Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Pomarańczowy gość
A właśnie, Malutka też dostała wczoraj katarku i nie wiem czy mam ją dzisiaj werandować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy gość
Edycia - Normalne - wiem dziwnie to wygląda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy gość
Dziewczyny, a z tym katarkiem udać się do lekarza? Teraz stosujemy sterimar i nie jest najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny czy wasze malenstwa tez tal placza co chwile???? ja juz niewiem czasami co robic... przebrany jest, nakarmiony tez, brzuszek miekki, gazy ladnie odchodza... daje tez nieraz mu espumisan na wzdecia zapobiegawczo... eh a tak wogole ile jedza wasze malenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie przestraszylam jak zobaczylam ten 21 tydzien . Z katarkiem idz pomaranczowy gosciu lepiej do lekarza z takimi maluchami lepiej uwazac moj maly tez ma katarek ale juz powoli schodzi . moj maly nie ma odparzen uzywam pieluszek pampers zmieniam co 2-3 godz w dzien chyba ze skapne sie ze cos zrobil to czesciej zawsze uzywam tylko chusteczek nawilzajacych do mycia (kupilam takie ktore sa przetestowane i maja b.dobra ocene na opakowaniu) pupe smaruje co jakis czas penatenem ale nie za kazda zmiana pieluszki bo co za duzo tezu nie dobrze .wietrze malemu pupke codziennie na 5-10min .kapiemy co 2,3 dzien . ja odciagam prawie 600ml codziennie mleka dziewczyny ile miesiecy planujecie karmic piersia?? moj maly ma dzis rowno miesiac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka - moja też coraz bardziej aktywna w dzień i płacze bo szybko się nudzi. Ja wtedy próbuję dać jej jesć, Jak je to ok i czasem zasypia potem na 10-20min Na spacerze cały czas śpi i potem czasem jeszcze 1,5h w domu. Różnie je, raz więcej raz mniej często potrafi zjeść 150ml na raz a czasem 90. Daję jej zawsze do skutku aż się naje i nie chce więcej. Nie raz jest tak że dolewamy mleka do butelki - odciągam na bierząco albo dorabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek! klusce sto lat!klusko a co ty robisz ,ze musialas tak szybko do pracki wrocic??hm?sorki za wscibskosc. siedze sobie i popijam karmi, a rano herbatka laktacyjna z herbapolu(odpowiadajac na czyjes pytanie), Leah pieknie sobie spi.kilka dni temu wpadlismy na pomysl zeby ja kompac pozniej i zeby moc pospac dluzej,ale nie wiem czy to dobra metoda...jedno mnie martwi, malutka przez sen mocno ose prezy i wydaje te \"prezone\"dzwieki ale tak glosne,ze ja ise budze co chwila bo zupelnie nie moge odroznic tych odglosow i mysle ze nie spi...i konczy ise na tym ,ze jak ona spi to i ja spie, bo musze kiedys odespac te wszytkie czowania...masakra.w sobote przyjechaly ciotki i tak sie zachwycaly nad nasza kudłatka ,ze słow brak aby to opisac...zaczelo ise od standardowego \"jaka ona mała...\"jedno co mnie wkorza, to fakt,ze jak tylko poczuje sie na silach to wracam pracowac..i ucze maluszka ,ze bez mamusiowych raczek da sie funkcjonowac i nie nosimy jej zbyt duzo...a wszyscy biora ja na rece jak tylko zacznie marudzic i mowia,ze babcie ,ciocie,dziadkowie i cal reszta jest do rozpieszczania a my mozemy sobie robic co chcemy....wwwwwrrrrrrrrrr! no i kiedy w sobote poszlismy do teatru to babcie i ciocie nosily dzieciatko caly czas na rekach... ale mam radoche z jazdy samochodem...nie wiedzialm ,ze bedzie tak przyjemnie...no i gneralnie przechodze drugi kurs jazdy u Cudownego...ciagle slysze,ze na kursie to tak a w zyciu i naczej...do tego mamy raczej duuze auto i ciagle sie boje ,ze gdzies sie nie zmieszcze....moje paranoje... hm...nie iwem co dalej.piersi rzeczywiscie zrobily ise miekkie i az dziw bierze,ze cos w nich jest:)mam ciagle paranoje,ze mla niedojada...z piersi jednorazowo (obydwu)potrafie odciagnac 100..a mala takie sto obala bez mrugnieciem oka z butli...zaczynam powoli wprowadzac sztuczne mleko,nie zapominam tez najpierw dawac piers tyle i le mala chce , jesli sa oznaki glodu w ruch idzie sztuczne mleko...oczywiscie sa takie sytuacje kiedy ona ssie piers przez 10 min. a potem ja 100 odciagam...no i glupieke po woli;P no i bylam w sobote w naszym gniazdku, lazienka i toaleta prawie skonczone!teraz tylko kosmetyka, kuchnie juz przyjechala i stoi gotowa do montazu.oczywiscie jest spierniczona i za chwile dzwonie zeby ja zabrali...wyobrazcie sobie ze zakupilam blat oddzielnie z litego drewna , szafki mily byc 60 cm szerokosci a aoni mi przywiezli to wszytko i mowia,ze blat musi miec 65 cm...!!!!!!!!!wsciekłosc! spadam. zycze milego dnia, mam nadzieje,ze do was zajze jeszcze dzis. rosolku w mojej knidze o zastoju jest napisane ,zeby sie nie poddawac i walczyc, ze najgorsze jest poddac sie bo wtedy bradziej boli...pamietaj o masazu! buzki i sciski kochane1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane lutówki, od tygodnia czytam wasz topik i nie mam odwagi zapytac czy mogę się dołączyć. Moja Martynka urodziła się 5 lutego. Mam nadziję że mnie przyjmiecie do swego grona. edycia86r ihalasliwa, moja mała też czasem w nocy wydaje takie dziwne odgłosy i pręży się, macha rączkami, ale oczy ma zamkni ete i nie płacze tylko tak pojekuje. Mam nadziję że to noramlne. Widze że są tu dziewczyny, krtóre odciągają pokarm i dają z butli, ja od wczoraj też kilka razy tak zrobiłam, bo Martynka przy cycu strasznie ulewa, pręży się, usypia ,mleko jej płynie a potem jej sie to z policzków wylewa, a z butli pięknie ciągnie, tylko potem cycusia szuka i jest trochę płaczu zanim zaśnie. Czasem jej daję bo może nie dojada, ale gdzie tam, złapie cyca i już spi, ale jak tylko jej zabiore...:( Może któraś z was ma metodę na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowy gościu jak jest tylko sam katarek to może lepiej nie pchać sie do przychodni z takim maleństwem gdzie jest pełno zarazków i chorych dzieci. no chyba że jest jakieś osobne pomieszczenie bo u nas takiego nie ma :( julka moja mała też prawie cały czas płacze i chce być noszona a zwłaszcza w nocy chce z nami spać i uśnie przy cycu wtedy jest dobrze bo jak ja nakarmie i prubuje odłożyc do łóżeczka to jest płacz. nasze dzieci to tacy mali terrorysci sie robią :) raz nawet zostawiłam w łóżeczku niech płacze i usneła po 2 min :) moja mała je tak ok 100-120 czasem 140 a jak je z cyca to tyle ile zechce bo nie ma miarki niestety i nigdy nie wiem czy ona chce potem jeść czy tylko powisiec przy cycu :) przyszła ja planuje tyle ile natura pozwoli no ale chciałabym tak do pół roku :) a już jest 6 tyg hałasliwa no ładnie teraz jak po tych specyfikach przyjdzie mleczko to Cie zaleje ;) a co do rozpieczania to moja mama tez tak bierze na rece jak mała zakwili bo jak można żeby dziecko płakało no ale tez tak myśle ze te babcie i ciotki to do rozpieszczania sa tylko ze potem my mamy przechlapane :P dagusia no myśle możesz sie dołaczyc witamy witamy!!!! a co do odciagania tez teraz odciagam bo małej sie strasznie ulewa jak je z cyca nie wiem moze za dużo powietrza sie nałyka czy co?? a zreszta przynajmniej wiem ile zjada :) a moja malutka sobie teraz spi na brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edycia 86r mojej tez sie strasznie ulewa po cycu a jak je z butli to jak beknie to wcale albo b. malo. Ale czasem daje cyca bo nie mam serca jak ona tak szuka. Moja spi teraz u mnie na ramieniu, bardzo tak lubi, a jak sprobuje olozyc do lozezka to od rzu wielkie oczy. Od razu razniej mi jak z Wami moge pogadac:). Acha, Martynka tez od wczoram ma troche odparzona pupe, kupilam te nawilzane pampersy,moze od tego??. Dzis wrocilam do tych new baby i smaruje sudokremem i myje pupcie po kazdej zmianie pieluchy i juz troche lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znalazlam dyskusje o butelkach avent. Podaje link: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.htmlf=572&w=78567651&v=2&s=0 Jak nie wejdzie skopiujcie i wtedy sprobujcie wejsc. Sama nie wiem co o tym myslec. Szklana Glowa mozesz sprawdzic z jakiego tworzywa lub jakie maja ozn. butelki dr brown i medela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagusia no to moja ma tak samo po cycu ulewa a po butelce juz mniej ale tez uleje :( no właśnie tak to jest z tymi terrorystkami hehe jak do łóżeczka to czy jak 5zł :) moja to ma juz ksywke pięć złotych heh ja też używam tych pampersów new born na zmiane z tymi z biedronki dada sa twardsze i to duzo twardsze no ale nie odpazaja, dostałam jeszcze jakieś z lidla to też wyprubuje zobaczymy. po zmianie pieluszki tez myje woda z odrobina plynu do kapieli z AA i smaruje sudocremem. czarna owieczko ten link nie wejdzie nawet po skopiowaniu a ja mam z aventu wszystko :( butelki, laktator i smoczek uspokajający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tez nie dziala. To w takim razie wpiszcie w google Avent i powinno na pierwszej stronie pojawic sie "uwazajcie na butelki avent" i tak juz poczytac. Wlasnie przeczytalam ze te medela maja iny sklad, bede musiala taka butelke zamowic. Wychodzi na to, ze tylko szklane sa ok. Edycia86 chodzi tylko o sama butelke z czego jest zrobiona, smoczki, nakretki itd. sa w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem juz przeczytałam ale faktycznie nie dajmy sie zwariować!!!!! bo plastik to plastik i ile rzeczy jest z tego zrobione nawet zabawki, także ogólnie rzecz biorąc wszystko jest szkodliwe :) lepiej nie wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje. A do szklanych to nie usmiecha mi sie wracac, przeciez to nie srediowiecze. Ostatnio wszystko jest szkodliwe, jakby nie patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Nick......tc....data narodzin...poród....waga/wzrost......imię dziecka Ważka..............35......08.01.......cc.......1560/41. ......Anastazja julka2384...........35......09.01.......sn.......3350/54 .......Adaś piksip................37......12.01.......cc.......2650/ 51.......Emilka Igmik................37......14.01.......cc.......2675/4 9.......Pola Haydi................37......22.01.......sn.......2800/5 1.......synuś Agagaguś...........38......23.01.......cc.......2950/54. ......Piotruś kasiula29............39......24.01.......sn.......3660/5 3.......Erwin Mama3................??......26.01.......cc.......2970/5 3.......córcia SzklanaGłowa.......37......26.01.......cc.......2750/51. ......Franka edycia86r...........37......26.01.......cc.......2770/51 .......Milenka Iskierka.............37......28.01.......sn.......3160/5 2.......Michaś Mia 82 ...............39......29.01.......cc.......2990/56.......Ga brysia Adulka................38......30.01.......cc.......2500/ 53.......Milenka Stokrotka...........39......30.01.......cc.......2920/54 .......Laura Mandzia..............39......30.01.......cc.......3120/5 5.......Agatka Kasiulkapb...........40......31.01.......sn.......3690/5 7.......Marika Lutówka.............40......01.02.......cc.......3700/55 .......Kubuś *iwonka*.............40......02.02.......sn.......3580/5 3.......Magdalena Rosołek...............40......03.02.......cc.......3040/ 51.......Zuzia Sikorka...............39......05.02.......??.......3250/ 52.......Maja Kluska=)..............39......06.02.......sn.......3250/ 54.......Maja czarna owieczka...40......06.02.......sn.......3675/55.......synek< br /> mama 17 luty........38......06.02.......sn.......3200/51.......Karol Szymon Malinova..............40......07.02.......sn.......3500/ 54.......Weronika PrzyszlaMama23....40......09.02.......sn.......3100/50.. .....Nicolas/Mikolaj kasia130285.........39......09.02.......cc.......3150/55 .......Sebastian Basienia..............40......10.02.......cc.......3660/ 56.......Wiktoria Hałaśliwa.............38......10.02.......cc.......2720/ 51.......Córeczka fusyta................41......10.02.......sn.......3100/ 59.......córeczka Nadia277.............39......10.02.......sn.......4010/5 6.......Filip Adrianna29..........39......13.02.......cc.......3850/57 .......Jagna klonik22.............40......14.02.......cc.......3300/5 3.......Hania Salwia................40......15.02.......sn.......4350/ 59.......Szymuś Olka_.................41......15.02.......sn.......4150/ 55.......Izabela asia26łódzkie.......40......16.02.......sn.......3230/56 .......Wiktoria viola nowa forum...40......16.02.......sn.......4010/56.......Majuś doddotka............40......16.02.......sn.......3770/58 .......Nikodem Pimboli...............40......17.02.......cc.......2450/ 47.......Nadine basia4379...........41......17.02.......sn.......3720/57 .......synuś lamamma............37........17.02.......sn.....3600/57. ..... Zosia up-83................39........19.02......cc......3160/5 5.......Kubuś Zabajona ...........40........24.02...sn.....3750/57 ......synuś balbiina .............41.......24.02....cc......4050/ 58.....Kacper robur...............39/40....26.02....cc......3550/56... ...Milena marteczka1980.. 41........02.03....sn.....3550/50...Calogero Alicja111.......40..........02.03......sn......3700/56........Emilka monis30............40........04.03....cc.....3400/55.... ...Weronika Oczekujące Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec karenk........33....łódzkie...........25.....28.01.09... .....+7/synek Monia.........22....lubelskie..........28.....04.02.09.. .....+10/córcia Karella........27....mazowieckie.....31.....06.02.09.... ....+7/Jaś ? katia-84........24....małopol.........38.....18.02.09... + 13,5/Aleksandra Paola89.........20....dolnośląskie....39.....18.02.09... ....+15/Amelia Kathey..........27....Warszawa......30.....22.02.09..... .+7/córeczka kamasutra.....21....wielkopolskie....27.....23.02.09.... ..+13/synek dota25..........29....pomorskie.......21.....24.02.09... .....? konwalia9......28....Dublin.............39.....26.02.09. .....+15/Oliverek myszkinson....26....Gdańsk...........27.....27.02.09.... ..+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie dziewczynki ..z doswiadczenia podwojnej mamy - - to, ze dziecko ulewa to rzecz NORMALNA :ma niewykszatlcony przewod pokarmowy,cisnienie w przewodzie jest rowniez za nikie czasami i sie pokarm cofa...to z czasem sie unormuje - piersi miekkie to rowniez norma, laktacja sie unormowala...nie wiem, czemu tutaj wiekszosc z tego co pisze dokarmia, zaburza to laktacje i jest najprostsza droga do rezygnacji z piersi - prezenie,wiercenie, itp podczas s nu tez to standard - gazy, sny dzieci przezywaja wszelkie bodzce jaki emialy w ciagu dnia.. srednio miedzy godzina 20 - 21 jest faza przyswaja nia informacji i maluszki sobie przyswajaja to co przezyly w ciagu dnia...im wiecej byl odwiedzin,nowych rzeczy, tym beda bardziej niespokojne.. - chusteczki Papmers to porazka, popieram:O - ja mala od 4 dnia kapie codziennie, i swietny jest wyznacznik dnia i nocy, polecam, zreszta dzieci kochaja rytualy, stabilizacje..rytualy i przewidywalnosc.. - katar : sprobojcie fride, sol do nosa, nawilzacz, czasami jets katar tylko nad ranem, czasami alergiczny - np przez te baldachimy na dlozkiem, zbieracze kurzu...no i masc majerankowa pod nosek.. - i najwazniejsz e- kochane, to ze dzieci placza, a sa najedzone, pampers suchy itp to ozn, ze potrzebuja mamy, maja gorszy dzien, i musza sobie pomarudzic...niezawsze jak dzieci placza to oznacza, ze sa glodne!!!! a z tego co czytam, to jak placz eto albo kolka, albo glos....one placzem inf. o potrzebie wziecia na rece, przytulenia itp. i nie dajcie sie zwariowac...wierzcie mi , takie problemy sa tylko przy pierwszym dziecku, przy drugim nie ma czasu na zamartwianie sie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Pod postem Sikorki podpisuję się dwoma rękami!!! Nie ma co kobietki - z drugim dzieckiem jest duuuużo łatwiej...(oczywiście pod względem podejścia do niego, jego zachowań itd.) Ja karmię maluszka swoim mlekiem z \"gwinta\". Nie wiem ile zjada i nie interesuje mnie to. Ważne, że jest najedzony. Przy kupce dzieci się z reguły prężą, stękają i robią się czerwone. I to nie znaczy, że maja z tym problemy. NO spróbujmy zrobić kupkę na leżąco :P Problemy są, jak dziecko nie robi kupy tydzień (miałam tak ze starszą córeczką). A jeśli chodzi o te wszystkie miny, dziwne dźwięki, stękanie, mruganie to wszystko wina niedojrzałego układu nerwowego :) Mój Kuba mruczy cały czas. Po prostu ciągle, przy każdym oddechu jak jest najedzony i śpi. Słodko. Co do chusteczek pampers to nie wiem... Używamy nivea. Ale pieluch Pampers i jesteśmy zadowoleni. U nas jeszcze kurna pępek nie odpadł... Normalnie już mnie wkurza. Kuba ma dwa i pół tygodnia, a pępek sobie jest w najlepsze... Buuuu. Ok, ide sie poł godzinki do męża poprzytulać. Później pewnie Kuba będzię sie budził na cyca ;) Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Mamuski( wszystkie sie juz rozpakowaly:) ) Wszystkiegi najwspanialszego z okazji naszego swieta. Ja Was pozdravlaju z praznikiem :) 8 marca (poniedziałek )z tej okazji jest dzien wolny od pracy w Rosji. Moja mała 8 marca skoczyla dwa miesiace. Moze sie tez pochwalic waga 3600gram:). Czyli porodowa waga i teraz juz szybciutko bedzie Was doganiac. Kupiłam wage i bede kontrolowac jak przybiera nasz kurczaczek. Klusko Tobie tez duzo radosci i szczescia z okazji 27urodzin. Ciesz sie zdrowkiem 100lat!. Mia, u nas kupy tez z typu”strzelajacych” z niewielka zawartoscia”serku wiejskigo” (takie kamyczki miekkie-oszlifowane)a feeeeeeeeee. Mojej malej juz dwa razy udalo mi sie nakupac do buzi. Kochana.....hihihihihi. kupa jest ok. Monis 30 moje gratulacje. Szklana, ja mała czasem to nawet z kocykiem do lozka zeby nie wybudzic, Im jest jej mniej wygodnie tym lepiej jej sie spi. Dziwne dziecko. Oj , jak ja tesknie za usmiechem. Jak narazie nic. Co zrobic, moje dziecie powinno sie urodzic w walentynki a nie w boze narodzenie w Rosji, Balbinko, sab simpleks to kropelki na kolki. Ja zawsze jeszcze masuje malej brzuszek przed posilkiem. Dzis jade 3h w jedna strone do ogolnego i okulisty z kurczakiem. Masakra na sama mysl. Jade taksi wiec wogole masakra...... auta tu nie mamy bo milicja zatrzymywalaby nas na kazdym zakrecie, bez auta musze Wam powiedziec ze jak bez prawej reki.oj jestem przerazona a do tego sypie snieg coraz mocniej. Z Aligatorem spoko, zajoł sie mala i juz o nic nie pyta i nie foszy!przeprosil zonke/ Mia, ale Twoj maz powalił mnie na kolana tym dniem wolnym :) oj te nasze chlopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrazcie sobie ze zakupilam dziecku karuzele Fishera. Powiem ze mialam strasznie ubogie dziecinstwo...ta karuzela jest super ekstra. Ma nawet efekty swietlne jak w discotekach i jest na pilota. Lezysz sobie na lozku i wlaczasz lub wylaczasz. My sie osr.... z zachwytu. Ma tez lampke wmontowana. Szok. I na suficie pojawiaja sie od swiatełek motylki. Moje drogie nie rozumiem jak dziecko moze popasc w depresje.My ja sobie właczamy wieczorem i cieszymy sie jak male dzieci. Pilota odpalamy jak Kiler stojacy przed lustrem w kibelku. Oj szok. Sypie tak ze prawie nie widac swiata,,,,,,,masa................. Milego dnia i buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Ja tylko na chwilkę,bo ostatnio coś mi brakuje czasu ;) Dziś mój okruszek ma już pierwszy miesiąc za sobą :) Ależ ten czas leci.. Mieliśmy przez parę dni problem z nocnym zasypianiem,oj ciężko było też z brzuszkiem,tak mi szkoda malutkiej,że musi się męczyć. Dziewczyny gorące pozdrowionka dla was i waszych pociech. Buziaki 🌻👄🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduje ze zyje ale wciaz nie mam lapka, M dopiero dzis mi odda. ranki na pupie jakby sie zmniejszały - wizyta o 11.30 - odezwe sie póxniej! Witam nowa forumowiczke 🌼 Wazko my tez mamy taka karzelke - bajer niezły - na razie sami sienia cieszymy - próbowalismy w weekend i mała jeszcze nie zakumała - zadaleko te misie. zmykam bo poszła kupa w pieluche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ja tylko na chwilkę, bo moja mała zamawia mamusię na wyłączność :) Pochwalę się tylko ze w dzien kobiet udalo mi sie wyrwac z domu na spotkanie ze znajomymi :) mimo ze myslami cały czas byłam z maleństwem to i tak było suoper :) A co do tych świetnych karuzeli na pilota to maja jedna wade : baterie padają zbyt szybko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, już nie iem co mam z tym moim szkrabem zrobić. Dziś w nocy 2 godziny się męczyłam bo ona cyca i cyca. Spi z cycem w buzi ,nie ciagnie tylko memla a jak jej zabiore to placz.Teraz balam jej odciagniete mleko, zjadla 70 i szuka cyca. Jakos ja uspilam( spi mi na rekach) ale nie moge cala dobe byc z dzieckiem do cyca uwiazanym. Poza tym tak jak pisalam po cycu ulewa nawet 3-4 razy po jedzeniu. Poza tym ma bardzo zsypana buzke, takie dziwne te krostki raz bledna raz sie nasilaja. Przepraszam za literowki ale 1 palcem pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Dziewczyny kupiłam krem oilatum soft na to czoło - juz dzisiaj o niebo lepiej:) A na kryzys laktacyjny - piję herbatkę z hippa i karmie teraz z z 2 piersi. A ten kryzys podobno trwa tylko kilka dni? Dziewczyny a co z tym odbijaniem? Zawsze podnosicie dziecko do odbicia? Kurczę, chyba trzeba ale potem Mała się budzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na te krostki i suchą skórkę położna kazała mi kąpać małą w Oilatum.Wczoraj ją w tym kąpaliśmy,skóra była jakby śliska,nawilżona.A pediatra w szpitalu kazała ją kąpać w Emolium Olejek do kapieli oraz używać Krem specjalny Emolium.Zobaczymy,popróbujemy. A i jest jeszcze Balneum Herbal,w tym kapałam synka jak miał też uczulenie (czerwone krostki,odparzona pupka i pachwiny).To jest chyba trochę tańsze od Oilatum.Najtaniej wychodzi np.Emolium na allegro,w aptece zdzierają nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur ja mam wlasnie emulsje do smarowania Emolium jest super!!! tez jak z malym trafilam do spzitala to lekarka kazla mi smarowac ta emulsja i dziala :) mlay byl caly w luskach oj to prawda z pepuskziem ze mzoe nawet do 6 tyg sie trzymac bo my tak mielismy eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowy gosciu moja tez sie wybudza jakmodbije, znowu jak nie odbije to sie prezy i budzi jakn jej sie ulewa. Ja kapie w oilatum i nie wiem czy takie to super. Mala ma coraz wiecej krostek. Wczesniej kapalam w hippie i bylo lepiej, nie wiem czy nie wroce do hippa, Mam jeszcze jedno pytanko dosc wstydliwe... mam okropne zaparcia i zalatwiam sie co 4 dni. strasznie mnie piecze, wzoraj na papierze mialam krew. Nie wiem czy to hemoroid, polozna sprawdzala i mowila ze nie widzi tam nic:( miala tak ktoras z was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×