Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

No Szklana ful wypas forum nie? Ok, zmykaj bo Twoj sie na Ciebie nie doczeka :-) Pa pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a Majka zwiala... no to ja tez spadam... dobranoc wiedzmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba już muszę iść po ciemku... szklana jak se łeb rozbije to przez ciebie... ty gasiłaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma ktoś bandaż? .... dobra dobranoc ... powoli może jakoś trafię.... cała.... ciao !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nikogo nie ma? my jemy drugie śniadanie :) już sobie tak nazwałam te posiłki wszystkie bo u nas liczba się nie zmienia tylko ewentualnie godziny lekko 6-7 śniadanie - nieludzka pora...ale jak ktoś je kolację o 19.30...to się nie dziwię... 9-10 drugie śniadanie 12-13 obiad 16 podwieczorek 19.30 kolacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Szklana to u mnie jeszcze bedzie przedwieczorek, podwieczorek, przed kolacja, srodkolacja, kolacja i przed sniadanie hehehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to jestem zas wkurzona na mojego N... Mial wrocic rano bo mialam jechac na te egzaminy i oczywiscie "nie dal rady"... nie wiem po co sie uczylam, w sumie moglam ten czas poswiecic na nauke tego co bedzie na kolejnych egzaminach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze Hipkowa nie dziwię się że wkurzona :( Kurde a my jak oni nas o coś proszą na głowie staniemy żeby zrobić i jeszcze często takie dumne jesteśmy że się jednak udało a oni... no nie dałem rady! Co za rasa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Szklana dziekuję za komplementa :) Jak patrzę na wasze focie to widzę szczęśliwą(no i w dodatku piękną;),a masz na początek dnia :)) mamusię i szczęśliwą Franusię.Fajnie by było,żeby wszystkie dzieci na całym świecie były tak szczęśliwe i tak kochane :D Te wyprawy do domu w lesie ....super :) Hipek laciem go po tyłku :D MIłego dnia :) Moja mysza wstała no i trzeba papu zapodać. Wczoraj wsadziła mi palca do oka i nic nie widziałam,a łzawiło,że cholercia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
Hihi alkoholowo sie tu zrobilo, a potem brzuch rosnie;) Szklana ja bardzo dobrze ciebie rozumiem z tym brzuszkiem, cala jestem chuda, a tylko brzuch jakbym byla w 4 miesiacu ciazy, do tego skora taka "sflaczala". Nie mam weny do cwiczen, a jak mam czas to zawsze cos innego znajde do roboty. Jak M dostanie urlop jedziemy nad morzem, ale ta kierowniczka jest popierniczona i nigdy nie wiadomo co z tym urlopem i kiedy bedzie. W jakiej miejscowosci bedziesz wypoczywac? My jedziemy do Trojmiasta, a i w ok. Wroclawia wybieramy sie do znajomych. Nie wiem jak moje serduszko wytrzyma tyle godz podrozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana, ja jestem cyckowa na pelen etat hehehe :-) a popijam tylko winko, jedna lampeczke, zaraz po karmieniu wieczornym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia, laciem nie pomoze :-( A Ty uwazaj na oczy, bo skonczysz jak Jack Sparrow z Piratów na Karaibach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze jestem nienormalna...Wlasnie wypilam gorace kakao...w taki upal, chyba zaraz mnie szlag trafi...ufffff...zdycham....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipek ja wypiłam kawę....zbożową ;) Bo mi ciśnienie spadło :D :D :D :D i zaraz się zaleję własnym potem...idę na dworek na kocyk pobawić się trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szkalana ja byłam :0 tylko na spacerze :) u nas taki skwar 32C ze poszłam z wózkiem na wojaże od 10-12 a potem todopiero pójde po 17 hipek wielkim grubym pachem po gołym dupsku go !!! kawa zbożowa, kakao jeny chyba bym się roztopiła.... ja walę od rana mrożoną, już 2 piję.... hipku ja jeszcze mam śródnocne posiłki do tego od 3 dni :) ok 2 wariactwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuski :) niemam czasu was poczytac :( wogole sama neiraz sie dziwie skad ja biore tyle sily, a teraz bedzie calkiem masakra bo dyrektor niezgodzil sie zebym pracowala godz krocej tylko w czasie pracy mam wychodzic na karmienie i moge ewentualnie godz dluzej byc w domu.... eh to sie teraz nabiegam jak glupia :( :( :( bylam dzis zmalym u lekarza i mam zrobic badanie moczu i przemywac siusiaka rumiankiem i narazie nieuzywac chusteczek tylko wode z mydlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,znowu nocne imprezy :) Wy wszystkie macie jakieś tryby turbo. Szklana,ale masz fajnie.Zazdroszczę miesiąca nad morzem. A powiedz jak rozwiążesz sp[rawy typu prasowanie, pranie zaplamionych marchewką bluzeczek? Co do siadania mojej potomkini,to pediatra mi pokazała.Chciała sprawdzić chyba jej odruchy,złapała za rączki i pyk-mała usiadła.Potem parę razy zrobiłam tak w domu.Nie od razu siadała,chciała,lecz nie potrafiła,robiła mostek.Teraz sama się podrywa,podaję ręce i się podnosi,siedzi coraz dłużej,choć staram się,by nie za długo. Julka no to nieciekawie. Wg mnie ten przepis o przerwachh na karmienie jest pusty. Bo niby jak dobiec do domu,nakarmić dziecko i wrócić w ciągu pół godz.? Hipek a Ty przez swego mężunia nie poszłaś na te testy? U nas też taki skwar,że mała bardzo niewiele je(wyobraźcie sobie jak mało skoro ona zazwyczaj je niedużo-od dwóch dni je niewiele z niewielu,czyli prawie wcale).żłOPIE ZA TO WODę NA POTęGę.Soku nie toleruje żadnego.Jest marudna,nie chce spać w dzień,wieczoram też problem z zasypianiem.A ja nie mam z tym kłopotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Rosołku zgodzę się z Tobą odnośnie tych przepisów...na każdym kroku takie przeszkody.. Julka a co za różnica czy godzinę wcześniej wyjdziesz,czy na godzinę w trakcie?Współczucia tego latania 🌻 Mój misiaczek spocił się dziś strasznie,nie mówię o sobie,no i oczywiście musiała przejść burza koło nas....Hipek to od Ciebie idzie..no no,bo pogrożę paluszkiem.:D I dziś znów bez M,wraca jutro :( Ja dziś pinacolada drink,mleczko na pożegnanie mleczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje :) Obiecałam sobie że dziś nie odpalę kompa bo pójdę wcześniej spać i jak widać na załączonym obrazku ... udało się! heheh Spaerowałam dziś topiąc się we własnym pocie... jezu o maleńkiej nie wspomnę... też mało je.. co u nas nie jest straszne bo ma z czego czerpać... :) Potem M przejął malucha bo byłam blisko jego pracy a ja pojechałam na zakupy i obiecałam sobie że nie kupię nic co jest przecenione i udało się! Mam dwie torby rzeczy nic nie przekroczyło 50zł! dla małej mam z zary i hm ubranka po 10-40zł :) dla siebie podkoszulki które nie opinaja brzucha....to podstawa... 4 staniki za 100zł dobrej firmy :) jestem happy. M nakarmił malucha, wykąpal i połoxył spać a ja zaliczyłam jeszcze solarkę - wiecie jadę nad polskie morze,,, hehe Był kiedyś w przekroju taki rysunkowy dowcip Raczkowskiego (którego szczerze uwielbiam) że dwie babki gadają - jedna spalona na raka i ta blada do niej mówi - a ty co się tak opaliłaś? a tamta no jak to? Jadę nad morze :) I ja też tak postanowiłam.. pójdę ze 3 razy to łatwiej będzie mi się rozebrać na plaży (oczywiście nie odsłaniając brzucha dopóki nie będę leżeć na płasko :) ! No i co jesze. acha! piję to wino różowe i mój M nie lubi rózowego więc finał będzie taki że je wyduldam i pojdę w kimkę zasypiając w locie :) Malo napisane! Gdzie jesteście! ? Julka - kurna żeby brzydziej nie powiedzieć!!!! Do jasnej cholery co za chomstwo! Kobiety karmiące powinno się wielbić przecież to jest tak trudne!!! Do doopy z tymi przepisami i z tymi durnymi szefami! Hipek do dlatego tyle masz pobudek! A ja myślałam że ty butelkowa:) Dosłownie :) Rosołek - na kempingu jest pralka :) A to co uwali marchewą od razu namoczę w wanience:) I upiorę ręcznie. Zelazko biorę z domu :) Fanka też tak siedzi ale jak ją puszczę to pada na twarz albo na bok więc jeszcze nie próbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×