Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

no! Bo juz myslalam, ze tym tepym nozem Ci sie dostanie hehehe... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklana ja to samo... kupiłam se dziś kiecke na szmatach za 10 zeta z przodu ok, a z boku? ... masakra kości i brzuch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana no to masz niezla przemiane materii (w sensie kefirku oczywiscie), a co do brzuszka to nie jestes sama... z tym, ze ja chyba nawet wolalabym byc chuda z brzuszkiem niz taka delikatnie mowiac nie-chuda z brzuszkiem :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba pozostanie Ci chodzenie "na wydechu" ;-) A propos odchudzania, kiedys udalo mi sie schudnac w tydzien 6 kg...na diecie kopenhaskiej...ale nie polecam...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka sliczna kiecka!!! i co Ty gadasz? Bosko wygladasz...no moze z glowa byloby lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpi od 20 do 6 potem szybka flacha na buczka-spiocha i do 10 ma noc :) potem znowu flacha, mycie, ubieranko, i zabawa i do wieczora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra ta dieta ja tylko tydzień dałam radę. fuj! Zemdlałam prawie i opuściłam. Hipek chyba na wdechu a nie wydechu! hehehe :) no ja na plaży będę w topie bez ramin rozkloszowanym i będę go zdejmować na leżąco jak brzuch płasko leży hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gowe mi siostrzenica odcieła jak wykonywała zdjęcie... ale nic nie straciłaś.... ehheh nie wyjściowa morda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Szklana, tutaj grawitacja nam sprzyja :-) w cyckach niestety nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde kiecka lux! Na wdechu zdjęcie czy na wydechu :) ? No to ładnie śpi! Franka podobnie ale do 10 nie... różnie bardzo czasem o 7 już jej zabawy w glowie. ale u mnie buuurzaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och mordo Ty moja! hehehe... Przypomnialo mi sie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na maila wysłalam nowe foty z lasu :) Po karmieniu mam większe niż przed ciążą ale i tak wydają mi się teraz mini mini... bo jak karmiłam... ach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hipek moje cycki podróżują chyba w nieznane... a ono leży gdzieś na wysokości kostek... zdjęcie na wdechu rzecz jasna :) heheheh ae czarna kiecka to z przodu nie widać z boki będę nosiła takie wieeelkie parawany :) ze sobą chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zazdroszcze Wam tego spania, u mnie smyk jeszcze NIGDY nie przespal do rana bez papu... co najmniej 2 karmienia musza byc, poza tym najpozniej o 6 pobudka....a wczoraj o 4.30 i nie spal juz potem do 11 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M przyszedł do łóżka... idę spać. To znaczy nie idę bo jestem tylko oko zamknę. :) Baju baju! a jutro będę wyspana! Chyba że ta pierniczona burza obudzi mi dziecko! w dupkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu przestawilam sie na tryb ECO hehehe... Frania przecudna, uwielbiam te jej fotki, ma taki cudny pycholek, ze (chwilowy) brak owlosienia - to pikus! Nadrobi pewnie juz niedlugo, zreszta Gabriel tez nie grzeszy bujna czuprynka... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hipeczku skąd czerpiesz energię? ja bym padła... szkalana ta czapka w zająca mnie rowala ;) i bujaczek zajebisty czy leżaczek... to zielone zajebiste :) i twoje okular tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka a Ty jestes jeszcze? Bo ja tez uciekam, jutro mam ten egzamin cholerny...buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC pani szklana głowo :) hipek a gdzie to się włącza? ten tryb? jak B wróci to mi się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten Eco? Nie wiem, mi sie wlaczyl sam po porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo teraz to mogę spać! Komplementy jak się patrzy, ego podrasowane, życzenia słodkich snów! Uwielbiam to forum! :) Dzięki kochane. Pies się wpierniczyl pod łóżko ze starchu, dziecko kima a ja,,, spróbuję zasnąć. Jak się nie uda...WRÓCĘ! :) Hipek ty to normalnie tryb turbo nie eco! brawo ale ja tyle poweru nie mam. Starość nie radość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta Ty chyba masz turbo-eco, po tym jak spalas od 5 do 9 he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×