Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

jeezuu już prawie całe wypiłam! Humorek mam zayebystyyy :) A gdzie te wszystkie matki polki do cholery! ? zaczynam lament! Forum umiera!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez wypiłam winko z przyjaciółmi, zaczęło się od lampki do kolacji o 20 a skończyło się teraz.... :) i zajrzałam a tu wszystkie jak zwykle śpią ;) jutro poczytam i odpiszę jak należy bo teraz to ledwo na oczy widzę jutro się opalam nad wodą jutro będę grzeczną mamą jutro będzie jutro dziś dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gosc
Kurcze, jak gorąco - wczoraj wieczorem w sypialni mialam 26C, polozylam Małą spać w krotkim rękawku u spodenkach - bez okrycia i bylo ok, w nocy obudzila sie na wodę i raz na melczko:) ale jak tu spac- ja co chwile budzilam sie, a wdzien? Spacer ok. 11 , bo potem juz za goraco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was ale nie mogę więcej napisać,bo mała terrorystka popłakuje,chyba chce spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowy- u mnie 27 - nie wiem już co robić żeby chłodniej było. Przecież przeciągów ni porobię. U mnie w nocy masakra- przez ten upał i ząbki chyba idą bo strasznie pcha rączki do buzi i przy tym popłakuje. Jadła dziś kilka razy w nocy a raczej chyba piła bo gorąco straszliwie. Moja śpi w rampersie tylko bez przykrycia też ewentualnie pieluszką. szklana- Martynka tez ma nierówne fałdki a tydzień temu byłam u ortopedy i wszystko ok rosołek- moja też b. mało je w dzień- za to nadrabia w nocy. hipek możemy sobie podać rękę jeśli chodzi o naszych m. ale mi nawet nie chce się pisać o tym:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh wiem ten dyrektor ma cos nietak w glowie ale to najmniejszy prblem :( dzis dalam do badania mocz synka i ma jakis stan zaplany :( zaraz po pracy lece do lekarza z tymi wynikami... jak ja teraz mam w pracy wysiedziec do 15? no jak??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy gość
ciągle chcę się Was spytać i zapominam - czy pozwalacie Maluchom oglądać tv? Bo moja Mała uwielbia ale ten duży jak lezy na kanapie - patrzy i sie cieszy , a jak jest jej pora spania to usypia - SAMA:) No ale ostatnio ogladalam program i podobno to jest niezdrowe dla Maluszków. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej najfajniejsze mamuśki świata 🌼 Nie było mnie trochę i mam do nadrobienia...20 stron! Nie wiem czy dam rade, narazie przeczytałam ostatnie 3... Hmm, fajnie, coraz fajniej nam się robi na tym forum, winko te sprawy ;) ja chłodzę białe od tygodnia i nie mam się z kim napić. Mężulek nie lubi, może trafię któregoś dnia na którąś z was, he he U nas dziś 28 w cieniu i leciuteńki wiaterek więc nie ma tragedi jak wczoraj czy we wtorek. I moje dziecko w te upały nie bardzo chce jeść. Normalnie zjadała po 120 ml mleka a przy tych upałach zaledwie 60ml potrafi zjeść. Za to na noc potrafi wtrąbić 180ml kaszki. pomarańczowy - pozwalam małej popatrzeć w terewizor, przecież nie gapi się w niego cały czas. Lubi, to nich patrzy. A jak za długo to zajmuję ją czymś innym. Ale moja nie usypia przy tv. Tak na dobrą sprawę to dla dorosłych tv też jest niezdrowy i wiele innych rzeczy też. julka - ty się nie zamartwiaj na zapas, przy tej pogodzie bardzo łatwo o bakterie czy zakażenia. Po prostu trudniej jest zachować higienię u malucha. Moja lekarka z racji pogody właśnie dała małej skierowanie na badanie moczu. Jeszcze nie zrobiłam. Daj znać jak wrócisz od lekarza. Trzymam kciuki by to nie było nic poważnego. W niedzielę idę zapisać nas (tzn.mnie i Niuśkę) na basen. Kurs zaczyna się 12 lipca i już nie mogę się doczekać, ale będzie fajowo :D mała wody się nie boi, więc liczę na super zabawę. No i moja córcia ma już 2 ząbki! We wtorek zauważyłam. Spodziewałam się najgorszych symptomów ząbkowania a tu proszę, niespodzianka! Jedynie rączki pchała do buzi non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas upał koszmarny,mała leży na dywanie na golasa.W wózku tylko pampers i sukieneczka do pasa,bez czapeczki.Wytrąbila buteleczkę koperku i nie chce jeść mleka,nowość u niej.Spać też za bardzo nie chce,ale jest grzeczna.Dostałam paczkę z Nestle:jabłuszko Gerbera,soczek Gerbera,mleko Nan hr i próbkę kaszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka Na pewno lekarz da jakieś fajne lekarstwo i choroba pójdzie a kysz. Kathey Gratuluję dwóch ząbków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bylam u lekarza z wynikami, lekarka kazala jutro powtorzyc badanie moczu.... bo chce sie upewnic czy to infekcja zanim poda leki... bo moze to tylko od napletka... jutro zobaczymy... mam odciagac i przemywac rumiankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka oby się okazało że nic nie ma :) a jak bedzie to już przynajmniej wiesz co i zaraz się wyleczy. dziewczyny a dlaczego wy nie piszecie? Te które dawno nie były tu nie muszą czyatć kilkunastu stron i odpisywać tylko na bierząco się włączać :) Dagusia- ja włączam u malej wiatrak w pokoju i jest nawet nawet za to my zdychamy w sypialni. to był nasz wiatrak... :) Już wiem wszystko o fałdkach - jeśli ortopeda mówi że ok to ok po fałdkach sie już nie rozpoznaje - moja pediatra tak powiedziała dziś. Więc ok :) Pomarańczowa ja pozwalam tak, że jak ją przyłapię że się gapi to chwilkę - 5min pozwalam a potem ją obracam w drugą stronę. Kathey - ja wczoraj samam wywaliłam winko... nie krępuj się :) Na basenie na bak będzie super :) My na zajęcia od września ale teraz będziemy ją sami kąpać w basenie bez instruktora. no i gratulacje ząbków - super że tak z cicha wyskoczyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co u nas. Byłyśmy u pediatry. Mała przybrała w 3 tyg 300gr wiec zmiana diety i zero kaszek i jest super bo już nie tyje w takim tępie. I teraz kolejne zmiany : zastępujemy kolejny posiłek mleczny - deserkiem. Czyli dwa słoiczki- obiadek a potem następny posiłek owocki - można zamienic kolejność :) I gluten wprowadzam od przyszłego tygodnia. 1/2 łyżeczki od herbaty wsypać - kaszka nestle 8 zbórzjest super bo nic nie trzeba gotować tylko wsypać i wymieszać :) do obiadku i wymieszać. JA już olewam. pediatra moja zaleca a jak do tej pory wszystko dobrze robi i jej ufam. Franka dziś zaprezentowała się pani doktor jak pies na wystawie :) Wszystkie popisy były :) Pani twierdzi że w tym miesiącu frania będzie siedzieć. Cały czas się podpiera na łokciach i leży w pozycji plażowej :) - dobrze ponoć bo ćwiczy mięśnie brzucha - chyba sama tak będe leżec heheh co jeszcze.... no jest silna i pięknie się rozwija i nie jest już blada i pani doktor kazała na kolejną morfologię przyjść we wrześniu a nie w sierpniu :) Super, może jakoś się unormuje to żelazo. Acha i te faldki - kiedyś po fałdkach się oceniało a teraz po usg więc już nie martwię się. Franka dziś pierwszego chrupka ciumkała. :) Ale się krzywiła! ale ciumkała dzielnie :) a potem ja go zjadłam takiego wymoczonego hehe. Odzywać się dziewczynki co u was! Z tego upału wam się pewnie nie chce. Ale już jest wieczór i chłodniej więc do roboty!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklana ja jestem.. tylko padam na ryj i czytam sobie powolutku co tam u was ja plażowałam dzisiaj i oprócz tego że się spaliłam od słońca to się paliłam ze wstydu skóra mi wszędzie wisi i obrasta tłuszczem, kudły mam jak czarownica i jakieś matowe i sztywne się zrobiły, blada jestem jak trup, o brzuchu nie wspominam i jescze się okazało na plaży ze źle se udo ogoliłam... masakra, załamałam sie... fajnie ze takie dobre wieści od lekarki przynosisz i że frania będzie siedzieć już za niedługo :) !!! eh kurde żeby wszystkie mamy takie przynosiły :) jestem totalnie bez pary... i wszystko mnie piecze...zaglądnę jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszce strój kąpielowy okazał się za mały !!!! eh płakac mi się chciało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałam sobie 2 tyg czasu, zrobiłam fotę dziś i zrobie za 2 tyg i wam wyślę ...jak cokolwiek oczywiście zacznę robić oprócz picia herbaty odchudzającej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka weź mi nic nie mów, pakuję się powoli nad to morze,,, ja natomiast spaliłam się wczoraj na raka na solarce - nie mogłam spać! Dziś już lepiej. Latwiej mi będzie się rozebrać jak się trochę opalę. Czarne wyszczupla! Majeczka głowa do góry. Na bank wszyscy dostrzegli twoje nieogolone udo :) idź odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację : wszyscy to widzieli heheheh :) ide przespać doła. a na solar pójdę jak mi ten rak z ryja zejdzie :) kluchę opalę i będzie optycznie mniejsza :) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej i ja tu jestem szklana winko może walnę jutro dziś mam zimne piwko z soczkiem, pyyychota :) To co? Użalamy się nad ciałkami? To ja wam powiem tak: po porodzie ważyłam prawie 6 kg mniej! Masakra jakaś! W sobotę byłam na weselu, Boże, jaki ja problem z kiecką miałam!Jak nie stanąć to pierwszy brzuch. Normalnie 5 miesiąc, he he. I gacie z golfem nie pomogły, załamka, ale i tak było fajnie :) A całe życie ważyłam poniżej 50 kg i marzyłam żeby przytyć a teraz 65 dla odmiany i marzy mi się by schudnąć. Paranoja ;) Dziś nie jadłam kolacji (jeszcze, hi hi) i jak M wrócił to dla sportu skosiłam pół podwórka. Ech, przydałyby się brzuszki ale ja ma totalnego lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathej ja to samo, 2 mies po porodzie wyglądałam już zajebiście, a teraz? kurna ciąża tylko sflaczała jak dupa starej baby... no ale użalanie świetnie mi wychodzi w przeciwieństwie do ćwiczeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mogę brzuszków szczegolnie w te upały! O nie! Idę do łóżka oglądać film w ramach sportu na dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też brzucho wystaje z przodu i jestem totalnie wściekła jak ludzie mówią jaka szczupła jestem po porodzie.Tak jakby nie pamiętali jaka naprawdę byłam szczupła przed pierwszym porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, a ja w ramach diety drugie piwko wypiłam :D Świetnie działa na brzuch, mówię wam, heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×