jak sleep&play. szok. to troche utrudnia bo latwo sie zsuwaja jak nie ma na sobie bodziaków. w Moswie byly z ta gumka ale cena... 24szt za 50zł. tu niby to samo ale 100szt i 67zl. nie ma pojecia ile Kurczak wazy ale licze ze 3500gram.bo jak nie.....to kurde.ciezka juz jest. ale w spiworko kurteczce wyglada dosc zabawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy tez czujecie jaj naplywa wam mleczko do piersi? Mnie to jakby bolalo, pieklo pare sek a potem juz tryska i stanik, koszulka mokra. Czasami nie zdaze synka przystawic hehe. I tak sobie mysle, no nie toz ze mleczka mam srednia ilosc (chyba) to jeszcze sie marnuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana Ja używam tylko Bella Happy 1 New-born.Są rewelacyne,mają wycięcie na pępek,nic nie przecieka.W szpitalu mówili,że są lepsze od pampersów,bo nie uczulają.Raz dałam huggisa new-born,ale jakoś wolę te Happy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamo nie wolno Ci miec wyrzutów sumienia! Mi kolezanka tez tak mowiła o huiggies – a my je wlasnie stosujemy i jest ok badz tu madry – z ta zmiana to ryzyk fizyk jak to sie mówi :O Hehe dobre to podejscie rosjanek, a moze to z nami cos nie tak :P Szklana no sa dosc wysokie tak na oko ale ja jeszcze nie zakładałam, w huggies kupa czsem na tej gumie z tyłu ladowała. Skoro nNic sie France po zmianie pieluszek nie działo, to moze i u nas zaskocza. A uzywacie moze chsteczek pampers? Moze mojej ta marka w ogóle nie bedzie podchodzic ja na poczatku miałam bella happy bo takie były w szpitalu – wszystko było ok ale były za duza jak na poczatek – ale one sa masywne i sztywne bardzo. U nas odparzenie sxhodzi juz 4 dzien bo to nie bylo tylko czerwone – zrobiły sie saczace rany!!!! a co stosujecie na co dzien po przewijaniu – jaki krem, moze puder czy cos aptecznego np. sudocrem? Z tym moim karmieniem to sama juz nie wiem..... przystawiałm jak jak płakała bo myslałam ze moze głoda -mleko samo leciało a ona nie chciała – zaczeła robic kupe i sie wiercic – moze sa piekły odparzenia, ja mam wrazenie ze pokarmu jest mniej a moze jej wystarcza,a le z drugiej strony jest bardzo niespokojna – teraz np. zasbneła mi na ramieniu – ale syszałam kupala wiec ja przewinęłam rozbudziła sie teraz i jest wrzask w łózeczku no i nie wiem czy to ze zmeczenia czy powinnam ja do piersi przystawic bo głodna – normalnie wykańcza mnei to jestem podłamana 😭 no i teraz próbowałam ja przystawić d pieri – łapała pociągnęla i odchylała głowkę a po mnie lało si emleko i tak 3 min – najwidoczniej chciała sie uspokoic – przykimala a ja ja do łózeczka odłożyla i jest ryk w niebogłosy – terroryzuje mnie – zostaie ja i niech ryczy – mam nadziej ze do 10 min zasnie – serce mi sie kraja ale ne ma innego sposobu – ma sucho, nie chce jesc wiec po prostu wymusza bycie na rękach – no ale ile można ! Na prawde nie wiem co w takich sytauacjach robic – sama bede ryczec razem z mała!!!!!!!!!!!!! Kuźwa!!!!!!!!!!!!!!!!! Normalnie oszaleje od tego wrzasku!!!!!!!!!!!!!!!!!!! straznei wrzeszczy – boze no co ja mam z nia robic – gdzie jest moje grzeczne dziecko 😭 owieczko a widzisz pampers odparzył- kurka boje sie... nie chce znów małej takiej krzywdy wyrzadzic :( jak szybko zauwazyłas ze cos jest nie tak po pampersach? My tez juz 62 nosimy, ale niektóre body 56 – mała ma długasne nózki – modeleczka :D ja czułam napływ mleka – teraz tez czuje ale jakby mniej, ale nie kazdy musi to czuc wazka ja mam pampers 2 tez bez takiej gumki jak maja huggies z tyłu na pleckach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamka, a na dodatek sama jestem z tym wszystkim - mąż późno wraca a ja musze sama zgadywac o co mał ej chodzi, nie ma do kogo geby otworzyc,nie ma kogo sie poradzic - czuje sie jakbym chodziła po omacku w ciemnosciach - rozsadza mi głowe od tego krzyku -wychodze z pokoju, musze cos zjesc co robicie w takch sytuacjach? Tearaz na chwile przestała płakac - az kaszle od tego ryku, teraz pewnie nasłuchue i zaraz znów podniesie alarm - zawsze tak ma - to chyba ze zmeczenia płacze - sama juz nie wiem pomocy!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popijam karmi bezalkoholowe - ale przydała by mi sie setka wódki chyba zeby to wszystko na spokojnei zniesc :P chwilowa cisza... zobaczymy na jak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów jojczy i zaczyna sie rozkrecach w płacz, ryk wychodze, musi sie sama uspokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia 82 naszego maluszka pampersy uczulily po tygodniu. I mielismy problemy w postaci sikow na pleckach. Nie podobalo mi sie tez, ze jak maluszek nasikal nawet troche to czuc bylo straszni. Huggisy sa za to kolorowe i w naszym wypadku sie sprawdzaja, dzieki tej rozciagliwej gumce raz dwa sie zakladaja i dostosowuja do cialka. Do smarowania polecem wczesniej wymieniony krem lub masc Alantan. Na ulotce pisze, ze mozna go stosowac przy kazdej zmianie pieluszki. Ja smaruje co druga i jak na razie nie mamy problemow. Synek po pampersach tez mial takie pekniete ranki. Skoro chusteczki uczuliy to ja nie ryzykowalabym z pampersami. My uzywalismy chusteczek nivea, ale odkrylismy chusteczki cleanic i nam odpowiadaja, sa dobrze nawilzone, miekkie i cena tez ok. za trzy opak zaplacilam 14zl. W kwestii placzu nie potrafie ci doradzic, moj tak ma od\\dwoch dni, a wczoraj pol wieczorku go lulalam i jak usnal to zanioslam go do lozeczka i pospal 5 minut. To wzielam go, polozylam do swojego lozka na karmienie i zanim zaczelam wchodzic, wyjmowac cyca i nie minela minuta a moj maluszek w najlepsze spal:) Co do opieki tez jestem sama, maz jak nie w pracy to wiecznie jakies sprawy ma do zalatwienia na miescie. A tu badz czlowieku madry i domyslaj sie o co biega twojemu dziecku. Wlaczam nowa teorie, ze jak placze to na pewno stesknilo sie za tata i jak tata wroci to oddajemy dzidzie pod ich opieke:;) Dziewczyny ile razy zmieniacie pampersy? U nas wyglada to w przedziale od 10 do 15 na dobe. Chusteczki tez ida raz dwa:) Dziecko to jednak spory wydatek, dla mam powinny byc specjalne rabaty;) P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasnęła 2 minuty po moim ostatnim poscie - miała dwie pobudki tak po 5 minutach snu i chwile wtedy płakała dosłownie po minucie, a teraz juz twardo spi - jak myslicie o co chodzi? Jest głodna, czy po prostu marudna i ma problemy z zsamodzielnym zasypianiem? Dziwne bo w nocy spi, tylko na poczatku jak sie te odparzenia zrobiły to dwie noce chwile płakała po odłozeniu jej do łóżeczka, ale zasypiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna owieczko ja nie liczyłam pieluszek ale myśle ze spokojnie idzie 12 dziennie czasem moze mniej, moze zdarza sie ze i wiecej a chustekczki to tez raz dwa - stosujemy nivea soft & care. zmykam uciac sobie drzemkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam pieluszki z Biedronki i nienarzekam :) i niema zadnych odparzen... a chusteczki nawilazajace roznie z Bierdodnki, Pampersa... a krem stosuje Nivea baby albo sudocrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia,ja używam chusteczek Pampersa i nic się nie dzieje na szczęście.Pieluchy też Pampers.Raz się mała troszkę odparzyła,ale to było jedynie zaczerwienienie.Podobno dobrym sposobem jest smarowanie chorych miejsc mąką ziemniaczaną.Ja tak robiłam na zmianę z sudocremem. Dziękuję z apocieszenie po moim ataku szału wczoraj.Na mojego malca nic nie skutkuje.Ona ładnie odbija,nawet po kilka razy,leży wyzej,robię jej przerwy w jedzeniu.A ona nadal ulewa.Ciekawe czy wit.d3 w ogóle się przyjmuje,skoro jej to mleko wycieka ciągle :( Przyszła,ja robię od dawna tak,jak Ty.Zuzagryzła mnie strasznie,nie najadała się z pieri,bo w szpitalu poczuła czym jest smok...Karmię odciąganym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×