Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dobrze,że ten sędziwy pan nie popukał Cie po głowie :D :D :D Lepiej Ci po ćwiczeniach ????Samopoczucie...... znaczy się. Ja też muszę się zabrać,a dzisiaj zjadłam ciastko,pricesskę,a teraz popijam pifko,niezła dieta co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dokładnie to samo i ryk do tego jecsze jak jej ta butle daję, a dziś nawet wodę łyżeczką piła... ja podobno tak robiłam komedia normalnie... w nocy na śpiocha jej daje i ledwo cokolwiek zje.. dziś zjadła 30 i 30 ml wody wypiła... robur super golas na poczcie ;) heheh i przerośnięte niemowlę w za małym wózeczku :) hipek !!!!!!! zajebiste !!!!!!!!!!!!! jezu jeżu jaki cudny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wieczorkiem, widze ze mam kolezanki w klubie niejadków. No wiec teraz bedzie nam w grupie razniej. Ja dostalam na brak apetytu herbatke z dzikiej rózy. Zaparzam ja w szklance i mam podawac po kilka łyzek 3 razy dziennie 30 min przed posiłkiem. Podzalalo. Mala je wiecej niz nic :) Mai, zycze powodzenia na chrzcinach. Sukienusia super. Kolezanka, fakt ma okropnie.Nie dziwie sie ze jest a raczej byla wrakiem . Zeby tylko wszystko bylo dobrze a dziecko zaskoczylo wszystkich i poprostu siadlo i powiedzialo mama. julka, no jesli nie trzeba tak na sile to fakt lepiej do szpitala nie pchac. Zgadzam sie z rosolkiem. Cos wyleczysz i cos przyciagniesz. Ja mialam szczescie bo dzieko nie bylo z nikim na sali-miala swoja moja ksiezniczka. No jednak zaliczyla kilka spraw lezac tam, No i bez mamusi.........och, zeby tylko sie poprawilo. szklana jak leniwe?? ja dzis tez strajk i zero gotowania. Mnie boli brzuch i mam wszystko tam gdzie mam. Urodziny za pasem a ja nawet sie napic nie moge bo na przeciwbolowych jade. Porod nie pomaga w moim przypadku. Boli jak bolało a leci jeszcze wiecej. U nas w domku spoko. Klucimy sie tylko w kraju...pewnie z nudów. Tu czasu brak tak jak truskawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara zakwasy mam :) hhehe ale lepiej no i dieta od dziś lekka i vitax slim :) i zoabzczymy zrobiłam foto zrobie nastepne za tydzień i porównam :) a princessa kokosowa była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważko 🌻 na Twoje bóle... Spróbuję więc tej herbatki :) dzięki :D Maju kokosowa :D :D :D a co to są zakwasy :p dawaj tego kopa w dupę i też coś zacznę działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem! U nas też przed snam strajk jedzeniowy. Łuki wypił 20 ml mleka i blisko 2 buteleczki hwrbatki i usnął. jutro zamierzamy wymieniać drzwi do mieszkania bo nam się troszkę rozwaliły (są jeszcze po starych właścicielach i nadszedł na nie czas) Wypiłąm właśnie lampkę wina tyle zostało z wczoraj i z chęcią jeszcze bym się napiła. Może namówię męża aby poczłapał do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana, pisze speclajnie dla Ciebie hehehe.... mimo, ze nie zasluzylas, bo smaka na pierogi narobilas! :-) ...hmmm nawet sie zrymowalo...dobry znak hehehe... Wazka, tutaj argumenty na nic...on uwaza, ze wie wszystko najlepiej i ze ja kracze, ze cos sie moze stac... Zycze Ci kochana, zeby te bole sie skonczyly...wiem cos o tym...przewalone, ze baby musza ciagle sie z czyms meczyc, jak nie okres, to poranne mdlosci, jak nie bole porodowe, to maz ;-) Co do okresu, ja jeszcze nie dostalam , ale zawsze mialam taki, ze az mdlalam, do tego biegunka i wymioty....tak ze juz tesknie :-( Kathey, dzien lenistwa...hehehe popieram, tez zastrajkowalam z obiadem, zreszta moj N nie zasluzyl :-D Mysle, ze wprosimy sie teraz do Szklanej na pierogi... :-) Dzis u mnie bylo moze malo roboty a wiecej stresu, przez egzamin....no ale teraz czekam na wyniki, maja byc do tygodnia... Avinia, mmmm....strogonow...czy Wy wszystkie musicie to dzisiaj robic?! :-) Gratuluje fajnej wagi synka, poza tym moze wpisalabys siebie i maluszka do tabelki? :-) Julka, tak mi przykro z tego powodu, zeby Adas szybko wyzdrowial biedaczek 🌻 Mia, my tez tesknimy 😘, zycze zeby wszystko sie udalo na jutrzejszej imprezie, sukienusia sliczna, mam nadzieje, ze wyslesz potem zdjecia Gabrysi :-) Strasznie mi przykro, ze z ta malutka od Twojej kolezanki znowu zle sie dzieje...miejmy nadzieje, ze rehabilitant pomoze... Marteczka, sliczne zdjecia wstawilas...przyszly mi na mysl Aniolki Charlie\'go i sam Charlie oczywiscie :-) ....kochane masz te dzieciatka 😘 Basienia, prawda ze jezyk kosmos? Dostalam wlasnie te zdjecia w mailu od kolegi i musialam sie z Wami podzielic...jest taki rozkoszny maluszek... Robur Milenka przesliczna (w zyciu bym nie pomyslala, ze ona moze czasem plakac :-) takie niewniatko) i Twoj synek tez przystojniacha, juz sobie wyobrazam jak o jego oczach beda snic panny hehehe.... :-) Wlasnie jak tam samochod? Ja cos caly czas dokladam do grata... Majka i Basienia, z tym mlekiem to chyba z upalu, moj tez nie chcial za bardzo, dopiero pod wieczor jak spadla tempka to razniej mu szlo, zreszta wyobraz sobie jak w tym upale karmisz piersia, a wszystko, lacznie ze spoconym dzieckiem sie do ciebie przykleja... Mamy butelkowe, wyjatkowo Wam zazdroszcze karmienia butelka latem... Podaje mu wode od wczoraj, to znaczy jak nie chcial mleka to mu dalam i zrobil przynajmniej pare lykow...nie mowilam, ale mam fobie na punkcie tego ze \"dziecko mi sie odwodni\"?...ehhh...tak to juz jest na starosc :-) Majka podziwiam Cie, ze jeszcze mozesz sie zmusic do cwiczen, ja ledwie mrugam powiekami...acha udo nieogolone powalilo mnie na kolana hehehe... :-D Aaaa...i ja tez bylam Tadkiem, potem cos mi Mama zalatwila na apetyt i dziala do dzisiaj cholerstwo!!! A kysz!!! ;-) Igmik, tesknimy za Toba!!! Caluski dla Poli \"moczynóżki\" :-) Dobra, a gdzie ten cholernik Mientokles?! Dalej sie byczy? :-D Ok, dosc tych pierdol...ktora poleje??? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipek na co masz ochotę??? na Facebook'a Ci juz posłałam tyle,że Cię powali :D :D :D Tak zerknęłam na chwilę do styczniówek (sorki dziewczyny) i wiecie co??? Przenoszą się na prywatne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hipek kurna rzeczywiście... u mnie tez do dzis to kurewstwo działa basienia sprzedaję ci mega kopa ;) a teraz ty mi bo tak mi sie kurna nie chce kokosowa moja ulubiona... avinia a moze by i mi po piwo skoczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukam jakiejś fajnej miseczki na allegro i tyle tego,że ....już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam, ze prywatne forum tez jest dobre, ale chyba na nocne pogaduchy lepsze gg... i konferencje w kilka osob, no i nie trzeba odswiezac strony...tylko kieliszki hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja a gdzie Ty mieszkasz? ;) bo nie wiem czy zdąży dziś wieczorem ale napewno na weekend jakoś się powinien wyrobić choć coś mu się nie chce ale właśnie powiedział że za 5 min w przerwie na lotto poleci... hura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, Hipek,jeżyk wygląda przesłodko-niczym maskotka! Robur,no Milenka wygląda na zdecydowaną dziewczynę :) A trójeczka Marteczki nie do podrobienia.Ja byłam przekonana,że Twój mąż jest Włochem, Marteczko. Dzieci ciemnowłose i ta śniada cera... Nawet nie wiecie,mamy niejadków, jak mi ulżyło,że nie jestem sama. U mnie też kręcenie głową,plucie,wytrącanie butli... Też modlę się o cierpliwość i przeżywam katusze,gdy przechodzi godzina karmienia. Igmik,a nie zmarzły Poli stópki? Z drugiej strony niech się dziołcha hartuje. Coś mi dziwny zapach przez okno zawiewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to odświeżanie jest najgorsze ale da się przyzwyczaić. Mamy dzieci AZS jakich kremów na słoneczko używacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majuitosiu dziewczyno,piękna jesteś i figurę też masz świetną.Po co Ci to odchudzanie? Jakbym Ci przysłała swoją fotę,to byś się podbudowała :) Miu,bardzo smutna historia Twojej przyjaciółki i jej maleństwa. Oby los wynagrodził im te cierpienia. A Szklana się zalepiła. Albo ma lenia i poszła sobie. A nam tu każe produkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosolku Zuziolek slodki!!! Przecudne wieeeeelgasne oczka!!! Nie wiem, ale na tych fotkach wyglada, jakby miala juz z 7 miesiecy :-) A jak tam z praca? Sa jakies fajne oferty w UP? Ja sie nie zarejestrowalam, ...jeszcze naiwnie (a moze nie?) wierze, ze cos dostane z tych swoich ofert...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie...Szklana udaje, ze jej nie ma...bo sie chcielismy wprosic na te pierogi... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avinia do krakowa ma daleko? a co do kremów to próbowałam ziai musteli nivea i lipa po wszystkich plamy suche... ale widziałm dzis linomag sun i spróbuję moze to ja ide nalac sobie w taki razie, tylko zrobie jescze seryjke 6 i wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja no z dolnego śląska z legnicy to kawałek drogi. ooo właśnie przyszło różowe carlo rossi czy siakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny posyłam parę fotek plażującej się Poli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipku,dziękuję :) Ona dla mnie jest i będzie zawsze najpiękniejsza. Ale to podobno normalne.Przez te kudełki wygląda na starszą. Co do UP,to rejestrowałam się,bo przysługuje mi ten marny zasiłek. W moim zawodzie propozycji zero.Pani w pośrednictwie aż czuła się niezręcznie,nic nie mogła mi zaproponować. Musiałabym zarobić naprawdę sporo,aby opłacić opiekunkę i żeby jeszcze coś mi zostało. Staram się o tym nie myśleć,nie wiem jak będzie. Widzę,że Ty bardzo usilnie szukasz,więc na pewno znajdziesz. Czego Ci życzę :) A teraz idę w komono,bo ja nie jestem,niestety, nocnym markiem i już mam oczka na zapałki. A tak bym się z Wami napiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosołku dzięki ale wiesz w ubraniach tak dobrze to wygląda tylko na golasa jest strasznie....koszmarni strasznie bleeee , wisielczo, blado, pomarszczenie i wogóle do dupy. ja mam straszny z tym problem znaczy nie zebym jakas pusta pinda była ale zawsze się lubiłam a po porodzie było lepiej niż przed ciażą (no może z wyjątkiem przepukliny) a ostatnio to jakoś wszystko zwiotczało i zwisło a i przytyłam 4 kg w miesiąc... a prawda taka ze chciałabym za rok, dwa drugie bebiko a po tem to juz nigdy nie bee tak wyglądać wiec ruszam dupę i próbuję coś z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avinia pakuj to rózwoe do torebki i marsz do mnie :) uwielbiam, z legnicy to nie z mazur, na rano będziesz ;) poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,kurna nie mam Wam jak odpisać każdej z osobna,bo stary niespodziewanie wrócił do domu i każe mi,żebym z nim ciągle siedziała na balkonie,nalewa mi Advocaata i nie mogę siedzieć na cafe.A w dzień spacerujemy z młodą,załatwiamy sprawy itp.Poczytam Was dokładnie w poneidziałe,tylko przeleciałam wzrokiem niestety.Ale szybciutko zanim M.się nie zdenerwuje,że z nim nie gadam. Julka Strasznie mi przykro,że mały załapał tę infekcję.Ale czemu od razu do szpitala,przecież to w ostateczności się robi.Dziewczyny maja rację,dziecko może coś załapać.Mój synek jak leżał 2 tygodnie w szpitalu to mało nie zwariował,w zyciu nie pozwolę już dzieci zabrać do szpitala.Trzymam kciukaski za Twojego młodego. Mia Potworna historia z synkiem Twojej koleżanki (czy kuzynki).mam nadzieję,że to jednak nie sprawa mózgu tylko coś innego.Oby dzidzi wyzdrowiało. Dzięki dziewczyny za pamięć.Mój mały faktycznie piękne ma oczki (nie chwaląc się),też się śmiejemy,że jak będzie przyprowadzał laski to i mój M. się załapie.:) Mała ostatnio strasznie grzeczna,prawie nie płacze.Dziadkowie dziś nie mogli uwierzyć,że mała może być taka grzeczna.Spała sporo w dzień (bez lulania),dużo piła herbatki,no cyca trochę mniej niż zwykle ale to pewnie sprawa upału.Samochód jeszcze jeździ i wszyscy żyjemy,mam nadzieję,że szybko go zreperuję.Dzięki Wam za miłe słowa na temat zdjęc. No,spadam,bo M.czeka. Nie dam rady Wam wszystkim odpisać,w poniedziałek M.wyjeżdża i będę miała wolny wieczór to popiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia, od Ciebie do mnie dokladnie 49 km :-) Avinia, tez pije Carla :-) Majka, skoncz juz paplac glupoty (widzialam Twoje fotki) i napij sie ;-) Rosolku mam ten sam problem, ja nie pracuje, on nie pracuje, jest dziecko, nie ma dziadkow wiec musze miec opiekunke...za co? Nie wiem...ten koszmar nie daje mi spac... Jak jest czlowiek sam (bez dziecka) to utrata pracy nie jest az taka tragedia, chociaz zawsze jest to traumatyczne, ale jak jest bąbel...brak pracy to juz totalna kapa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja co do ciąży ja w pierwszej przytyłam 23 kg i szybko mi się udało zrzucic a terz prztyłam tylko 6kg a ten brzuszek jakiś taki tłuszczykowaty. Nawet zaczełam odchudzać męża a przy tym i siebie. Jak powiedziałam mężowi ze kafeterianki zbierają się na "balangę" to On mi odpowiedział to pakuj się i jedź ja się wszystkim zajmę. Zamurowało mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×